Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!!!!!!

 

στο paresfootwear βρισκω πολυ ωραια σχεδια garvalin και clarcs kai ecco πχ αυτο http://www.paresfootwear.co.uk/store/product/232844/Garvalin-Sandal-112343-Red/αλλα μου φαινονται ακριβουτσικα ( 34 λιρες +10 λιρες μεταφορικα) ή μηπως δεν ειναι ακριβα??

αν θυμαμαι καλα λεγατε οτι ειναι καλυτερα να ειναι κλειστα μπροστα για τα μικρα παιδακια, σωστα θυμαμαι??

στο shoes for kids δεν βρισκω ωραια σχεδια

βοηθειααα

kamia allh idea??

 

BEBUTSIKO, δες εδώ http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=2011100&postcount=25394, είναι η λίστα που έχω φτιάξει για παιδικά παπά.

 

Από το ΠΑΡΕΣ περιμένω 2 ζευγάρια για τα παιδιά, αλλά μέσω MUM. Τα μεταφορικά είναι πολλά αλλιώς (20 λίρες για 2 ζευγάρια). Δες αν βρεις κάτι από την λίστα.

 

chatzicoooooooooooooooooo ευχαριστω!!!!τον δεχτηκε τον κωδικο και γλυτωσα 22 λιρες !!!!! :P:p:pτο αλλο θεμα ειναι να τα παρω στα χερια μου πριν φυγω με αδεια :?:?

 

Νιέντε, με γειά και με το καλό να τα δεχθείτε !!!!!!!!

 

Κορίτσια, εσείς που ψωνίσατε από MOTHERCARE μέσω MUM, σε πόσες μέρες έφθασαν τα πράγματά σας στο MUM ? Θυμάμαι ότι είπατε ότι πήγαιναν σε δόσεις. Είχατε ενημέρωση από το μάδερκεαρ για το τι παραδιδόταν κάθε φορά ? Θέλω να παραγγείλω για τον ανηψούλη και για να μην γίνει καμιά στραβή με το MUM και ξομείνει κάτι πίσω, γι' αυτό ρωτάω.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω προτεινω να τα δοκιμασετε....

 

Δεν ειναι σκληρή η σολα τους πιστέψτε με αν θετε!

 

σε πιστευω σε πιστευω! παρελαβαν το νεο στοκ και πηρα το πολυποθητο πεδιλακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.kidzshooz.co.uk/rebecca-white.html

αφου μ'αρεσε τρελα τι να κανω??16 ευρω μια χαραααααααααα

 

στελνω πμ για τα κιτυ!:wink:

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω προτεινω να τα δοκιμασετε....

 

Δεν ειναι σκληρή η σολα τους πιστέψτε με αν θετε!

 

kalamaraki μου, στα παπουτσακια δεν αναφερεσαι??/αν ναι, γνωριζεις μηπως τη φορμα τους??η κορη μου παιρνει 23 κ εχει λεπτο ποδαρακι-ρωταω μπας κ αποφυγουμε το Μουγερ για φετος....

Link to comment
Share on other sites

σε πιστευω σε πιστευω! παρελαβαν το νεο στοκ και πηρα το πολυποθητο πεδιλακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.kidzshooz.co.uk/rebecca-white.html

αφου μ'αρεσε τρελα τι να κανω??16 ευρω μια χαραααααααααα

 

στελνω πμ για τα κιτυ!:wink:

 

ιριδακι, τα εχεις ξαναπαρει???η φορμα τους πως ειναι???η κορη μου εχει αρκετα στενο ποδαρακι κ παντα παιρνουμε 2 μονο συγκεκριμενες εταιριες απο Μουγερ....χαλεπα τα πραγματα ομως φετος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

Κορίτσια, εσείς που ψωνίσατε από MOTHERCARE μέσω MUM, σε πόσες μέρες έφθασαν τα πράγματά σας στο MUM ? Θυμάμαι ότι είπατε ότι πήγαιναν σε δόσεις. Είχατε ενημέρωση από το μάδερκεαρ για το τι παραδιδόταν κάθε φορά ? Θέλω να παραγγείλω για τον ανηψούλη και για να μην γίνει καμιά στραβή με το MUM και ξομείνει κάτι πίσω, γι' αυτό ρωτάω.

 

σε εμένα πήγαν σε 2 πακέτα. Το πρώτο ενώ έφυγε στις 04/05 απο mothercare, στο myuk έφτασε σε 4 ημέρες, ενώ το άλλο πακέτο έφυγε στις 09/05 και έφτασε στο my uk αυθημερόν. (λίγο κουλό ) . Μόλις φτάνουν κατευθείαν σου έρχεται e-mail ότι έχεις δέμα. Το μάδερ σου στέλνει ενημέρωση μεσω e-mail κατευθείαν αλλά εγώ επειδή έβλεπα το track στο σαιτ τους λίγο μπερδεύτηκα. Δηλαδή καλύτερα να βλεπεις μόνο τα e-mail soy. Ασε που θα προσέχεις και το σπαμ σου. Εκεί μου ήρθε το e-mail και δεν το πήρα χαμπάρι.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

kalamaraki μου, στα παπουτσακια δεν αναφερεσαι??/αν ναι, γνωριζεις μηπως τη φορμα τους??η κορη μου παιρνει 23 κ εχει λεπτο ποδαρακι-ρωταω μπας κ αποφυγουμε το Μουγερ για φετος....

 

ιριδακι, τα εχεις ξαναπαρει???η φορμα τους πως ειναι???η κορη μου εχει αρκετα στενο ποδαρακι κ παντα παιρνουμε 2 μονο συγκεκριμενες εταιριες απο Μουγερ....χαλεπα τα πραγματα ομως φετος...

 

Τα ειχα δει αρκετο καιρο αλλα δεν τα παιρνα γιατι φοβομουν τη σολα, και μου φαινοντουσαν πολυ φθηνα για δερματινα αληθεια.... εφοσον ομως το καλαμαριδιον εδωσε το οκ ειπα να δοκιμασω! πηρα αυτο το ζευγαρι που εβαλα πιο πανω.... με -10% απο το σαιτ, οχι απο εβαυ....

Τα στειλε με airmail αρα αν ειναι οπως οι αποστολες της Λισας σε 3-4 μερες θα τα εχω και θα σου πω κι εγω!

 

οσο για το νουμερο, αν δεις εχει μια σελιδα να εκτυπωσεις και βαζεις το παιδι να πατησει πανω και βρισκεις το νουμερακι αμεσως!!!!!!!!! εγω το εκανα!!!!!!!! αλλα θελει λιγο προσοχη να εκτυπωσεις σωστα τη σελιδα, γιατι εμενα τη 1η φορα βγηκε λιγο μεγαλυτερη αποτι επρεπε

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

chatziko θυμάσαι που σου έλεγα και για την δέσμευση χρημάτων. Πρόσεχε γιατί τελικά θέλει 7 εργάσιμες για να αποδεσμευτούν τα χρήματα. Ενώ δηλαδή τα είχαν τραβήξει τα χρήματα η δέσμευση συνεχιζόταν. Οπότε εάν έχεις προπληρωμένη κάνε το κουμάντο σου. Στο jumpo που σου είπα ότι θα πάω δεν πρόλαβα. Αλλά είδα ότι μια κοπέλα σου πρότεινε απο το amazon της fisher οπότε σε συμφέρει αρκετά. Και εμείς αυτό έχουμε και είναι τέλειο. (και γερό......) γιατί ο δικός μου το τραβούσε με μανία και δεν έπαθε τίποτα.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω chatziko!!!πρεπει να στρωθω στη μελετη..και ο μικρος εκανε πυρετο..μετα απο 9 μηνες!

 

Να μελετήσεις παιδί μου, να μελετήσεις, για να προκόψεις στην ζωή σου :lol::lol::lol:

 

Περαστικά στον μικρούλη σου.

 

ρε κορες..είχατε κάποιες διευθυνσεις καταστημάτων στην αθήνα που έχουν φθηνα και επώνυμα παπούτσια...

 

μπορεί κάποια να τις επαναλάβει??????

 

Δες εδώ http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1997961&postcount=24617

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε εμένα πήγαν σε 2 πακέτα. Το πρώτο ενώ έφυγε στις 04/05 απο mothercare, στο myuk έφτασε σε 4 ημέρες, ενώ το άλλο πακέτο έφυγε στις 09/05 και έφτασε στο my uk αυθημερόν. (λίγο κουλό ) . Μόλις φτάνουν κατευθείαν σου έρχεται e-mail ότι έχεις δέμα. Το μάδερ σου στέλνει ενημέρωση μεσω e-mail κατευθείαν αλλά εγώ επειδή έβλεπα το track στο σαιτ τους λίγο μπερδεύτηκα. Δηλαδή καλύτερα να βλεπεις μόνο τα e-mail soy. Ασε που θα προσέχεις και το σπαμ σου. Εκεί μου ήρθε το e-mail και δεν το πήρα χαμπάρι.

 

Το e-mail που λες είναι το κλασικό του MUM (items arrived for you) ? Ή εννοείς μέιλ από το μάδερ ότι π.χ. στείλαμε 2 φορμάκια και 1 πετσέτα ? Στο τράκ του σάιτ τους που λες, τι αναφέρει, ότι π.χ. έφυγαν 2 φορμάκια και 1 πετσέτα ή ότι έγινε αποστολή για εσάς, γενικά και αόριστα, χωρίς να λέει ποιά αντικείμενα έφυγαν ?

 

chatziko θυμάσαι που σου έλεγα και για την δέσμευση χρημάτων. Πρόσεχε γιατί τελικά θέλει 7 εργάσιμες για να αποδεσμευτούν τα χρήματα. Ενώ δηλαδή τα είχαν τραβήξει τα χρήματα η δέσμευση συνεχιζόταν. Οπότε εάν έχεις προπληρωμένη κάνε το κουμάντο σου. Στο jumpo που σου είπα ότι θα πάω δεν πρόλαβα. Αλλά είδα ότι μια κοπέλα σου πρότεινε απο το amazon της fisher οπότε σε συμφέρει αρκετά. Και εμείς αυτό έχουμε και είναι τέλειο. (και γερό......) γιατί ο δικός μου το τραβούσε με μανία και δεν έπαθε τίποτα.

 

Με την αποδέσμευση, κάνω το εξής. Υπολογίζω την αγορά μου και βάζω και κάτι παραπάνω π.χ. 10 ευρώ. Κάνω την πληρωμή και τα ξεχνάω μετά αυτά τα χρήματα. Θεωρώ ότι τα πλήρωσα και δεν τα υπολογίζω σαν υπόλοιπο στην κάρτα μου.

 

Δεν πειράζει για το τζάμπο. Θα πάρω αυτό της φίσερ πραις από το αμαζον, που έγραψε η άλλη κοπέλα, είναι πολύ ωραίο και αφού λες και εσύ ότι είναι γερό, μια χαρά θα του είναι του ανηψούλη !!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια μολις καταλαβα οτι εχω ξεφυγει μου ηρθε απο τα gymboree mail μετα και την τελευταια αγορα για δωροεπιταγη 10$ αρα χωρις να το καταλαβω σε 8 μηνες χαλασα 500$ !!!!!!!! ολο ευκαιριες ευκαιριες ..... λοιπον ξεκινω σταση τριμηνο αγορων για κανα τριμηνο τουλαχιστον...... αλλωστε ειμαστε υπερπληρεις και με στοκ

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

σορυ σε μπέρδεψα λίγο. Πρώτα έρχεται e-mail απο mothercare Thank you for placing your order with mothercare on 4th May 2011.

Your order number is . Please quote this number if you have an enquiry.

Please note in some cases your order may be sent in more than 1 parcel. If you do not receive everything you were expecting in your delivery, please wait a further 2 working days before contacting us as the goods will be in transit.

The following items will be shipped by separate courier. αναφέρει τα προιόντα ....

We will email you again when the following items are ready to be dispatched. Items will be delivered when available.

Description αναφέρει τα προιόντα

2ο e-mail

We are pleased to let you know that the following items from your order of 4th May 2011 have been dispatched today and will be with you by 9th May 2011. Please allow until 9pm for delivery.

Your order number is. Please quote this number if you have an enquiry.

Please note in some cases your order may be sent in more than 1 parcel. If you do not receive everything you were expecting in your delivery, please wait a further 2 working days before contacting us as the goods will be in transit.

Your order will be delivered in 1 parcel(s)

Your tracking id for your first parcel is If you have more than one parcel being delivered please don't amend the delivery day as you may receive deliveries on different days.

Click here to track parcel 1

If you have given us a mobile number we will text you on the morning of the delivery day to give you an estimated delivery window. You will receive a text for each parcel being delivered to you.

If you have any queries, you can find answers to 100's of questions online

We have dispatched the following items: αναφέρει τα προιοντα

The following items will be shipped by separate courier. αναφέρει τα προιοντα.

 

To e-mail απο my uk. This email outlines the contents of Mailbox

 

Packages:

Number

Tracking

Type

Weight

Sender

Contents

Notes

Arrival

1

Package

09/05/2011

 

και αμέσως μετά ακόμα ένα μήνυμα με την διαφορά ότι στο ARRIVAL λέει 2 package .

 

στα έγραψα έτσι για να μην σε μπερδέψω.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Μιας και μιλάτε για παπούτσια, εγώ έχω σταμπάρει αυτά http://www.butyk.co.uk/prod/show/12087/Shoes__Superfit_6-00136.html και αυτά http://www.butyk.co.uk/prod/show/11898/Shoes__Superfit_6-00091.html. Μου φαίνονται σταθερά στο πόδι και έχω διαβάσει καλές κριτικές στο ιντερνέτ....μήπως τα ξέρει καμία ή έχει αγοράσει από αυτό το σάιτ;

Αλλά το σκέφτομαι ακόμα...δε ξέρω αν θέλω κλειστά ή τελείως πέδιλα...

 

Το έχω ξαναπεί αλλά θα το επαναλάβω, καλύτερα να δοκιμάζετε τα παπουτσάκια στα μικρά πατουσάκια σας...ειδικά αν είναι τα πρώτα σας παπούτσια καλύτερα να τα αγοράσετε λίγο πιο ακριβά από εδώ αλλά να τα έχετε δοκιμάσει....

 

Chatzico την έχω σώσει και εγώ τη λίστα σου σε ένα εξέλ από τη προηγούμενη φορά που μας την έδωσες και κάθε φορά τη κοιτάω!Σε ευχαριστούμε πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα ειχα δει αρκετο καιρο αλλα δεν τα παιρνα γιατι φοβομουν τη σολα, και μου φαινοντουσαν πολυ φθηνα για δερματινα αληθεια.... εφοσον ομως το καλαμαριδιον εδωσε το οκ ειπα να δοκιμασω! πηρα αυτο το ζευγαρι που εβαλα πιο πανω.... με -10% απο το σαιτ, οχι απο εβαυ....

Τα στειλε με airmail αρα αν ειναι οπως οι αποστολες της Λισας σε 3-4 μερες θα τα εχω και θα σου πω κι εγω!

 

οσο για το νουμερο, αν δεις εχει μια σελιδα να εκτυπωσεις και βαζεις το παιδι να πατησει πανω και βρισκεις το νουμερακι αμεσως!!!!!!!!! εγω το εκανα!!!!!!!! αλλα θελει λιγο προσοχη να εκτυπωσεις σωστα τη σελιδα, γιατι εμενα τη 1η φορα βγηκε λιγο μεγαλυτερη αποτι επρεπε

 

ιριδακι, σε ευχαριστω παρα πολυ, θα περιμενω εντυπωσεις λοιπον!!!!

Link to comment
Share on other sites

σορυ σε μπέρδεψα λίγο.

.................

 

και αμέσως μετά ακόμα ένα μήνυμα με την διαφορά ότι στο ARRIVAL λέει 2 package .

 

στα έγραψα έτσι για να μην σε μπερδέψω.

 

Εντάξει, τα λέει αναλυτικά, αυτό που ήθελα, σε ευχαριστώ πολύ. Να σου πώ κάνε έντιτ στο μύνημά σου και βγάλε τον αριθμό παραγγελίας σου στο μάδερ και το αριθμό της θυρίδας στο MUM, μην γίνει καμμιά στραβή ...

 

chatzico ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

 

Νιέντε, βουρ λέμε, είναι πολύ καλή πηγή, πάρε τηλ. πρώτα για τα ωράρια και δεν χάνεις και τίποτα να ρωτήσεις αν έχει αυτό που θες, π.χ. άγκαθα πέδιλο 27 νούμερο.

 

Καλημέρα!

 

Μιας και μιλάτε για παπούτσια, εγώ έχω σταμπάρει αυτά http://www.butyk.co.uk/prod/show/12087/Shoes__Superfit_6-00136.html και αυτά http://www.butyk.co.uk/prod/show/11898/Shoes__Superfit_6-00091.html. Μου φαίνονται σταθερά στο πόδι και έχω διαβάσει καλές κριτικές στο ιντερνέτ....μήπως τα ξέρει καμία ή έχει αγοράσει από αυτό το σάιτ;

Αλλά το σκέφτομαι ακόμα...δε ξέρω αν θέλω κλειστά ή τελείως πέδιλα...

 

Το έχω ξαναπεί αλλά θα το επαναλάβω, καλύτερα να δοκιμάζετε τα παπουτσάκια στα μικρά πατουσάκια σας...ειδικά αν είναι τα πρώτα σας παπούτσια καλύτερα να τα αγοράσετε λίγο πιο ακριβά από εδώ αλλά να τα έχετε δοκιμάσει....

 

Chatzico την έχω σώσει και εγώ τη λίστα σου σε ένα εξέλ από τη προηγούμενη φορά που μας την έδωσες και κάθε φορά τη κοιτάω!Σε ευχαριστούμε πολυ!!!

Το καλύτερο στα μικρά είναι να πας σε φυσικό μαγαζί και να δοκιμάσει διάφορα, για να βρεις τι του ταιριάζει και να δεις και πως τα πατάει.

 

Αν η κόρη σου είναι μικρούλα, θα έλεγα να προτιμήσεις κλειστά και ψηλά από πίσω, για να της κρατάει το πόδι σταθερό. Μπροστά να είναι ανοικτά για να μην ιδρώνει το ποδαράκι.

 

Την λίστα την μάζεψα από τα ποστ των κοριτσιών που ψώνιζαν και ανέφεραν τα σάιτ που είχαν βρεί. Μόνο την συμμάζεψα, τίποτα άλλο και είναι για όλες μας.

 

Καλά ψώνια.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

σε πιστευω σε πιστευω! παρελαβαν το νεο στοκ και πηρα το πολυποθητο πεδιλακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.kidzshooz.co.uk/rebecca-white.html

αφου μ'αρεσε τρελα τι να κανω??16 ευρω μια χαραααααααααα

 

στελνω πμ για τα κιτυ!:wink:

 

kalamaraki μου, στα παπουτσακια δεν αναφερεσαι??/αν ναι, γνωριζεις μηπως τη φορμα τους??η κορη μου παιρνει 23 κ εχει λεπτο ποδαρακι-ρωταω μπας κ αποφυγουμε το Μουγερ για φετος....

 

Καλημέρα κορίτσια! Πήγαμε εκδρομή χε χε κ σας διαβάζω αλλά δεν σας προλαβαίνω! Λοιπόν όσον αφορά τα παπα , είναι άνετα, μαλακά, εύκαμπτα κ ελαφρια κυρίως! Θα εκπλαγείτε ευχάριστα με το εσωτερικό δέρμα είναι απαλό , κ τουλάχιστον της δίκης μου δεν μύρισαν τα ποδαράκια της όλο το χειμώνα! Τώρα για το μέγεθος ακόμη της φοράω τα 24άρι κ της είναι οκ έχει μισό εκ μπροστά. Αλλά σίγουρα για καλοκαίρι θέλω το 25άρι κ να τα φορέσει κ λίγο έως κ τον σεπτέμβρη. Αλλά είναι όντως φαρδιά μπροστά. Απλώνει το πατούσακι τους

 

Link to comment
Share on other sites

θα δώσω παραγγελία στο preschoolians για πεδιλάκια. Το ποσό θα είναι γύρω στα 35 ευρω με μεταφορικά για ένα ζευγάρι (δηλαδή ελαφρύ). Το τελωνείο θα το γλυτώσω?

Αν είναι απλή αποστολή, 99% ναι, δεν θα κάνεις γνωριμία με το τελωνείο:rolleyes:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Chatzico μου, η κόρη μου είναι σχεδόν 2 1/2 και περπατάει από 9 1/2 μηνών οπότε έχω αγοράσει πολλά παπούτσια όπως καταλαβαίνεις ήδη!!!Έχω πάρει και από ιντερνέτ αλλά όχι τα πρώτα της...ψώνισα δηλαδή πρώτη φορά από Αγγλία όταν ήταν 1 1/2 και όχι ποιο νωρίς...πιο πριν πάντα της τα δοκίμαζα...

 

Τα θέλω κλειστά μωρέ για το σχολειό ποιο πολύ για να μη σακατεύει τα δαχτυλάκια της....θα το δω όμως και πρέπει σύντομα να αποφασίσω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Να σας κάνω μια ερώτηση?

Την προηγούμενη Πέμπτη αγόρασα 2 πραγματάκια απο e-bay(διαφορετικοί πωλητές) και ακόμα......άφαντα:(:(Οσες φορες έχω παραγγείλει σε 3-4 μέρες τα είχα.....έχει ξανατύχει σε καμία τέτοια καθυστέρηση?

Ο ταχυδρόμος είναι πολύ οκ άτομο οπότε αποκλείεται να τα έχασε ή να τα παρέδωσε αλλού(να φανταστείτε μένω σε μεζονέτα και τα ρίχνει στο μπαλκόνι μην τυχόν και τα πάρει κανένας περαστικός:rolleyes:)

Τι να κάνω?Να πάρω τηλ.στα ΕΛΤΑ?Αφού δεν έχουν tr no δεν θα με βοηθήσουν,έτσι δεν είναι?

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

ξερει καμια πως λεγονται στα αγγλικα τα φορεματα που κατω απο το στηθος φαρδαινουν???

(καταραμενα κιλα....)

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...