Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Βρε κορίτσια του ebay, να πω μια απορία που μου έχει δημιουργηθεί από προχθές ?

 

Έχω αποθηκευμένη μια έρευνα (boden size 16, available to Greece) και λαμβάνω ενημέρωση στο μέιλ μου κάθε μέρα για τα καινούρια κομμάτια. Παρατήρησα το εξής. Στην έρευνα μου έχει πάντα περισσότερα κομμάτια από ότι έχει στην απλή περίπτωση που βάλεις boden size 16. Δηλαδή στην δική μου σήμερα έχει 381 κομμάτια και στην άλλη 100 !!!!!!!! Γιατί άραγε ? Δεν είναι λίγο κουλό ? Λιγότερα κομμάτια στην Αγγλία από ότι για Ελλάδα ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φετος τα σορτσακια του μαδερ λεω να τα ποσταρω για πωληση!

μπαινει σιγουρα ΑΚΟΜΑ

κοιταζω αι τα 3αρακια του τζιμπορυ...βαστα μη μας πεφτουν! αχ αδυνατομανες

 

Καλά τα βρακακια του τζιμπόρυ είναι καταπληκτικά!Φοβερή ποιότητα!Κρίμα που πήρα μόνο 2...πάντως εμάς μας είναι μια χαρά γατουλα...λίγο άνετα αλλά μας κάνουν...πόσο πιο αδύνατες είστε πια;Εμείς 13 κιλά...

 

Επίσης σήμερα φορέσαμε πρώτη φορά σορτσάκι από το τζιμπόρυ...το 3 της είναι τέλειο σαν νούμερο!Ελπίζω και τα υπόλοιπα να είναι το ίδιο γιατί βλέπω μια διαφορά στις μπλούζες όπως και εσείς...αλλά από ποιότητα τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

Ψάχνοντας κάτι άλλο έπεσα σε αυτόν που πουλάει carters.Νομίζω τα έχει καλή τιμή και δεν έχει και μεταφορικά(νομίζω):

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320692218029&var=510030757824&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνοντας για βιταμίνες της μαμάς μου βρήκα τα εξής

http://www.herbsgardenshealth.com/

με πειπαλ και μεταφορικά ανάλογα με το βάρος, πολλά οργανικά και αυτό

http://www.worldwideshoppingmall.co.uk/

χωρίς πειπαλ, στέλνει και air mail insured

 

Αν κάποια τα έχει δει, ας πει εντυπώσεις, πάντως σκοπεύω να παραγγείλω της μανούλας:lol: και θα σας πω.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

Ψάχνοντας κάτι άλλο έπεσα σε αυτόν που πουλάει carters.Νομίζω τα έχει καλή τιμή και δεν έχει και μεταφορικά(νομίζω):

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320692218029&var=510030757824&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

Δεν επρεπε.....:(

 

δεν επρεπε σου λεω.....:rolleyes::rolleyes:

 

πολύ καλες τιμές!! αχχχχχχ τι μου έκανες!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν επρεπε.....:(

 

δεν επρεπε σου λεω.....:rolleyes::rolleyes:

 

πολύ καλες τιμές!! αχχχχχχ τι μου έκανες!!!!

Όφειλα να το αναφέρω:oops::oops::lol::lol:

Τελικά έχει μεταφορικά?γιατί δεν έχω καταλάβει στα σίγουρα:rolleyes:

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω τα καρτες ως καλη μαρκα εεεε?

αμερικα ομως σιτ και παλι

 

 

ΜΑΡΙΤΑ ειμαστε 1 χρονο μεγαλυτερες , μισο κιλο λιγοτερο και στοιχημα ΚΑΙ κοντυτερες!

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

 

τα μπλουζακια του ειναι τελεια για εμας χαχχαχχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν επρεπε.....:(

 

δεν επρεπε σου λεω.....:rolleyes::rolleyes:

 

πολύ καλες τιμές!! αχχχχχχ τι μου έκανες!!!!

 

Όφειλα να το αναφέρω:oops::oops::lol::lol:

Τελικά έχει μεταφορικά?γιατί δεν έχω καταλάβει στα σίγουρα:rolleyes:

Καλά λέει το καλαμαράκι ....... Και εγώ έλεγα, πάει εντάξει μας έχει κομμένους το κάρτερς, δεν πειράζει. Κοίτα τι έκανες .......

 

Μεταφορικά δεν χρεώνει σε όλα τα κομμάτια....

 

να υποθεσω τα καρτες ως καλη μαρκα εεεε?

αμερικα ομως σιτ και παλι

 

τα μπλουζακια του ειναι τελεια για εμας χαχχαχχα

Βρε Γατούλα, μην φοβάσαι τόσο. Ιδιώτης πωλητής είναι, μπορεί να γράψει δώρο στο πακέτο και χαμηλότερη αξία. Το τελωνείο δεν τα κοιτάει όλα πια, μην κοιτάς .......

 

Η μάρκα πάντως είναι πολύ καλή.

 

Αχ ρε ΔΗ+ΧΡ, ζημιά έκανες λέμε.............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλά λέει το καλαμαράκι ....... Και εγώ έλεγα, πάει εντάξει μας έχει κομμένους το κάρτερς, δεν πειράζει. Κοίτα τι έκανες .......

 

Μεταφορικά δεν χρεώνει σε όλα τα κομμάτια...

 

Αχ ρε ΔΗ+ΧΡ, ζημιά έκανες λέμε.............

Ορκίζομαι καταλάθος έγινε:lol::lol:........πεδιλάκια έψαχνακαι στην τελευταία σελίδα μου έβγαλε και αυτά :rolleyes::rolleyes:

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ορκίζομαι καταλάθος έγινε:lol::lol:........πεδιλάκια έψαχνακαι στην τελευταία σελίδα μου έβγαλε και αυτά :rolleyes::rolleyes:

Άσε κορίτσι, δεν το σώζεις με τα μη μου άπτου ........ με συγχωρείτε ήταν τυχαίο και τέτοια.......

Για την μικρή δεν έχει πολλά αλλά για τον πιτσιρίκο...........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ιδου η απαντηση πωλητη στο ε-μπευ αν στελνει τα μελανια που ηθελα στην ελλαδα...

 

Normally shipping to UK addresses only and I doubt other sellers would agree posting to Greece. Shipping to Greece must be by Recorded Delivery with insurance. Expect to pay £5 on top of postal charge for UK, that's £9 for shipping to Greece.

 

τα χω παρει....κρατιεμαι να μην του απαντησω ,οτι ολοι σε οσους εχω απευθυνει αναλογη ερωτηση, δεχονται να τα στειλουν....

αλλα και αυτος δεν δυσκολευεται κ πολυ, μια χαρα θα τα εστελνε, γιατι ολη αυτη η ειρωνεια δεν καταλαβαινω.....

παντως εγω δεν θα τα αγορασω κ ας ειναι καλη η τιμη τους....

 

αυτος ειναι ο μ&*^%$..tranvan2006

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

θελω ενα καθημερινό πεδιλακι για τη μικρη.

εχετε να προτείνετε κατι?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαλλον και ελπιζω οχι....αλλα αγνωστο ισως?

Χμμμ....εχεις δικιο...ποτε δεν ξερεις,απλα εχω παρει στην Ελλαδα μεγαλυτερα ποσα και ποτε δεν πληρωσα.......μην παρω καμμια στο λαιμο μου!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

 

Επίσης σήμερα φορέσαμε πρώτη φορά σορτσάκι από το τζιμπόρυ...το 3 της είναι τέλειο σαν νούμερο!Ελπίζω και τα υπόλοιπα να είναι το ίδιο γιατί βλέπω μια διαφορά στις μπλούζες όπως και εσείς...αλλά από ποιότητα τέλεια!

 

και μεις 13 κιλα ειμαστε 2 χρονων και 2 μηνων αλλα το 3 μας ειναι τεραστιο,τα μπλουζακια ειναι σαν φορεματακια.....και δεν ειναι κοντος,φυσιολογικος θα ελεγα.........τι να πω....

 

Γατουλα κι εγω αδυνατομανα....χαχαχα!:lol::lol:

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

και ναι....το 3αρι....μας πεφτει!!!!!:(:(:(

δεν ειναι παιδι αυτο, οδοντογλυφιδα και μαλιστα κομενη χαχαχχαχα

και του Β δε μπορω να πω το σορτσακι ωραιο αλλα οι μπλουζες καλλιστα μας κανουν και του χρονου!!!!

 

αυτος με τα μελανια δεν ειδα ειρωνια περα του οτι στο στελνει μονο συστημενο και για αυτο τα 9 ευρω αν καταλαβα καλα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να παραγγείλω ένα παπούτσι από το άμαζον, αλλά έχω χρησιμοποιήσει ήδη το κουπόνι summer11 για -10 λίρες (χτύπησα παπούτσι για το γυμναστήριο, χαχα;)) και σκέφτηκα να ανοίξω άλλο λογαριασμό στο όνομα του συζύγου για να το ξαναχρησιμοποιήσω, λέτε να έχω πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

κουμπαρα κοιτα στο http://www.myshoe.gr. εχει δωρεαν αποστολες κι επιστροφες.

 

kαλο αυτο http://www.myshoe.gr/Benetton-UB9005_p-898997.aspx?Org=898976

αλλα μ φαίνεται ακριβό

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:εχμμμμμμμμμμ μην αισθάνεσαι άσχημα και εγώ κατα λάθος το βρήκα :-D:grin:

ένα λικ από το μαγαζί θα ήταν...........χρήσιμο ε ?? ε???? :-D

 

κολιμπικι......και το ονομα αυτης...κορευ τζο να φανταστω εεεεεε?

της προαλλες ειχα βαλει και το βιογραφικο της!

 

ναι το search ειναι απαραιτητο!!!!!

 

το βρηκες τελικα?

Ναι γατούλα αυτή είναι !! Όντως την είχες αναφέρει προχθές

http://myworld.ebay.co.uk/corey_jo?ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1181

Δυστυχώς μέχρι να ανταλλάξουμε μηνύματα και με δεδομένη τη διαφορά της ώρας το έχασα το παντελονάκι

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να παραγγείλω ένα παπούτσι από το άμαζον, αλλά έχω χρησιμοποιήσει ήδη το κουπόνι summer11 για -10 λίρες (χτύπησα παπούτσι για το γυμναστήριο, χαχα;)) και σκέφτηκα να ανοίξω άλλο λογαριασμό στο όνομα του συζύγου για να το ξαναχρησιμοποιήσω, λέτε να έχω πρόβλημα?

 

Δεν νομιζω να εχεις θεμα.....για δοκιμαστο και πες μας:rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...