Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

νησακια...Αστυπαλια,Καρπαθος,Καστελοριζο...ερχεσαι?Αχ γελαμε αλλα το πραγμαν ειναι σοβαρο.....

 

 

σορρυ για το off topic....

 

 

ααα.....κοιτα εγω βαζω ολη την βορεια ελλαδα, θρακη ηπειρο κτλπ....

 

και μετα κανω εκεινο το ρημαδι κλικ επιθυμω να διοριστω και στις λοιπες διευθυνσεις....και λεω αν ειναι να παω σε νησι ας με πεταξει το συστημα...

 

μονη μου δεν βγαζω τα ματακια μου χαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χμ καλησπέρα! καταρχάς ας ρίξω μια υπόκλιση στην Φλόρα, Αξες, Χατζίκο έτσι για να βρίσκεται!

 

Μπαι δε γουει, το εμπαυ εχει ωραιότατες/αναλυτικότατες οδηγίες/παραδείγματα για τα πάντα. Ουαι και αλίμονο αν στηριζόμαστε στα κέφια της εκάστοτε συμφορουμίτισας να μας γράψει οδηγίες. Άλλη κουβέντα που λέει και ένα νιαουρίνι...

 

χτύπησα αυτό το απογευματάκι από το γραφείο...

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370512578429&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

έλα να πέφτουν στοιχήματα αν είναι αυθεντικιά ή όχι...έλααααα!!!!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Ιντι, με μπερδεψες, σε ειδοποιησαν για τελωνεια ηα ετσι το λες μαρη?????????

μου τηλεφώνησαν από τη fedex στην Αθήνα.... και μου ζήτησαν 136? για εκτελωνισμό και έξοδα... άσε τη πάτησα...

Link to comment
Share on other sites

καλα να παααθωωωω...το ζωον!!!!:evil::evil: σαββατο κλειστα!!! βιαστηκα, μη χασω τα παπουτσια

οχι χατζικο , δεν την καταχωρησα στο πειπαλ, απλα πληρωσα, οσο πιο γρηγορα μπορουσα....μη χασω , ειπαμε:shock:

Καλύτερα που δεν καταχώρησες σε μόνιμη σελίδα ....... βιαστική και εσύ :lol:

 

Και βέβαια διάβασα ό,τι έγραφε σε ένα λινκ που μου σύστησες εσύ ή η chatzico δεν θυμάμαι καλά. Όμως δεν είδα να γράφει πουθενά οδηγίες για το πως θα αγοράσουμε κάποιο είδος που μας ενδιαφέρει. Είχε μόνο συμβουλές σχετικα΄με τις αγορές από xώρες της Ε.Ε ή Αμερική κλπ. Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.

 

Βρε κορίτσι, μην αγχώνεσαι τόσο, δεν έπεσαν και οι δίδυμοι πύργοι από την βιασύνη σου:wink:

dkl

μην αγχωνεσαι, βρε.....αν δεν ηταν τα κοριτσια δεν θα εβγαζες ακρη μονη σου, μεχρι να παρεις το κολαι...ρωτα εσυ κ καποιος θα σε κατατοπισει....δεν ειναι κοπος , ολο καποιος θα μπορει να το κανει

μην την μαλωνετε βρε κοριτσια

Ακριβώς, σιγά τον κόπο, όπως το λές, όλο και κάποιος θα βοηθήσει, που είναι και η GOOD LUCK, εξαφανίστηκε και είναι Η δασκάλα.

Δεν μαλώσαμε μωρέ, να μην βιάζεται της λέμε8-):cool:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Να δουμε εμενα που θα με στειλει η Διαμαντοπουλου.....κανενα Καστελοριζο με βλεπω...αααα δε παμε καλα....:evil::evil:

Το Καστελόριζο πολύ ωραίο ....... θα πηγαίνεις απέναντι στο Κας, μέχρι και για μαιντανό, είναι μισή ώρα με το καίκι.

 

Κοπελια....εγω τα ειχα αγορασει προ πολλουυυυυυυυυ

απλα τωρα τα ειδα και απο κοντα ρεεεε

Καλά, φθηνές δικαιολογίες, τσ τσ τσ τι βρήκες να πείς για να ελαφρύνεις την θέση σου !!!!

 

ναι ναι λυσσαξες αλλα καλα κανεις να μου μαθεις και μενα μετα χαχαχα

Ψυχρή υπολογίστρια, Παναγία μου, τα ύστερα του κόσμου ...:lol::lol:

 

Το θεμα ειναι οτι αφου δεν το κατεχεις το εμπευ....

 

ρωτα πρωτα πριν κανεις αγορες/κινησεις για να μην εχεις τα μπερδεματα που εχεις τωρα....

 

και καλό θα ειναι να ρωτας παντα μα παντα πριν αγορασεις κατι αν δεν γνωριζεις το μέσο και τον τροπο...

 

Καμια μας δεν γεννηθηκε με το ποντικι στο χερι οπως ειπε μια ψυχη εδω μεσα και ολες μαθαμε διαβαζοντας και φυσικά ρωτώντας.

 

Voila tout ma cherie DKL 8-):cool:

νησακια...Αστυπαλια,Καρπαθος,Καστελοριζο...ερχεσαι?Αχ γελαμε αλλα το πραγμαν ειναι σοβαρο.........

Γιατί οφ τόπικ, ζητάτε ταξιδιωτικές συμβουλές για ονλαιν κρατήσεις, ε ?

Λοιπόν Αστυπάλαια καλή αλλά δεν καίγομαι κιόλας. Κάρπαθος πολύ ωραία και απίστευτες θάλασσες. Καστελόριζο στα είπα πριν.

Τον χειμώνα είναι το θέμα τι κάνεις εκεί. Αγκαλιά με το λαπτοπ και την δορυφορική είναι όλοι.

 

χμ καλησπέρα! καταρχάς ας ρίξω μια υπόκλιση στην Φλόρα, Αξες, Χατζίκο έτσι για να βρίσκεται!

Επίσης υπόκλιση στην αγαπητή συνονόματη - την μισή εβδομάδα και, είμαι Παιανία .........

Μπαι δε γουει, το εμπαυ εχει ωραιότατες/αναλυτικότατες οδηγίες/παραδείγματα για τα πάντα. Ουαι και αλίμονο αν στηριζόμαστε στα κέφια της εκάστοτε συμφορουμίτισας να μας γράψει οδηγίες. Άλλη κουβέντα που λέει και ένα νιαουρίνι...

 

χτύπησα αυτό το απογευματάκι από το γραφείο...

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370512578429&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

έλα να πέφτουν στοιχήματα αν είναι αυθεντικιά ή όχι...έλααααα!!!!

Το τσαντικό ε ? Μμμμ, NO MONKEYS PLEASE, RAN OUT OF BANANAS, αλλά σάμπως στην λαχαναγορά δουλεύεις ? Μια χαρά είναι και με γειά !!!!

 

μου τηλεφώνησαν από τη fedex στην Αθήνα.... και μου ζήτησαν 136 για εκτελωνισμό και έξοδα... άσε τη πάτησα...

Άλλο μέλος εδώ που είχε το ίδιο θέμα, τα άφησε και γύρισαν πίσω και της επέστρεψαν τα χρήματα της στο σύνολο, είχαν όμως καθυστερήσει πάρα πολύ απ' ότι θυμάμαι. Κρίμα .......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χμ καλησπέρα! καταρχάς ας ρίξω μια υπόκλιση στην Φλόρα, Αξες, Χατζίκο έτσι για να βρίσκεται!

 

Μπαι δε γουει, το εμπαυ εχει ωραιότατες/αναλυτικότατες οδηγίες/παραδείγματα για τα πάντα. Ουαι και αλίμονο αν στηριζόμαστε στα κέφια της εκάστοτε συμφορουμίτισας να μας γράψει οδηγίες. Άλλη κουβέντα που λέει και ένα νιαουρίνι...

 

χτύπησα αυτό το απογευματάκι από το γραφείο...

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370512578429&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

έλα να πέφτουν στοιχήματα αν είναι αυθεντικιά ή όχι...έλααααα!!!!

Ανταποδιδω την υποκλιση!!

Μεγιες!!!!Οτι και να ναι ειναι ομορφη!!!!

Ειναι πονηρος ο πωλητης στην περιγραφη δεν αναφερει πουθενα οτι ειναι guess........

το λεει μονο εκει που αναφερει τη μαρκα.....

τι να πω για μαιμου τη βλεπω αλλα παλι ποτε δεν ξερεις.......

εγω παντως που εχω παρει μαιμουδιτσες ειμαι σουπερ ευχαριστημενη.....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια διάβασα ό,τι έγραφε σε ένα λινκ που μου σύστησες εσύ ή η chatzico δεν θυμάμαι καλά. Όμως δεν είδα να γράφει πουθενά οδηγίες για το πως θα αγοράσουμε κάποιο είδος που μας ενδιαφέρει. Είχε μόνο συμβουλές σχετικα΄με τις αγορές από xώρες της Ε.Ε ή Αμερική κλπ. Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.

 

πρώτα από όλα να ξεκαθαρίσω κάτι κανείς δεν μαλώνει κανέναν εδώ μέσα

 

Δεύτερον εδώ δεν είναι το κέντρο βοήθειας του ebay, είναι ένα θέμα με κάποια άτομα που ψωνίζουν από το internet, στην προσπάθεια τους αυτή μαθαίνουν πράγματα (συνήθως) και ενίοτε βοηθάει η μία την άλλη (συχνά)

 

όταν λοιπόν κάποια άτομα έχουν σπαταλήσει από τον προσωπικό τους χρόνο για να γράψουν 2-3 πράγματα έτσι ώστε να βοηθήσουν κάποιους ανθρώπους τους λες ευχαριστώ δεν τους την λές γενικώς .......

 

Επίσης είχα την εντύπωση ότι εδώ είμαστε όλοι ενήλικες δεν φταίω εγώ ή κάποιο άλλο μέλος του φόρουμ, που συμμετέχει στο θέμα, αν κάποιος δεν έκανε τον κόπο να διαβάσει τους όρους του ebay και του paypal, πριν πατήσει το κουμπί που έλεγε I agree ή commit to buy ή το πως γίνεται μία πώληση

Πολύ ευχαρίστως να βοηθήσω αν μπορώ εφόσον έχω ερωτηθεί εκ των προτέρων ...............αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι όταν ο άλλος πάει "ξεβράκωτος στα αγκάθια"

Link to comment
Share on other sites

Επίσης υπόκλιση στην αγαπητή συνονόματη - την μισή εβδομάδα και, είμαι Παιανία .........

 

Το τσαντικό ε ? Μμμμ, NO MONKEYS PLEASE, RAN OUT OF BANANAS, αλλά σάμπως στην λαχαναγορά δουλεύεις ? Μια χαρά είναι και με γειά !!!!

 

Ανταποδιδω την υποκλιση!!

Μεγιες!!!!Οτι και να ναι ειναι ομορφη!!!!

Ειναι πονηρος ο πωλητης στην περιγραφη δεν αναφερει πουθενα οτι ειναι guess........

το λεει μονο εκει που αναφερει τη μαρκα.....

τι να πω για μαιμου τη βλεπω αλλα παλι ποτε δεν ξερεις.......

εγω παντως που εχω παρει μαιμουδιτσες ειμαι σουπερ ευχαριστημενη.....

 

χμ 2 στα 2...βασικά αν ειναι ποιοτικη μαϊμου δε με νοιαζει, μην διαλύεται όπως λικνίζομαι φοβάμαι :rolleyes:

 

ρε χατζικούλι, είσαι σε αυτή τη μεγάλη εταιρία που έχει ένα σκασμό μαύρους που συνεργάζεται με κάτι άλλους ταλαίπωρους στη μεγάλη κόκκινη οικογένεια επί του Χαλανδρίου; :lol::lol::lol::lol:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

πρώτα από όλα να ξεκαθαρίσω κάτι κανείς δεν μαλώνει κανέναν εδώ μέσα

 

Δεύτερον εδώ δεν είναι το κέντρο βοήθειας του ebay, είναι ένα θέμα με κάποια άτομα που ψωνίζουν από το internet, στην προσπάθεια τους αυτή μαθαίνουν πράγματα (συνήθως) και ενίοτε βοηθάει η μία την άλλη (συχνά)

 

όταν λοιπόν κάποια άτομα έχουν σπαταλήσει από τον προσωπικό τους χρόνο για να γράψουν 2-3 πράγματα έτσι ώστε να βοηθήσουν κάποιους ανθρώπους τους λες ευχαριστώ δεν τους την λές γενικώς .......

 

Επίσης είχα την εντύπωση ότι εδώ είμαστε όλοι ενήλικες δεν φταίω εγώ ή κάποιο άλλο μέλος του φόρουμ, που συμμετέχει στο θέμα, αν κάποιος δεν έκανε τον κόπο να διαβάσει τους όρους του ebay και του paypal, πριν πατήσει το κουμπί που έλεγε I agree ή commit to buy ή το πως γίνεται μία πώληση

Πολύ ευχαρίστως να βοηθήσω αν μπορώ εφόσον έχω ερωτηθεί εκ των προτέρων ...............αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι όταν ο άλλος πάει "ξεβράκωτος στα αγκάθια"

 

Προσυπογράφω...! 8-):cool:

 

Link to comment
Share on other sites

χμ 2 στα 2...βασικά αν ειναι ποιοτικη μαϊμου δε με νοιαζει, μην διαλύεται όπως λικνίζομαι φοβάμαι :rolleyes:

 

ρε χατζικούλι, είσαι σε αυτή τη μεγάλη εταιρία που έχει ένα σκασμό μαύρους που συνεργάζεται με κάτι άλλους ταλαίπωρους στη μεγάλη κόκκινη οικογένεια επί του Χαλανδρίου; :lol::lol::lol::lol:

:confused::confused::confused::confused: Που σημαίνει σε απλά ελληνικά ? Σόρυ αλλά η χαζή ξανθιά μπλοκάρισε .........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι πολυλογία είναι αυτή βρε κορίτσια...σας διαβάζω για να μην χάσω τίποτα και ψάχνομαι αύριο,συνεχίστε...

 

kalamaraki από τα tesco ψωνίζαμε φοιτητές,το ξέρεις φαντάζομαι ότι είναι σούπερ μάρκετ...ακόμα έχω φανελάκια του άντρα μου από εκεί,σαν καινούρια.

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

τι πολυλογία είναι αυτή βρε κορίτσια...σας διαβάζω για να μην χάσω τίποτα και ψάχνομαι αύριο,συνεχίστε...

 

kalamaraki από τα tesco ψωνίζαμε φοιτητές,το ξέρεις φαντάζομαι ότι είναι σούπερ μάρκετ...ακόμα έχω φανελάκια του άντρα μου από εκεί,σαν καινούρια.

 

Ναι ναι το ξέρω, στην περιγραφη του δεν ελεγε τιποτα και σημερα που το ψαχουλευα να δω αν εχει τιποτα τρυπες σταμπες τσουπ διαβαζω τεσκο χε χε

μια χαρα παντως ποιοτητα, δεν το περιμενα! Εφάμιλο ενος αδιαβροχου που εχω της μοδερκερ!

 

Link to comment
Share on other sites

Aντα καληνυχτα κόρες ,

 

παω να ισιωσω που λεει και μια ψυχη , φιλια πολλα , καλές κ εξυπνες αγορες!!

 

σματσ σμουτσ

 

παω να σηκωσω το αγορι μου που κοιμαται απο τις 9κ μιση στον καναπε χε χε χε

 

Link to comment
Share on other sites

Aντα καληνυχτα κόρες ,

 

παω να ισιωσω που λεει και μια ψυχη , φιλια πολλα , καλές κ εξυπνες αγορες!!

 

σματσ σμουτσ

 

παω να σηκωσω το αγορι μου που κοιμαται απο τις 9κ μιση στον καναπε χε χε χε

 

Σ' ακολουθώ ..... καληνύχτα ....... μπας και καταλάβω και αυτό με το box...

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

marimari...

για δες εδω για καρεκλα θηλασμου(glider chair)

μου το ειχε δωσει μια φιλη οταν εψαχνα κατι οικονομικο.

Ειναι Αγγλια κι αν θυμαμαι καλα εστελνε Ελλαδα και δεν εβγαινε ιδιαιτερως ακριβη με τα μεταφορικα!!

Εννοειται μπορεις να στειλεις μεηλ και να ρωτησεις λεπτομερειες..

 

http://www.mums2b.co.uk/prod5.asp?ID=281&offset=&prod_id=254&grpid=254prod_anchor

Link to comment
Share on other sites

super ειναι !!!!!!!!!!!!!!

 

http://cgi.ebay.co.uk/50-Metal-Silver-Cross-Rhinestone-Pendants-Beads-20x12mm-/120725983049?pt=UK_Jewellery_Watches_CostumeJewellery_CA&hash=item1c1bd44f49

 

http://cgi.ebay.co.uk/Lot-50pc-rhinestone-silver-plated-fine-cross-pendant-1-/270720942734?pt=UK_Jewellery_Watches_CostumeJewellery_CA&hash=item3f0839c28e

 

Πείτε μου βρε κορίτσια τη γνώμη σας. Ποιος από τους δύο σταυρούς σας αρέσει για μαρτυρικό;Από ποιότητα ποιος είναι καλύτερος;Ο πρώτος είναι metal ενώ ο δεύτερος είναι επαργυρωμένος;;Μαυρίζουν άραγε...για πείτε για πείτε!!

ψηφιζω εμφανισιακα τον 2ο

 

Ξέχασα το σημαντικότερο!

 

Λοιπόν μου ήρθε σήμερα το φόρεμα edressit από αυτόν τον πωλητή: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280577850010&var=580011020026&ssPageName=STRK:MEWNX:IT. Η παραγγελία έγινε 13/05. Άλλαξα χρώμα και του ζήτησα να το έχω πριν τις 15/06. Λοιπόν, μου έδωσαν κανονικά tracking number και ήρθε με dhl express -παρέλαβα μέσω speedex.

Το φόρεμα είναι πάρα πολύ ωραίο. Το velvet chiffon τελικά είναι πολύ καλύτερης ποιότητος από το απλό chiffon. Το χρώμα επίσης καλό (μπλέ νο6).

Απλά θέλει πολύ προσοχή στο νούμερο. Εγώ παρήγγειλα το UK12, πιστεύοντας ότι θα χρειαστεί και στένεμα, αλλά τελικά κούμπωσε ίσα ίσα!

αχ,ψηνομαι κι εγω..το θελω για γαμο....

 

:P:p:p:p:p:p

 

Να πω την αλήθεια ούτε το πρόσεξα αλλά πιο πολύ για Χονγκ Κονγκ μου κάνει. Και το Αγγλικό του δεν είναι σούπερ και πολύ νυφικό πουλάει:D

Εμένα άλλο με προβληματίζει. Είναι το σχέδιο για αγοράκι???

ειναι πολυ πολυ ωραιο αλλα τα χρωματα δεν μου ταιριαζουν σε αγορακι...

οταν παραλαβεις πες μας για ποιοτητα

 

καλησπέρα!

 

χρόνια πολλά στην εορτάζουσα μανούλα και στο chatzico-παιδο!

 

4 μέρες είχα να μπω και έριξα τρελλή μελέτη πάλι!anyway!

 

Για όποια κοπέλα ενδιαφέρεται, μου έστειλαν -5% από pramworld. Ο κωδικός είναι ο email5. Επίσης παρέλαβα το thermos από ebay και περιμένουμε πως και πως να ανοίξει ο καιρός να το εγκαινιάσουμε (http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=390298326518).

 

Τέλος, όσον αφορά το φόρεμα από edressit, σας βάζω τη μία και μοναδική photo που τράβηξα για να πάρετε μία ιδέα: http://entertainment.webshots.com/photo/2552984210105896043ucrmaX. Η μαμακία είναι ότι τελικά αλλάξανε τα πλάνα μου και δε θα το φορέσω τελικά :-( :-( :-(

το θερμος το εχω κι εγω και ειναι super!!!

το φορεμα φοβερο!!! κριμα που δεν θα το φορεσεις...

 

εγω τελικα τα crocs κοριτσια τα αλλαξα και πηρα μικροτερα...και οσο τα φορεσει...δεν το ρισκαρα τελικα για του χρονου γιατι δεν ηξερα...

ευχαριστω για την βοηθεια...

 

ψαχνω τηλεκατευθυνομενο για τον υιο...

βρηκα αυτο

http://www.amazon.co.uk/Chicco-Johnny-Remote-Control-Illuminating/dp/B000NVLIGQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=toys&qid=1306504983&sr=8-1

το εχει καμια να μου πει εντυπωσεις???

κανενα αλλο δοκιμασμενο εχετε να προτεινετε???

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

...

 

Εσύ σωστά τα λες, όμως εγώ δεν ήξερα ότι έπρεπε να ζητήσω τιμολόγιο από τον πωλητή. Αγχώθηκα γιατί είδα ότι χρεώθηκα με την αρχική τιμή του είδους χωρίς έκπτωση , βιάστηκα κιόλας και φτάσαμε εδώ τώρα.

Αν ήξερα από την αρχή τι έπρεπε να κάνω δεν θα σας ταλαιπωρούσα με τις απορίες μου και την ασχετοσύνη μου.

Ξέρω πως είναι κουραστικό κάθε τόσο να ρωτάω μια για το ένα, και μια για το άλλο, αλλά επειδή αρκετές κοπέλες εδώ μέσα είστε πρόθυμες να βοηθήσετε, παίρνω το θάρρος και συνεχίζω. (Μην το πάρετε σαν απειλή):|

 

DKL πηρες τηλεφωνο στην καρτα σου; Αυτο ηταν το πρωτο που επρεπε να κανεις για να δεις αν επιστραφηκε το ποσο.

Αν εχει επιστραφει μην πληρωσεις τιποτα. Αν ο Κινεζος απαιτησει να τον πληρωσεις "Χ@@@κες κι'η βαρκα εγυρε!" :lol::lol:

Το χειροτερο που μπορει να σου κανει ειναι report στο ebay.

Και; Σκοτίστηκες! Μην τυχον και σου κλεισουν τον λογαριασμο που μόλις ανοιξες; Λεφτα δεν μπορουν να απαιτησουν. Τωρα ειναι πολυ αργα να περιμενεις να σου ερθουν απο Κινα για να τα φτιαξεις.

Και δυο συμβουλες:

1) οταν σου προσφερουν βοηθεια να τη δεχεσαι. Σου ειπα να παρεις τηλεφωνο. :cool:

2) Σε παρακαλω θερμα μην ακουσω ξανα οτι θα τα φτιαξεις μονη σου τα μαρτυρικα τα ρημαδια! Θα στα κανω δωρο εγω αλλα παρτα ετοιμα please!!! :lol::lol::lol:

 

Kisses

Link to comment
Share on other sites

2) Σε παρακαλω θερμα μην ακουσω ξανα οτι θα τα φτιαξεις μονη σου τα μαρτυρικα τα ρημαδια! Θα στα κανω δωρο εγω αλλα παρτα ετοιμα please!!! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

αχ,ψηνομαι κι εγω..το θελω για γαμο....

 

το θερμος το εχω κι εγω και ειναι super!!!

το φορεμα φοβερο!!! κριμα που δεν θα το φορεσεις...

 

Thanxs!αν σου άρεσε κάτι τότε βουρ. επίσης ξέχασα να αναφέρω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να περάσει τελωνείο, γιατί πάνω στο δεματάκι έχουν τιμολόγιο με αξία περιεχομένου 20USD!!!

 

χτύπησα αυτό το απογευματάκι από το γραφείο...

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370512578429&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

έλα να πέφτουν στοιχήματα αν είναι αυθεντικιά ή όχι...έλααααα!!!!

 

χμμμμ...βλέποντας τη φόδρα μου κάνει κάτι σε γνήσια!Επίσης, η τιμή της είναι τσιμπημένη για μαιμού...όταν παραλάβεις περιμένουμε το πόρισμα!καλοφόρετη!

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια..

 

Ψάχνω πολυθρόνα θηλασμού για το δεύτερο μωράκι μου που θα γεννηθει σε λίγους μήνες, και δεν βρίσκω πουθενά κάτι οικονομικό!

Θήλασα 20 μήνες τον γιο μου και μετάνιωσα που δεν είχα αγοράσει από τότε..

Τώρα όμως δεν βρίσκω ούτε μεταχειρισμένη από άλλη μανούλα (έχω σχετική αγγελία), ούτε ξέρω που να απευθυνθώ για ιντερνετική αγορά..

 

Κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη!

 

Σας ευχαριστώ..

 

Μαριμαρι

Η Μαρσολάν πολύ καλα θυμόταν και σου συνέστησε αυτην την ιστοσελίδα

 

http://www.mums2b.co.uk

 

στέλνει Ελλάδα με 30λιρες το λέει Εδώ

Βεβαια οταν πας στο καλάθι λεει 32,99λιρες....για πευπαλ δεν ειδα κατι...

 

Προχωρα το να δεις αν εχει :-D

 

Link to comment
Share on other sites

DKL πηρες τηλεφωνο στην καρτα σου; Αυτο ηταν το πρωτο που επρεπε να κανεις για να δεις αν επιστραφηκε το ποσο.

 

Μα ο άνθρωπος χτες το εκανε το ριφαντ.....πως να φανει κιολας???

Και εξάλλου εφοσον εχει την ηλεκτρονική "αποδειξη" μεσω πευπαλ, δηλαδη μυνημα ο ταδε σου εκανα ριφαντ το ταδε ποσο δεν υπαρχει περιπτωση εξαπάτησης κτλπ....

Το ποσο λογικα θα φανει Δευτερα το αργοτερο Τριτη....

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Καλημερα ειπα.....? Δεν ειπα............

 

Καλημερεεεεεεεεεεεεεες :D:D:D

 

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται μεγάλη, η καλή

 

:?::?::?::?::?::?:

 

χμμμμ...βλέποντας τη φόδρα μου κάνει κάτι σε γνήσια!Επίσης, η τιμή της είναι τσιμπημένη για μαιμού...όταν παραλάβεις περιμένουμε το πόρισμα!καλοφόρετη!

 

Θα της το στειλω μυνημα στο κινητο....Πολύ θα χαρει με την γνώμη σου χε χε :-D

 

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα:P

για θυμηστε μου, δεμα απο γερμανια με deutsche post/dhl ερχεται με κουριερ ή με τα αξιαγαπητα ελτα?θα ειναι μεγαλο 4 ζευγη παπουτσια

τρακιγκ ναμπερ δεν εχω ακομη γιατι θα φυγουν απο δευτερα

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...