Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άλλο άλλο καλαμαράκι μόνο στα παπά και στα ρούχα δεν είναι ταλιμπάν το παιδί μου!!!!

 

Με πείσατε, πάτησα το commit to buy:)

 

 

χαχαχαχα ε τοτε καλα εκανες!

 

μονη σου αυτοπειστηκες παντως χαχαχαχα :lol::lol::lol:

 

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω!

P.s γιατι δεν την ανανεωνουμε πια?

 

Την ανανεωνουμε ανα τακτα διαστηματα πχ μια φορα το μηνα...ή στους δυο γιατι ειναι μεγάλο σεντονι και βαραινει το φορουμ μας και επειδη οι προσθήκες ειναι λιγες ανα διαστηματα.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Chatzico δεν βοηθάς:P

 

Χι χι χι χι

Με πείσατε, πάτησα το commit to buy:)

Με γειά σας !!!!!!!!

 

Καλά τα πυτζαμάκια ΆΠΑΙΧΤΑ, αυτό που θέλω για τα μικρά μου. Ανάφτρα !!!!!!!

χαχαχαχα ε τοτε καλα εκανες!

 

μονη σου αυτοπειστηκες παντως χαχαχαχα :lol::lol::lol:

 

Γεγονός αυτό πάντως, για να λέμε τα σύκα σύκα και τα σκάφη σκάφη :lol::lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπόν κορίτσια παρείγγειλα κι εγώ όλη την προικα του μπέμπη από mothercare Αγγλίας (φανελάκια-κορμάκια {6 εφτάδες σε νούμερα μέχρι κι ενός έτους} ,καλτσάκια,πιτζαμούλες (5 τριάδες},υπνόσακο,καθισματάκι αυτοκινήτου,βάση isofix,2 μπλούζες δικές μου,φανελίτσες και βρακάκια για τη μικρή μου,μια κουβερτούλα και μια κρέμα για τις θηλές. Πήρα τιμές από mothercare Ελλάδας και μου βγαίνανε 940ευρώ..Τώρα μου βγήκαν 350 λίρες..δεν ξέρω όμως πόσο θα πάνε τα μεταφορικά για να μου τα στείλει ο ξαδερφός μου..λέτε να πάνε πάνω από 100 λίρες??chatziko πόσο σου έρχονται τα μεταφορικά εσένα?

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν κορίτσια παρείγγειλα κι εγώ όλη την προικα του μπέμπη από mothercare Αγγλίας (φανελάκια-κορμάκια {6 εφτάδες σε νούμερα μέχρι κι ενός έτους} ,καλτσάκια,πιτζαμούλες (5 τριάδες},υπνόσακο,καθισματάκι αυτοκινήτου,βάση isofix,2 μπλούζες δικές μου,φανελίτσες και βρακάκια για τη μικρή μου,μια κουβερτούλα και μια κρέμα για τις θηλές. Πήρα τιμές από mothercare Ελλάδας και μου βγαίνανε 940ευρώ..Τώρα μου βγήκαν 350 λίρες..δεν ξέρω όμως πόσο θα πάνε τα μεταφορικά για να μου τα στείλει ο ξαδερφός μου..λέτε να πάνε πάνω από 100 λίρες??chatziko πόσο σου έρχονται τα μεταφορικά εσένα?

Κορίτσι εγώ που δεν έχω ξάδελφο στην Αγγλία, παραγγέλνω μέσω MUM. Πιστεύω ότι αυτά που παρήγγειλα εγώ θα είναι μια αποστολή των 37,5 λιρών, αυτή είναι η χρέωση του MUM.

Πως θα σου στείλει ο ξάδερφος ? Δεν νομίζω ότι θα σου κόψουν πολύ τα ρούχα όσο το κάθισμα. Δεν θυμάμαι καλά, δες στο www.parcel2go.com/ .

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α είχαμε ένα ζευγάρι τέτοια buckle χειμερινά. Προστατεύει όντως αλλά δεν με τρελλαίνει αισθητικά.

 

συμφωνώ..επισης αυτά που γδέρνονται βάφονται κιολας :)

 

και για μια σεζόν τα κρατάμε τα παπουτσια πόσο να γδαρθουν τελικά?

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ..επισης αυτά που γδέρνονται βάφονται κιολας :)

 

και για μια σεζόν τα κρατάμε τα παπουτσια πόσο να γδαρθουν τελικά?

 

Καλά αυτό μην το λές .......... το αστροπελέκι μου τα γδέρνει σε 2 μέρες .............. αλλά συμφωνώ στο αισθητικό .... και μου μυρίζουν και λαστιχίλα εμένα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσια....ΕΛΕΟΣ!!!!!!!! είμαι ebayholic και είμαι καλά.....

και εκεί πού λέω "φτάνει πια!!" σκάνε από το πουθενά κάτι πυτζαμάκια, κάτι παπουτσάκια.........ε πόσο να αντέξω η γυναίκα?????

 

by the way,,,,,,έχετε δει πουθενά παντελονάκια φόρμας (3-4 ή 4-5) πιο λεπτά, για τώρα άνοιξη καλοκαίρι????

Link to comment
Share on other sites

φιλενας.....

εσεις μπορει να τα κρατατε μια σεζον

εμεις μπορει και πολλες!!!!!!!

τα περσινα μας κανουν μια χαρα!!!!!

και δε μου λες πως βαφονται ????

τα ασπρα της ζωιτσας εχεις δοκιμασει??? και εχω και ροζ και διαφορα χρωματα

ολα εκει μπροστα τα εχει κανει τουτ αυτο το παιδι

ο αλλος ευτυχως τα σωζει λιγο

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε;;

Μια κοπέλα έιχε βάλει αυτή την σελιδούλα και άρχισα να την χαζεύω.

Βρήκα αυτό το φόρεμα από 2 πωλητές:

http://www.dhgate.com/long-sleeve-v-neck-appliqued-floor-length/p-ff8080812a45e2f0012a56311a8d2d8f.html

http://www.dhgate.com/sexy-silver-mermaid-v-neck-line-sweep-train/p-ff8080812dcc530b012e008ac6ec1f8b.html

Είναι σαν το e-bay;ο πρώτος πωλητής εχει 89,3% feedback ενω ο δεύτερος 100%.

Πληρώνεις με paypal;απο που έρχονται;ή που φτιάχνονται;

Είμαι λίγο (έως πολύ) άσχετη όπως θα καταλάβατε.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε;;

Μια κοπέλα έιχε βάλει αυτή την σελιδούλα και άρχισα να την χαζεύω.

Βρήκα αυτό το φόρεμα από 2 πωλητές:

http://www.dhgate.com/long-sleeve-v-neck-appliqued-floor-length/p-ff8080812a45e2f0012a56311a8d2d8f.html

http://www.dhgate.com/sexy-silver-mermaid-v-neck-line-sweep-train/p-ff8080812dcc530b012e008ac6ec1f8b.html

Είναι σαν το e-bay;ο πρώτος πωλητής εχει 89,3% feedback ενω ο δεύτερος 100%.

Πληρώνεις με paypal;απο που έρχονται;ή που φτιάχνονται;

Είμαι λίγο (έως πολύ) άσχετη όπως θα καταλάβατε.

 

china μολις ειδα την τοπθεσια του διακομιστη

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

μην το λέτε μην το λέτε η κορούλα σε 2 εβδομάδες έκανε ένα ζευγάρι κικερς αγνώριστο μιλάω για το μπροστά έτσι ....γιατί το υπόλοιπο παπούτσι είναι σαν καινούργιο :evil:

 

chatzico μου τα παπούτσια που έχουν το πλαστικό μπροστά δεν σημαίνει αυτόματα ότι είναι πλαστικά από μέσα π.χ κάτι umi που έχω από μέσα είναι δέρμα και μπροστά, απλά το πλαστικό της σόλας συνεχίζει και στο μπροστινό μέρος του παπουτσιού

Link to comment
Share on other sites

Βρε Ελέ, οι πυτζαμουλες οι gap ειναι απο Hong Kong ή απο Ιρλανδια??? Με μπερδεψε ο παικτης...επανω λεει Ireland και στην περιγραφη λεει Hong Kong airmail...Στην Ιρλανδια εχουν Hong Kong ταχυδρομειο???:confused::confused::confused:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Eνα θα πω....

 

 

I love AMAZON!!!!

 

Παρήγγειλα τα βρακάκια εκμάθησης στις 21/5...... εφυγαν την ιδια μερα....και σημερα τα παρέλαβε ο νταντυ μου στις 10 το πρωι!!

 

5 μερες...με σ.κ μεσα ε??? χαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...