Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλησπέρα!!

Μπορεί κάποια να με βοηθήσει να δω πόσο έχει αυτό το καρότσι και που αλλού μπορώ να το ψάξω?

Το λινκ:http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/a-passeggio/ovo-duo.html

 

Εαν δεν κανω λάθος εχω την εντυπωση ότι στη συγκεκριμενη σελλίδα δεν αναγραφονται τιμες. Δες και στο bimbomarket.it

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebaby.gr/brevi-1-2-3/trio-ovo-car-compatible-brevi.html

εδώ το βρήκα,το bimbomarket δεν το έχει.

Ευχαριστώ!Εκεί το είδα και εγώ αλλά είναι αρκετά τσιμπημένο;)

ούτε το olivers το έχει.

Ευχαριστώ για τον κόπο σου!

Εαν δεν κανω λάθος εχω την εντυπωση ότι στη συγκεκριμενη σελλίδα δεν αναγραφονται τιμες. Δες και στο bimbomarket.it

Θα μπω μετά!Σε ευχαριστώ:P

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα την βοήθεια σας. Σκέφτομαι να κάνω αγορά μέσω ιντερνετ και συγκεκριμένα απο την bimbomarket! Αν έχει κάποια γνώμη είτε καλή είτε άσχημα θα με βοηθούσε για το πόσο αξιόπιστη είναι

Link to comment
Share on other sites

και τώρα στη δεύτερη ερώτηση. Βρήκα το http://www.bimbomarket.it/gr/en/trio-enjoy-fun-sapphire-2011-P17679.htm σε πολύ καλή τιμή αλλά δεν μπορώ να καταλάβω που υπάρχει η διαφορά απο το http://www.bimbomarket.it/gr/en/trio-living-chic-2011-P16640.htm και απο το http://www.bimbomarket.it/gr/en/trio-scoop-syria-2011-P17684.htm

Τα δυο τελευταία τα είδα και στην Ελλάδα αλλά το Πρώτο δεν το έχω βρεί και δεν ξέρω γιατί είναι τόσο φθηνό. Κορίτσια help me

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσι εγώ που δεν έχω ξάδελφο στην Αγγλία, παραγγέλνω μέσω MUM. Πιστεύω ότι αυτά που παρήγγειλα εγώ θα είναι μια αποστολή των 37,5 λιρών, αυτή είναι η χρέωση του MUM.

Πως θα σου στείλει ο ξάδερφος ? Δεν νομίζω ότι θα σου κόψουν πολύ τα ρούχα όσο το κάθισμα. Δεν θυμάμαι καλά, δες στο www.parcel2go.com/ .

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ -πολύ!! Μωρέ ,μου τα έστειλε και δεν θέλει να μου πει το κόστος των μεταφορικών και ντρέπομαι..θέλω να του στειλω τα χρήματα..ελπίζω όταν έρθουν κάτι να γράφει επάνω και να φαίνεται το κόστος.. Το μαμ τι είναι?κάτι σαν το uk mail?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Είμαι καινούρια στην παρέα σας αν και έχω διαβάσει όλες τις σελίδες του συγκεκριμένου forum (μου πήρε βέβαια αρκετό καιρό). Καταρχην να σας ευχαριστησω για τις πολύτιμες συμβουλές σας και ειδικά το καλαμμαράκι για την άψογη οργάνωση. Έως σημερα οι μόνες αγορές που είχα κάνει ήταν μέσω skrutz (κλιματιστικο, καταψύκτης, τηλεόραση, κινητό) και πάντα με αντικαταβολή. Αφού όμως διάβασα όλα όσα γράψατε έβγαλα προπληρωμενη, γράφτηκα στο paypal και προχωρησα στις εξής αγορές:

1)στις 11/5 παρήγγειλα απο το itsababy καρότσι και κάθισμα αυτοκινητου της Mclaren xlr (Το είχε προσφορά 40 λίρες λιγότερο απο το oliver και το prammworld) και τα μεταφορικά και για τα δύο ταν μονο 30 λίρες ενω στο oliver ζητουσαν 70λίρες και στο prammworld 60. Σήμερα μου ήρθαν κιόλας και κατενθουσιάστηκα

2) Στις 12/5 παρηγγειλα απο το babyartikel.de λίκνο, αποστειρωτή, μάρσιπο και πάρα πολλά άλλα μικροπράγματα. Το λίκνο δεν το είχαν ετοιμοπαράδοτο οπότε το δέμα με τα πράγματα μου έφυγε εχθές από Γερμανία. Οπότε αναμένω

3) Στις 13/5 παρηγγειλα από το bed-e-byes όλη την προίκα του μωρού. Εκνευριστηκα όμως γιατι προχθές μου ήρθε λάθος δέμα ενώ το δικό μου το έστειλαν σε άλλη κοπέλα. Σήμερα θα πάει ο συζυγος μου να αλλάξει τα δέματα(ευτυχως η κοπέλα μένει Αθήνα) οπότε θα σας ενημερώσω αν τελικά ήταν το σωστο. Από την εν λόγω εταιρία με παρακάλεσαν να ερθω η ίδια σε επικοινωνία με την κοπέλα και αν χρειαστεί κουριερ να το πληρώσω αρχικά εγώ και μετά να καταθέσουν αυτοι μεσω paypal τα χρηματα.

4) Η καλύτερη παραγγελία έγινε στις 19/5 απο το bambinoworld. πηρα ενα στρωματάκι και επειδη η αξία του ηταν ανω των 65 ευρώ δεν πλήρωσα μεταφορικά και επιπλέον στις 24/5 ήταν εξω από την πόρτα μου. ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!

5) Σημερα παρήγγειλα από το bce-europe προιόντα της Weleda, οπότε αναμένω

ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΦΟΡΑ

Εχω να σας προτεινω ενα εκπληκτικό site με πολύ φθηνα παιδικά (ειδικά αν πας εκει που λέει outlet). Στελνει Ελλάδα με 9,95 ευρώ και για αγορες άνω των 100 ευρω εχει δωρεαν μεταφορικά. Να σημειώσω ότι ακόμη δεν εχω ψωνισει η ίδια αλλά θα το κάνω σύντομα. www.yulaby.de

Κορίτσια μου ανοίξατε τα μάτια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Καλώς ήρθες και καλή αρχη στην εξοικονόμηση χρημάτων απο το πορτοφόλι σου!!

Μια χαρα σε κόβω για νέα! ;);)

 

Σε ευχαριστώ πολύ -πολύ!! Μωρέ ,μου τα έστειλε και δεν θέλει να μου πει το κόστος των μεταφορικών και ντρέπομαι..θέλω να του στειλω τα χρήματα..ελπίζω όταν έρθουν κάτι να γράφει επάνω και να φαίνεται το κόστος.. Το μαμ τι είναι?κάτι σαν το uk mail?

 

Ναι MUM εχουν ονομασει εδω τα κοριτσια χαρην συντομιας το myukmail :-D

 

Link to comment
Share on other sites

καποια hallo kitty fan θυμαμαι..καλαμαρακι, εσυ ησουν???:P

κοιτα τι σου εχω....

http://cgi.ebay.de/Bettwasche-Hello-Kitty-Sweet-grey-grau-2009-NEU-/390055102045?pt=Bettw%C3%A4sche&hash=item5ad118865d

 

Mε φωναξε κανεις???

 

χαχαχα ναι ναι εγω ειμαι η φαν της hello kitty!

 

Ωραιοτατο δε λεω!!! Αλλα...θα το επαιρνα για την εφηβη κορη μου βρε..ή ακομα καλυτερα για εμας χαχαχαχαχα:D:D

 

Ευχαριστωωωω που με σκέφτηκες! ;)

 

Link to comment
Share on other sites

για σενα εχω πιο καλο....αλλα πρεπει να στριμωχτειτε:P:p καθως ειναι 135χ 200....

http://cgi.ebay.de/Bettwasche-PiP-Birds-of-Paradise-Khaki-135x200-/290556359996?pt=Bettw%C3%A4sche&hash=item43a682353c

 

ψαχνω αυτα σε πιο μεγαλα για διπλο....πεθαινω, δεν ειναι τελεια???ολη η σειρα...

αλλα δεν τα βρισκω:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για σενα εχω πιο καλο....αλλα πρεπει να στριμωχτειτε:P:p καθως ειναι 135χ 200....

http://cgi.ebay.de/Bettwasche-PiP-Birds-of-Paradise-Khaki-135x200-/290556359996?pt=Bettw%C3%A4sche&hash=item43a682353c

 

ψαχνω αυτα σε πιο μεγαλα για διπλο....πεθαινω, δεν ειναι τελεια???ολη η σειρα...

αλλα δεν τα βρισκω:cry:

 

αααααααααααααααα

 

αυτο μάλιστα!! Ωραιοτατο!!

 

αν δεν με αφαλοκόψει ο χαζμπαντ που θα κοιμάται σε τριαντάφυλλα πανω χαχαχαχα ενα σετ εχω μονο καθαρά γκέρλυ....και οποτε το στρωνω μουρμουραει δυο μερες.... "Ολοκληρος αντρας κοιμαμαι στα τριαντάφυλλα" χαχαχα Αλλα του εκανα συμφωνια....

 

Πηρα σκουρη πικέ χοντρη κουβερτα φετος απο το Επαυλις και σκουρη παπλωματοθήκη....

 

και πατσισαμε! χαχαχα;);)

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω αυτές τις τύψεις και διαφωνώ κάθετα με τις συμφορουμίτισες που λένε ότι να κλείσουν τα μαγαζιά αν δε βάλουν μυαλό οι έμποροι. Οι τιμές εδώ δεν είναι στο Θεό επειδή οι μικρομαγαζάτορες είναι λαμόγια. Βρίσκουμε κάτι σε Αγγλικό ή Γερμανικό Site 10 και εδώ 30, σωστά; Εκτός του γεγονότος ότι εδώ το κράτος σε σκίζει με την εφορία και το 23% ΦΠΑ (στα παιδικά πχ, η Αγγλία έχει 0% ΦΠΑ), αλλά επιπλέον αναλογίσου ότι ο Αγγλος για να βγάλει ένα ικανοποιητικό κέρδος στο τέλος του μήνα, απευθύνεται και εισπράττει ανάλογα βέβαια, από άποψη πληθυσμού τουλάχιστον, στο εξαπλάσιο κοινό από ότι ο συνάδελφός του στην Ελλάδα. Δηλαδή, αναλογικά, το κέρδος που ο Γερμανός θα βγάλει από 6 πελάτες, ο Έλληνας θα πρέπει να το βγάλει από έναν!

Η μόνη λύση θα ήταν το κ@@@κράτος να ενθαρρύνει την εγχώρια μεταποίηση πχ ρούχα, βιοτεχνίες, αντί να τους εξωθεί σε κλείσιμο.

Βέβαια, ναι μεν συμπονώ τους καταστηματάρχες, αλλά από την άλλη και εγώ πρέπει να κοιτάξω την τσέπη μου.ΑΝ πρόκειται για μικρή διαφορά προτιμώ την Ελλάδα, έλα όμως και που οι Ελληνες επιχειρηματίες είναι 30 χρόνια πίσω και ελάχιστοι έχουν ιστοσελίδα...Πολλές φορε΄ς αναγκάζομαι ν αψωνίσω από έξω online ¨οχι γιατί είναι πιο φθηνά, αλλά επειδή οι Έλληνες δεν προσφέρουν την υπηρεσία να ψωνίσω από το λαπτοπ και να μου τα φέρουν στην πόρτα μου. Κι εγώ πλέον δεν έχω χρόνο ουτε για σουπερ μάρκετ.

 

Μην το ψάχνεις καλή μου, σκ@@@ είναι που διώχνουμε τα λεφτά μας, αλλά δε νομίζω ότι αν εγώ κι εσύ στραφούμε στην ελληνική αγορά θα αλλάξει η κατάσταση. Το στόρι είναι ένα, να μας χρεωκοπήσουν και να τα πάρουν όλα σε τιμή ευκαιρίας. Άλλο πράγμα μας σώνει, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα συζήτησης και ήδη έχουμε βγει off topic...

 

Πραγματικά έχεις σε όλα απόλυτο δίκιο, μακάρι να αλλάξουν κάποια στιγμή όλα προς το καλύτερο.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου :-)!!

Link to comment
Share on other sites

Aggelomarie ποτε παρηγγειλες απο yoursclothing και παρελαβες τωρα?

Εγω εκενα παραγγελια στις 8/5 και ακομη τιποτα.

 

Και εγώ περιμένω ακόμη. Μου είπαν να περιμένω ως το τέλος της εβδομάδας.....για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

αααααααααααααααα

 

αυτο μάλιστα!! Ωραιοτατο!!

 

αν δεν με αφαλοκόψει ο χαζμπαντ που θα κοιμάται σε τριαντάφυλλα πανω χαχαχαχα ενα σετ εχω μονο καθαρά γκέρλυ....και οποτε το στρωνω μουρμουραει δυο μερες.... "Ολοκληρος αντρας κοιμαμαι στα τριαντάφυλλα" χαχαχα Αλλα του εκανα συμφωνια....

 

Πηρα σκουρη πικέ χοντρη κουβερτα φετος απο το Επαυλις και σκουρη παπλωματοθήκη....

 

και πατσισαμε! χαχαχα;);)

 

 

Τελειο! πεθαίνω για όλα τα pip studio ιδιως για τις ταπετσαρίες -κι ετσι γλυτωνεις και τη μουρμουρα του συζυγου για τα τριαντάφυλλα στο σεντονι;)

Μου αρεσουν και για παιδικο δωματιο:http://www.vervedc.com/WebPage/WebPage.asp?Ref=8630

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για σενα εχω πιο καλο....αλλα πρεπει να στριμωχτειτε:P:p καθως ειναι 135χ 200....

http://cgi.ebay.de/Bettwasche-PiP-Birds-of-Paradise-Khaki-135x200-/290556359996?pt=Bettw%C3%A4sche&hash=item43a682353c

 

ψαχνω αυτα σε πιο μεγαλα για διπλο....πεθαινω, δεν ειναι τελεια???ολη η σειρα...

αλλα δεν τα βρισκω:cry:

 

 

Δεν ξερω αν στελνει αλλά η διασταση υπαρχει http://www.notonthehighstreet.com/fiftyonepercent/product/pip-studio-birds-of-paradise-khaki-duvet-set

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλή αρχη στην εξοικονόμηση χρημάτων απο το πορτοφόλι σου!!

Μια χαρα σε κόβω για νέα! ;);)

 

 

 

Ναι MUM εχουν ονομασει εδω τα κοριτσια χαρην συντομιας το myukmail :-D

Thanxxxxx!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Επειδή είμαι νέο μέλος στην παρέα :roll: δεν με παίζετε :(

Καλημερα,

απ οτι καταλαβαινω προκειται για 3 διαφορετικα μοντελα.....τωρα για το πρωτο....ισως εχουν λιγα κομματια στο στοκ η απλα το χουν σε προσφορα......

και μην εισαι παραπονιαρα...θα σου απαντησουν τα κοριτσια αν ξερουν φυσικα.......

γιατι δεν παιρνεις αυτο που σου αρεσει και σε βολευει περισσοτερο....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Βρε Ελέ, οι πυτζαμουλες οι gap ειναι απο Hong Kong ή απο Ιρλανδια??? Με μπερδεψε ο παικτης...επανω λεει Ireland και στην περιγραφη λεει Hong Kong airmail...Στην Ιρλανδια εχουν Hong Kong ταχυδρομειο???:confused::confused::confused:

οι πυζαμούλες είναι από το Hong Kong ο πωλητής από Ιρλανδία :D:D ψάχνοντας παλιότερα έπεσα σε μια συζήτηση στο ebay που λέγαν ότι μπορείς αν βρείς κάποια αξιόπιστη εταιρεία (που συνήθως έχουν την έδρα τους Κίνα κλπ) να πουλήσεις πράγματα μέσω αυτών (εσύ φαίνεσαι σαν πωλητής τα πράγματα φεύγουν από Κίνα και εσύ παίρνεις ένα ποσοστό επί της πώλησης)

 

λες να είναι μαιμουδιζον ;;;

μαιμουδίζον ξεμαμουδίζον αν η ποιότητα είναι καλή δεν έχει σημασία :lol::lol: οι περισσότεροι από αυτούς υποστηρίζουν ότι είναι από τα εργοστάσια που φτιάχνουν τα αυθεντικά προϊόντα π.χ στην Κίνα και για κάποιο λόγο η παρτίδα δεν έγινε δεχτή από την εταιρεία που τα παράγγειλε π.χ gap συνήθως λένε ότι δεν πρόλαβαν τα deadline και τους έμεινε η παρτίδα

 

Eυχαριστώ mylife10 για την απάντησή σου.

Λοιπόν έκανα λογαριασμό και με το όνομα του συζύγου για καλό και για κακό. Του ήρθε το σχετικό μέιλ έκανε login και με πήγε στη σελίδα που φαίνονται οι συναλλαγές μου (απ' ότι κατάλαβα )οι οποίες είναι φυσικά μηδέν. Χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο;Είμαι έτοιμη τώρα να κάνω την πρώτη παραγγελία ή όχι;

Επίσης με το δικό μου λογαριασμό στο paypal τι γίνεται; Πως θα τον ακυρώσω? Aν διαγράψω το μέιλ που μου έστειλαν?

 

Μετά από 3-4 μέρες που θα φανεί στον λογαριασμό σου το 4ψίφιος αριθμός να γίνεις όπως και δήποτε verified user κάποιες κοπέλες από εδώ που δεν το κάναν μετά από λίγο καιρό είχαν Limited access στον λογαριασμό τους

Βασικά μπορείς να ψωνίσεις από τώρα

Για τον άλλο λογαριασμό εγώ απλά θα έσβηνα τον αριθμό της κάρτας μου από εκεί δεν έχει σημασία αν υπάρχει ή όχι

 

........................

ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΦΟΡΑ

Εχω να σας προτεινω ενα εκπληκτικό site με πολύ φθηνα παιδικά (ειδικά αν πας εκει που λέει outlet). Στελνει Ελλάδα με 9,95 ευρώ και για αγορες άνω των 100 ευρω εχει δωρεαν μεταφορικά. Να σημειώσω ότι ακόμη δεν εχω ψωνισει η ίδια αλλά θα το κάνω σύντομα. www.yulaby.de

Κορίτσια μου ανοίξατε τα μάτια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλώς μας ήρθες ενδιαφέρουσα σελίδα :D:D όταν ψωνίσεις να μας ενημερώσεις. Αν κατάλαβα καλά είσαι Γερμανομαθής ??

έχω μερικά site που ανακάλυψα χθές αλλά επειδή η γλώσσα δεν βοηθάει αν μπορεί κάποιος να δεί αν στέλνουν θα το εκτιμούσα τα μάλα :lol::lol:

 

Μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε;;

Μια κοπέλα έιχε βάλει αυτή την σελιδούλα και άρχισα να την χαζεύω.

Βρήκα αυτό το φόρεμα από 2 πωλητές:

http://www.dhgate.com/long-sleeve-v-...11a8d2d8f.html

http://www.dhgate.com/sexy-silver-me...ac6ec1f8b.html

Είναι σαν το e-bay;ο πρώτος πωλητής εχει 89,3% feedback ενω ο δεύτερος 100%.

Πληρώνεις με paypal;απο που έρχονται;ή που φτιάχνονται;

Είμαι λίγο (έως πολύ) άσχετη όπως θα καταλάβατε

 

Βρε κοπέλες,μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε και στις υπόλοιπες απορίες μου;εχει ψωνίσει καποια από εκεί;ερχονται στην ωρα τους;

είναι σελίδα για χονδρική πώληση οι περισσότεροι πωλητές εκεί είναι από Κίνα, Χονκ Κονγκ κλπ. Κάποιο από αυτούς πουλάνε και μικρές ποσότητες αλλά θα πρέπει να ψάξει για να τους βρείς :-D:grin: το feedback εδώ είναι ακριβώς σαν το ebay οπότε το 89,3 τσου

 

Καλησπέρα. Θα ήθελα την βοήθεια σας. Σκέφτομαι να κάνω αγορά μέσω ιντερνετ και συγκεκριμένα απο την bimbomarket! Αν έχει κάποια γνώμη είτε καλή είτε άσχημα θα με βοηθούσε για το πόσο αξιόπιστη είναι

καλημέρα καλώς ήρθες στην παρέα μας αυτός είναι ο τρόπος που ψάχνουμε σε ένα πολυσέλιδο θέμα

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=78727

και επειδή είσαι νέο μέλος εδώ είναι τα αποτελέσματα :lol::lol: την επόμενη φορά κάντο μόνη σου

http://parents.org.gr/forum/search.php?searchid=3951076

για τα καροτσάκια δεν έχω ιδέα

 

Καλημέρα κορίτσια! Επειδή είμαι νέο μέλος στην παρέα :roll: δεν με παίζετε :-(

τα νέα μέλη στην παρέα τα ...παίζουμε:lol::lol: περισσότερο από τα παλιά μέχρι να ....μάθουν :lol::lol:

 

Σε ευχαριστώ πολύ -πολύ!! Μωρέ ,μου τα έστειλε και δεν θέλει να μου πει το κόστος των μεταφορικών και ντρέπομαι..θέλω να του στειλω τα χρήματα..ελπίζω όταν έρθουν κάτι να γράφει επάνω και να φαίνεται το κόστος.. Το μαμ τι είναι?κάτι σαν το uk mail?

εδώ θα βρείς περίπου τις χρεώσεις για τις κούτες εφόσον θέλεις να ξέρεις το ύψος της υποχρέωσης :lol::lol:

http://www.parcel2go.com/

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

εχω πολυ καιρο να μπω αλλα δεν εχω σταματησει τις αγορες μου

με αφησε το αμαζον και προχωρησα αυτα τα μωρομαντηλα

http://www.amazon.co.uk/Pampers-Sensitive-Baby-Wipes-Packs/dp/B004U9TL66/ref=sr_1_6?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=baby&ie=UTF8&qid=1306391112&sr=1-6

ευτυχως γιατι η 9αδα εχει καιρο να ριξει τιμη και ειχα ξεμεινει

 

για δωστε λινκ για τα βρακακια εκμαθησης που ειπε μια κοπελα αν μπορειται σε αμαζον

Link to comment
Share on other sites

Access, τι εννοείς με το limited access? Νομίζω μία κοπέλα δεν μπορούσε να πληρώσει με το πειπαλ πιο παλιά ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων.Σε ρωτάω γιατί και γω δεν έγινα verified user(το ξέχασα παρασυρόμενη από τις αγορες:oops:) και πριν λίγες μέρες δε μου δεχόταν ένα σαιτ το πειπαλ(adams.co.uk).Συγκεκριμένα, έγραφε: "paypal:order total is invalid".

Χτες όμως αγόρασα κανονικά από άλλο, άρα δεν υπήρχε θέμα!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Access, τι εννοείς με το limited access? Νομίζω μία κοπέλα δεν μπορούσε να πληρώσει με το πειπαλ πιο παλιά ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων.Σε ρωτάω γιατί και γω δεν έγινα verified user(το ξέχασα παρασυρόμενη από τις αγορες:oops:) και πριν λίγες μέρες δε μου δεχόταν ένα σαιτ το πειπαλ(adams.co.uk).Συγκεκριμένα, έγραφε: "paypal:order total is invalid".

Χτες όμως αγόρασα κανονικά από άλλο, άρα δεν υπήρχε θέμα!

μερικές σελίδες ποιό πίσω κάποιες κοπέλες γράψαν ότι είχαν θέμα να ψωνίσουν και στο status τους έγραφε κάτι σαν Limited access αν ενθυμούμαι εσύ εφόσον αγόρασες από άλλο site δεν έχεις θέμα ακόμα (μπορεί και να μην έχεις και ποτέ) αλλά για να είσαι σίγουρη γίνε verified user 2 λεπτά θα σου πάρει

Link to comment
Share on other sites

μερικές σελίδες ποιό πίσω κάποιες κοπέλες γράψαν ότι είχαν θέμα να ψωνίσουν και στο status τους έγραφε κάτι σαν Limited access αν ενθυμούμαι εσύ εφόσον αγόρασες από άλλο site δεν έχεις θέμα ακόμα (μπορεί και να μην έχεις και ποτέ) αλλά για να είσαι σίγουρη γίνε verified user 2 λεπτά θα σου πάρει

Oκ!!! Ευχαριστώ:D!!!! Γιατί δεν έιμαστε τώρα να έχουμε προβλήματα με το πείπαλ ε;)??

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...