Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Πολύ ωραία τα φορεματα. Με γεια!!!

Δεν σε πειράζει να σε αντιγράψω?

Αν θέλεις μπορείς να μου πεις λίγο πως είναι η γραμμή από το κόκκινο είναι ελάστικό? και το μάκρος (Θέλω να είναι από το γόνατο και κάτω)? Θα τονίζει πολύ λες την περιφέρεια? Γιατί εκεί είναι το ευαίσθητο σημείο μου.

ειναι ακριβως οπως το βλεπεις,αλλα κοραλοκοκκινο..εχω κ εγω λιγη περιφερεια αλλα δε φαινεται!!!ειναι λιιιιιιγο κατω απο το γονατο

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια, ρίξτε μια ματιά σε αυτόν τον πωλητή

 

http://stores.ebay.co.uk/Little-Cup-Cake-Cuties?_trksid=p4340.l2563

 

δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί προηγούμενα, αλλά έχει ενδιαφέρον ...

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ρίξτε μια ματιά σε αυτόν τον πωλητή

 

http://stores.ebay.co.uk/Little-Cup-Cake-Cuties?_trksid=p4340.l2563

 

δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί προηγούμενα, αλλά έχει ενδιαφέρον ...

 

 

Toν εχουμε τον εχουμε στους αποθηκευμενους πωλητες μας χε χε

 

Να ναι καλα το γατονι που τους ξετρυπώνει!! :cool:

 

Link to comment
Share on other sites

τελικα παραγγειλα καθισμα..βασικαδεν καταλαβα αυτο εδω...δεν ξερω καλα αγγλικα..Delivery Details: : TecTake

Order #: 026-7743358-8755500

Delivery Method: Standard

Delivery Preference: Group my items into as few deliveries as possible

Subtotal of Items: GBP 38.99

Postage & Packing: GBP 18.99

Total for this order: GBP 57.98

Payment Total: EUR 68,83**

τ σιμενει το Payment Total: ????το φπα ειναι????γιατι 57 ευρω τα υπολογιζα....:confused:

Link to comment
Share on other sites

Παίρνω μέρος σε μία δημοπρασία στο ebay

Ο πωλητής λέει μεταφορικά 6 λίρες για Ελλάδα στη σχετική σελίδα.

Αναφέρει όμως στο "item description" να επικοινωνήσω μαζί του για ακριβές κόστος. Δεν το είδα, δεν το έκανα.

Κερδίζω και μου στέλνει λογαριασμό 10 λίρες μεταφορικά.

(Παιδικά παπουτσάκια των 5 λιρών + 10 λιρες μεταφορικά !!!!)

Τον ρωτάω "γιατί" και μου απαντά "ας πρόσεχες να με ρώταγες και πλήρωσέ με τώρα".

Τι κανω γιατί τα έχω πάρει ???? :evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελικα παραγγειλα καθισμα..βασικαδεν καταλαβα αυτο εδω...δεν ξερω καλα αγγλικα..Delivery Details: : TecTake

Order #: 026-7743358-8755500

Delivery Method: Standard

Delivery Preference: Group my items into as few deliveries as possible

Subtotal of Items: GBP 38.99

Postage & Packing: GBP 18.99

Total for this order: GBP 57.98

Payment Total: EUR 68,83**

τ σιμενει το Payment Total: ????το φπα ειναι????γιατι 57 ευρω τα υπολογιζα....:confused:

 

το αμαζον οταν ολοκληρωνεις την παραγγελια σου προσθετει και το φπα

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

σίγουρα οι ρυθμίσεις σου ήταν για Ελλάδα ?? για βάλε το λινκ ??

 

 

edit

 

τελικα παραγγειλα καθισμα..βασικαδεν καταλαβα αυτο εδω...δεν ξερω καλα αγγλικα..Delivery Details: : TecTake

Order #: 026-7743358-8755500

Delivery Method: Standard

Delivery Preference: Group my items into as few deliveries as possible

Subtotal of Items: GBP 38.99

Postage & Packing: GBP 18.99

Total for this order: GBP 57.98

Payment Total: EUR 68,83**

τ σιμενει το Payment Total: ????το φπα ειναι????γιατι 57 ευρω τα υπολογιζα....:confused:

Koula δεν είχε δωρεάν τα μεταφορικά ??? για ρίξε και εσύ ένα λινκ

Link to comment
Share on other sites

 

σοφακι εσυ που εισαι και εξπερ στα ιντερνετικα δε το βρηκες πουθενα φθηνοτερα? αυτο ή κατι παρομοιο? ή ηθελες ακριβως αυτο?

σε ρωταω γιατι ψαχνω κατι τετοιο σε διαφορα σαιτ αλλα το θελω πολυ πιο οικονομικο..... γενικως ψαχνω για τετοιου ειδους "παιχνιδια"

 

που αλλου λετε να δω? mytoys κλασσικα? για πειτε.....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

σίγουρα οι ρυθμίσεις σου ήταν για Ελλάδα ?? για βάλε το λινκ ??

 

 

edit

 

 

Koula δεν είχε δωρεάν τα μεταφορικά ??? για ρίξε και εσύ ένα λινκ

oxi den ειχε..το ειδα οτι ειχε 19 λιρεσ μεταφορικα αλλα το αλλο δεν ηξερα..αλλα ειναι το φπα....παλι με συνφερει,γιατι εδω ειναι πανακριβα τα καρεκλακια,

http://www.amazon.co.uk/TecTake-Car-Seat-Group-black/dp/B002WTF2PA/ref=pd_ecc_rvi_cart_3

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελικα παραγγειλα καθισμα..βασικαδεν καταλαβα αυτο εδω...δεν ξερω καλα αγγλικα..Delivery Details: : TecTake

Order #: 026-7743358-8755500

Delivery Method: Standard

Delivery Preference: Group my items into as few deliveries as possible

Subtotal of Items: GBP 38.99

Postage & Packing: GBP 18.99

Total for this order: GBP 57.98

Payment Total: EUR 68,83**

τ σιμενει το Payment Total: ????το φπα ειναι????γιατι 57 ευρω τα υπολογιζα....:confused:

 

σίγουρα οι ρυθμίσεις σου ήταν για Ελλάδα ?? για βάλε το λινκ ??

 

 

edit

 

 

Koula δεν είχε δωρεάν τα μεταφορικά ??? για ρίξε και εσύ ένα λινκ

 

Σιγουρα ήταν ο πωλητης το αμαζον.....?

 

Δεν μου φαινεται....οτι ήταν το αμαζον....αφου εχει 20λιρες μεταφορικα

 

Link to comment
Share on other sites

σοφακι εσυ που εισαι και εξπερ στα ιντερνετικα δε το βρηκες πουθενα φθηνοτερα? αυτο ή κατι παρομοιο? ή ηθελες ακριβως αυτο?

σε ρωταω γιατι ψαχνω κατι τετοιο σε διαφορα σαιτ αλλα το θελω πολυ πιο οικονομικο..... γενικως ψαχνω για τετοιου ειδους "παιχνιδια"

 

που αλλου λετε να δω? mytoys κλασσικα? για πειτε.....

Κάτι τέτοιο Ίριδα?

http://www.amazon.co.uk/gp/product/ref=pe_65741_25013691_pe_14Q3/B0020HRHKM

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

oxi den ειχε..το ειδα οτι ειχε 19 λιρεσ μεταφορικα αλλα το αλλο δεν ηξερα..αλλα ειναι το φπα....παλι με συνφερει,γιατι εδω ειναι πανακριβα τα καρεκλακια,

http://www.amazon.co.uk/TecTake-Car-Seat-Group-black/dp/B002WTF2PA/ref=pd_ecc_rvi_cart_3

 

Πολύ απλά κουλα....ο πωλητης ΔΕΝ ήταν το αμαζον για αυτο πλήρωσες και τα 20λιρες μεταφορικα....

 

Σου ειχα βαλει το απογευμα λινκ με το πως να επιλέξεις πωλητη το αμαζον για να μη πληρωσεις...

 

Link to comment
Share on other sites

αλλα βρε κοριτσιατο αμζον το αγγλικο καποιοσ ειχε πει οτι δεν εχει μεταφορικα...το γερμανικο εχχει για αυτο και δεν το κοιταξα καν...:confused:

Έχει άλλον πωλητή και οχι το amazon γι'αυτό και τα μεταφορικά:In stock.

Dispatched from and sold by TecTake.

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αλλα βρε κοριτσιατο αμζον το αγγλικο καποιοσ ειχε πει οτι δεν εχει μεταφορικα...το γερμανικο εχχει για αυτο και δεν το κοιταξα καν...:confused:

 

Koula όντως το αγγλικό αμαζον δεν έχει μεταφορικά πάνω απο 25 λίρες αλλά μόνο όταν ειναι το ίδιο πωλητής.Εσύ αγόρασες απο άλλο πωλητη.

Το γράφει:

Dispatched from and sold by TecTake.

 

Καλέ όλες μαζί γράφαμε;; :)

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

αλλα βρε κοριτσιατο αμζον το αγγλικο καποιοσ ειχε πει οτι δεν εχει μεταφορικα...το γερμανικο εχχει για αυτο και δεν το κοιταξα καν...:confused:

 

Για αυτο σου εβαλα το λινκ το μεσημερι

 

Το αγγλικό αμαζον ΔΕΝ εχει μεταφορικα σε επιλεγμένα οπως λεει προιόντα και οταν υπερβάινει η παραγγελια σου τις 25λιρες

 

Σου ξαναβάζω το λινκ με τις οδηγιες πως να βρισκεις αντικειμενα με πωλητη το αμαζον

 

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1772044&postcount=17

 

Link to comment
Share on other sites

female να κοιτας και στο αμαζον για weleda.την προηγουμενη εβδομαδα ειχε βαλει τοshampoo and body wash 5,5 λιρες :shock:!και πηρα 5 μπουκαλια οποτε δωρεαν μεταφορικα :P:p!

 

 

επισης εχει και το feel unique weleda και μπορεις να δηλωσεις την weleda ως την αγαπημενη σου μαρκα και να εχεις για παντα 10% εκπτωση.και φυσικα δωρεαν μεταφορικα και αυτο!!!

 

Σοφία μια αντληλιακή για μένα και σαμπουάν παρήγγειλα και επί ευκαιρία έβαλα και 2 αφρόλουτρα weleda για τον μικρό. Δεν θα τα έπαιρνα από εκεί διαφορετικά.

Από το feelunique δεν έχω ψωνίσει ποτέ. Αυτό δεν έχει μεγάλες καθυστερήσεις?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παίρνω μέρος σε μία δημοπρασία στο ebay

Ο πωλητής λέει μεταφορικά 6 λίρες για Ελλάδα στη σχετική σελίδα.

Αναφέρει όμως στο "item description" να επικοινωνήσω μαζί του για ακριβές κόστος. Δεν το είδα, δεν το έκανα.

Κερδίζω και μου στέλνει λογαριασμό 10 λίρες μεταφορικά.

(Παιδικά παπουτσάκια των 5 λιρών + 10 λιρες μεταφορικά !!!!)

Τον ρωτάω "γιατί" και μου απαντά "ας πρόσεχες να με ρώταγες και πλήρωσέ με τώρα".

Τι κανω γιατί τα έχω πάρει ???? :evil::evil:

 

Μπορεις να βαλεις link???

 

Αυτό είναι.....εντωμεταξύ πραγματικά βγάζω καπνούς διότι ΠΑΝΤΑ ρωτάω και είναι η μόνη φορά που βασίστηκα στα γραφόμενα και δεν είδα καν τι έγραφε στο "item description"

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230621265790&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Link to comment
Share on other sites

Παίρνω μέρος σε μία δημοπρασία στο ebay

Ο πωλητής λέει μεταφορικά 6 λίρες για Ελλάδα στη σχετική σελίδα.

Αναφέρει όμως στο "item description" να επικοινωνήσω μαζί του για ακριβές κόστος. Δεν το είδα, δεν το έκανα.

Κερδίζω και μου στέλνει λογαριασμό 10 λίρες μεταφορικά.

(Παιδικά παπουτσάκια των 5 λιρών + 10 λιρες μεταφορικά !!!!)

Τον ρωτάω "γιατί" και μου απαντά "ας πρόσεχες να με ρώταγες και πλήρωσέ με τώρα".

Τι κανω γιατί τα έχω πάρει ???? :evil::evil:

 

για δωσε μας λινκ....να τον τακτοποιήσουμε τον κυριο εξυπνο..

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

ναι ναι τετοιο! αλλα 90 λιρες? 100κατι ευρω ε?

επειδη δεν εχω ψαναψωνισει κατι τετοιο, εκει παιζουν οι τιμες? θα βρω και φθηνοτερο?

 

και ψαχνω κι αλλα παιχνιδια... πχ τσουληθρα

 

α! μια γειτονισα εχει ενα πλοιο πειρατη για το γιο της!!! εχει σκαλα απο τη μια και τιμονι καραβιου και απο την αλλη μπαινει σα σπιτακι ας πουμε... κατι τετοιο για κοριτσια δε θα υπαρχει?

 

γενικως εχουμε πολυ εξωτερικο χωρο και ηθελα να της παρω 2-3 πραγματα....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι.....εντωμεταξύ πραγματικά βγάζω καπνούς διότι ΠΑΝΤΑ ρωτάω και είναι η μόνη φορά που βασίστηκα στα γραφόμενα και δεν είδα καν τι έγραφε στο "item description"

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230621265790&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

κοπελιάααααααααα να της πείς να πάει να κάνει καμία βόλτα να δει αν έρχεσαι ............

Μάλλον η Εγγλέζα κυριούλα έκανα λάθος όταν έκανε το listing της και έβαλε μεταφορικά και στις άλλες χώρες που μπορεί να στείλει (διαφορετικά δεν θα είχε τιμή με μεταφορικά για Ελλάδα και θα έγραφε μόνο contact seller)

 

Τσέκαρε αν μπορείς να πληρώσεις με το σωστό ποσό πρώτα από όλα (πριν φτάσεις να κάνεις confirm sto paypal (κάνε και ένα print screen για να είσαι σίγουρη) και απάντησε της ότι δεν φταις εσύ αν αυτή έκανε λάθος και έβαλε 6 λίρες μεταφορικά για την Ελλάδα εσύ αυτό είδες και αυτό θα πληρώσεις διαφορετικά θα ανοίξεις case στο paypal

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι τετοιο! αλλα 90 λιρες? 100κατι ευρω ε?

επειδη δεν εχω ψαναψωνισει κατι τετοιο, εκει παιζουν οι τιμες? θα βρω και φθηνοτερο?

 

και ψαχνω κι αλλα παιχνιδια... πχ τσουληθρα

 

α! μια γειτονισα εχει ενα πλοιο πειρατη για το γιο της!!! εχει σκαλα απο τη μια και τιμονι καραβιου και απο την αλλη μπαινει σα σπιτακι ας πουμε... κατι τετοιο για κοριτσια δε θα υπαρχει?

 

γενικως εχουμε πολυ εξωτερικο χωρο και ηθελα να της παρω 2-3 πραγματα....

Στα jumpo ίσως?Ξέρω οτι δεν έχετε εκεί αλλά μπορεί να πεταχτείτε καμιά βόλτα προς τα.....εδώ:rolleyes::rolleyes:Μάλλον θα παω το Σάββατο και θα ρίξω μια ματιά για να σου πω τιμές να συγκρίνεις;)

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε αν μπορείς να πληρώσεις με το σωστό ποσό πρώτα από όλα (πριν φτάσεις να κάνεις confirm sto paypal

Δεν μπορώ να πληρώσω το σωστό ποσό.

Ίσως φταίει το ότι της έστειλα Total request και με "τακτοποίησε".

Λέτε να βρω λύση?

Μου τη ΄δινουν τόσο αυτές οι κοροιδίες:twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...