Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!!!! Στη λίστα έχει ένα σωρο, και θυμάμαι ότι κάποιες κοπέλες είχαν παραλάβει κάτι σπασμένες κούνιες κτλ από bimbomarket και είναι και αυτό στη λίστα. Που θα ξέρω ποια είναι τα πιο αξιόπιστα? καλά geonutr τρελλή διαφορά..πόσο κόστισε να στα στείλει η φίλη Ελλάδα θυμάσαι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!!!! Στη λίστα έχει ένα σωρο, και θυμάμαι ότι κάποιες κοπέλες είχαν παραλάβει κάτι σπασμένες κούνιες κτλ από bimbomarket και είναι και αυτό στη λίστα. Που θα ξέρω ποια είναι τα πιο αξιόπιστα? καλά geonutr τρελλή διαφορά..πόσο κόστισε να στα στείλει η φίλη Ελλάδα θυμάσαι??

 

 

σπασμενες κουνιες θυμαμαι οτι εστελνε το primimesi (καπως ετσι λεγεται και νομιζω πλεον εχει βγει απο την λιστα)αλλα για το bimbomarket δεν θυμαμαι να εχει γραφτει κατι αρνητικο :?:-?4 φιλες μου αγορασαν πολυκαροτσια απο αυτο το σαιτ και δεν τους προεκυψε καποιο προβλημα.εαν θυμαται καποια αλλη κοπελα κατι αρνητικο......

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!!!! Στη λίστα έχει ένα σωρο, και θυμάμαι ότι κάποιες κοπέλες είχαν παραλάβει κάτι σπασμένες κούνιες κτλ από bimbomarket και είναι και αυτό στη λίστα. Που θα ξέρω ποια είναι τα πιο αξιόπιστα? καλά geonutr τρελλή διαφορά..πόσο κόστισε να στα στείλει η φίλη Ελλάδα θυμάσαι??

 

Δεν ηταν απο το μπιμπομαρκετ....ήταν αν θυμαμαι καλα ή απο το ebaby ή απο ενα αλλο....νομίζω το primimesi...κατι τετοιο αλλα το βγαλαμε απο τη λιστα για την τοσο κακή εξυπηρέτηση. Δεν εχει αναφερθει κατι αλλο για αυτα που εχουμε στη λιστα

 

Ολα τα σαιτ ειναι αξιοπιστα της λιστας μας, και οτι κακό/αρνητικό σχολιο αν υπάρχει υπάρχει διπλα απο το λινκ του μαγαζιου.

 

Απλα θα ψάξεις σε ολα τα λινκ στην ενοτητα Προικα μωρου αν εχει το καρότσι σου και σε τι τιμες, θα επικοινωνησεις μαζι τους ρωτωντας τους τα μεταφορικα, πολλοί δεν εχουν την ελλαδα στις χώρες αποστολής για να σου υπολογίσουν ον λαιν τα μεταφορικά, και μετα θα κανεις την παραγγελια σου.

 

Link to comment
Share on other sites

genuine εαν τα επαιρνες απο το pramworld ποσο θα σου στοιχιζαν αυτα τα 2 ???στο γερμανικο αμαζον εχουν και τα 2 τελικη τιμη 366 ευρω.δεν ξερω ποια χρωματα θελεις,εικονικα εβαλα ενα καθισμα και το volo....

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τζίφος με το mandco. Δημιούργησα νέο account αλλά και πάλι μου βγάζει μήνυμα "Mackays do not currently deliver Internationally".

Αν κάποια βάλει παραγγελία και της τη δεχθεί, ας μου πει.

 

 

εγω παραγγειλα πεμπτη βραδυ,παρασκευη τα ταχυδρομησαν!απο ποτε εχεις θεμα?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τζίφος με το mandco. Δημιούργησα νέο account αλλά και πάλι μου βγάζει μήνυμα "Mackays do not currently deliver Internationally".

Αν κάποια βάλει παραγγελία και της τη δεχθεί, ας μου πει.

 

Eβαλα παραγγελία την Πέμπτη ή την Παρασκευη νομιζω ...και μολις εβαλα αλλη μια με δωράκια για φιλους και την δεχτηκε κανονικότατα!

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!!!! Στη λίστα έχει ένα σωρο, και θυμάμαι ότι κάποιες κοπέλες είχαν παραλάβει κάτι σπασμένες κούνιες κτλ από bimbomarket και είναι και αυτό στη λίστα. Που θα ξέρω ποια είναι τα πιο αξιόπιστα? καλά geonutr τρελλή διαφορά..πόσο κόστισε να στα στείλει η φίλη Ελλάδα θυμάσαι??

Το bimbomarket δεν έχει κάτι αρνητικό.Δεν νομίζω οτι εχει γρεφτεί κάτι.

Ισα-ισα εγώ έχω παραγγείλει κάποιες φορές και έμεινα πολύ ευχαριστιμένη.Μια μάλιστα που έκαναν μια βλακεία απ'την μεταφορική εδώ(νομίζω ACS) με πήραν τηλ.οι Ιταλοί και με εξυπηρέτησαν εκείνοι(ενω δεν ηταν δική τους ευθύνη.

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!!!! Στη λίστα έχει ένα σωρο, και θυμάμαι ότι κάποιες κοπέλες είχαν παραλάβει κάτι σπασμένες κούνιες κτλ από bimbomarket και είναι και αυτό στη λίστα. Που θα ξέρω ποια είναι τα πιο αξιόπιστα? καλά geonutr τρελλή διαφορά..πόσο κόστισε να στα στείλει η φίλη Ελλάδα θυμάσαι??

 

Καλημερα. Εγω αγορασα πολυ προσφατα καθισμα αυτοκινητου από το bimbomarket. Το έστειλαν αμεσως και έφτασε σε 6 εργασιμες ημερες. έχουν πολυ καλή εξυπηρετηση σε αντιθεση με το ebaby. Αν παρεις απο κει, είχα σε προηγουμενες δημοσιευσεις μου γραψει και ένα κωδικο έκπτωσης ή 5 ή 10 ευρω . δεν θυμαμαι. ή πες μου να στο βρω (αν ισχυει ακόμα)

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!!!! Στη λίστα έχει ένα σωρο, και θυμάμαι ότι κάποιες κοπέλες είχαν παραλάβει κάτι σπασμένες κούνιες κτλ από bimbomarket και είναι και αυτό στη λίστα. Που θα ξέρω ποια είναι τα πιο αξιόπιστα? καλά geonutr τρελλή διαφορά..πόσο κόστισε να στα στείλει η φίλη Ελλάδα θυμάσαι??

 

 

απαπα, λίγα λόγια για το bimbomarket! :) :) :)

από όταν γεννήθηκε ο γιος μου έχω παραγγειλει από εκεί σχεδόν τα πάντα, πολυκαρότσι τριο, καρότσι-μπαστούνι, καθισματα αυτοκινήτου, ζυγαριές, πάρκο, παρκοκρέββατο, swing, ποδηλατάκι, ατμομάγειρα... και τι δεν εχω παραγγειλει!!! ποτε μα ποτε δεν είχα πρόβλημα!

α, κρεββατάκια και κούνιες δεν στελνει ελλάδα, αρα σίγουρα άλλο για άλλο σάιτ μιλάμε. ;)

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλή εβδομάδα.

Το σάιτ με τις σπασμένες κούνιες ήταν το primimesi! Από εκεί αγόρασα και εγώ την κούνια για τον μικρό μου και την αλλαξιέρα. Ευτυχώς εμένα ήρθε μόνο η σιφινιέρα σπασμένη, την αντικατέστησαν αμέσως και επισκεύασα και την παλιά με 100 Ευρώπουλα. Οπότες πάλι κερδισμένη βγήκα.

Από bimbo είχα παραγγείλει και εγώ καρότσι, ριλάξ, παρκοκρέβατο, αλλαξιέρα. Απλά ΑΨΟΓΟΙ!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια πετε μ κατι...

σχετικα με ebay και bids.

δεν μπορω να καταλάβω πως εχω μεγαλυτερες πιθανότητες να κερδισω τη δημοπρασία

ΑΦΟΥ στο δευτερο παράθυρό που εχω ανοικτό με το ποσο έτοιμο περιμένοντας την κατάλληλη στιγμη, καποιοσ αλλος κανει το ιδιο με μεγαλύτερο ποσο ενω εγω δεν βλεπω αμεσως τα τελευταία bid των αλλων.κ ετσι χανω.

κανω κατι λαθος???

κ με μερικα κομμάτια λύσανε κανονικά.ολες την τελευταία στιγμη.

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μην με βρίσετε. Αλλά που να κοιτάξω γυναικεία crocks σε καλή τιμή; Δεν βρίσκω μέσα εδώ.

αν θέλεις στάμνες=crocks δεν έχω ιδέα :lol::lol: αν θέλεις crocs = παπούτσια κοίτα στο αμαζον ή στο javari ή http://www.charlesclinkard.co.uk/womens-c1/crocs-m30 η φυσικά στο επίσημο eu site τους

Link to comment
Share on other sites

η παραγγελεια μου απο το Litlewoods egine 1/5 και ακομα δεν ηρθε, αυτη ειναι η απαντηση που πηρα

 

Thanks for contacting us about your 01/05/11 order for a total of ?27.00.

We are sorry to hear that you have not received your order from www.littlewoodseurope.com

 

On checking I can see that your parcel will unfortunately be delayed.

We have an expected delivery within 12 days.

Once again please accept my apologies.

Problems like this are most unusual and at www.littlewoodseurope.com we want you to be completely happy with our service.

 

 

 

 

Kind Regards

 

David Wall

Online Customer Care

www.littlewoodseurope.com

Shopping online made easy

 

μηπως ειμαι υπερβολικη???? να περιμενω ακομα ???τι να κανω???

Link to comment
Share on other sites

αχ μου φαίνεται τα έχουν βάλει μαζί μας.. και εγω με αυτό παιδευόμουν όλη την εβδομάδα.. δεν έχεις κάνει confirm την κάρτα σου..μέχρι τώρα ψώνιζες αλλά τώρα σε υποπτέυονται και σένα μάλλον.. ίσως γιατί έκανες ξαφνικά πολλές αγορες_ δεν ξέρω γιατί... πήγαινε στο λογαριασμό σου στο pay pal βρές εκεί που λέει τις καρτες σου και απο κάτω θα έχει confirm πάτα το και το σύστημα θα κάνει χρέωση 1.5 ευρώ στην κάρτα σου.. όταν μετά από 3 εργασιμες θα φανεί η χρέωση στην κάρτα σου.. πάρε την τράπεζα σου να σου δώσει τον τετραψήφιο αριθμό, πέρασε τον στο pay pal περίμενε μια μερούλα και θα είσαι οκ

αντε καλά ξεμπερδέματα.

 

 

μας παιδευουν... η φαση ειναι οτι ουτε ξαφνικα εκανα πολλες κινησεις, ουτε καποιο μεγαλο ποσο, τι να πω... νομιζω εχουν περασει και οι 3 εργασιμες, θα συνεχισω να περιμενω και βλεπουμε..

ευχαριστω πολυ παντως!!!!

F2ETp3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

μας παιδευουν... η φαση ειναι οτι ουτε ξαφνικα εκανα πολλες κινησεις, ουτε καποιο μεγαλο ποσο, τι να πω... νομιζω εχουν περασει και οι 3 εργασιμες, θα συνεχισω να περιμενω και βλεπουμε..

ευχαριστω πολυ παντως!!!!

 

σου είπαν ότι θα σου στείλουν νέο κωδικό ??? έκαναν δηλαδή ξανά συναλλαγή με 1,5 ευρώ χρέωση ?? αν όχι θα περιμένεις για πολύ ακόμα:lol::lol:

 

Ο τετραψήφιος που ψάχνεις φάνηκε στον αναλυτικό λογαριασμό της κάρτας σου όταν την δήλωσες στο paypal οπότε ψάξε να βρείς τους αναλυτικούς λογαριασμούς της κάρτας για να τον βρείς ή επικοινώνησε με το κέντρο κάρτας σου αν θυμάσαι περίπου την ημερομηνία που δήλωσες την κάρτα στο paypal

 

για αυτό λέω συνέχεια να γίνεται verified users με το που σας έρθει ο κωδικός :wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

Καμμιά????

 

μόλις τώρα τελείωσα την έρευνα μου για το καθισματάκι μας Recaro. Εγώ το πιο φτηνό το βρήκα στο pram με μεταφορικά 30 λίρες. Στο mother το είχε 10 λίρες πιο ακριβά. Μικρή η διαφορά. Μπες στο royal mail να δεις μήπως σου αναφέρει τιμές (μου το είπε η chatziko αλλά δεν πρόλαβα να μπω ακόμα) και δεις εάν σε συμφέρει.

 

Kalamaraki νομίζω ότι έχεις recaro? κάτι τέτοιο θυμάμαι έλεγες. Εισαι ευχαριστημένη? Το μόνο αρνητικό που μου λένε είναι οτι δεν μπορεί να κοιμηθεί το μωρό στο καρεκλάκι (βέβαια ο δικός μου ούτως η άλλως στο αυτοκίνητο μόνο να κλαίει ξέρει ούτε λόγος για ύπνο) αλλά εγώ θέλω να κάνω το καλό...

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σοσ

θελω να παρω για το μικρο swim nappies για τη θαλασσα

ηξερα σα μαρκα τη Huggies

αλλα δεν εχει νουμερο

ειναι ηδη 16 κιλα ο μικρος

και το Large τους ειναι μεχρι 14

εχετε καμια αλλη μαρκα υπ οψιν?

και θελω πολυσυσκευασια να μας παει ολο το καλοκαιρι

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...