Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οι τρελές από τις ιντερνετικές :lol::lol::lol: χαχαχαχα δεν είναι κακή ιδέα ....

μόνο μην τα λές δημόσια γιατί ένας ουζομεζές που ξέρω θα πρασινίσει από την ζήλια του :lol::lol::lol:

 

Mi gusta τρελά η ιδέα, το κανονίζουμε ορέ συμφορουμίτισσες ?

 

Όσο για το τρυφερό και νόστιμο καλαμαράκι ...

 

Μόνο θα πρασίνισω; καπνούς βγάζω λέμε.άντε να χαθείτε πρωτεύουσιανες!

εσύ δεν τελειώνεις ποτέ το σχολείο καλέ ? Όλο βόρεια θα είσαι ? Δεν κατεβαίνεις και καθόλου νότια ?

 

Ααααα, το Πάσχα που κατέβηκες έκανες τουμπεκί ψιλοκομμένο ε ? Ας βρεθούμε μετά τα σχολεία .......... αλλά πριν τον Αύγουστο που είναι παχιές οι μύγες και φεύγει όλος ο κόσμος για νοτιότερα .........:-P:-P

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Female γεια σου:D!! Ti ωραίο αυτό το jibsports? Τι μεταφορικά έχει, γιατί βλέπω μόνο για Αγγλία! Σε πόσες μέρες σου ήρθαν?

 

Καλημέρα mylife:p

9 λίρες είναι τα μεταφορικά! Σε 10 συνολικά μέρες ήρθαν.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, να τα ντύσουμε μια μέρα και να βρεθούμε όλες μαζί !!!

 

Θα λένε ότι είμαστε από καμμιά αίρεση .........

 

Πάντως το να βρεθούμε είναι καλή ιδέα, ψήνεστε ?

 

Εγω ειμαι μεσα, ειδικα τωρα που ανοιγει (λεμε τωρα!!!) και ο καιρος...αρκει να βρουμε ενα μερος που να μας βολευει ολες!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

 

edit --- Ελέ μου εσενα θα σε δω στα πατρια εδαφη!!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν, να τα ντύσουμε μια μέρα και να βρεθούμε όλες μαζί !!!

 

Θα λένε ότι είμαστε από καμμιά αίρεση .........

 

Πάντως το να βρεθούμε είναι καλή ιδέα, ψήνεστε ?

 

ναι ναι να σας γνωρισω και εσας που εχουμε την ιδια τρελα ....

μονο που ελπιζω να τα καταφερω γιατι δεν ειμαι απο Αθηνα αλλα ειμαι κοντα τι ειναι 2 ωρες δρομος θα κανουμε και εκδρομη!!

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

αααα και μου ηρθε και το νεο πακετακι απο gym!!!!!!!! και ενα χαρτακι ακομα αυριο θα δω αν και νομιζω οτι αυτη την φορα ειναι του συζυγου απο το αμαζον..... τον εβαλα και αυτον στο τριπακι να σταματησει την γκρινια!!!!!

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω kalamaraki,

evana μηπως μπορεις να μου πεις εσυ εαν τα παπουτσακια του kidzshooz ειναι ανατομικα μεσα?

 

Λοιπό πηρα τα συγκεκριμενα παπουτσια και στη περιγραφη τοςυ γράφουν.

http://www.kidzshooz.co.uk/david-navy.html

 

Leather and PU Upper

Full leather linings and insoles for comfort and breathability

 

Ανατομικά μου φαίνονται. Είναι πολύ μαλακα μεσα.

Βασικά έχω τρελα με τα ανατομικα κ πριν τα παρω τους ειχα στελει ερωτηση. Αυτοί αντι του όρου ανατομικα χρησιμοποιούν τον όρο confort. Σου στελνω τη απαντησή τους. Εγω βεβαια τους ειχα ρωτησει για τα squeakys. Τα παπουτσια που πήρα δεν είναι squeakys αλλα εινα ανατομικα οσο μπορω να καταλαβω.

Hi

Thank you for making that clearer for me.

The sole is a flexible rubber so is not hard and rigid.

The sole also has an air pocket inside under the heel which is pressed down to expel air through the squeaker. This air pocket makes the shoes very comfortable for the child to walk on.

There is also a small amount of cushioning under the leather inner around the back of the heel and also under the leather insole.

Kind regards

Clare

ΥΓ. Να μετρησεις το ποδι του παιδιου συμφωνα με τις οδηγιες τους.

φιλια

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

evana ,τι νουμερο πηρες στο δικο σου???σε παρακαλω αν δε σε παιδευω κ εσενα-ρωταω κ το καλαμαρακι, ελπιζω καποια να μπορει-μπορεις να μετρησεις το φαρδος του παπουτσιου???

 

 

λοιπον εγω πήρα το 24. ο μικρος φορουσε το χειμωνα 23 μποτακι κ 24 αθλητικο. πριν δυο μηνες δοκιμασα παπουτσια που μας έφεραν δωρο κ ηταν νο. 26 κ ήταν τεραστια. στις μετρησεις του kidzshooz εβγαινε να του παρω 26. Τελικά φοβηθηκα να παρω παπουτσι μεγαλο κ πηρα 24. Τη πατησα γιατι σημερα ξαναδοκιμασα τα 26αρια μας κ ειναι μια χαρα (εχουν περιθωριο αλλα δεν τα λες κ μεγαλα) που σημαινει οτι μεγαλωσε αρκετα το ποδι., Οι μετρησεις τους ειναι πολυ ακριβεις απ' ότι φαινεται. τωρα αν σε ενδιαφερει να σου μετρησω το 24αρι το αγοριστικο, πες μου.. καποια κοπελα μας ειχε στειλει μια φορμα τους που μετρανε το ποδι του παιδιουκ ειχε κ για το φαρδος νομιζω. μολις το βρω θα στο στειλω . ελπιζω να βοηθησα

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.μηπως ξερετε κανενα αλλο site εκτοσ toy children salon που να φερνει παιδικα ρουχα burberry??????

 

Ριξε μία ματιά εδώ: http://www1.yoox.com/searchresult.asp/dept/baby/genderKids/D/tskay/361A2971/toll/P/ipp/40#pg=1&sort=0&ipp=40&ene_designer=4294967080&ene_macrodesigner_descr=&macromicro_yoox=&color=&waist=&wash=&silhouette=&Environment=&IdAuthor=&size=&spr_code=&textSearch=&last=ene_designer. Έχει δωρεάν μεταφορικά και γενικά έχει πολύ καλή εξυπηρέτηση. Κατά διαστήματα βγάζει και φωρεάν επιστροφές.

Επίσης μπορείς να ψωνίσεις και κατευθείαν από το επίσημο site με μεταφορικά 20€. http://gr.burberry.com/store/childrens/

 

Η τσάντα είναι απλά τέλεια.Με γειά.Καλοφόρετη.

 

Thanxs!:D :D :D

 

αααα και μου ηρθε και το νεο πακετακι απο gym!!!!!!!! και ενα χαρτακι ακομα αυριο θα δω αν και νομιζω οτι αυτη την φορα ειναι του συζυγου απο το αμαζον..... τον εβαλα και αυτον στο τριπακι να σταματησει την γκρινια!!!!!

 

Καλοφόρετα τα gymάκια!Καλά το κόλπο με το σύζυγο είναι δοκιμασμένο και πιάνε σχεδόν πάντα!

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Mi gusta τρελά η ιδέα, το κανονίζουμε ορέ συμφορουμίτισσες ?

 

Όσο για το τρυφερό και νόστιμο καλαμαράκι ...

 

 

εσύ δεν τελειώνεις ποτέ το σχολείο καλέ ? Όλο βόρεια θα είσαι ? Δεν κατεβαίνεις και καθόλου νότια ?

 

Ααααα, το Πάσχα που κατέβηκες έκανες τουμπεκί ψιλοκομμένο ε ? Ας βρεθούμε μετά τα σχολεία .......... αλλά πριν τον Αύγουστο που είναι παχιές οι μύγες και φεύγει όλος ο κόσμος για νοτιότερα .........:-P:-P

 

Δεν γνωριζομασταν καλα το Πασχα κιουρια μου..... :P

 

 

Καλα....κανονιστε να βρεθειτε....και θα λειπει ο "ταμιας":cry: της λιστας ρεεεεεεεεεεεε????:evil::evil::evil:

 

Χαμενες ολες αθήνα πια.....:mad:

(κατι εχω παθει εγω με αυτη τη πολη...αντρα αθηναιο πηρα...με τις αθηναιες μια χαρα τα παω....κολλητη αθηναια εχω... :rolleyes:)

 

Επισης....καποια εννοειτε πως θα παρει :arrow::arrow:λαπτοπακι μαζι της για να συνδεθουμε μεσω σκαιπ:idea:...........κανονιστε την πορεια σας!!!!

 

Αλλιως θα σας βγαλω στον Παπαδάκη για τα λεφτά που δινετε(με) στους αγγλους!!!!!!!!!!!

 

υγ....σκοπευω να κατεβω τον Ιουλιο...να δει και το πεθεριδιο την μικρη....αν προλαβω να βρω σπιτι, να κανω μετακομιση σε 3 βδομαδες...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια εχει παρει το ματακι σας πουθενα παιδικες σαγιοναρες Havaianas?

 

εχω φαει τον κοσμο και βρηκα σ ενα μαγαζι εδω στο νησι αλλα δεν ειχε στο νουμερο μας:-(

 

μισοοοοοοοοοο μισοοοοοοοοοοο

 

τα χαζευαμε πριν καιρο με την maria_s και τα εχω στη λιστα μου στο εμπευ

 

μισοοοοοοοοοοο

 

να τα βρω

 

υποψιν η τιμή ειναι ιδια με ελλαδα....

Τα εχω βρει στο ιντερσπορτ θεσσαλονικη

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ με βαλατε κι εμενα στο τρυπακι των kidzshooz...εγω εχω αλλη ερωτηση...το πισω μερος, ξερετε εκει μπαινει η φτερνα, ειναι σκληρο?? Κραταει δηλαδη το ποδαρακι???

(Οταν ο Αγγελος ηταν 1,5 χρονων ειχαμε παει σε ορθοπεδικο γιατι νομιζα οτι το ενα του ποδαρακι το εστριβε προς τα μεσα οταν περπατουσε...anyway ο γιατρος μου ειπε τοτε οτι θα πρεπει παντοτε να προσεχω το πισω μερος του παπουτσιου να ειναι σκληρο και οχι ευκαμπτο ειδικα στα πρωτα τους παπουτσια...α μονο μουγερ του φοραω λεω κι εγω που ειναι ανατομικα...με κοιταει ο γιατρος και μου λεει εγω δεν γνωριζω ανατομικα παπουτσια για μωρα ας ειναι και των 5 ευρω αρκει να κραταει το πισω μερος του ποδιου...ισως γι'αυτο και οι αγγλοι να μην καταλαβαινουν τον ορο 'ανατομικα' ή 'ορθοπεδικα')

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχει παρει το ματακι σας πουθενα παιδικες σαγιοναρες Havaianas?

 

εχω φαει τον κοσμο και βρηκα σ ενα μαγαζι εδω στο νησι αλλα δεν ειχε στο νουμερο μας:-(

 

Τσάκο τους πωλητες που στέλνουν ελλαδα

 

http://shop.ebay.co.uk/i.html?LH_PayPal=1&LH_AvailTo=80&rt=nc&LH_ItemCondition=11&_nkw=Havaianas&_adv=1&_dmd=2&_fln=1&_in_kw=1&_oexkw=&_okw=Havaianas&_sop=12&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m282&_udhi=&_udlo=&_vc=1

 

Link to comment
Share on other sites

 

Ανατομικά μου φαίνονται. Είναι πολύ μαλακα μεσα.

Βασικά έχω τρελα με τα ανατομικα κ πριν τα παρω τους ειχα στελει ερωτηση. Αυτοί αντι του όρου ανατομικα χρησιμοποιούν τον όρο confort. Σου στελνω τη απαντησή τους. Εγω βεβαια τους ειχα ρωτησει για τα squeakys. Τα παπουτσια που πήρα δεν είναι squeakys αλλα εινα ανατομικα οσο μπορω να καταλαβω.

ΥΓ. Να μετρησεις το ποδι του παιδιου συμφωνα με τις οδηγιες τους.

φιλια

evana ευχαριστω πολυ και να ρωτησω κατι ακομα: αυτη την καμπυλη μεσα την εχουν? αυτο δεν κανει το ανατομικο?

επισης αυτη η φορμα για να μετρησω το ποδαρακι του παιδιου που εβαλες πιο κατω αντιστοιχει στα νουμερα του συγκεκριμενου site?

MD1op3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ με βαλατε κι εμενα στο τρυπακι των kidzshooz...εγω εχω αλλη ερωτηση...το πισω μερος, ξερετε εκει μπαινει η φτερνα, ειναι σκληρο?? Κραταει δηλαδη το ποδαρακι???

(Οταν ο Αγγελος ηταν 1,5 χρονων ειχαμε παει σε ορθοπεδικο γιατι νομιζα οτι το ενα του ποδαρακι το εστριβε προς τα μεσα οταν περπατουσε...anyway ο γιατρος μου ειπε τοτε οτι θα πρεπει παντοτε να προσεχω το πισω μερος του παπουτσιου να ειναι σκληρο και οχι ευκαμπτο ειδικα στα πρωτα τους παπουτσια...α μονο μουγερ του φοραω λεω κι εγω που ειναι ανατομικα...με κοιταει ο γιατρος και μου λεει εγω δεν γνωριζω ανατομικα παπουτσια για μωρα ας ειναι και των 5 ευρω αρκει να κραταει το πισω μερος του ποδιου...ισως γι'αυτο και οι αγγλοι να μην καταλαβαινουν τον ορο 'ανατομικα' ή 'ορθοπεδικα')

 

Αυτα που πηρα εγω τα toddlers shoes ειναι μαλακα στο πίσω μερος. δεν ξερω όμως για τα squeakys. Πιο σκληρα φαινονται στις εικονες. Ρωτα καλύτερα την Clare στο [email protected]

Αυτη θα σου πει καλυτερα

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

evana ευχαριστω πολυ και να ρωτησω κατι ακομα: αυτη την καμπυλη μεσα την εχουν? αυτο δεν κανει το ανατομικο?

επισης αυτη η φορμα για να μετρησω το ποδαρακι του παιδιου που εβαλες πιο κατω αντιστοιχει στα νουμερα του συγκεκριμενου site?

 

 

Η φορμα λεει οτι ειναι απο kidzshooz. Εγω ειχα ακολυθησει τις οδηγιες τους από το Size Guide που εχουν, Δεν χρησιμοποιησα τη συγκεκριμνενη φορμα. όσο αφορα το ανατομικο, δεν ξερω αν είναι μόνο θεμα καμπυλης. Για να σου πω την αληθεια, καμπυλη δεν εχουν. αλλα είναι παρα πολύ μαλακα μεσα. Εγω ουτως ή άλλως για καλα τα πήρα για λίγες εκδηλωσεις. [Παντωςτο ebay τα έχει στα comfort τα παπουτσια του site. Τωρα τo inner sole αν τα κανει ανατομικα με τη βαρια εννοια του ορου, δεν μπορω να σου πω.

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια μαλλον καποια μακακια εχω κανει με το paypal μια μερα πηγα να πλησωσω κατι και δεν εβαζα σωστα τον κωδικο τους εστειλα μηνυμα οτι ξεχασα τον κωδικο μου στειλαν απαντηση να επιβαιβαιωσω κατι ερωτησεις που ουτε που θημωμουν ποιες ειχα επιλεξει και με πεταγε εξω ελα ομως που θυμηθηκα τον κωδικο μου δηλαδη ηταν στα ελληνικα το πληκτρολογιο γι αυτο δεν τον επαιρνε πριν:oops: με εβαλε μεσα αλλα δεν μου εκανε την πληρωμη.

Την αλλη μερα πηρα κατι αλλο και πληρωσα κανονικα με παυπαλ παρολο που μου ζητουσε επιβεβαιωση μου ειχε πει καποια κοπελα τι να κανω και οκ πληρωσα τωρα παω να πληρωσω και μου βγαζει μηνυμα

 

Re-enable your card with PayPal

 

You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.

Please upload the following documents:

 

A valid photo ID (front/back copy)

A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account

 

The documents uploaded should be in English or translated into English and certified by a government agency. We'll contact you within 7-10 business days to complete the procedure. If you have any problem uploading the file, please contact our Customer Support for help.

 

τι πρεπει να κανω γιατι δεν μπορω να πληρωσω?

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...