Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φαινεται πολυ ωραιο για τη τιμη του. αν το παρεις, πες μας εντυπωσεις. θελω κι εγω ενα για το γιο μου. μου αρεσει που εχει τα πλαϊνα στηριγματα για το κεφαλι. οταν παμε μακρινα ταξιδια, τον παιρνει ο υπνος κι εχει κρεμασμενο το κεφαλι του συνεχεια.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

φαινεται πολυ ωραιο για τη τιμη του. αν το παρεις, πες μας εντυπωσεις. θελω κι εγω ενα για το γιο μου. μου αρεσει που εχει τα πλαϊνα στηριγματα για το κεφαλι. οταν παμε μακρινα ταξιδια, τον παιρνει ο υπνος κι εχει κρεμασμενο το κεφαλι του συνεχεια.
και εγω για ταξιδια το θελω;)δηλ βγενει καπου 84 ευρω??αμα εινα 60 λιρεσ...
Link to comment
Share on other sites

οι 60 λιρες ειναι 69 ευρω περιπου. το δευτερο παντως μου φαινεται πιο ωραιο κι ας ειναι πιο οικονομικο. βεβαια εχει και 19 λιρες μεταφορικα. βαλε αυτον τον μετατροπεα στα αγαπημενα σου. εχει ολα τα νομισματα.

 

http://www.xe.com/ucc/convert.cgi?Amount=22.75&From=GBP&To=EUR&image.x=24&image.y=5ℑ=Submit

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!

Λοιπόν Nuka το τζινάκι μου είναι αυτό

http://www.yoursclothing.co.uk/P/Mid_Blue_Straight_Leg_Jean_Plus_Size_14161820222426283032-(10521).aspx

 

mid blue straight leg jeans

Μου έπεσε "κουτί" καλύτερα και απο το να το δοκίμαζα σε μαγαζί. Απλά είναι ψηλόμεσο όπως έγραψα και στο προηγούμενο πόστ.

Τα μπλουζάκια, πήρα τα πιο φθηνά για να δώ ποιότητα και είναι πολύ ικανοποιητική, θα ξαναπαραγγείλω στανταρ ιδιαίτερα παντελόνι. Α πήρα το 31 σε ύψος, είμαι 1.65, θέλει κόντυμα, και το 29 μάλλον καλύτερο θα ήταν..

Αυτά από εμένα!! Γρήγορα να έρθουν και τα δικά σας!

Και μην ξεχνάτε να βλέπετε και στο sizeup.co.uk!! Είναι το ίδιο μαγαζί!

 

 

α πολυ ωραια! σημερα παρελαβα κι εγω το μπολερο και τα μπλουζακια μου απο το http://www.yoursclothing.co.uk

μου αρεσαν παρα πολυ!!! μολις μου ανοιξουν το πευπαλ θα παρω και παντελονια.. τα μπλουζακια το μονο που με ενοχλησε λιγο ειναι οτι ειναι ελαφρως διαφανα αν και ολα τα πηρα σε χρωμα μαυρο ή γκρι σκουρο..κατα τα αλλα μιααααααα χαρα!!!

F2ETp3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις παράγγειλα προιόντα weleda και διάφορα άλλα για μένα από εδώ

http://www.lookfantastic.com/

έχει δωρεάν μεταφορικά για Ελλάδα και έχω εκπτωτικό κωδικό -17% για όποια ενδιαφέρεται.

Θα σας πω εντυπώσεις όταν παραλάβω.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Ήθελα να ρωτήσω για αυτές τις πάνες, αν είναι καλές.Νομίζω πως κάποια κοπέλα είχε αναφερθεί σ΄αυτές αλλά δεν το βρίσκω.Είναι καλύτερες από τις εδώ στα σουπερ μαρκετ;

 

ναι,ειναι πολυ καλυτερες απο τις εδω στα σουπερ..

αυτες ειναι οικολογικες-βιοδιασπωμενες-μη λευκασμενες σε χλωρινη κλπ κλπ..

και οι τιμη τους για αυτο που προσφερουν ειναι μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites

πηρα 3 pyrex με καπακια 10λιρονια απο αμαζον κ το μικροτερο ηρθε σπασμενο..εστειλα μειλ κ μου απαντησανε οτι μου τα ξανασστελνουνε με στανταρ ντελιβερυ,χωρις κοστος χωρις καν να ψαξουν αν λεω αληθεια!!!!!!

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ρωτησω κατι?

τα crocs ειναι ξεκουραστα και ανετα παπουτσια ή ειναι πιο πολυ ντιζαινατα? θελω για μενα....

και κατι αλλο επειδη το νουμερο μου ειναι 40-41 και το size chart τους δεν με βολευει εχουν μεγαλη φορμα γενικα ε???

το λεω για να παρω το 9 αν ειναι....

 

W9

6-7 39-40

W10

7-8 41-42

 

οσο για το καθισματακι εγω θα επαιρνα maxi cosi ή ακομα καλυτερα besafe

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

πηρα 3 pyrex με καπακια 10λιρονια απο αμαζον κ το μικροτερο ηρθε σπασμενο..εστειλα μειλ κ μου απαντησανε οτι μου τα ξανασστελνουνε με στανταρ ντελιβερυ,χωρις κοστος χωρις καν να ψαξουν αν λεω αληθεια!!!!!!

 

we love amazon!!!!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις παράγγειλα προιόντα weleda και διάφορα άλλα για μένα από εδώ

http://www.lookfantastic.com/

έχει δωρεάν μεταφορικά για Ελλάδα και έχω εκπτωτικό κωδικό -17% για όποια ενδιαφέρεται.

Θα σας πω εντυπώσεις όταν παραλάβω.

 

 

female να κοιτας και στο αμαζον για weleda.την προηγουμενη εβδομαδα ειχε βαλει τοshampoo and body wash 5,5 λιρες :shock:!και πηρα 5 μπουκαλια οποτε δωρεαν μεταφορικα :P:p!

 

 

επισης εχει και το feel unique weleda και μπορεις να δηλωσεις την weleda ως την αγαπημενη σου μαρκα και να εχεις για παντα 10% εκπτωση.και φυσικα δωρεαν μεταφορικα και αυτο!!!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?

τα crocs ειναι ξεκουραστα και ανετα παπουτσια ή ειναι πιο πολυ ντιζαινατα? θελω για μενα....

και κατι αλλο επειδη το νουμερο μου ειναι 40-41 και το size chart τους δεν με βολευει εχουν μεγαλη φορμα γενικα ε???

το λεω για να παρω το 9 αν ειναι....

 

W9

6-7 39-40

W10

7-8 41-42

 

οσο για το καθισματακι εγω θα επαιρνα maxi cosi ή ακομα καλυτερα besafe

 

εγω πηρα αυτα σε μαυρο ροζ για την παραλια και τις διακοπες γενικοτερα

http://www.crocs.eu/crocs-athens/10024,en_ES,pd.html?cid=060&q=athens

 

φορουσα παλια 39....προ γεννας, μετά γεννας μονο τα 40αρια μου μπαινουν , ηταν μια χαρα σαν νουμερο , ουτε μεγαλα ουτε μικρα και πισω στη φτερνα εχω μισο εκατοστο υπολοιπο.

 

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130512599623&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110679742057&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

http://cgi.ebay.com/new-womens-fashion-lovely-charming-cocktail-dress-/250819412824?pt=AU_Womens_Clothing_2&hash=item3a66008358

πηρα αυτα τα 3,τα παρελαβα κ ειναι σουπερ!!δεν το περιμενα! (το μπλε θελει φανελακι απο μεσα γιατι το ντεκολτε ειναι μεχρι το θωρακα,χαχαχα)

 

Πολύ ωραία τα φορεματα. Με γεια!!!

Δεν σε πειράζει να σε αντιγράψω?

Αν θέλεις μπορείς να μου πεις λίγο πως είναι η γραμμή από το κόκκινο είναι ελάστικό? και το μάκρος (Θέλω να είναι από το γόνατο και κάτω)? Θα τονίζει πολύ λες την περιφέρεια? Γιατί εκεί είναι το ευαίσθητο σημείο μου.

yQPJp2.png N5FJp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αμα ειχε το ebay δε θα ρωτουσα βρε

 

σημερα ηρθαν το φουστανακι απ το μπονι τζην -τελειο

ηρθε και ο βραστηρας αβεντ αλλα ρε παιδια

θελει ανταπτορα ειναι για εγγλεζικη πριζα

δε μου το ειχατε πει- η κοπελα που μου το προτεινε

τωρα που το θελω για δωρο ρεζιλι δεν ειναι να το δωσω και να θελει ανταπτορα?

 

τι να κανω?????????

Link to comment
Share on other sites

αμα ειχε το ebay δε θα ρωτουσα βρε

 

σημερα ηρθαν το φουστανακι απ το μπονι τζην -τελειο

ηρθε και ο βραστηρας αβεντ αλλα ρε παιδια

θελει ανταπτορα ειναι για εγγλεζικη πριζα

δε μου το ειχατε πει- η κοπελα που μου το προτεινε

τωρα που το θελω για δωρο ρεζιλι δεν ειναι να το δωσω και να θελει ανταπτορα?

 

τι να κανω?????????

 

 

καλε βρωμαει ο τοπος απο ανταπτορες,πανω απο 5 ευρω δεν νομιζω να κοστιζουν!!!σιγα μην γινεις ρεζιλι!!!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

na se καλα!!! αλου εκανα μετατροπη...και μου εβγαζε αλλο ...μαλον το 2 θα παρω...:lol:

 

Εγώ έχω αυτό.

 

http://www.amazon.co.uk/Britax-Adventure-Group-Seat-Billy/dp/B004BKJWP4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1305639786&sr=8-1

 

Το έχω πάρει ακριβότερο από Γερμανία. Η μάρκα είναι πολύ καλή όπως και το maxi cosi. Εντυπώσεις δεν έχω και πολλά να πώ γιατί δεν το χρησιμοποιούμε πολύ καιρό είχαμε της προηγούμενης κατηγορίας μέχρι τον προηγούμενο μήνα αλλά σιγά σιγά επρέπε να βάλουμε τη μικρή στο άλλο και η μεγάλη μετακόμισε σε αυτό.

 

Νομίζω ξαναέγραψα πριν 2-3 σελίδες για το κάθισμα. Αυτή η κατηγορία δεν έχει τόσο μεγάλη ανάκλιση όπως το προηγούμενο που είχαμε οπότε αν το πάρει το παιδί ο ύπνος είναι σχετικά όρθιο. Βέβαια τα πλαινά βοηθάνε να μην κρέμεται τόσο το κεφαλάκι του.

yQPJp2.png N5FJp2.png
Link to comment
Share on other sites

ηρθε και ο βραστηρας αβεντ αλλα ρε παιδια

θελει ανταπτορα ειναι για εγγλεζικη πριζα

δε μου το ειχατε πει- η κοπελα που μου το προτεινε

τωρα που το θελω για δωρο ρεζιλι δεν ειναι να το δωσω και να θελει ανταπτορα?

τι να κανω?????????

Aγγλική πρίζα είχε και η καφετιέρα ΤΑΣΙΜΟ που είχα πάρει δώρο σε φίλη μου τον χειμώνα και απλώς άλλαξε την πρίζα μπροστά και όλα εντάξει !!!

 

Μην αγχώνεσαι τόσο εύκολα μωρέ .....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια λύστε μου μια απορία ακόμα σε κάθε ebay πρέπει να κάνω καινούριο λογαριασμό?

Τι εννοώ έχω λογαριασμό στο γερμανικό ebay. Αλλά στο αγγλικό δεν μπορώ να συνδεθώ να χτυπήσω πρέπει να γραφτώ από την αρχή?

yQPJp2.png N5FJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια λύστε μου μια απορία ακόμα σε κάθε ebay πρέπει να κάνω καινούριο λογαριασμό?

Τι εννοώ έχω λογαριασμό στο γερμανικό ebay. Αλλά στο αγγλικό δεν μπορώ να συνδεθώ να χτυπήσω πρέπει να γραφτώ από την αρχή?

 

 

εγω μπορω,με τον κωδικο μου στο uk που πρωτοεκανα εγγραφη μπαινω σε ολα τα ebay!προσπαθησες και δεν μπορεις να συνδεθεις?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Προσπάθησα γιατί ήθελα να χτυπήσω κάτι και μου έβγαζε λάθος και νόμισα ότι δεν μπορώ να συνδεθώ σε άλλης χώρας, τώρα που το ξαναπροσπάθησα συνδέθηκα. Αλλά έληξε η δημοπρασία κλαψ κλαψ. Δεν πειράζει τώρα θα ξέρω για την επόμενη φορά. Χάζευα σε όλα τα ebay αλλά δεν είχα ξανασυνδεθεί για να χτυπήσω. Ίσως είχα και λάθος γλώσσα και από τη βιασύνη μου να χτυπήσω δεν το πρόσεξα. Ευχαριστώ και πάλι.

yQPJp2.png N5FJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...