Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

χρονια πολλά και απο εμένα κορίτσια. Με υγεία και του χρόνου πάλι εδώ με μπόλικα χρήματα για να σας κάνουμε και κανένα δωράκι ... :lol:

 

irida άκουσα πορτοφόλια. δώσε μου εάν μπορείς και δεν βαριέσαι κανένα link.

οχι κανονικα πορτοφολια, ειναι αυτα τα μικρα που ειναι ή για κινητο ή mp3 ή για ψιλα κλπ με hello kitty

 

Τα νεύρα μου! Περίμενα τελευταία στιγμή να χτυπήσω μια φούστα όνειρο στο ebay και ενώ είχα συνεννοηθεί με τον πωλητή και μου είχε πει οτι μπορεί να τη στείλει στην Ελλάδα, τελικά το ebay δεν με άφησε να κάνω bid γιατί λέει δεν πληρώ τις προϋποθέσεις που έχει θέσει ο πωλητής (ή κάτι τέτοιο). Νομίζω κάποια στιγμή κάποια κοπέλα από εδώ μέσα είχε μιλήσει για δεύτερη αγγλική διεύθυνση fake. Τι ακριβώς παίζει;

 

ωχ! μου χει συμβει πολλες φορες και τωρα ξερω, κανω ενα δοκιμαστικο "χτυπημα" με χαμηλη τιμη και αν μου βγαλει αυτο το μυνημα (ενω συνηθως εχω ηδη συνεννοηθει με το πωλητη και θελει να το στειλει ελλαδα) του κανω κοπι-πειστ το μυνημα αυτο (το σφαλμα τελος παντων) και το διορθωνει...... και μετα μπινταρεις κανονικα! εσυ ομως στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν ειχες χρονο........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:shock::shock::shock::shock::shock:!!

http://www.trikiklo.com/Wearable/Paul_Frank/paul_frank_set_underpants.html

 

Yπάρχει κόσμος που δίνει 80 ευρώ για 4 βρακάκια;

 

Μήπως με γελάνε τα μάτια μου, μήπως δεν βλέπω καλά;

Έχω πάθει λέμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και αγόρια, μόλις ανακάλυψα κάτι καινούριο.

 

Ένα νέο e-shop: www..gr

 

Ωράια πραγματάκια, από ό,τι γράφουν πολύ καλή ποιότητα (πήρα ένα πλεκτό κορμάκι από μπαμπού, τέλειο και πάρα πολύ μαλακό). Δείτε το. Ωραίες ιδέες και για δώρα!

ναι,πολυυυυυυυ ωραια..εχει το λαδακι τηςweleda 22,5 ευρω οταν το παιρνω απ'εξω 9,5...

 

Καλησπέρα κορίτσια, χρόνια πολλά στις εορτάζουσες!!!

'Ηθελα να σας ρωτήσω αν έχει κάποια δει on line η σε φυσικό μαγαζί το bedazzler ή κάτι παρόμοιο?Είναι μηχανηματάκι που βάζεις στρας και τρουκς σε ρούχα.Μου έχει κολλήσει να το πάρω!

http://cgi.ebay.com/Original-Dazzler-Tool-/370505028990?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5643d2157e αυτο ειναι?????//

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

επειδη ομως ειναι Αμερικη και μπορει να πληρωσει αρκετα 'η να πεσει σε τελωνειο γιατι να μην δοκιμασει και απο ελληνικο σαιτ: http://pacoartcenter.gr/store/product.php?productid=322933

εχει εξαντληθει αλλα αν το ζητησει μπορει να το ξαναφερουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα νεύρα μου! Περίμενα τελευταία στιγμή να χτυπήσω μια φούστα όνειρο στο ebay και ενώ είχα συνεννοηθεί με τον πωλητή και μου είχε πει οτι μπορεί να τη στείλει στην Ελλάδα, τελικά το ebay δεν με άφησε να κάνω bid γιατί λέει δεν πληρώ τις προϋποθέσεις που έχει θέσει ο πωλητής (ή κάτι τέτοιο). Νομίζω κάποια στιγμή κάποια κοπέλα από εδώ μέσα είχε μιλήσει για δεύτερη αγγλική διεύθυνση fake. Τι ακριβώς παίζει;

 

Αυτο ειναι που ψαχνεις.

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1950152&postcount=21918

Κι'εγω απο αυτη την κοπελα εμαθα το ebay. Ειναι ο γκουρου του ebay.

Το να κανεις δοκιμαστικο χτυπημα ειναι μεγα λαθος γιατι αν το δεχτει, οι αλλοι που ενδιαφεροναι μαθαινουν οτι υπαρχει εστω και ενας οποτε μεγαλωνουν τα bids.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Ελευθερια.Πως παραγγελνεις σε αυτο το site?Φαινεται οτι στελνει μονο Αγγλια,τι λαθος κανω?

www.jjbsports.com ειναι η σελιδα?Ευχαριστω

 

Δεν είμαι η Ελευθερία, πειράζει:D? Και γω στην αρχή μπερδεύτηκα ,αλλά μόλις γράφτηκα δεν υπήρχε πρόβλημα.Δεν παράγγειλα βέβαια ακόμα, το σκέφτομαι;)! Πού δυσκολεύεσαι??

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσάκια!! χρόνια πολλά καλαμαράκιον!!!!! παρέλαβα τα αγκαθάκια μας από το shoesforkids,μούρλια!!!σε 10 μέρες ήρθαν!!

 

θέλω να αγοράσω ένα ζευγάρι πέδιλα για τον εαυτό μου...καμιά ιδέα που μπορώ να δω; Κάποια που αγόρασε κάτι και ήταν οκ?

http://www.iconzoo.gr/itemPage.php?product_id=549

για δες εδώ...πήρα αυτά τα πεδιλάκια σε πολύ καλή τιμή,έχει 10% για την πρώτη αγορά,μια χαρά ποιότητα για 29Ε και δωρεάν μεταφορικά.σε 3-4 μέρες τα είχα με acs.

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Xρονια πολλάαααααααααααααααααα και απομενα...

Εχει καποια φθηνα αλλά δεν βλέπω πουθενά τα μεταφορικά.

Εχεις κανεις ιδέα;

Εδώ γράφει τα μεταφορικά:https://www.bargaincrazy.com/epages/BargainCrazy.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/BargainCrazy/Categories/Help/Main.

Είναι αναλόγως του μεγέθους των αντικειμένων!! Δεν είδα βέβαια αν είναι μόνο για Αγγλία αυτές οι τιμές ή και για τον υπόλοιπο κόσμο!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Ελευθερια.Πως παραγγελνεις σε αυτο το site?Φαινεται οτι στελνει μονο Αγγλια,τι λαθος κανω?

www.jjbsports.com ειναι η σελιδα?Ευχαριστω

 

Αυτή είναι η σελίδα. Έχω παραγγείλει 2 φορές. Βάλε κάτι στο καλάθι και προχώρησε λίγο την παραγγελία να δεις ό,τι στέλνει. Μεταφορικά 9 λίρες.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτο ειναι που ψαχνεις.

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1950152&postcount=21918

Κι'εγω απο αυτη την κοπελα εμαθα το ebay. Ειναι ο γκουρου του ebay.

Το να κανεις δοκιμαστικο χτυπημα ειναι μεγα λαθος γιατι αν το δεχτει, οι αλλοι που ενδιαφεροναι μαθαινουν οτι υπαρχει εστω και ενας οποτε μεγαλωνουν τα bids.

 

πσσσσσ τι αλανια που ειστε...:wink:;-):)

το εκανα ηδη!

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις δύο διευθύνσεις επιχείρησα να το κάνω και εγώ αλλά το βρήκα πολύ άβολο γιατί όταν πας να πληρώσεις πρέπει να τσεκάρεις την διεύθυνση που βγάζει για την αποστολή. Εμένα μου έβγαζε την Αγγλική διεύθυνση η οποία ήταν εννοείται φανταστική και αν έστελναν εκεί τα πράγματα δεν θα παραλάμβανα ποτέ!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

νομιζα οτι πρεπει να υπαρχει συμφωνια αναμεσα στη διευθυνση στο e-bay και στο paypal..?????

ειναι αληθεια οτι βλεπουν οτι κανεις δοκιμαστικo bit, οι υπολοιποι..

 

και αν εχεις βαλει διευθυνση αγγλιας πως να ρωτησεις για την αξια των μεταφορικων στην ελλαδα???ααα, κατσε οι αλλοι χρηστες δεν βλεπουν την ερωτηση σου...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις δύο διευθύνσεις επιχείρησα να το κάνω και εγώ αλλά το βρήκα πολύ άβολο γιατί όταν πας να πληρώσεις πρέπει να τσεκάρεις την διεύθυνση που βγάζει για την αποστολή. Εμένα μου έβγαζε την Αγγλική διεύθυνση η οποία ήταν εννοείται φανταστική και αν έστελναν εκεί τα πράγματα δεν θα παραλάμβανα ποτέ!

 

Συνηθεια ειναι. Μολις κερδιζεις κατι κανεις αμεσως request με την κανονικη.

Link to comment
Share on other sites

νομιζα οτι πρεπει να υπαρχει συμφωνια αναμεσα στη διευθυνση στο e-bay και στο paypal..?????

ειναι αληθεια οτι βλεπουν οτι κανεις δοκιμαστικo bit, οι υπολοιποι..

 

και αν εχεις βαλει διευθυνση αγγλιας πως να ρωτησεις για την αξια των μεταφορικων στην ελλαδα???ααα, κατσε οι αλλοι χρηστες δεν βλεπουν την ερωτηση σου...

 

Στο πρωτο η απαντηση ειναι οχι.

Οταν ρωτας κατι ο πωλητης δεν βλεπει τα στοιχεια σου. Αυτα τα βλεπει μονο αν κερδισεις. Οι αλλοι χρηστες δεν ξερουν τι εχεις ρωτησει εκτος αν ο πωλητης δημοσιευσει την ερωτηση σου και την απαντηση του, Εχει αυτο το δικαιωμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ το ίδιο. Έχει ενδιαφέροντα πράγματα αλλά βαρέθηκα να βάλω εικονική παραγγελία για να δω αν στέλνει και μεταφορικά. Αν το κάνει καμμιά, ας πεί, αλλιώς από Δευτέρα, το κοιτάω και σας λέω.

εκανα εγω αλλα δεν βγαζει αλλη χωρα εκτος απο την Αγγλια οποτε δεν στελνει αλλου αν καταλαβα καλα :(

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

πσσσσσ τι αλανια που ειστε...:wink:;-):)

το εκανα ηδη!

 

Αυτό με τις δύο διευθύνσεις επιχείρησα να το κάνω και εγώ αλλά το βρήκα πολύ άβολο γιατί όταν πας να πληρώσεις πρέπει να τσεκάρεις την διεύθυνση που βγάζει για την αποστολή. Εμένα μου έβγαζε την Αγγλική διεύθυνση η οποία ήταν εννοείται φανταστική και αν έστελναν εκεί τα πράγματα δεν θα παραλάμβανα ποτέ!

 

Πεταλουδιτσα μην ξεχασεις αν κεριδσεις να κανεις μετα το εξης

 

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1950219&postcount=21936

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βοήθεια, εχω πελαγώσει. Ψάχνω απελπισμένα και άμεσα (τέρμα τα ψέμματα, πιάνει καλοκαίρι) πεδιλάκια για το γιό μου που είναι 30-31 νούμερο. Έχω ψαξει σε αυτά που αναφέρονται εδώ, αλλά τα οικονομικά δε μου αρέσουν και τα ακριβά είναι πολύ ακριβά.

Πείτε μου καμμιά ιδέα και ειδικά όποια ψώνισε για αγόρι ας μου στείλει το λινκ του παπουτσιού μπας και καταλήξω κάπου επιτέλους. 10 μέρες ψάχνω η δόλια μάνα!

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

νομιζα οτι πρεπει να υπαρχει συμφωνια αναμεσα στη διευθυνση στο e-bay και στο paypal..?????

ειναι αληθεια οτι βλεπουν οτι κανεις δοκιμαστικo bit, οι υπολοιποι..

 

και αν εχεις βαλει διευθυνση αγγλιας πως να ρωτησεις για την αξια των μεταφορικων στην ελλαδα???ααα, κατσε οι αλλοι χρηστες δεν βλεπουν την ερωτηση σου...

 

oχι δεν χρειαζετα .Παραγγελνω πολυ τακτικα με τη διευθυνση του MUM απο ebay

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειχα στειλει μηνυμα στο kidzshooz ότι τα παπουτσια που αγορασα ηταν μικρα και θα αγορασω μαλλον άλλα κ ρωτουσα αν υπαρχει εκτωτικο κουπονι. Επειδη της ειχα πει ότι υπάρχει ενδιαφερον απο Ελλαδα γι αυτο το site, μου έστειλε το παρακατω μηνυμα για κωδικο για οσες ειμαστε στο φορουμ..

 

ΚΑΛΕΣ ΑΓΟΡΕΣ!!

 

.....Regarding the discount codes, we currently only have one and that is for the first time purchase for customers who agree to be sent our newsletter when we start sending them in the future.

Our profit margin isn’t large enough to offer a 10% discount on every sale. I’m sorry.

However what I have done is set up a 5% discount that can be used by anyone from PARENTS.GR.

To get the discount use the coupon code:

PARENTS.GR

 

It is only a very small discount but I hope it helps. Please feel free to post this on the PARENTS.GR forum. We would welcome that.

 

Kind regards

Clare

"

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βοήθεια, εχω πελαγώσει. Ψάχνω απελπισμένα και άμεσα (τέρμα τα ψέμματα, πιάνει καλοκαίρι) πεδιλάκια για το γιό μου που είναι 30-31 νούμερο. Έχω ψαξει σε αυτά που αναφέρονται εδώ, αλλά τα οικονομικά δε μου αρέσουν και τα ακριβά είναι πολύ ακριβά.

Πείτε μου καμμιά ιδέα και ειδικά όποια ψώνισε για αγόρι ας μου στείλει το λινκ του παπουτσιού μπας και καταλήξω κάπου επιτέλους. 10 μέρες ψάχνω η δόλια μάνα!

 

 

Maanton, δεν ξερω για τι τιμες συζητας αλλα εχει βγαλει το www.z-mall.gr fila πεδιλακια κ σανδαλακια με μιση τιμη . γυρω στα 15-20 ευρω

 

Επίσης ριξε μια ματια στο www.minimax.gr

Θα Επικοινωνησω κ γω αυριο να ρωτησω τιμες.

Εχω ψωνισει πολλεες φορες αλλα απο καταστηματα που δεν ειναι ηλεκτρονικα. εινια πολυ καλα παπουτσια. θα δω αν υπαρχουν καλυτερες τιμες απο το ηλεκτρονικο καταστηματα. Νομιζω ότι στέλνει κ λιανικη.

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι η Ελευθερία, πειράζει:D? Και γω στην αρχή μπερδεύτηκα ,αλλά μόλις γράφτηκα δεν υπήρχε πρόβλημα.Δεν παράγγειλα βέβαια ακόμα, το σκέφτομαι;)! Πού δυσκολεύεσαι??

 

Πειραζει παρα πολυ!!:P:p:pΛοιπον σε ευχαριστω.Γραφτηκα,εκανα καλαθι και στο check out βγαζει delivery options μονο για uk (στανταρ,γρηγορη,Σαββατο) ή να το παρεις απο καταστημα τους στην Αγγλια.Αυτο ειναι το προβληματακι μου.Επισης εψαξα και δεν ειδα να στελνει εκτος,μονο Ιρλανδια αν θυμαμαι καλα.Για πες μου...

ouQHp3.png

w1tfp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια με τον ορο sterling silver εννοουν ( για τον κινεζο αναφερομαι και για το ebay) στα επαργυρωμενα? και αν ναι οταν καποιο κοσμημα ειναι ασημενιο πως λεγεται? σκετο silver 925? πχ αυτο τι ειναι?http://www.ioffer.com/i/925-silver-tiffany-co-heart-necklace-191729296

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια με τον ορο sterling silver εννοουν ( για τον κινεζο αναφερομαι και για το ebay) στα επαργυρωμενα? και αν ναι οταν καποιο κοσμημα ειναι ασημενιο πως λεγεται? σκετο silver 925? πχ αυτο τι ειναι?http://www.ioffer.com/i/925-silver-tiffany-co-heart-necklace-191729296

 

νομιζω ασημενιο ειναι...φερει κ τη σφραγιδα αν ειδα καλα..

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...