Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

έφθασε η ώρα μετά από πόσο καιρό να συστήσω κι εγώ ένα site... ελληνικό, http://www.iconzoo.gr...

http://www.iconzoo.gr/itemPage.php?product_id=549

πήρα αυτά τα πεδιλάκια...

με 10% έκπτωση για την πρώτη εγγραφή...με δωρεάν μεταφορικά...σε 3 ημέρες με acs ήρθαν από ρέθυμνο.

πολύ ωραία,ακριβώς όπως στη φώτο.

 

me γεια κ με χαρα!!!πολυ ομορφο πεδιλο!!!δεν ειναι δερμα, ε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ πολύ female και access,τα ενδεχόμενα αυτά τα έχω διπλοτσεκάρει και απορρίψει,τα συζήτησα και με αυτούς.Έβγαλαν εκείνοι μια φωτοτυπία της ειδοποίησης για να με ειδοποιήσουν και καλά.Θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που είναι 2 εβδομάδες από την πρώτη και μετά θα κινηθώ όπως λες access.Τόσα δέματα έχω παραλάβει, στατιστικά έπρεπε να γίνει η μ....ία!Αθάνατα ΕΛΤΑ!

Link to comment
Share on other sites

εγραφε στα αναλυτικα στοιχεια του λογαριασμου μου αν αποδεκτω η οχι - accept/deny - refund τα χρηματα, πατησα οτι δεχομαι, εβαλα τα στοιχεια του τραπεζικου λογαριασμου μου κ μετα παλι στα αναλυτικα στοιχεια του λογαριασμου στο πευ παλ, για να το ελεγξω το τι εγινε, εγραφε διπλα issue a refund....τι εννοει ο ποιητης???

 

και απαντω μονη μου...ειναι για οσους θελουν να στειλουν πισω στον αποστολεα τα χρηματα...το προβλημα μου ειναι εμενα τωρα, τα λεφτα μου που ειναι??τσεκαρα την προπληρωμενη κ τιποτα...ισως θελει μερες να φανουν...ξερει καποια-ος??

Link to comment
Share on other sites

Συμφορουμίτισσες, χρέιάζομαι για ακόμα μια φορά την βοήθεια σας. Ψάχνω κουνουπιέρα για την κούνια και ό,τι έχω βρεί σε μαγαζί έιναι πάνω από 70 ευρούλες:twisted: Ξέρετε που μπορώ να κοιτάξω πέρα από Amazon και Ebay?

RNcFp3.png

DBP9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα! Αν μπορείτε να μου δωσετε τα φωτα σας!Ψωνισα απο asos.com ενα τζιν εγκυμοσυνης αλλά είναι τέράστιο... :(Μαλλον δεν μερτηθηκα καλά...Αν το επιστρεψω, μου στελνουν αλλο χωρις εξτρα χρεωση, όμως η επιστροφη βαρυνει εμενα.Η DHL μου ζηταει 90 ευρω!!!!!!!!!!!Να το στειλω με ΕΛΤΑ? Θα φτασει άραγε ποτε? Η να το κλάψω?

μην το κλαις! θα το στειλεις με απλο ελτα περιπου 6ε, και μολις το παρουν σου επιστρεφουν το ποσο στην καρτα σου.

και ξαναπαραγγελνεις το σωστο.

το εχω κανει πολλες φορες με το asos

MD1op3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Τα primigi τα θεωρώ από τα καλύτερα. Το προηγούμενο καλοκαίρι (και χειμώνα) τα χρυσοπλήρωσα (γύρω στα 60 ΕΥΡΩ το ζευγάρι), αλλά τα φορούσαν σχεδόν κάθε ημέρα και ήταν πολύ πολύ άνετα. Αφού λοιπόν είναι ιταλικά έψαξα στο ιταλικό EBAY και βρήκα αυτά (τα οποία και σκέφτομαι να πάρω εκτός αν βρω κάτι πιο οικονομικό σε αυτή την κατηγορία):

http://cgi.ebay.it/SANDALI-BAMBINO-SPORT-PELLE-PRIMIGI-STRAPPO-SCONTATI-/220617427851?pt=Bambino_Scarpe&hash=item335dd2cb8b

ή αυτό για το γιο μου

http://cgi.ebay.it/SANDALI-BAMBINO-SPORT-PRIMIGI-STRAPPO-SCONTATI-SALDI-/320544021068?pt=Bambino_Scarpe&hash=item4aa1e99a4c

και αυτό την για την κόρη μου

http://cgi.ebay.it/SANDALI-BIMBA-BAMBINA-PRIMI-PASSI-PRIMIGI-PELLE-BIANCHI-/220614332928?pt=Bambina_Scarpe&hash=item335da39200

Αν έχετε κάποιο site με ποιο φτήνα primigi να μου προτείνετε ακόμα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

και απαντω μονη μου...ειναι για οσους θελουν να στειλουν πισω στον αποστολεα τα χρηματα...το προβλημα μου ειναι εμενα τωρα, τα λεφτα μου που ειναι??τσεκαρα την προπληρωμενη κ τιποτα...ισως θελει μερες να φανουν...ξερει καποια-ος??

 

Ναι θέλει 2-3 μέρες να φανούν στην κάρτα σου αναλόγως την τράπεζα!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Andigo και εμείς τα έχουμε βολευτεί τα Primigi. Είχαμε και ένα αθλητικό τον χειμώνα και τα καταβολεύτηκε.

Το πρώτο λινκ που έβαλες τα μεταφορικά είναι για Ιταλία. Πρόσεξε γιατί πρέπει να κάνεις την αλλαγή να δεις τα μεταφορικά για Ελλάδα.

Primigi εγώ έχω δει στο lillifoot.co.uk

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Andigo και εμείς τα έχουμε βολευτεί τα Primigi. Είχαμε και ένα αθλητικό τον χειμώνα και τα καταβολεύτηκε.

Το πρώτο λινκ που έβαλες τα μεταφορικά είναι για Ιταλία. Πρόσεξε γιατί πρέπει να κάνεις την αλλαγή να δεις τα μεταφορικά για Ελλάδα.

Primigi εγώ έχω δει στο lillifoot.co.uk

 

Είναι ο ίδιος πωλητής. Έχει μεταφορικά 15 ΕΥΡΩ για Ελλάδα και 5 ΕΥΡΩ σε κάθε 2η παραγγελία παπουτσιου που κάνεις μαζί. Έτσι μου βγαίνουν 39+15 για το αγόρι και 29+5 για το κορίτσι Σύνολο 88. Εδώ για ένα ήθελα 60 ΕΥΡΩ τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από Αμερική κάνει γύρω στις 10 μέρες ανάλογα και το ταχυδρομείο της περιοχής σου

 

 

δεν έχω ακούσει κανέναν να παραπονεθεί ότι πέρασε τελωνείο από το Iherb και αν περάσει θα είναι 3 Ευρώ

Ευχαριστώ.Ρωτησα γιατί θέλω να πάρω κι άλλα πραγματάκια από εκεί.

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

Τα primigi τα θεωρώ από τα καλύτερα.

http://cgi.ebay.it/SANDALI-BAMBINO-SPORT-PELLE-PRIMIGI-STRAPPO-SCONTATI-/220617427851?pt=Bambino_Scarpe&hash=item335dd2cb8b

ή αυτό για το γιο μου

http://cgi.ebay.it/SANDALI-BAMBINO-SPORT-PRIMIGI-STRAPPO-SCONTATI-SALDI-/320544021068?pt=Bambino_Scarpe&hash=item4aa1e99a4c

και αυτό την για την κόρη μου

http://cgi.ebay.it/SANDALI-BIMBA-BAMBINA-PRIMI-PASSI-PRIMIGI-PELLE-BIANCHI-/220614332928?pt=Bambina_Scarpe&hash=item335da39200

Αν έχετε κάποιο site με ποιο φτήνα primigi να μου προτείνετε ακόμα καλύτερα.

 

το μπλε ειναι πολυ ωραιο :)

εδω απο ποιο κατάστημα τα πήρες περισυ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν ειναι ποτε δυνατον!!! η παραγγελια που εβαλα χτες το πρωι στο τζιμπορι......... ταχυδρομηθηκε σημερα!!!!!!!!!!!!!! και η παραγγελια απο κρειζι που εβαλα τις 6 του μηνα ακομα εινια in progress.....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Πως σας φαινονται αυτα τα πεδιλακια;να ειναι ορθοπεδικα;

http://cgi.ebay.co.uk/K15-GIRLS-LEATHER-CHIPMUNKS-PINK-SANDALS-SHOE-SIZE-UK-6-/370382364444?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&hash=item563c825f1c

 

Είχα πάρει πέρισυ την ίδια μάρκα σε παρόμοιο παπούτσι και δε τα βολεύτηκε καθόλου! Εννοείται δεν είναι ορθοπεδικά, η σόλα που πατάς είναι τελείως φλατ και ξέφτισε από τον ιδρώτα...δε τη συστήνω με τίποτα αυτή τη μάρκα!!!

Αντιθέτως τα κλαρκς που πήραμε μαζί με αυτά δε τα έβγαλε από το πόδι της μέχρι τον Οκτώβρη!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας! Οσες παραγγείλατε από το http://www.littleonesclothing.co.uk/index.asp

σας ήρθαν τα ρούχα?

Θέλω να παραγγείλω και περιμένω εντυπώσεις! Δεν έχει μεταφορικά έτσι δεν είναι?Εφόσον βάλουμε το international standard.

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχει καμιά ψωνίσει από το etsy? Πρώτη φορά μπήκα να χαζέψω και έβαλα ένα φορεματάκι στο καλάθι για να δω τη διαδικασία και δεν ξέρω πώς να το βγάλω.Μήπως έκανα καμιά βλακεία?Εντωμεταξύ δεν μπορώ να βρω και πού λέει το νούμερο του φορέματος και λέω δεν το βάζω στο κάλάθι μήπως το λέει εκεί?Ούτε εκεί το λέει.Τι να πώ?Τόση στραβομάρα να έχω?

Link to comment
Share on other sites

me γεια κ με χαρα!!!πολυ ομορφο πεδιλο!!!δεν ειναι δερμα, ε??
όχι δεν είναι...αλλά η ποιότητα τους σε σύγκριση με τα χρήματα που έδωσα είναι πολύ καλή.

 

Συμφορουμίτισσες, χρέιάζομαι για ακόμα μια φορά την βοήθεια σας. Ψάχνω κουνουπιέρα για την κούνια και ό,τι έχω βρεί σε μαγαζί έιναι πάνω από 70 ευρούλες:twisted: Ξέρετε που μπορώ να κοιτάξω πέρα από Amazon και Ebay?

κοίτα στα ΙΚΕΑ,την δική μας από εκεί την έχουμε πάρει...15Ε νομίζω...

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει οτι τα έστειλαν και οι 2 την Πέμπτη.Εν τω μεταξύ παίρνω και τηλ.στα ΕΛΤΑ και δεν απαντάνε:evil::evil:

 

Εντάξει, μπορεί να αργήσουν λίγο, μην αγχώνεσαι τόσο, άσε λίγες μέρες να περάσουν και μετά άρχισε τα βρισίδια. Από Αγγλία ήταν ?

 

Aπ΄οτι μου έχουν πει είναι οτι καλύτερο κυκλοφορεί. Και ο αισθητήρας κίνησης είναι πολύ βασικό απ' οτι έχω καταλάβει.

Weleda ή frezyderm καλλυντικά για νεογέννητο;

 

Για τον αισθητήρα σου απάντησαν τα κορίτσια. Καλλυντικά ΒΕΛΕΝΤΑ δαγκωτό!!!

 

ακριβως αυτό! καταρχήν θα ξυπνάει καθε λίγο για να φάει, ύστερα τα νεογέννητα δε σταματάνε να κουνιούνται και να βγάζουν συνέχεια ήχους το βράδυ (τουλάχιστο τα δικα μου ετσι εκαναν), με το αγχος της μανας απο 10 μετρα ακους το κιχ, ποσο μαλλον στο ιδιο δωματιο

εχουμε που εχουμε τα wifi απο ολους γυρω, καλυτερα ασυρματα τηλ, ενδοεπικοινωνιες κλπ θελουν περιορισμό στο νεογεννητο

αν δεις οτι σου χρειαζεται παρτη αργοτερα, στους περισσοτερους παει χαμενη (εκτος πχ αν πρεπει να πας σε αλλο οροφο, πχ μενεις σε μεζονετα, η ανεβαινεις πανω στη γιαγια)

 

Συμφωνώ, η πιο αγχωτική αγορά μου. Σταμάτησα να την ανοίγω μετά από 2 εβδομάδες στην μικρή. Στον πιτσιρίκο δεν την έβγαλα ποτέ από το κουτί της !!!!!!!:rolleyes:

 

βρε κορίτσια, τα φώτα σας!! αγόρασα (μάλλον) κάτι απο το ebay. Και λέω αγόρασα γιατί γράφει στο my ebay won/purchased το συγκεκριμένο προϊον και δίπλα έχει το σηματακι της λίρας και γράφει payment sent. Το χρέωσα στην πιστωτική κάρτα, πραγμα που δεν το δείχνει πουθενά, το τσεκαρα στην πιστωτικη οτι δεν έχει χρεωθει, από τις 6 Μαιου δλδ την προηγουμενη Παρασκευη.

Γραφει ημερα πωλησης 06/05/2011 αλλά δεν εχει tracking number, μηπως εκανα κατι λάθος και δεν εκανα σωστα την παραγγελία?

Μια χαρά πλήρωσες, εξ' άλλου αν δεν είχες πληρώσει, θα σε είχαν πρήξει τα μυνήματα από το ebay για να πληρώσεις. Θα το είχες καταλάβει :wink:

Στην κάρτα αργεί λίγο να φανεί. Έχεις προπληρωμένη ?

Στην δική μου απλώς βλέπω το υπόλοιπο και καταλαβαίνω αν τράβηξαν το ποσό. Η συναλλαγή κάνει κάποιες μέρες να φανεί.

 

Καλησπέρα κορίτσια!Σας παρακολουθώ φανατικά και μπορώ να πω ότι είμαι καλή μαθήτρια και διαβαστερή!Έχω κάνει αρκετές ιντερνετικές αγόρες και ποτέ δεν είχα πρόβλημα μέχρι εχθές.Είχα 3 ειδοποιήσεις Ελτα ,2 από gymboree και 1 από amazon,αυτά περίμενα για αυτό το ξέρω,πάω στο ταχυδρομείο και δεν βρίσκουν το αμαζονοκουτο!αρχισαν τις παλαβομάρες να πάρω τηλ το αμαζον μήπως δεν μου το έστειλαν και τέτοια κουλά και τους δείχνω ξανά την ειδοποίηση από το κατάστημα τους με την σφραγίδα τους από τις 5/5.Τι κάνω τώρα?Εδωσα τηλ μηπως και...αλλα τίποτις!

 

Ότι σου λέει η ACCESS !!! Ευαγγέλιο τα λόγια της...

 

και απαντω μονη μου...ειναι για οσους θελουν να στειλουν πισω στον αποστολεα τα χρηματα...το προβλημα μου ειναι εμενα τωρα, τα λεφτα μου που ειναι??τσεκαρα την προπληρωμενη κ τιποτα...ισως θελει μερες να φανουν...ξερει καποια-ος??

Νομίζω είναι αυτό που λές, κάνουν κάποιες μέρες να εμφανισθούν.

 

ερωτηση προς αυτες που εχουν myukmail:

 

Σας εχουν πει οτι οταν τους ζητατε να σας πουν ποιοι σας εχουν στειλει πακετα αυτο χρεωνεται?

 

Γκλούπ, τι είναι αυτό τώρα, καινούριο τερτίπι ? Δεν το έχω ξανακούσει αλλά δεν το έχω ζητήσει κιόλας μέχρι τώρα. Πάντως τέτοια χρέωση στην λίστα των χρεώσεων δεν φαίνεται. Για πες τι σου είπαν.

 

Να σας πώ και τα δικά μου από το MUM ?

 

Είχα κάτι πράγματα, ήρθαν και τα υπόλοιπα, κάνω top up εχθές και τους στέλνω μύνημα, ότι έκανα top up και να στείλουν τα πακέτα μου. Ρωτώ επίσης το υπόλοιπο στον λογαριασμό μου. Σιγή ιχθύος.

 

Επαναλαμβάνω το μύνημα σήμερα δις μέχρι το μεσημέρι. Σιγή ιχθύος.

 

Το ξαναστέλνω τώρα και τι μου απαντούν, με την χαρακτηριστική ευγένεια που τους διακρίνει ?

 

Hi,

This shipment has already been dispatched. Please stop re-sending this email.

My UK Mail Team

Βρε δεν πάτε καλά λέω και τους απαντώ

But of course I will stop doing so if you would be kind enough to answer promptly any of my mails !!!!

 

I am still expecting an answer on the balance of my account.

 

Έχω αρχίσει να την βρίσκω λέμε μαζί τους. Σαν σάκος του μποξ ένα πράγμα. Αφού λέω άμα έχω νεύρα, να ανταλάσσω μέιλς μαζί τους να ξεσπάω............:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ, MUMιάδας συνέχεια !!!!

 

Απαντούν

 

Hi,

 

Only one email is needed for a reply to come through. It looks like you are not being patient and rapidly re-sending your email. This will slow down our response while we filter through every email thatʼs been tagged to your account. Remember we are not 24 hours, nor are you the only customer sending emails to us.

Your balance is £0.41.

 

Και εγώ ανταπαντώ

 

This is more than true if you took the time to answer any of my emails in due time. It usually takes more than 24 hours to get a reply from you.

 

I am absolutely aware that I am not your only customer, that you are not on a 24hours a day working basis and that time is precious for all of us.

 

Still I usually have to repeat my questions to you more than once, in a time line of more than 24 hours to get a decent answer.

 

I am a customer and you are a company. If you would answer my emails within 24 hours, there would be no problem in our communication.

 

Thank you for your information.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

 

 

Γκλούπ, τι είναι αυτό τώρα, καινούριο τερτίπι ? Δεν το έχω ξανακούσει αλλά δεν το έχω ζητήσει κιόλας μέχρι τώρα. Πάντως τέτοια χρέωση στην λίστα των χρεώσεων δεν φαίνεται. Για πες τι σου είπαν.

 

Να σας πώ και τα δικά μου από το MUM ?

 

Είχα κάτι πράγματα, ήρθαν και τα υπόλοιπα, κάνω top up εχθές και τους στέλνω μύνημα, ότι έκανα top up και να στείλουν τα πακέτα μου. Ρωτώ επίσης το υπόλοιπο στον λογαριασμό μου. Σιγή ιχθύος.

 

Επαναλαμβάνω το μύνημα σήμερα δις μέχρι το μεσημέρι. Σιγή ιχθύος.

 

Το ξαναστέλνω τώρα και τι μου απαντούν, με την χαρακτηριστική ευγένεια που τους διακρίνει ?

 

Hi,

This shipment has already been dispatched. Please stop re-sending this email.

My UK Mail Team

Βρε δεν πάτε καλά λέω και τους απαντώ

But of course I will stop doing so if you would be kind enough to answer promptly any of my mails !!!!

 

I am still expecting an answer on the balance of my account.

 

Έχω αρχίσει να την βρίσκω λέμε μαζί τους. Σαν σάκος του μποξ ένα πράγμα. Αφού λέω άμα έχω νεύρα, να ανταλάσσω μέιλς μαζί τους να ξεσπάω............:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

 

Ναι ναι ετσι μου ειπαν και ειναι η δευτερη φορα που εχω ρωτησει .Ειχα ξαναρωτησει αλλη μια φορα στο παρελθον.

Μου ειπαν οτι αυτη τη φορα δεν με χρεωνουν αλλα την επομενη θα το κανουν γιατι απασχολουν ατομο να ψαξει να βρει απο που ειναι τα πακετα μου και σημαινει εξτρα δουλεια.

 

Φυσικα τους ευχαριστησα γιατι τους ειχα ηδη κραξει την προηγουμενη φορα και τους ειπα οτι θα το πω στους αλλους ελληνες που ειναι μελη τους. Επισης τους ειπα οτι πολλοι που ειναι μελη τους ειναι επισης μελη του ιδιου φορουμ οπου ανταλλασουμε αποψεις για την εξυπηρετηση που εχουν και τα λαθη που κανουν.

 

Ετσι ειμαστε 2-0 αφου τους τα εριξες και εσυ.

 

(μην ξεχνας να τους ζητας tracking number και την εταιρεια με την οποια τα εστειλαν αυτοι απο μονοι τους δεν το δινουν αν δεν τους ρωτησεις)

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ετσι μου ειπαν και ειναι η δευτερη φορα που εχω ρωτησει .Ειχα ξαναρωτησει αλλη μια φορα στο παρελθον.

Μου ειπαν οτι αυτη τη φορα δεν με χρεωνουν αλλα την επομενη θα το κανουν γιατι απασχολουν ατομο να ψαξει να βρει απο που ειναι τα πακετα μου και σημαινει εξτρα δουλεια.

 

Φυσικα τους ευχαριστησα γιατι τους ειχα ηδη κραξει την προηγουμενη φορα και τους ειπα οτι θα το πω στους αλλους ελληνες που ειναι μελη τους. Επισης τους ειπα οτι πολλοι που ειναι μελη τους ειναι επισης μελη του ιδιου φορουμ οπου ανταλασσουμε αποψεις για την εξυπηρετηση που εχουν και τα λαθη που κανουν.

 

Ετσι ειμαστε 2-0 αφου τους τα εριξες και εσυ.

 

(μην ξεχνας να τους ζητας tracking number και την εταιρεια με την οποια τα εστειλαν αυτοι απο μονοι τους δεν το δινουν αν δεν τους ρωτησεις)

Βρε συ, δεν είναι λίγο παράνομο, να χρεώνουν για κάτι που δεν περιλαμβάνεται στον πίνακα τιμών ?

 

Θα το κυνηγούσα λίγο, όχι και να χρεώνουν ότι θέλουν. Είπαμε αλλά υπάρχουν και όρια στην ανοησία.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια απο iherb σε πόσες μέρες παραλαμβάνεται περίπου? γιατί παρήγγειλα στις 03/5 . Να ξέρω εάν σε καμμιά 5 μέρες δεν εμφανιστεί να δώ τι θα κάνω. Η παραγγελία είναι για 30 δολάρια . μήπως το κράτησαν στο τελωνείο?

Από Iherb έχω παραγγείλει πολλές φορές και κάνουν 15 ημέρες σε εμένα να φτάσουν. Δεν έχουν περάσει ποτέ τελωνείο και έχω κάνει και παραγγελείες 80 δολάρια. Αν κάποια θέλει για πρώτη παραγγελεία μπορεί να χρησιμοποιήσει τον κωδικό KID315 για μείον 5 δολάρια.

Καλές παραλαβές

xAh6.png h1d6.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...