Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε κορίτσια...πήγα σήμερα στα intersport και είχε τα παιδικά crocs crocband 30 ευρώ....!!! με 18 του πήρα καλοκαιρινό πεδιλάκι δερμάτινο!!!:shock::shock::shock::shock:

μετά από αρκετό ψάξιμο νομίζω πως θα καταλήξω για άλλη μια φορά στο ebay... τα έχετε βρει πουθενα φθηνότερα;;;

 

Και εκει που σου ειπε η Μπιθονι αλλά και εδώ στο εμπευ

http://shop.ebay.co.uk/cute.craft/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

 

 

ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙ, στέφεσαι η βασίλισσα του υγρού στοιχείου και των ονλαιν αγορών !!!!!!!

 

Ιδού η λύση για δώρα στα κοριτσάκια (σταθμός και σπίτι) για τα γενέθλια της μικρής στο τέλος του μήνα !!!!!!!! Στα αγοράκια τι να πάρω ? HELP!!!!

 

Με το partydelights, καμμία πρόγνωση παραλαβής ?

 

 

 

Αυτό γίνεται κατά κόρον με το ΜΑΝΤΚΟ. Οι ιδιοκτήτες πρέπει να είναι κλασσικοί Άγγλοι, ηλίθιοι βραδύνοες κρετίνοι. Ανταποκρίνονται στην φοβέρα. Εγώ 2 φορές μέχρι τώρα ΜΑΝΤΚΟ, σε 7-10 μέρες παρέλαβα, όλα ΟΚ.

 

 

 

 

χε χε χε

 

ειδες ειδες?

 

και εγω αυτα σκεφτομαι φετος για δωρακια

για αγορια παρε τιποτα αυτοκινητακια .....ή δεν ξερω..χαχαχα

 

 

Ζουλιαρα χαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν παιζόμαστε εδώ μέσα!

Εγώ χθες παρήγγειλα αυτό http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160576310512&ssPageName=STRK:MEWNX:IT για να πιάσει ταβάνι η μία πιστωτική!

 

Τώρα που είδα τα κοκκαλάκια να ρωτήσω: Της μικρής μου το μαλλί αναπτύσσεται με εντελώς κουλό τρόπο και σκεφτόμουν εναλλακτικά με τις κορδέλες να της πάρω σαν τα πρώτα που πήρες. Το θέμα είναι ότι κάνει από τόσο μικρή?

 

ξερετε αν υπαρχουν αντιστοιχα για σφηκες.............;

η σκεπη της γειτονισσας ειναι γεματη σφηκοφωλιες και εφαπτεται σε ενα μπαλκονακι στο υπνοδωματιο των παιδιων...... εχουμε μπλεξει...

θα το ψαξω αλλα αν δειτε κατι... θα με σωσετε

Link to comment
Share on other sites

baby carrier

Τι κάνετε κούκλες???

Που χάθηκες εσύ ?

 

pouch ή baby carrier

 

Μιλάμε για αρχή αλτζχάιμερ, το απόλυτο κόλλημα εγκεφάλου, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

 

και εγω αυτα σκεφτομαι φετος για δωρακια

για αγορια παρε τιποτα αυτοκινητακια .....ή δεν ξερω..χαχαχα

 

Χμμμ, αυτοκινητάκια ..... Θα δώ, 'στώ!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσια την πατησα...πηρα μια μπλουζα nautica για τον κουμπαρο μου απο ebay αλλα του ειναι τεραστια...και δεν ειχα προσεξει οτι ελεγε 'no returns accepted'...τι να κανω?? Λετε αμα στειλω Mail και κλαφτω να δεχτουν να τη στειλω πισω και να μου την αλλαξουν????:oops:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε κοριτσια την πατησα...πηρα μια μπλουζα nautica για τον κουμπαρο μου απο ebay αλλα του ειναι τεραστια...και δεν ειχα προσεξει οτι ελεγε 'no returns accepted'...τι να κανω?? Λετε αμα στειλω Mail και κλαφτω να δεχτουν να τη στειλω πισω και να μου την αλλαξουν????:oops:

 

Δυσκολάκη.....γιατι το ελεγε....για κλάψου και πες του καλε μου κυριουλη με τις τρελλες που εχω μπλεξει δεν διαβαζω την οθονη μου μου χαχαχαχα τα εξοδα αποστολης θα ειναι δικα μου κτλ κτλπ θα δωσω το ονομα σας στο δευτερο μου παιδι χαχααχ

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραια...πω πω θα μου ξεμεινει η μπλουζα και ειναι για γιγαντες...φαντασου ο κουμπαρος μου ειναι 1,92 και 145 κιλα και του ηταν τεραστια!!!!!!!!!

 

Καλε μηπως να 'βρω' κανα ελαττωμα στη μπλουζα??? Οτι εχει κανα γρομπαλακι??? Που για να ειμαι ειλικρινης εχει ενα...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση ΣΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

 

Από το http://www.partydelights.co.uk σε ποσες μερες σας ήρθαν τα πραγματα????

 

θελω να παρω για το παρτι του ανιψιου μου

 

εχω παραγγειλει δυο φορες εφτασαν μετα απο μια εβδομαδα ή κατι παραπανω

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

 

Που θα βρώ ωραίο μόμπιλε για την κούνια του ανηψούλη ? Στο μάδερκεαρ δεν βλέπω η αόμματη, βλέπω και αμαζον, που αλλού ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

εχω παραγγειλει δυο φορες εφτασαν μετα απο μια εβδομαδα ή κατι παραπανω

 

Σε ευχαριστω Μαρια πολύ! Αλλα τελικά βρηκα τα ιδια πράγματα που ηθελα στο http://www.nakaspaper.com ελληνικοτατο σαιτ (μου τα βρηκε δηλαδη η access χε χε ), ειχα παρει απο εκει κατι ξυλινα γραμματακια προ τριετιας και το ειχα ξεχάσει το σαιτ αυτο.

 

Παντως το toy story3 που εψαχνα το εχει στις ιδιες αν οχι ενα κλικ ποιο φτηνα απο το partydelights και στα αγοριστικα ειδη παρτυ εχει τρελλη ποικιλια σε ηρωες και χαρακτήρες σε αντιθεση με τα κοριτσιστικα που δεν εχει τοση ποικιλια.

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

 

Που θα βρώ ωραίο μόμπιλε για την κούνια του ανηψούλη ? Στο μάδερκεαρ δεν βλέπω η αόμματη, βλέπω και αμαζον, που αλλού ?

 

http://www.mytoys.de/catalog/search?query=mobile&productsPerPage=20&submit.x=0&submit.y=0

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

 

Που θα βρώ ωραίο μόμπιλε για την κούνια του ανηψούλη ? Στο μάδερκεαρ δεν βλέπω η αόμματη, βλέπω και αμαζον, που αλλού ?

 

αν και αυτοαπάντησες κιουρια μου στο αμαζον εχει αλλα μη περιμένεις σημαντικη διαφορα χρηματων, τα φισερ τα εχουν κομματακι ακριβα, και στην ενοτητα προικα μωρου....

 

παρτα σβάρνα και ψάχνε χε χε

 

Link to comment
Share on other sites

αν και αυτοαπάντησες κιουρια μου στο αμαζον εχει αλλα μη περιμένεις σημαντικη διαφορα χρηματων, τα φισερ τα εχουν κομματακι ακριβα, και στην ενοτητα προικα μωρου....

 

παρτα σβάρνα και ψάχνε χε χε

Ψάχνω, ψάχνω. Από που είχες πάρει παιχνίδια το Πάσχα βρε καλαμαράκι ? Βαριέμαι να γυρνάω πίσω τις σελίδες.....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.

Εκτός το site, ψάξε και στο ebay, έχει πάρα πολλά κομμάτια.

Ότι άλλο θες ρώτα με....καλά ψώνια :)

Σ ευχαριστω πολυ kolibigi,εχω δει στο ebay...ποτε βαζουν εκπτωσεις?

 

Chatzico thanks!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

chatziko την εγγραφή και την συνδρομη την πλήρωσα στην αρχή και τώρα πρέπει να πληρώσω μου λένε τα μεταφορικά που είναι 37 (τι άλλο θα ήταν..) Θα περιμένω και αύριο και θα ξαναπάρω την τράπεζα γιατί τα πακέτα μου βρίσκονται ήδη στο my uk.

 

Τα fisher δεν σου αρέσουν. Εγώ του είχα ένα με ζωάκια έντονα αρκετά τα χρώματα και του άρεζε πάρα πολύ και νομίζω ότι ήταν ίδια η τιμή. Θές να πάρω τον άντρα μου να τον ρωτήσω πόσο το πήραμε απο jumpo για να συγκρίνεις στο περίπου?

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

γιατι παντα μα παντα κανεις δεν με διαβαζει σε αυτο το τοπικ?

 

εγω παντα απανταω... σνιφ

σνιφ

 

αν καποια ξερει για τα μωρομαντηλα ας πει!

εγώ σε διάβασα αλλά δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί ούτε τα ξέρω η άσχετη. Για να μην νομίζεις....:oops:

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

Chatzico thanks!

Νιέντε βρε !!!!! Δεν ξέρω για εκπτώσεις αλλά άμα τις δεις, μίλα ε ?

 

GALAT, δεν έχω πάρει αυτά τα μωρομάντηλα. Pampers sensitive από το ΑΜΑΖΟΝ πήρα κάτι κούτες, μέχρι να πάει φαντάρος ο μικρός θα έχει :lol::lol: Το αμαζον δεν τα έχει αυτά που θές ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

chatziko την εγγραφή και την συνδρομη την πλήρωσα στην αρχή και τώρα πρέπει να πληρώσω μου λένε τα μεταφορικά που είναι 37 (τι άλλο θα ήταν..) Θα περιμένω και αύριο και θα ξαναπάρω την τράπεζα γιατί τα πακέτα μου βρίσκονται ήδη στο my uk.

 

Τα fisher δεν σου αρέσουν. Εγώ του είχα ένα με ζωάκια έντονα αρκετά τα χρώματα και του άρεζε πάρα πολύ και νομίζω ότι ήταν ίδια η τιμή. Θές να πάρω τον άντρα μου να τον ρωτήσω πόσο το πήραμε απο jumpo για να συγκρίνεις στο περίπου?

Είναι όλα τα πράγματα σου στο MUM ? Σιγουρέψε, μην ξομείνει κάτι πίσω και μετά ξαναπληρώνεις 37,5 λίρες μεταφορικά.

Μωρέ μου αρέσουν τα φίσερ πραις, ρώτα αν σου είναι εύκολο. Νομίζω ότι μόνο αν παίζει καμιά προσφορά από το τζάμπο πάντως θα έχει διαφορά. Διαφορετικά τα φίσερ πραις είτε εντός είτε εκτός ημετέρας, στα ίδια παίζουν από τιμές.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

γιατι παντα μα παντα κανεις δεν με διαβαζει σε αυτο το τοπικ?

 

εγω παντα απανταω... σνιφ

σνιφ

 

αν καποια ξερει για τα μωρομαντηλα ας πει!

 

Κι εγω καλη μου αυτα χρησιμοποιω αλλα απο το babykind τα ειχα παρει κι εγω...βλεπεις εμας 3 πακετα μας κρατησαν 2 μηνες γιατι τα χρησιμοποιω μονο οταν κανει κακα για να παρω τα πολλα πολλα και μετα νερακι...παντως το ειχα ψαξει το θεμα τοτε που ηθελα να αγορασω και δεν ειχα βρει καλυτερη τιμη απο το babykind συμπεριλαμβανομενων παντωα και των μτφ!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολλά γατούλα μου και είναι όλα δώρα... Τους έστειλα ακόμα ένα εξαγριωμένο μειλ και ανοίγω case... Άντε με τους απίθανους... Μ αρέσει που ήμουν η μεγαλύτερη διαφήμισή τους... Οι γελοίοι... Εν τω μεταξύ προσπάθησα να κάνω παραγγελία από iherb και που έγραψε ότι είναι declined η κάρτα... Τι πάθανε και αυτοί?

Βρε λες να έχουν όντως πρόβλημα και να μη κάνουν International delivery και έτσι να σκάλωσε η δικιά σου παραγγελία και να μην υποβάλλεται η δικιά μου; Βέβαια σε αυτή την περίπτωση εγώ τη γλυτώνω που δεν έχω πληρώσει...

Πάντως δε μου απάντησαν ποτέ στο ερώτημά μου αν σταμάτησαν τις αποστολές στην Ελλάδα και αν και έως σήμερα ήμουν απόλυτα ικανοποιημένη με το εν λόγω μαγαζί, αφού πλέον δε θέλουν τα λεφτά μου, τί να κάνουμε πάμε για άλλα.

Εν προκειμένω, 11 ημέρες είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και εφόσον δε κρατήσαν το λόγο τους για αποστολή, ντουγρού φιλενάδα για case.

 

κορίτσια θέλω βοήθεια.. το pay pal μου μπλόκαρε τις πληρωμές από την κάρτα μου για λόγους ασφαλείας λέει.. Απο ότι κατάλαβα έγινε γιατί δεν είχα κάνει confirm την κάρτα μου.. μου λέει λοιπόν να βρώ έναν αριθμό στην χρέωση των 1.5 ευρώ που κάνει για να δει αν η κάρτα είναι δική σου.. την χρέωση την έχω ζητήσει απο χθες αλλά ούτε στην κάρτα φαίνεται ούτε στο λογαριασμό του pay pal.. όσες από εσάς έχετε κάνει την διαδικασία η χρέωση άργησε να φανεί? που τον βρήκατε τον αριθμό του confirm? στο paypal ή πήρατε τηλέφωνο στην κάρτα? βοηθείστε με please γιατί εχω αγοράσει μια μπουζίτσα και ο ανθρωπος περιμένει από το Σαββατο να τον πληρώσω.. θα το φαω το negative feedback...

thanks..

Εμένα μου έκανε τουλάχιστον δύο εργάσιμες για να φανεί. Όσο για το feedback μην ανησυχείς, οι πωλητές δε μπορούν να αφήσουν negative, έχουν την επιλογή θετικού ή καθόλου. Εμ, από τους αγοραστές ζει το ebay και δε θέλει να τους στεναχωρεί. Το χειρότερο που μπορεί να σου κάνει ο πωλητής είναι να ζητήσει ακύρωση της συναλλαγής, που και πάλι σε αυτή την περίπτωση το ebay θα σε ειδοποιήσει σχετικά ώστε να έχεις την ευκαιρία να πληρώσεις προτου η συναλλαγή ακυρωθεί.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...