Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

πρώτα από όλα τσέκαρε μήπως σου ήρθε κάποιο mail από τα mothercare ότι το ποτήρι είναι εκτός στοκ και θα σου κάνουν refund επίσης στο ενημερωτικό mail ότι η παραγγελία σου έγινε dispatched αναφέρεται ?? γιατί μπορεί απλά να μην το έστειλε το μοδερ

Αν αναφέρεται στην φόρμα μετά επικοινώνησε με τους mum

 

αναφέρεται γιατι και εγώ αυτό σκέφτηκα εξ αρχής. αλλά το λέει καθαρά ότι έγινε dispatched. να στείλω μήνυμα mum και να τους το πω αλλα θα βρώ άκρη? σου έχει τύχει?

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

έψαξα, αλλά φαίνονται πολύ ψεύτικες ρε μαμώτο. Δίνω μέχρι και 50 ευρώ αρκεί να είναι λίγο λίγο καλύτερες ποιοτικά. Και το ικεα είχε βγάλει κάποια στιγμή, αλλά δε με βόλευαν καθόλου τα χρώματα.

Αν βρεις το site στείλε το μου μήπως βρω τίποτα. Πραγματικά θα με υποχρέωνες.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

χλωμό το βλέπω, αλλά δεν χάνεις να τους ρωτήσεις βασικά κάνε forward και το μήνυμα από το mothercare με την λίστα των πραγμάτων που αγόρασες

Όταν και εφόσον το βρουν φυσικά και δεν σε συμφέρει να στο στείλουν με ..........37,5 λίρες μεταφορικά ζητήσέ τους είτε να σου επιστρέψουν την αξία του ποτηριού (σιγά μην το κάνουν αλλά να καταλάβουν ότι είσαι παρμένη:wink:) είτε να στο στείλουν με απλό ταχυδρομείο μια και είναι δικό τους λάθος που δεν το συμπεριλάβαν στην αποστολή.

Link to comment
Share on other sites

χλωμό το βλέπω, αλλά δεν χάνεις να τους ρωτήσεις βασικά κάνε forward και το μήνυμα από το mothercare με την λίστα των πραγμάτων που αγόρασες

Όταν και εφόσον το βρουν φυσικά και δεν σε συμφέρει να στο στείλουν με ..........37,5 λίρες μεταφορικά ζητήσέ τους είτε να σου επιστρέψουν την αξία του ποτηριού (σιγά μην το κάνουν αλλά να καταλάβουν ότι είσαι παρμένη:wink:) είτε να στο στείλουν με απλό ταχυδρομείο μια και είναι δικό τους λάθος που δεν το συμπεριλάβαν στην αποστολή.

 

ευχαριστώ πολύ. Το πρωί θα το επιχειρήσω. και εγώ δεν νομίζω να βγάλω κάτι αλλά θα προσπαθήσω. Αντε καλό βράδυ σε όλους.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ψάχνω σορτσάκια βαμβακερά νούμερο 2-3 ή 3-4....που θα βρω σε καλές τιμούλες????????

στο ebay κάτι κάνω λάθος στην αναζήτηση και δε μου βγάζει πολλά...

 

Και στο Mandco είδα ότι έχει...και αν είσαι Αθήνα πρέπει να έχει και το H&M...μιλάω για κοριτσίστικα σορτσάκια πάντα βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ρίξτε μια ματιά σε αυτόν τον πωλητή

 

http://stores.ebay.co.uk/Little-Cup-Cake-Cuties?_trksid=p4340.l2563

 

δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί προηγούμενα, αλλά έχει ενδιαφέρον ...

 

τς τς δεν εχεις εντοπισει τους αγλους τζιμποριστες?????? μεταξεταστεα!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

ok σ'ευχαριστω τα παραγγειλα να τα δοκιμασω και μαζι παρηγγειλα κι ενα αμανικο για τον μεγαλο μου που ηθελα fila το εχει 83% εκπτωση πολυ καλη τιμη!

 

Αντε αμα έρθουν να πεις κ συ τη γνωμη σου..!!Εγ πιο πολυ βεβαια τα χρησιμοποιώ στο φαι ή να σκουπίσω χερακια.

 

με γεια κ η μπλουζα σας:-))

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!! Ήρθαν τα kidzshooz. Πολυ ωραια. ωραιο δερμα κ μεσα κ απο έξω. αλλα......φοβηθηκα να παρω μεγαλυτερο νουμερακι..κ ειναι οριακα. θα τα κρατησω για το γιο μιας φιλης που ειχε γενεθλια κ θα παρω ενα νουμερο μεγαλύτερο για μας..Ειχα υποψιαστει το θεμα με τα νούμερα. γτ ειχα μετρησει τη πατουσα αλλα πιστευα ότι δεν θα ήταν τοσο οριακο.

όσο ζω,μαθαινω:-))

ANYWAY, παντως μου αρεσαν πολυ. Υπερψηφιζω. και τα ειναι κ σε ωραια συσκευασία...ο,τι πρεπει για δωρο!!

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραία σετάκια (3άδες) και ασορτί μπλουζάκια, αν ήθελες, είχα δει πρόσφατα στο littlewoods

 

μήπως μπορείς να μου βάλεις κανένα λινκ? γιατί με μια γρήγορη ματιά που έριξα δε βρήκα κάτι! μήπως δεν κοιτάω σωστά???????

 

ΜΑΡΙΤΑ ναι για κοριτσιστικα έλεγα!!!

Αθήνα δεν παίζει να ανέβω σύντομα!

στο mandco δεν έχει ποικιλία ρε γμτ....

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!! Ήρθαν τα kidzshooz. Πολυ ωραια. ωραιο δερμα κ μεσα κ απο έξω. αλλα......φοβηθηκα να παρω μεγαλυτερο νουμερακι..κ ειναι οριακα. θα τα κρατησω για το γιο μιας φιλης που ειχε γενεθλια κ θα παρω ενα νουμερο μεγαλύτερο για μας..Ειχα υποψιαστει το θεμα με τα νούμερα. γτ ειχα μετρησει τη πατουσα αλλα πιστευα ότι δεν θα ήταν τοσο οριακο.

όσο ζω,μαθαινω:-))

ANYWAY, παντως μου αρεσαν πολυ. Υπερψηφιζω. και τα ειναι κ σε ωραια συσκευασία...ο,τι πρεπει για δωρο!!

 

 

:-D:grin::-D:grin:

 

Ειδες που ειχα δικιο!! Δεν ειναι τελειο απο μεσα.....εγω τα χαιδέυω χαχαχαχα

 

Οντως τα μεγέθη που λεει ειναι ακριβως ετσι στο χιλιοστό!

 

Και το κουτάκι τελειο ε? Οντως για δωράκι τελειο!!

 

Και εγω περιμένω να βαλει τα μεγαλυτερα νουμερα να παρω χε χε

 

Link to comment
Share on other sites

amazon δαγκωτό μόνο αυτό παίζει σε αυτή την περίπτωση

Τα μεταφορικά που θα σου ζητήσουν οι άλλοι για να τα στείλουν είναι πολλά (έχω κάνει έρευνα αγοράς όταν έψαχνα μαξιλάρι δια το τέκνον μου):lol::lol::lol:

 

μόνο πρόσεχε τα μεγέθη τους είναι λίγο περίεργα

 

Τί εννοείς; Πχ έχω βάλει στο μάτι αυτά, βλέπεις τίποτε περίεργο;

 

Ερώτηση: Γνωρίζει καμμία το Piperlime αν στέλνει από ΗΠΑ; Το τελωνείο φοβούμαι...

 

Εκπτωτικός κωδικός: -20% στο thepyjamafactory με τον κωδικό 0624

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

:-D:grin::-D:grin:

 

Ειδες που ειχα δικιο!! Δεν ειναι τελειο απο μεσα.....εγω τα χαιδέυω χαχαχαχα

 

Οντως τα μεγέθη που λεει ειναι ακριβως ετσι στο χιλιοστό!

 

Και το κουτάκι τελειο ε? Οντως για δωράκι τελειο!!

 

Και εγω περιμένω να βαλει τα μεγαλυτερα νουμερα να παρω χε χε

 

καλαμαρακι, ειναι ανατομικα μεσα?

MD1op3.png
Link to comment
Share on other sites

Παντως η Αγγλιδα ή ειναι ασχετη ή πολυ πονηρή. Ολοι γνωρίζουν στην Αγγλια οτι οταν λενε overseas εννοουν outside European Union. Πιστεψτε με σπουδαζα στην Αγγλια και τους φοιτητες απο την ευρωπαικη ενωσh μας ελεγαν eu και πληρωναμε σε ολα το ιδιο με τους Αγγλους και εκτος ευρωπαικης ενωσης τους ελεγαν overseas και πληρωναν παντου (διδακτρα, εστια) πολυ περισσοτερα. Να προσπαθει τωρα η Αγγλιδα να πεισει οτι η Ελλαδα ειναι overseas και θα πληρωσει περισσοτερα απ'οτι οι αλλες eu χωρες δειχνει ή ασχετοσυνη ή πονηρια ή κακια.

Ειναι γνωστη στην Αγγλια η διακριση eu και overseas.

Tωρα για το sly σημαινει πονηρος και πολυ υπουλος π.χ. το χρησιμοποιουμε για μια φιλη που μας την εφερε πισοπλατα ή για καποιον που πρασπαθησε να μας εξαπατησει με πονηρο και υπουλο τροπο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τί εννοείς; Πχ έχω βάλει στο μάτι αυτά, βλέπεις τίποτε περίεργο;

 

Ερώτηση: Γνωρίζει καμμία το Piperlime αν στέλνει από ΗΠΑ; Το τελωνείο φοβούμαι...

 

Εκπτωτικός κωδικός: -20% στο thepyjamafactory με τον κωδικό 0624

δεν το γράφει αλλά αν κάνεις μεγέθυνση την εικόνα θα δείς ότι είναι 48Χ74 για μέτρα μία από τις μαξιλαροθήκες σου :lol::lol: τα μαξιλάρια αυτά δεν κάνουν σε όλες (πολύ καλή τιμή):-)

Link to comment
Share on other sites

Παντως η Αγγλιδα ή ειναι ασχετη ή πολυ πονηρή. Ολοι γνωρίζουν στην Αγγλια οτι οταν λενε overseas εννοουν outside European Union. Πιστεψτε με σπουδαζα στην Αγγλια και τους φοιτητες απο την ευρωπαικη ενωσh μας ελεγαν eu και πληρωναμε σε ολα το ιδιο με τους Αγγλους και εκτος ευρωπαικης ενωσης τους ελεγαν overseas και πληρωναν παντου (διδακτρα, εστια) πολυ περισσοτερα. Να προσπαθει τωρα η Αγγλιδα να πεισει οτι η Ελλαδα ειναι overseas και θα πληρωσει περισσοτερα απ'οτι οι αλλες eu χωρες δειχνει ή ασχετοσυνη ή πονηρια ή κακια.

Ειναι γνωστη στην Αγγλια η διακριση eu και overseas.

Tωρα για το sly σημαινει πονηρος και πολυ υπουλος π.χ. το χρησιμοποιουμε για μια φιλη που μας την εφερε πισοπλατα ή για καποιον που πρασπαθησε να μας εξαπατησει με πονηρο και υπουλο τροπο.

 

 

παιζει και το σεναριο να μην ηξερε καν που πεφτει η ελλαδα :lol::lol::lol:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

μήπως μπορείς να μου βάλεις κανένα λινκ? γιατί με μια γρήγορη ματιά που έριξα δε βρήκα κάτι! μήπως δεν κοιτάω σωστά???????

Μπαίνω τώρα στο site αλλά δεν δουλεύει λόγω αναβάθμισης.

Κάποια στιγμή μέσα στην ημέρα θα ξαναδοκιμάσω

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια ...παράγγειλα από το swimbabes.com.uk... Τα περιμένω πως και πως...για να είμαι ειλικρινής είχαν κάποιες ελλειψεις και αμέσα με ενημέρωσαν και έκανα αντικάσταση των πραγμάτων..Ευχαριστώ... πολύ kalamaraki ...φιλεναδίτσα για τον κωδικό

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

:-D:grin::-D:grin:

 

Ειδες που ειχα δικιο!! Δεν ειναι τελειο απο μεσα.....εγω τα χαιδέυω χαχαχαχα

 

Οντως τα μεγέθη που λεει ειναι ακριβως ετσι στο χιλιοστό!

 

Και το κουτάκι τελειο ε? Οντως για δωράκι τελειο!!

 

Και εγω περιμένω να βαλει τα μεγαλυτερα νουμερα να παρω χε χε

 

Απο πιο site τα παράγγειλες μικρό μου..??

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια ...παράγγειλα από το swimbabes.com.uk... Τα περιμένω πως και πως...για να είμαι ειλικρινής είχαν κάποιες ελλειψεις και αμέσα με ενημέρωσαν και έκανα αντικάσταση των πραγμάτων..Ευχαριστώ... πολύ kalamaraki ...φιλεναδίτσα για τον κωδικό

 

Σματσ σματσ καλημέρα

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Μηπως εχει αγορασει καμια απο σας απο το http://www.shoes.com/?

Επειδη ειναι απο Η.Π.Α. ειμαι λιγο επιφυλακτικη. Ειναι ομως ολα τα λεφτα!!!

 

Με μια μικρη (τοοοοοοοοοοοση δα, μην φανταστεις!!) ματια που εριξα ανακαλυψα αυτα

1. ειναι συνεργατης του amazon (πως το javari ειναι του amazon uk??)

2. τα μτφ ειναι πανακριβου ΑΛΛΑ ενσωματωνουν τελωνες, φαρισαιους και αλλα συναφη τρωκτικα οποτε ενα δεις οτι σε συμφερει βουρρρρρρρρρρ...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

:-D:grin::-D:grin:

 

Ειδες που ειχα δικιο!! Δεν ειναι τελειο απο μεσα.....εγω τα χαιδέυω χαχαχαχα

 

Οντως τα μεγέθη που λεει ειναι ακριβως ετσι στο χιλιοστό!

 

Και το κουτάκι τελειο ε? Οντως για δωράκι τελειο!!

 

Και εγω περιμένω να βαλει τα μεγαλυτερα νουμερα να παρω χε χε

 

καλημερα, κοριτσια!!!!θα σας παιδευα πολυ αν μπορουσε καποια σας να μετρησει το φαρδος των παπουτσιων???εστειλα μεηλ κ το ρωτουσα αυτο καθοτι αναφερει φαρδια φορμα στο σαιτ, αλλα της δικιας μου τα ποδαρακια τα λες μαλλον στενουλικα.....ΜΠΟΡΕΙΤΕ???δε μου εχουν απαντησει κ θα ηθελα να παραγγελω...

Link to comment
Share on other sites

Με μια μικρη (τοοοοοοοοοοοση δα, μην φανταστεις!!) ματια που εριξα ανακαλυψα αυτα

1. ειναι συνεργατης του amazon (πως το javari ειναι του amazon uk??)

2. τα μτφ ειναι πανακριβου ΑΛΛΑ ενσωματωνουν τελωνες, φαρισαιους και αλλα συναφη τρωκτικα οποτε ενα δεις οτι σε συμφερει βουρρρρρρρρρρ...

 

 

Δεν εχω λογια!!!!!!!!!!! Ποτε τα ανακαλυψες ολα αυτα με μια ματια!!!

Ευτυχως aggelomarie που υπαρχετε και εσεις οι βετερανοι και μας ανοιγετε τα ματια να μην κανουμε καμια πατατα. Σ' ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...