Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπορεις να το δεις αν ειναι ο ιδιος. ;)

 

όταν είναι private to listing ???:shock: για πε για πε

Ναι ρε, για πες να μαθαίνουμε.

 

chatziko με γειες:P

ειχες ξαναπαρει μποντεν τζιν, πως ειναι η γραμμη τους? μοιαζει σε κατι απο αυτα μου κυκλοφορουν εδω? )πχ miss sixty, levis, diesel..)

Ευχαριστώ, έχω πάρει ένα και μου ήταν πολύ καλό. Όχι χαμηλόμεσο αλλά ούτε και σαν τον κορσέ της θειάς μου της Αμερσούδας !!!! Εφάρμοζε καλύτερα από άλλα που έχω πάρει στην μέση και αυτό τουλάχιστον που πήρα εγώ έπεφτε ίσιο κάτω, όχι σκίνυ αλλά ούτε μπουτκατ. Μπαίνει από μέσα μπότα άνετα. Η υφή του υφάσματος πολύ καλή, όχι σαν ξύλο αλλά ούτε και σαν λινό, πολύ καλή.

 

Αυτό το σημερινό φαίνεται σε γραμμή μπουτκατ, που επίσης με βολεύει. Όταν παραλάβω θα σου πώ:-P

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλα το χιουμορ σου ειναι απιστευτο!!!!:-P:-P:-P

Οφ τόπικ, άμα πάρω κάρτα χαλάλι σας φιλενάδες !!!!

 

Τι κάνει όλος ο κόσμος, ε, σταθερά, το κουλό εγώ. Π.χ. κατά απόλυτο μέσο όρο, όλες παίρνουν κιλά στην εγκυμοσύνη ναι ? Στον Ερμή πήρα 3 μόνο και έχασα 13, τόσο έδειχνε η ζυγαριά όταν γύρισα σπίτι (13+3=16).

 

Όταν κουράζεται ο κόσμος, τι κάνει ? Κάθεται σε μια γωνιά ή πάει για ύπνο. Ε, πριτς. Κάνω τις απίστευτα κουλές δουλειές. Με πιάνει λογοδιάρροια, έχω παλαβή διαύγεια πνεύματος. Όσο προχωράει η κούραση, με πιάνει τικ και αρχίζω να τραγουδάω τα τζίνγκλ από παλιές διαφημίσεις. Στο τσακ πριν την κατάρρευση, καθαρίζω τα τζάμια - η πιο σιχαμένη δουλειά στο σπίτι, σκέφτομαι να αλλάζω τζάμια όταν πια δεν μπορούμε να δούμε καθόλου έξω........

 

Συγνώμη κύριε αντμιν, ταπεινά συγνώμη.........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια για αυθεντικα μελανια εκτυπωτη εχουμε κατι περα απο amazon k e-bay??

Δες στην υπογραφή του γαστερόποδου, κάτι είδα www.e-amo.gr κτλ., για δες λίγο.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΓΩΜΗ ΑΝ ΕΧΤΕΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΧ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΝ ΠΧ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΥ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ;ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΓΩΜΗ ΑΝ ΕΧΤΕΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΧ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΝ ΠΧ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΥ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ;ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ!

 

δεν πληρώνεις μία φορά μεταφορικά απλά κάποιοι πωλητές κάνουν έκπτωση να το πω στα μεταφορικά

π.χ αυτός εδώ ο πωλητής στέλνει Ελλάδα με 3,50 μεταφορικά για 1 αντικείμενο http://cgi.ebay.co.uk/Girls-JLS-Pyjamas-Latest-Summer-2011-Official-Design-/230607568073?pt=Girl_s_Clothing&var=&hash=item7b680434ff

αν πατήσεις την καρτέλα που γράφει postage and payment θα δείς ότι για κάθε επιπρόσθετο αντικείμενο που αγοράζεις ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΩΛΗΤΗ σε χρεώνει 2,5 λίρες οπότε αν αγοράσεις 2 αντικείμενα τα μεταφορικά θα είναι 6 λίρες και όχι 7

για να ζητήσεις το combine postage κάνεις αυτό http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=2039711&postcount=26

 

edit επίσης μην γράφεις με κεφαλαία όλο το μήνυμα σου απαγορεύεται από τους κανονισμούς του φόρουμ κρίμα είναι να φάς καρτούλα χωρίς λόγο

Link to comment
Share on other sites

Ύστερα απο καμία πεντακοσαρια δοκιμές ψιλοκαταλαβα πως κανεις αναζήτηση αλλα δεν νομίζω ότι βρίσκω απάντηση στην ερώτηση μου! Αν έχει κάποια την υπομονή ας μου εξηγήσει! Θέλω να πάρω δυο πράγματα απο το e bay πρέπει να πληρώσω ξεχωριστά μεταφορικά η μπορούν να μου τα στείλουν σε ένα;

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΓΩΜΗ ΑΝ ΕΧΤΕΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΧ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΝ ΠΧ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΥ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ;ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ!

Αν τα πράγματα είναι από τον ίδιο πωλητή, κάτι γίνεται. Πριν αγοράσεις/μπιντάρεις, στέλνεις ένα μύνημα στον πωλητή ότι με ενδιαφέρουν αυτά τα πράγματα σου, αν τα αγοράσω/κερδίσω, θα κάνεις combine postage και πόσο θα πληρώσω ? Αυτά για να έχεις δεμένο τον γάιδαρό σου ότι δεν θα σου χρεώσει κατόπιν εορτής ότι του λείπει. Όταν αγοράσεις/κερδίσεις την δημοπρασία, πας στο myebay σου, στο activity, και δεξιά πάνω από ένα από τα πράγματα που κέρδισες από έναν πωλητή, στο more actions, κάνεις request total. Ο πωλητής θα απαντήσει και θα δώσει την τελική τιμή δηλ. αγορά + μεταφορικά.

 

Στην αναζήτηση δύσκολα θα έβρισκες άκρη με αυτό, θα πρέπει να το βάλουμε ποστ στο ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ.

 

Μην γράφεις όλο κεφαλαία, θα φας κάρτα:wink:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Αξες σε ευχαριστω πολυ για την απάντηση και το χρόνο σου το έπιασα πως γίνεται! Προαπαθω να μαζεύω τις αγορές που θέλω να κάνω μπάς και γλυτωσω τίποτα απο τα μεταφορικά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα πανω σε αυτο που λεμε....ηταν μια πυ ειχε διαφορα ενδιαφεροντα (η τζιμπορυ η ΝΕΧΤ θα ηταε χαχχαχχαα) τη ρωτω ποσο 2-3 μαζι, η απαντηση της ηταν φλου, ζυγιζω και αναλογα! πιστευω οτι οντως δεν ηξερε να απαντησει αλλα τελικα δε πηρα τιποτα απο αυτην

 

εχτες μπινταρισα σε μια με 0 φιντμπακ

βρε μου εστειλε σημερα ενημερωτικο ποτε μπορει να στελνει γιατι εχει και κατι αργιες λεει αναμεσα

τη πληραωσα

εστειλε ευχαριστηριο

και πριν λιγο ενημερωτικο οτι το εστειλε!!!!

αντε να παρει το πρωτο φιντμπακ απο μενα!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

Τι ωραία τσάντα είναι αυτή !!!!!! Και τι χρώματα!!!!!!!!!!! Καλά για την δουλειά δεν παίζει, θα πέσουν να με φάνε με διπλές μασέλες. Αλλά για την θάλασσα, φαίνεται άψογη. Μ' άρεσε αυτό που λέει ότι η βάση της είναι στο σχήμα του παπουτσιού για να στέκεται. Πολύ καλή ΜΙΑΜΑΜΜΑ!!!!!!!!

 

τωρα πανω σε αυτο που λεμε....ηταν μια πυ ειχε διαφορα ενδιαφεροντα (η τζιμπορυ η ΝΕΧΤ θα ηταε χαχχαχχαα) τη ρωτω ποσο 2-3 μαζι, η απαντηση της ηταν φλου, ζυγιζω και αναλογα! πιστευω οτι οντως δεν ηξερε να απαντησει αλλα τελικα δε πηρα τιποτα απο αυτην

 

εχτες μπινταρισα σε μια με 0 φιντμπακ

βρε μου εστειλε σημερα ενημερωτικο ποτε μπορει να στελνει γιατι εχει και κατι αργιες λεει αναμεσα

τη πληραωσα

εστειλε ευχαριστηριο

και πριν λιγο ενημερωτικο οτι το εστειλε!!!!

αντε να παρει το πρωτο φιντμπακ απο μενα!

Έτσι μια φορά πρόσφατα με έναν, τον ρωτώ πόσο και μου λέει τα ίδια με εσένα. Του λέω ότι το ebay συμβουλεύει να επικοινωνείς με τον πωλητή και να σου ορίζει ακριβές ποσό πριν μπιντάρεις. Λέει ναι μεν αλλά, και δεν ξέρω ακριβώς και δεν μπορώ να πάω να ρωτήσω αλλά είμαι 'a man of his words, very honest' και δεν χρεώσω πολύ παραπάνω από τα της Αγγλίας. ΟΚ, του λέω το κρατάω αυτό. Ε, μου χρέωσε μόνο 1 λίρα παραπάνω.:-D

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ειλικρινά σας ζηλεύω ε την άνεση σας να κοντσέρτα να αγοράζετε κλπ και ελπιζω να τα καταφέρω κι εγω! Οι τσάντες που σας έλεγα χτες σηνερ στις βρίσκω μόνο με bin αύριο θα αρχίσω λοιπόν το πήρα απόφαση! Είσαστε κατατοπιστικοτατες σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ειλικρινά σας ζηλεύω ε την άνεση σας να κοντσέρτα να αγοράζετε κλπ και ελπιζω να τα καταφέρω κι εγω! Οι τσάντες που σας έλεγα χτες σηνερ στις βρίσκω μόνο με bin αύριο θα αρχίσω λοιπόν το πήρα απόφαση! Είσαστε κατατοπιστικοτατες σας ευχαριστω

Να καταλάβαινα και τι λές .............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχ δίκιο έχεις που να καταλάβεις κι ΕΣΥ! Έχω μπει απο το κιν και διορθώνει αυτόματα λέξεις και δεν το πρόσεξα! Συγνώμη! Λέω ότι ζηλεύω την άνεση σας με τις αγορές ! Πονταρετε επικοινωνείτε με τους προμηθευτές κλπ! Μπραβο σας! Οι τσάντες που έλεγα χτες σήμερα είναι με πονταρισμα(αν το λέω σωστά) οπότε αύριο θα μελετησω καλα τις οδηγίες που έχετε για αυτο και θα κάνω την προσφορά μου

Link to comment
Share on other sites

Ουφ με τα κροκς έχω πάθει ότι το καλαμαράκι με τα ΜΑΝΤΚΟ, όλο λέω να πάρω και όλο το αφήνω. Μια θέλω και για μένα (έχει το οφίσιαλ σάιτ 3-4 φανταστικά σχέδια) και μετά λέω άστο καλύτερα, πάρε για τα παιδιά μόνο. Μια λέω να πάρω για τον πιτσιρίκο και μετά σκέφτομαι μήπως γκρεμοτσακιστεί. Μέχρι να αποφασίσω, θα έχει χειμωνιάσει και θα σκέφτομαι για τα κροκς με την γούνα:lol::lol::lol:

 

Είδες καλό που είναι το μεγεθολόγιο ? Και μέχρι τώρα, ήταν και σωστό.

 

Το MUM φαίνεται πακέτο αλλά τελικά δεν είναι και τόσο. Να το χρησιμοποιήσεις εννοώ, όχι για την συμπεριφορά τους .... Αν θες, στείλε πμ να σου πω κατ' ιδίαν.

 

Eγώ παντως την εκανα την αγορα μου απο μαντκο χε χε και δις κιολας, αυριο μαλλον παραλαμβανει ο νταντυ την δευτερη παραγγελια μου

Εσυ μου φαινεται....θα παραγγείλεις τα χειμωνιάτικα ...χαχαχα

 

Ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σας μπερδεύει ή γιατί φοβάστε το πέιπαλ ......... είναι η ΑΣΦΑΛΕΙΑ σας στα σάιτ που το παρέχουν. Δεν είναι ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ, προπληρωμένη ή άλλη, αν κάνετε τον κόπο να κοιτάξετε 4 μυνήματα παραπάνω, θα δείτε ότι είναι σαφές το τι είναι !!!!

Αν θες, πες να σου στείλω πμ για το MUM.

 

:rolleyes::rolleyes:

 

κοριτσια, να παραγγειλω δυο αρωματα απο το fragranceX, ή ειναι απατη ; Ειδα οτι πολλες απο το φορουμ εχετε παραγειλει! Διαβασα ομως και αρνητικα στο google για περιπτωσεις που δεν εφτασαν τα προιοντα ποτε. Τι λετε;

 

Εμεις εχουμε παραγγειλει και εγω μαζι, απατη δεν τα λεω....τουλαχιστον οτι πηρα δυο φορες, αλλα οτι αργουν αργουν να ερθουν κοντα στο μηνα.

Απο εκει και περα οτι βλεπεις στη λιστα μας που υπαρχει κατω απο την υπογραφη μου ειναι αξιοπιστο και δοκιμασμενο απο εμας εδω μεσα, αν υπαρχει κατι αρνητικο θα υπαρχει ως σχολιο απο διπλα

 

νομιζω οτι βρηκα την απαντηση. δες εδω http://community.ebay.co.uk/question/Buying-Ebay/Bidders/1900055837?#msg1900406819

 

Κυρια κυρια....θελω ενα ιδιαιτερο στο πως λειτουργει το κομιουνιτυ....σαν φορουμ??

 

Με το που έβγαλα προπληρωμένη απο την Κύπρου την σύνδεσα κατευθείαν με το paypal,είχα διαβάσει εδώ οτι είναι το πιο ασφαλές.Πιστεύω οτι είναι οτι καλύτερο έχουμε σε ασφάλεια.Κι εγώ e-bay είμαι τώρα για κάτι πεδιλάκια.Ελπίζω να τα κερδίσω:rolleyes:

edit:έχασα........

 

Δεν πειράζει ! Την επομενη φορα !!!

 

To κέρδισα το μπόντεν τζινάκι με περίπου 16 λίρες σύνολο τιμή και μεταφορικά, αυτό 2306251624656464_1.jpg, πολύ sly fox o private, είχε ανεβάσει την τιμή και το κέρδισα για 50 λεπτά της λίρας παραπάνω. Το άλλο παντελόνι, για το οποίο δεν πολυκαιγόμουν κιόλας, το πήρε για 6 λεπτά παραπάνω -μπορεί να μην ήταν και ο ίδιος.

 

Δεν αντεξες ε>>>?????

 

Οφ τόπικ, άμα πάρω κάρτα χαλάλι σας φιλενάδες !!!!

 

Τι κάνει όλος ο κόσμος, ε, σταθερά, το κουλό εγώ. Π.χ. κατά απόλυτο μέσο όρο, όλες παίρνουν κιλά στην εγκυμοσύνη ναι ? Στον Ερμή πήρα 3 μόνο και έχασα 13, τόσο έδειχνε η ζυγαριά όταν γύρισα σπίτι (13+3=16).

 

Όταν κουράζεται ο κόσμος, τι κάνει ? Κάθεται σε μια γωνιά ή πάει για ύπνο. Ε, πριτς. Κάνω τις απίστευτα κουλές δουλειές. Με πιάνει λογοδιάρροια, έχω παλαβή διαύγεια πνεύματος. Όσο προχωράει η κούραση, με πιάνει τικ και αρχίζω να τραγουδάω τα τζίνγκλ από παλιές διαφημίσεις. Στο τσακ πριν την κατάρρευση, καθαρίζω τα τζάμια - η πιο σιχαμένη δουλειά στο σπίτι, σκέφτομαι να αλλάζω τζάμια όταν πια δεν μπορούμε να δούμε καθόλου έξω........

 

Συγνώμη κύριε αντμιν, ταπεινά συγνώμη.........

 

:rolleyes::rolleyes: χαχαχα να σε φανταστω να τραγουδας τζινγκλ διαφημισεων χαχαχαχα

 

εγώ σας διαβάζω...σας διαβάζω...ερωτήσεις δεν έχω για την ώρα

 

8-):cool:καλα κανεις.....αλλιως σε βλεπω με γεμιστά αυριο μεσημέρι χε χε

 

Ύστερα απο καμία πεντακοσαρια δοκιμές ψιλοκαταλαβα πως κανεις αναζήτηση αλλα δεν νομίζω ότι βρίσκω απάντηση στην ερώτηση μου! Αν έχει κάποια την υπομονή ας μου εξηγήσει! Θέλω να πάρω δυο πράγματα απο το e bay πρέπει να πληρώσω ξεχωριστά μεταφορικά η μπορούν να μου τα στείλουν σε ένα;

 

Αξες σε ευχαριστω πολυ για την απάντηση και το χρόνο σου το έπιασα πως γίνεται! Προαπαθω να μαζεύω τις αγορές που θέλω να κάνω μπάς και γλυτωσω τίποτα απο τα μεταφορικά

 

Εγω παλι ροξανα απο τα γραφομενα σου καταλαβα οτι δεν πολυεχεις καταλαβει πως λειτουργει το εμπευ....

Και προτεινω πριν κανεις οτιδηποτε, να διαβασεις το μπουσουλα οδηγιες για τα παντα....

Νομιζω πως δεν εχεις καταλαβει οτι το εμπευ εχει τους απειρους πωλητες...το πως του βλεπουμε κτλπ κτλπ

Πριν κανεις οτιδηποτε ρωτα εδω μεσα ....

 

 

Που πας και τα ξετρυπώνεις???

Ειναι πολυ καλή για παιχνιδι χαχα ωραια ειναι!!

 

τωρα πανω σε αυτο που λεμε....ηταν μια πυ ειχε διαφορα ενδιαφεροντα (η τζιμπορυ η ΝΕΧΤ θα ηταε χαχχαχχαα) τη ρωτω ποσο 2-3 μαζι, η απαντηση της ηταν φλου, ζυγιζω και αναλογα! πιστευω οτι οντως δεν ηξερε να απαντησει αλλα τελικα δε πηρα τιποτα απο αυτην

 

εχτες μπινταρισα σε μια με 0 φιντμπακ

βρε μου εστειλε σημερα ενημερωτικο ποτε μπορει να στελνει γιατι εχει και κατι αργιες λεει αναμεσα

τη πληραωσα

εστειλε ευχαριστηριο

και πριν λιγο ενημερωτικο οτι το εστειλε!!!!

αντε να παρει το πρωτο φιντμπακ απο μενα!

 

αντε αντε και εις ανώτερα χαχα

Εσυ ακομα εδω εισαι??

Ο Β?

 

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ειλικρινά σας ζηλεύω ε την άνεση σας να κοντσέρτα να αγοράζετε κλπ και ελπιζω να τα καταφέρω κι εγω! Οι τσάντες που σας έλεγα χτες σηνερ στις βρίσκω μόνο με bin αύριο θα αρχίσω λοιπόν το πήρα απόφαση! Είσαστε κατατοπιστικοτατες σας ευχαριστω

 

Να καταλάβαινα και τι λές .............

 

το τελευταιο εννοει μπινταρισμα μονο....τα αλλα θα τα καταλαβω που θα παει????

 

Κατουρηθηκα στο γελιο!!! :lol::lol::lol:

Γατουλα πως φαινεται η εμπειρη μανουλα!!! :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...