Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Βατραχακι μου παντα μα παντα οταν δεν αναφέρονται τα μεταφορικα για την χωρα μας ρωταμε πριν κανουμε οτιδήποτε!

οκ ρωταω να δω τι θα μου πει!

και κατι αλλο αυτα που γραφουν CROC STYLE

 

δεν ειναι γνησια crocs ετσι;

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

είχα πραγγείλει 13/5 παρέλαβα 24/5:D

και τα πόδια του δεν μύριζαν καθόλου ας μυρίζουν τα παντοφλάκια ακόμα;)

 

νομίζω θα σας αρεσουν πολύ.

 

Πολυ καλα αν σκεφτεις οτι ερχονται απο Κινα :)

Σε ευχαριστω πολυ:):):)

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ριξε μια ματια στο www.mytoys.de κατι πηρε το ματι μου αν και τα μεταφορικά ειναι πολλα αν θελεις μονον παπουτσια.Εκτοοός.... λεω εκτός αν.. βρεις και κατι αλλο να σ'ενδιαφερει:)

alicia και kalamaraki μου σας ευχαριστώ δεν έχει το νούμερο που θέλω αλλά έχει μερικά ενδιαφέροντα ζευγάρια σε καλές τιμές το είχα ξεχάσει ότι έχει παπούτσια αυτό το σιτε για να πάρεις ένα ζευγάρι βέβαια δεν συμφέρει αλλά έχει και χοντρές μπλούζες που θέλω για του χρόνου για την μικρά :-D θα ρίξω μια ενδελεχή ματιά

Link to comment
Share on other sites

Η σελίδα ειναι αυτή

 

http://www.mymemory.co.uk/

 

προσωπικά ακομα δεν την εχω δοκιμασει, την σουφρωσα απο ενα αλλο φορουμ που μπαινω και ειπαν οτι ειναι οκ.

 

Μαλλον θα την δοκιμάσω συντομα!

 

Παλι εγραψες νοστιμοτατο καλαμαρακι...

Καλα με τους εκπτωτικους στο αμαζον επαθα ζημια. Καμια 10αρια μερες πριν πηρα απο αμαζον εκτυπωτη hp που βεβαια τον πηρα πολυ καλυτερη τιμη απο Ελλαδα αλλα βαζεις κωδικους απο αμαζον και εχει εκπτωση 30 λιρες για αγορα εκτυπωτη αν το προσεξες. Και λειτουργει κανονικοτατα και δεν το ξεραμε τοτε... Κριμα:(:(

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια αυτό το yoursclothing δεν έχει νούμερα κάτω από 14άρι?

 

 

 

δε φτανει οτι βρισκεις ρουχα ΠΑΝΤΟΥ μου θες και απο εδω?????

ΟΧΙ αυτα ειναι για ΕΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ:D:D:D

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παλι εγραψες νοστιμοτατο καλαμαρακι...

Καλα με τους εκπτωτικους στο αμαζον επαθα ζημια. Καμια 10αρια μερες πριν πηρα απο αμαζον εκτυπωτη hp που βεβαια τον πηρα πολυ καλυτερη τιμη απο Ελλαδα αλλα βαζεις κωδικους απο αμαζον και εχει εκπτωση 30 λιρες για αγορα εκτυπωτη αν το προσεξες. Και λειτουργει κανονικοτατα και δεν το ξεραμε τοτε... Κριμα:(:(

 

Το ξερω...και ειδα τι ειχε βγαλει...και εφριξα!!

 

Τωρα αναμενω....θελω να παρω βιντεοκαμερα και home theatre....

 

δεν μπαινω καν στον κοπο να σας δειξω ελληνικες τιμες...-40% το αμαζον!

 

Link to comment
Share on other sites

δε φτανει οτι βρισκεις ρουχα ΠΑΝΤΟΥ μου θες και απο εδω?????

ΟΧΙ αυτα ειναι για ΕΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ:D:D:D

 

Αχαχαχαχα! Σας είδα τόσσοοοοο ενθουσιασμένες και είπα να ρίξω μια ματιά.

ΖΗΤΩ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ:wink:

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω ερωτευθεί αυτό

http://cgi.ebay.co.uk/BOYS-KICKERS-LEGO-BOOTS-KICK-HIKE-LEGO-BLACK-LEATHER-/220763503721?pt=UK_ClothesShoesAccessories_BoysShoes_BoysShoes_JN&var=&hash=item79147c4da9

 

Πείτε κάτι να μην το πάρωωωωω! 60 λίρες το έχει το επίσημο σάιτ!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalamaraki μου ευχαριστώ για τις μεγείες μεγειές.......ήδη τα φοράω τα ρουχαλάκια από yoursclothing και προχώρησε σε 2η παραγγελία..........αλλά δυστυχώς δεν είχα δει το μήνυμα της chatzico με τα κουπόνια.........δεν πειράζει.......next time, ευχαριστώ chatzico!

Νιέντε, πριν κάνεις μια αγορά, κάνε μια εύρεση στο γκούγκλ για κανέναν εκπτωτικό κωδικό.

 

Αχαχαχαχα! Σας είδα τόσσοοοοο ενθουσιασμένες και είπα να ρίξω μια ματιά.

ΖΗΤΩ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ:wink:

 

Εντάξει μωρέ, με μερικές ψιλές θα σβηστεί από το ποινολόγιο :lol::lol:

 

Κορίτσια έχω ερωτευθεί αυτό

http://cgi.ebay.co.uk/BOYS-KICKERS-LEGO-BOOTS-KICK-HIKE-LEGO-BLACK-LEATHER-/220763503721?pt=UK_ClothesShoesAccessories_BoysShoes_BoysShoes_JN&var=&hash=item79147c4da9

 

Πείτε κάτι να μην το πάρωωωωω! 60 λίρες το έχει το επίσημο σάιτ!

Αν περιμένεις από εμένα, έπαιξες και έχασες. Συγκρατήθηκα μόνο γιατί ο πιτσιρίκος είχε 3 ζευγάρια μποτάκια τον χειμώνα. Η τιμή πάαααααααρα πολύ καλή....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω ερωτευθεί αυτό

http://cgi.ebay.co.uk/BOYS-KICKERS-LEGO-BOOTS-KICK-HIKE-LEGO-BLACK-LEATHER-/220763503721?pt=UK_ClothesShoesAccessories_BoysShoes_BoysShoes_JN&var=&hash=item79147c4da9

 

Πείτε κάτι να μην το πάρωωωωω! 60 λίρες το έχει το επίσημο σάιτ!

 

Θα σου πω τι μου ειπε η Access οταν ηθελα και εγω να τα αγοράσω .....

 

Ειναι πολυ ομορφα και ποιοτικά αλλα....

 

αν το παιδι σου ειναι ολιγον τι ταλιμπαν με τα παπα του το μπροστινο επειδη δεν εχει bumper θα γδαρθει σε χρονο dt και θα φαινονται παλιά

 

Eγω επειδη εχω παιδι ταλιμπαν....δεν τα πηρα τελικα, και ειχε δικιο η Access σε δυο βδομαδες τα εβγαλε νοκ αουτ αυτα που της πηρα και φαινοντουσαν λες κ τα φορουσε ολο το χειμωνα!

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω ερωτευθεί αυτό

http://cgi.ebay.co.uk/BOYS-KICKERS-LEGO-BOOTS-KICK-HIKE-LEGO-BLACK-LEATHER-/220763503721?pt=UK_ClothesShoesAccessories_BoysShoes_BoysShoes_JN&var=&hash=item79147c4da9

 

Πείτε κάτι να μην το πάρωωωωω! 60 λίρες το έχει το επίσημο σάιτ!

 

να σου πω κι εγω γιατι δεν εχω παρει ακομα χειμωνιατικα; το νουμερο το ξερεις; απο μηνα σε μηνα μπορει να αλλαξει!

 

edit:

Με πείσατε, πάτησα το commit to buy:)

:) :) με γεια! :)

Link to comment
Share on other sites

Αστο camouflage...δεν την προλαβες!!! Και πολυ αντεξε...τοση ωρα παρακαλουθω και δεν μιλαω...λεω 'τωρα θα πει οτι τα πηρε, τωρα θα το πει'...ξερεις τη κρυφη πληγη ειναι αυτη????:lol::lol::lol::lol::lol:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...