Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!! Ήρθαν τα kidzshooz. Πολυ ωραια. ωραιο δερμα κ μεσα κ απο έξω. αλλα......φοβηθηκα να παρω μεγαλυτερο νουμερακι..κ ειναι οριακα. θα τα κρατησω για το γιο μιας φιλης που ειχε γενεθλια κ θα παρω ενα νουμερο μεγαλύτερο για μας..Ειχα υποψιαστει το θεμα με τα νούμερα. γτ ειχα μετρησει τη πατουσα αλλα πιστευα ότι δεν θα ήταν τοσο οριακο.

όσο ζω,μαθαινω:-))

ANYWAY, παντως μου αρεσαν πολυ. Υπερψηφιζω. και τα ειναι κ σε ωραια συσκευασία...ο,τι πρεπει για δωρο!!

 

evana ,τι νουμερο πηρες στο δικο σου???σε παρακαλω αν δε σε παιδευω κ εσενα-ρωταω κ το καλαμαρακι, ελπιζω καποια να μπορει-μπορεις να μετρησεις το φαρδος του παπουτσιου???

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλες αγορες και σημερα ;)

να σας ρωρησω γι βοηθηστε λιγο τα νουμερα του crazy8 ειναι μεγαλα μικρα κανονικα;

ρωταω γιατι θελω να παρω και για την ανηψια μου η οποια ειναι 8 ετων αλλα νταρντανομωρο και στη μεση θελει το XL αλλα φοβαμαι μην της ειναι τεραστια στο μακρος δεν με πειραζει θα τα κοντενουμε για πειτε!

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Kolibigi κουράγιο!Τελικά η μαμακία δε γνωρίζει χώρα!Δυστυχώς η γνώμη μου για τους Άγγλους ενισχύεται διαρκως :?

 

 

 

 

 

 

 

Τελικά βρήκα το foogo στο ebay και λέω να το χτυπήσω από εκεί μιας και το βιάζομαι. Από amazon βγαίνει 25 λίρες, ενώ από vupbaby νομίζω ότι δε συμφέρει να πάρεις μόνο ένα κομμάτι.

 

 

 

vatraxaki μου, εμένα προσωπικά δε μου άρεσαν καθόλου. Άλλες κοπέλες πάλι έμειναν πολύ ευχαριστημένες. Νομίζω ότι μόνο η δοκιμή θα σε πείσει!

 

 

 

Τελικά δεν κρατήθηκα!Χτύπησα αυτό το τσαντάκι http://www.eu.forzieri.com/usa/product_view.asp?l=usa&c=ita&dept_id=18&pf_id=av132910%2D014&id_valore1=&id_valore2=&id_valore3=&id_valore4=&id_valore5= και μαζί με έναν εκπτωτικό κωδικό που βρήκα μου βγήκε 137 ευρώ.

Η τσάντα είναι απλά τέλεια.Με γειά.Καλοφόρετη.

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

τελικα πολυ ενταξει το καστομερ σερβις του crazy8! μου ειπαν χιλια συγγνωμη για τη ταλαιπωρια και μου δωσαν κουπονι για -15% στην επομεσνη παραγγελια μου λογω της ταλαιπωριας αυτης...........

 

spyni τι νουμερο θες? εγω θα παραλαβω το 23!!!!!!!!!!!! αληθεια σε ποσες μερες παραλαμβανουμε? κανονικα 10 μερες? ή οπως με τη Λισα πιο συντομα? εγω παραγγειλα 12/5

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλαμαρακι, ειναι ανατομικα μεσα?

 

αν σου πω οτι δεν θυμαμαι.... :oops: τα εχω αφησει θεσσ τωρα τα παπα γιατι κυκλοφορουμε με τα σταρακια και τα σπορτεξακια της...

 

 

Απο πιο site τα παράγγειλες μικρό μου..??

 

Εσενα θα στα πω στο τηλεφωνο, σματσσσσσσσσ

 

 

καλημερα, κοριτσια!!!!θα σας παιδευα πολυ αν μπορουσε καποια σας να μετρησει το φαρδος των παπουτσιων???εστειλα μεηλ κ το ρωτουσα αυτο καθοτι αναφερει φαρδια φορμα στο σαιτ, αλλα της δικιας μου τα ποδαρακια τα λες μαλλον στενουλικα.....ΜΠΟΡΕΙΤΕ???δε μου εχουν απαντησει κ θα ηθελα να παραγγελω...

 

απάντησα ποιο πανω...δεν τα εχω μαζι μου

 

Κορίτσια βοήθεια!!! Πόσο είναι τα μεταφορικά του αμαζον για Ελλάδα; Θέλω να πάρω μωρομάντηλα

 

οποτε θες να παρεις κατι απο το αμαζον αλλα δεν θες πχ να κανεις παραγγελια των 25λιρων θα προχωρας την παραγγελια και στη δευτερη νομιζω σελιδα θα σου βγαζει τα μεταφορικά δεξιά πανω

 

προσοχή μη πατησεις το place your order.......

 

το εχω κανει δηλαδη στις αρχες... :oops::oops:

 

Link to comment
Share on other sites

τελικα πολυ ενταξει το καστομερ σερβις του crazy8! μου ειπαν χιλια συγγνωμη για τη ταλαιπωρια και μου δωσαν κουπονι για -15% στην επομεσνη παραγγελια μου λογω της ταλαιπωριας αυτης...........

 

spyni τι νουμερο θες? εγω θα παραλαβω το 23!!!!!!!!!!!! αληθεια σε ποσες μερες παραλαμβανουμε? κανονικα 10 μερες? ή οπως με τη Λισα πιο συντομα? εγω παραγγειλα 12/5

 

ιριδακι μου, η κορη μας φοραει 23 - σπανια 24 , αναλογα τη φορμα...μηκος ποδιου που της το μετρησα ειχε 14,5...εσενα ποσο σου βγηκε??αν δεν τοπροσεξουν το μηνυμα τα κοριτσια θα θυμηθεις σε παρακαλω κοριτσι μου να το μετρησεις εσυ το φαρδος???δεν εχω και κανενα συνομηλικο με τετοιο νουμερο, ωστε να δοκιμαζα να τα παρω κ να τα χαριζα...

Link to comment
Share on other sites

αν σου πω οτι δεν θυμαμαι.... :oops: τα εχω αφησει θεσσ τωρα τα παπα γιατι κυκλοφορουμε με τα σταρακια και τα σπορτεξακια της...

 

 

 

 

Εσενα θα στα πω στο τηλεφωνο, σματσσσσσσσσ

 

 

 

 

απάντησα ποιο πανω...δεν τα εχω μαζι μου..

 

οκ, καλαμαρακι μου!!σε υχαριστω ουτως η αλλως!!!

Link to comment
Share on other sites

τς τς δεν εχεις εντοπισει τους αγλους τζιμποριστες?????? μεταξεταστεα!

 

Kαλά, γράψτε φάουλ .....:cry::cry::cry:

 

Δεν έχω πάρει τζιμπορί ..... ακόμα .......:rolleyes:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην παρεις, ειναι εθιστικα!

Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω ....... πάντως αν πάρω, θα αναγνωριστούμε στον δρόμο ..... μόνο συμφορουμίτισσες θα τα έχουν :lol::lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Παρέλαβα προχθές από jjbsports, άψογοι για ακόμη μια φορά. Τα προιόντα τους είναι εξαιρετικά.

Επίσης χθες παρέλαβα από shoesforkids. Έχω να πω τα καλύτερα για την Laura. Από ένα ζευγάρι πάνινα έλειπε ο πάτος, της το είπα και μου απάντησε σε 2 λεπτά πως σήμερα κιόλας θα στείλει άλλα!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, να τα ντύσουμε μια μέρα και να βρεθούμε όλες μαζί !!!

 

Θα λένε ότι είμαστε από καμμιά αίρεση .........

 

Πάντως το να βρεθούμε είναι καλή ιδέα, ψήνεστε ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Παρέλαβα προχθές από jjbsports, άψογοι για ακόμη μια φορά. Τα προιόντα τους είναι εξαιρετικά.

Επίσης χθες παρέλαβα από shoesforkids. Έχω να πω τα καλύτερα για την Laura. Από ένα ζευγάρι πάνινα έλειπε ο πάτος, της το είπα και μου απάντησε σε 2 λεπτά πως σήμερα κιόλας θα στείλει άλλα!

Female γεια σου:D!! Ti ωραίο αυτό το jibsports? Τι μεταφορικά έχει, γιατί βλέπω μόνο για Αγγλία! Σε πόσες μέρες σου ήρθαν?

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, να τα ντύσουμε μια μέρα και να βρεθούμε όλες μαζί !!!

 

Θα λένε ότι είμαστε από καμμιά αίρεση .........

 

Πάντως το να βρεθούμε είναι καλή ιδέα, ψήνεστε ?

οι τρελές από τις ιντερνετικές :lol::lol::lol: χαχαχαχα δεν είναι κακή ιδέα ....

μόνο μην τα λές δημόσια γιατί ένας ουζομεζές που ξέρω θα πρασινίσει από την ζήλια του :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

οι τρελές από τις ιντερνετικές :lol::lol::lol: χαχαχαχα δεν είναι κακή ιδέα ....

μόνο μην τα λές δημόσια γιατί ένας ουζομεζές που ξέρω θα πρασινίσει από την ζήλια του :lol::lol::lol:

 

Μόνο θα πρασίνισω; καπνούς βγάζω λέμε.άντε να χαθείτε πρωτεύουσιανες!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...