Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ βρε marsolan μου τα περιμενω απο μερα σε μερα...η παραγγελια μου εγινε despached στις 08/05 και ακομα αναμενω:rolleyes:

 

με το καλο να ερθουν!!Μολις παραλαβεις σε παρακαλω κι εσενα αν μπορεις να μου στειλεις πμ σχετικα με τα νουμερα!!Αν ανταποκρινονται στο size guide!!

 

Καλησπέρα. Μόλις παρέλαβα από yours clothing@

Ποιότητα πολύ καλή σε σχέση με τις τιμές τους.

Η φόρμα των ρούχων ανταποκρίνεται στο μέγεθος, δλδ εγώ φοράω παντελόνι 18 και μπλούζα 16, αυτά πήρα και μου έκαναν. Το τζιν ήταν λεπτό ύφασμα και πολύ ωραία γραμμή αλλά ψηλόμεσο.

Τα μπλουζάκια πολύ καλά και σε μέγεθος και σε ποιότητα μακώ και σκέψου ότι πήρα και της προσφοράς τα 2 με 10 λίρες. Αψογα!!!

Μόνο πρόσεξε στις περιγραφές εκεί που λέει πχ long t-shirt, αυτό είναι κάτι σαν τουνίκ, το φοράς δλδ με κολάν ας πούμε.

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένη, θα ξαναπάρω σίγουρα!!!!

 

Σε ευχαριστω πολυ!

εγω αυτα θελω..τα long..:P

θεω να τα φοραω με τα κολαν μου στανταρ τωρα το καλοκαιρι!

Με βολευουν παρα πολυ ιδιως αν ειναι κομψα ρουχα και οχι χοντροκομμενα!!

Link to comment
Share on other sites

εχμ....:rolleyes: καταρχην εγω την καρτα(prepaid ειναι) την γεμιζω με χρηματα απο e-banking.. δεν παω ποτε στην τραπεζα..στην κινηση του λογαριασμου χρεωσεων της καρτας ή του πεηπαλ δεν εχω δει ποτε χρεωση 1,50 ευρω!!! υπαρχει περιπτωση να μου εχει ερθει ο κωδικος χωρις την χρεωση και να μην το εχω δει? θα με σκασει αυτο το πεηπαλ... μηπως πρεπει να παω στην τραπεζα να ζητησω κινηση λογαριασμου?αλλα αφου ειναι prepaid και την δουλευω με e-banking δεν θα το εβλεπα στο ιντερνετ??

μηπως συμφερει να κανω νεα καρτα απο την αρχη και νεο λογαριασμο πεηπαλ???

 

πρέπει να πας στο λογαριασμό του pay pal να κάνεις confirm την κάρτα σου, να σου χρεώσουν το 1.5 ευρώ και μετά τις 3 ημέρες θα δεις την χρέωση και τον κωδικό στο ebanking.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω αγορασει απο το επισημο σαιτ , ο λογαριασμος μου ήταν 40ευρω νομιζω για 4 ζευγαρια . Τα μεταφορικά ειναι 10ευρω , προχωρησε το και θα δεις οτι δεν θα σε κοψει

 

Σ' ευχαριστώ καλαμαράκι!

Θα πάω αύριο σε φυσικό κατάστημα για να είμαι σίγουρη για το νούμερο και μετά θα το προσπαθήσω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια έχετε δει πουθενά μαξιλάρια ύπνου;

amazon δαγκωτό μόνο αυτό παίζει σε αυτή την περίπτωση

Τα μεταφορικά που θα σου ζητήσουν οι άλλοι για να τα στείλουν είναι πολλά (έχω κάνει έρευνα αγοράς όταν έψαχνα μαξιλάρι δια το τέκνον μου):lol::lol::lol:

 

μόνο πρόσεχε τα μεγέθη τους είναι λίγο περίεργα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

Η παραγγελία σας από τα littlewoods πόσο έκανε να φτάσει;

Στο μειλ τους ημερομηνία πιθανής παραλαβής ήταν 10Μαϊου.Τους έστειλα κι ένα μειλ χτες να τους ρωτήσω αν καθυστέρησε για κπ λόγο αλλά δεν μου απάντησαν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Λοιπόν Nuka το τζινάκι μου είναι αυτό

http://www.yoursclothing.co.uk/P/Mid_Blue_Straight_Leg_Jean_Plus_Size_14161820222426283032-(10521).aspx

 

mid blue straight leg jeans

Μου έπεσε "κουτί" καλύτερα και απο το να το δοκίμαζα σε μαγαζί. Απλά είναι ψηλόμεσο όπως έγραψα και στο προηγούμενο πόστ.

Τα μπλουζάκια, πήρα τα πιο φθηνά για να δώ ποιότητα και είναι πολύ ικανοποιητική, θα ξαναπαραγγείλω στανταρ ιδιαίτερα παντελόνι. Α πήρα το 31 σε ύψος, είμαι 1.65, θέλει κόντυμα, και το 29 μάλλον καλύτερο θα ήταν..

Αυτά από εμένα!! Γρήγορα να έρθουν και τα δικά σας!

Και μην ξεχνάτε να βλέπετε και στο sizeup.co.uk!! Είναι το ίδιο μαγαζί!

v6Khp3.pngBoDsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Ήθελα να ρωτήσω για αυτές τις πάνες, αν είναι καλές.Νομίζω πως κάποια κοπέλα είχε αναφερθεί σ΄αυτές αλλά δεν το βρίσκω.Είναι καλύτερες από τις εδώ στα σουπερ μαρκετ;

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα...

τα wow toys τα βρηκα και στο κομφουζιο σε καλυτερες τιμες απο αμαζον...

πχ...κατι το πηρα 5€ και στο αμαζον το βρηκα 6 λιρες

δεν τσεκαρα αλλο προιον αλλα λογικα ολα ετσι θα ειναι

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν της στελνεις ενα μεηλ και να την ρωτας αυτο ακριβως???

Οτι θελεις να βαλεις μονη σου τις παραγγελιες και να σου ορισει ενα κατωτατο fee για να χρησιμοποιησεις την διευθυνση της και την αποστολη στην Ελλαδα!!Μπορει να το δεχτει..ειναι πολυ συνεννοησιμη η κοπελα!

Το πολυ-πολυ της προτεινεις κι εσυ ενα ποσο που να μην ζημιωνει ουτε εσενα ουτε εκεινη κι αν δεχτει εχει καλως!!

Εγω θα το εκανα παντως!!

 

Αυτό σκεφτόμουν να κάνω :-D

 

Eβαλα παραγγελία την Πέμπτη ή την Παρασκευη νομιζω ...και μολις εβαλα αλλη μια με δωράκια για φιλους και την δεχτηκε κανονικότατα!

 

Κύλισες και εσύ τελικά :cool::cool::cool:

 

off topic:

βαζω αμαζον στο google και δειτε που επεσα!!!!!!

 

http://www.pa-sy-a.gr/epiloges/gnwsh/gnwsh.htm

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!1

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!

ποια πηρε αυτο το παπουτσακι? http://www.inshoes.gr/content-1171-2.html σε 39? να μιλησει τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!! αντεεεεεεεεεεε το ηθελαααααααααααααααα

 

και ναι!το crazy8 αποφασισε να στειλει τη παραγγελια μου......... ημουν ετοιμη να ακυρωσω........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ημουνα εγω...αληθεια!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω θελω αυτο http://www.inshoes.gr/sandali_me_plekto_louri_kai_diakosmhtikh_alusida_-1176-2.html

αλλα κρατιεεεεεεεεεεεεεεεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

aggelomarios σου έχω καλύτερη πρόταση!

http://www.fullahsugah.gr/products.php?prod_id=21462012&cat_id=427&page=2

 

πολύ ωραία σχεδιάκια έχει γενικά και έχει και μαμάτες τσαντούλες!!!

αχ καταραμένα ευρώ γιατι είστε τόσο λίγαααααααααααααα???

v6Khp3.pngBoDsp3.png
Link to comment
Share on other sites

aggelomarios σου έχω καλύτερη πρόταση!

http://www.fullahsugah.gr/products.php?prod_id=21462012&cat_id=427&page=2

 

πολύ ωραία σχεδιάκια έχει γενικά και έχει και μαμάτες τσαντούλες!!!

αχ καταραμένα ευρώ γιατι είστε τόσο λίγαααααααααααααα???

 

αχ. γιατί πρωί πρωί ? για να απογοητευτώ η καψερή? :cry:

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατι κοριτσακι μου? Γιατι ioannitsa μου???????

http://www.fullahsugah.gr/products.php?prod_id=21461016&cat_id=427&page=3 δεν ειναι τελειο???? Αν το ειχε σε λευκο το ειχα χτυπησει ηδη αλλα ψηνομαι και για το καφε.....

αλλα και στο μπλε του με τζινακι δεν θα ειναι ασχημο....αχ τι με κανεις αχ τι με κανεις!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε marsolan μου τα περιμενω απο μερα σε μερα...η παραγγελια μου εγινε despached στις 08/05 και ακομα αναμενω:rolleyes:

 

Ακριβώς τα ίδια και με εμένα !!! Είχατε πει ότι μας τα φέρνουν στην πόρτα μας, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

aggelomarios σου έχω καλύτερη πρόταση!

http://www.fullahsugah.gr/products.php?prod_id=21462012&cat_id=427&page=2

 

πολύ ωραία σχεδιάκια έχει γενικά και έχει και μαμάτες τσαντούλες!!!

αχ καταραμένα ευρώ γιατι είστε τόσο λίγαααααααααααααα???

αχ βρε κοριτσιααααααααα,αυτα δεν ειναι δερματιναααααααα...εγω δε θα εδινα για συνθετικα,ψαχνω κ στο ιμπευ τοτε..το αλλο ,το λευκο ειναι ολο δερμα!

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

littlewoods είναι με ΕΛΤΑ παιδιά, μη τα βάζετε με τους Άγγλους, τα δικά μας τα βλαστάρια κολυσσιεργούν... Στις 11/5 έγιναν dispatch 2 πράγματα από 2 διαφορετικούς sellers στο ebay και χθες τα είχα σπίτι μου ενώ τα πράγματα του mandco που τελικά απεστάλλησαν 10/5 δεν έχουν έρθει ακόμα...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

aggelomarios ξεχασα να σου πω ότι παρήγγειλα απο preschoolians και επειδή είχα και κάποιο πρόβλημα στην φόρμα παραγγελίας μου απάντησαν αμέσως και γενικά είδα κάποια οργάνωση. Τα παπούτσια θα φύγουν στις 27/05 οπότε όταν θα παραλάβω θα σου πω εντυπώσεις.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσιααααααααα,αυτα δεν ειναι δερματιναααααααα...εγω δε θα εδινα για συνθετικα,ψαχνω κ στο ιμπευ τοτε..το αλλο ,το λευκο ειναι ολο δερμα!

 

καλε ναι, ουτε γω παιρνω συνθετικα......... αυτο που εβαλα ηταν σουεντ δερμα! ηταν τελειοοοοοοοοοοοοοοο

αλλα πηρα τηλεφωνο και μου το βρηκαν!!!!!!!!!!!!!!!! χιχιιχιχι

στο inshoes λεω...! αλλα θα με χρεωσουν 6.5 ευρω για την επιστροφη......... αυτο με χαλασε..........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσιααααααααα,αυτα δεν ειναι δερματιναααααααα...εγω δε θα εδινα για συνθετικα,ψαχνω κ στο ιμπευ τοτε..το αλλο ,το λευκο ειναι ολο δερμα!

 

Λες αυτο απο το inshoes ε??? Κι εγω αυτο προσεξα...αλλα κρατιεεεεεεεμαιιιιιιιιιιιιιι σας λεω....................

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τα ίδια και με εμένα !!! Είχατε πει ότι μας τα φέρνουν στην πόρτα μας, έτσι δεν είναι;

 

Δεν νομιζω Αναστασια μου..εαν θυμαμαι καλα απο την irida που μας εκανε τη ζημια:lol::lol: ερχονται ΕΛΤΑ και με χαρτακι παμε και παραλαμβανουμε...εμενα παντως μολις μου χτυπησε ο postman και εχω χαρτακι!!!! Μαλλον θα παω να παραλαβω σημερα....εαν ειναι τα ρουχα θα σας πω (γιατι περιμενω και ενα δεματακι απο τον αμαζονο βεβαιως βεβαιως!)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...