Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

απο yoursclothing για να σας βοηθησω εχω παρει

φορεματα, μπολερο, μπουφανακι,ζακετα

μια ειχα παραγγειλει καλοκαιρινα και μια χειμωνιατικα

 

καλημέρα!

τί να πω? και εγώ κάθε μέρα λέω "φτάνει πιά!" αλλά κάθε μέρα κάτι ποστάρετε και τρελαίνομαι!!

τί ωραίο site είναι αυτό και με τρελές τιμές???

iridoyla από mandco φοράω 18άρι μπλούζα, ισχύει το ίδιο και εδώ?

επειδή γενικά στα plus sizes τα κάνουν λίγο πιο φαρδουλά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα!

τί να πω? και εγώ κάθε μέρα λέω "φτάνει πιά!" αλλά κάθε μέρα κάτι ποστάρετε και τρελαίνομαι!!

τί ωραίο site είναι αυτό και με τρελές τιμές???

iridoyla από mandco φοράω 18άρι μπλούζα, ισχύει το ίδιο και εδώ?

επειδή γενικά στα plus sizes τα κάνουν λίγο πιο φαρδουλά....

 

κορες δε θελω να σας παρω στο λαιμο μου με τα νουμερα οκ?

σας λεω τι θα εκανα εγω, πως θα ψωνιζα εγω....

καταρχας κοιταξτε αν τα σαιζ τσαρτς του yoursclothig ειναι ιδια με το αλλο μαγαζι που εχετε ψωνισει πχ μαντκο

αν οι διαστασεις ειναι ιδιες εγω θα επαιρνα το ιδιο νουμερο....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

κορες δε θελω να σας παρω στο λαιμο μου με τα νουμερα οκ?

σας λεω τι θα εκανα εγω, πως θα ψωνιζα εγω....

καταρχας κοιταξτε αν τα σαιζ τσαρτς του yoursclothig ειναι ιδια με το αλλο μαγαζι που εχετε ψωνισει πχ μαντκο

αν οι διαστασεις ειναι ιδιες εγω θα επαιρνα το ιδιο νουμερο....

 

έχεις δίκιο!! αυτό θα κάνω........

μου πήραν τα μυαλά τα ρούχα.

τρέχω να προλάβω.....

ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περναει και στα δυο σαιτ ο κωδικος. και γενικα οι κωδικοι τους....

 

απλα ελτα! ερχονται σε αυτες τις πανεμορφες μαυρες σακουλες ξερετε, στυλ σκουπιδια... οπως και ολα σχεδον αλλωστε.... και αν εινια ψιλομεγαλη η παραγγελια στελνουν δυο δεματακια.....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

τωρα να ρωτησω κι εγω κατι?

ειπαμε φορμα gymboree στενη, αρα παιρνω 18-24 οπως θα επειρνα συνηθως ή για 2 ετων?

oμοιως για crazy8?

ποιο απο τα δυο σαιτ συμφερει τελικα? παμε κανοντας καλαθια?

 

αντι να παιξω κορονα γραμματα για τελωνιο, να παρω απο λοντον μεσω της κοπελιας?

 

επισης τα bonnie jean και rare editions αν θυμαμαι καλα ειναι κι αυτα λιγο στενα??

 

 

φιουυυυυυυυυυυυυ δε ξερω απο που να παρω της μικρης κανα καλοκαιρινο, θελω για καθε μερα αυτα ξερετα τα σετ 3 μπλουζακια, κολανακι, σορτσακια κλπ δεν ηθελα να δωσω πανω απο 100 ευρω και με τη κοπελα για 80 λιρες παραγγελια μου βγαινει καμια 140 ευρω....

βοηθηστε καλεεεεεεεεε

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

Ψαχνω κατι τέτοιο: http://www.amazon.co.uk/Picture-four-part-Pictures-completely-expensive/dp/B0046MC49S/ref=sr_1_36?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1304668081&sr=1-36

αλλά δεν έχει πολλές επιλογές σε θεματα.Μ' αρέσει η τιμή του (γιατί εδώ κοίταξα στο biz art κτ παρόμοιο αλλά πάει κοντά στσ 300ευρώ).

Εχετε δει κάπου αλλού-εκτός του άμαζον;

 

 

για δες και εδω:

 

http://www.allposters.com/-st/Canvas-Art-Posters_c84924_.htm

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες!

Ψαχνω κατι τέτοιο: http://www.amazon.co.uk/Picture-four-part-Pictures-completely-expensive/dp/B0046MC49S/ref=sr_1_36?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1304668081&sr=1-36

αλλά δεν έχει πολλές επιλογές σε θεματα.Μ' αρέσει η τιμή του (γιατί εδώ κοίταξα στο biz art κτ παρόμοιο αλλά πάει κοντά στσ 300ευρώ).

Εχετε δει κάπου αλλού-εκτός του άμαζον;

 

Πάντως αυτό είναι υπέροχο...

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

τωρα να ρωτησω κι εγω κατι?

ειπαμε φορμα gymboree στενη, αρα παιρνω 18-24 οπως θα επειρνα συνηθως ή για 2 ετων?

oμοιως για crazy8?

ποιο απο τα δυο σαιτ συμφερει τελικα? παμε κανοντας καλαθια?

 

αντι να παιξω κορονα γραμματα για τελωνιο, να παρω απο λοντον μεσω της κοπελιας?

 

επισης τα bonnie jean και rare editions αν θυμαμαι καλα ειναι κι αυτα λιγο στενα??

 

 

φιουυυυυυυυυυυυυ δε ξερω απο που να παρω της μικρης κανα καλοκαιρινο, θελω για καθε μερα αυτα ξερετα τα σετ 3 μπλουζακια, κολανακι, σορτσακια κλπ δεν ηθελα να δωσω πανω απο 100 ευρω και με τη κοπελα για 80 λιρες παραγγελια μου βγαινει καμια 140 ευρω....

βοηθηστε καλεεεεεεεεε

 

 

Θελεις δηλαδη να τα βαλει φετος ετσι?? Πως ειναι η μικρη σου? Αδυνατουλα ή αφρατουλα??? Το crazy8 ειναι θυγατρικη του gym οποτε οτι ισχυει για το ενα ισχυει και για το αλλο...τωρα για το τελωνειο αυτο ειναι ενα ρισκο, μεχρι στιγμη 8 στις 10 εχουμε γλυτωσει το τελωνειο αλλα ποτε δεν ξερεις!!!! οσον αφορα bonnie & rare οντως οι γραμμες τους εαν κρινω απο τα chize charts τους ειναι στενουτσικα με τα rare λιγο περισσοτερο...τωρα περιμενω ενα φουστανακι bonnie και θα εχω ιδια αποψη...παντως και στα h&m που περασα πριν απο λιγες μερες ειχε κολανακια με 5 ευρω και μπλουζακια με 3 & 5 ευρω για πιο...επιγειες αγορες!!!:wink:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δηλαδη τα squeeky shoes συμφερει να τα παρεις απο το εβαυ ή απο το καταστημα τους? και λεει οτι ειναι wide fit και εχει να εκτυπωσεις ενα σχεδιακι για να μετρησεις το ποδι του παιδιου! (εγω το εκτυπωσα ηδη!!!)

για πεδιλακι καλοκαιρινο δερματινο με 15 λιρες νομιζω ειναι καλη τιμη ε???

 

αντε ποια τα εχει αγορασει? μπερδευτηκα! συνεχιστε καλε το ψηστηρι!!!!!!!!! εγω ειμαι ετοιμη (αν βρω και το νουμερο)

 

ΥΓ τα ειχα δει και παλια αυτα τα παπουτσια αλλα λεω για να ναι τοσο φθηνα ειναι καλα? κι ετσι δεν τα πηρα ποτε...

 

 

ιριδα, συμφερουν πολυ περισσοτερο να τα αγοαρσεις από το ebay

σου παραθετω πινακα με τα μεταφορικα απο το site τους και θα διαπιστωσεις ότι τα μεταφορικα στο ebay είναι πολυ λιγοτερα. βεβαια στο ebay δεν υπάρχουν όλα τα κομματια. Το καλαμαρακι ψωνισε κ με ξεσηκωσε...μεχρι σημερα σξκεφτομουν να αγορασω ή οχι λόγω των χαμηλων τιμων τους που με προβληματισαν. Αλλα αφου το καλαμαρακι δίνει φως...αποψε θα χτυπησω ένα κομματι. Πάντως τοςυ είχα στειλει εμιαλ κ είναι ανατομικα τα παπουτσια. Δες τις προηγουμενες δυο σελιδες κ θα βρεις τι εχει γραψει το καλαμαρακι σχετικα..!!-:)))

Shipping_Rates.gif

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θελεις δηλαδη να τα βαλει φετος ετσι?? Πως ειναι η μικρη σου? Αδυνατουλα ή αφρατουλα??? Το crazy8 ειναι θυγατρικη του gym οποτε οτι ισχυει για το ενα ισχυει και για το αλλο...τωρα για το τελωνειο αυτο ειναι ενα ρισκο, μεχρι στιγμη 8 στις 10 εχουμε γλυτωσει το τελωνειο αλλα ποτε δεν ξερεις!!!! οσον αφορα bonnie & rare οντως οι γραμμες τους εαν κρινω απο τα chize charts τους ειναι στενουτσικα με τα rare λιγο περισσοτερο...τωρα περιμενω ενα φουστανακι bonnie και θα εχω ιδια αποψη...παντως και στα h&m που περασα πριν απο λιγες μερες ειχε κολανακια με 5 ευρω και μπλουζακια με 3 & 5 ευρω για πιο...επιγειες αγορες!!!:wink:

 

ααααααχ αν ειχα h&m δε θα ψωνιζα απο νετ!!!!! εδω που μενω καλη μου μονο τα ε-σοπσ με σωζουν.....

φετος θελω να τα βαλει, κι επειδη ψωνισαμε φορεματακια μπολικα (πιο πολυ απο λαρεντουτ) θελω για καθε μερα σορτσακια, μπλουζακια,κανα ζακετακι,αμανικα,βρακακια κλπ

 

ειναι αδυνατουλα 81 υψος και 11 κιλα.... τωρα φοραει 12-18 αλλα για καλοκαιρ σιγουρα 18-24 θα της παρω, αλλα ελεγα μηπως πρεπει να της παρω 2 ετων απο τζιμπορι (αν βρω τιποτις) θα παω τωρα να κανω καλαθι να δω....

 

εκανα ενα καλαθι στο Littlewoods αλλα με τα μισα απο αυτα που θελω διαθεσιμα εκανα 90 ευρω καλαθι... δε το λες και φθηνο....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ιριδα, συμφερουν πολυ περισσοτερο να τα αγοαρσεις από το ebay

σου παραθετω πινακα με τα μεταφορικα απο το site τους και θα διαπιστωσεις ότι τα μεταφορικα στο ebay είναι πολυ λιγοτερα. βεβαια στο ebay δεν υπάρχουν όλα τα κομματια. Το καλαμαρακι ψωνισε κ με ξεσηκωσε...μεχρι σημερα σξκεφτομουν να αγορασω ή οχι λόγω των χαμηλων τιμων τους που με προβληματισαν. Αλλα αφου το καλαμαρακι δίνει φως...αποψε θα χτυπησω ένα κομματι. Πάντως τοςυ είχα στειλει εμιαλ κ είναι ανατομικα τα παπουτσια. Δες τις προηγουμενες δυο σελιδες κ θα βρεις τι εχει γραψει το καλαμαρακι σχετικα..!!-:)))

 

οκ ευχαριστω!!!!!!

βρε λες να παρουμε ενα ζευγαρακι δοκιμαστικα?

σκεφτομαι αυτο το πεδιλακι που ειναι κλειστο μπροστα για να μη χτυπαει τα δαχτυλα της (συμβουλη της μαμας :rolleyes:) αλλα το νουμερο με προβληματιζει.... οταν παω σπιτι θα τη βαλω να πατησει στο πινακακι...

 

εντιτ: το καλαμαριδιον δε λεει πως πετυχε το νουμερο στη μικρη της....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Θελεις δηλαδη να τα βαλει φετος ετσι?? Πως ειναι η μικρη σου? Αδυνατουλα ή αφρατουλα??? Το crazy8 ειναι θυγατρικη του gym οποτε οτι ισχυει για το ενα ισχυει και για το αλλο...τωρα για το τελωνειο αυτο ειναι ενα ρισκο, μεχρι στιγμη 8 στις 10 εχουμε γλυτωσει το τελωνειο αλλα ποτε δεν ξερεις!!!! οσον αφορα bonnie & rare οντως οι γραμμες τους εαν κρινω απο τα chize charts τους ειναι στενουτσικα με τα rare λιγο περισσοτερο...τωρα περιμενω ενα φουστανακι bonnie και θα εχω ιδια αποψη...παντως και στα h&m που περασα πριν απο λιγες μερες ειχε κολανακια με 5 ευρω και μπλουζακια με 3 & 5 ευρω για πιο...επιγειες αγορες!!!:wink:

 

Το έχει πει και άλλη μία κοπέλα κάμποσες σελίδες πριν. Το crazy8 στέλνει από Γερμανία και όχι από Αμερική. Μου το είπαν και στο ταχυδρομείο, τυχαία.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη βρε Irida...δεν προσεξα οτι μενεις Κερκυρα!!!:oops:

Παντως υπαρχει κωδικος -10% για littlewoods...αν το θες πες μου να το βρω...

Παντως απο ποιοτητα και τα littlewoods ειναι μια χαρα αλλα τα Gym δεν παιζονται...πολυ καλα! Εγω στη θεση σου θα εβλεπα τι θελω να παρω και αναλογως θα διαλεγα νουμερα, εξαλλου μπορει καποια που θες να μην τα εχει στο 18-24 αλλα να τα εχει στο 2 κι ετσι θα τσιμπαγα το 2αρι...στο Ελλαντα το καλοκαιρι τραβαει μεχρι Οκτωβρη (συνηθως!!:rolleyes:)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καρδια...κωδικος -10% REDESIGN μεχρι 08/05 για yoursclothing...μου τον εστειλαν μολις τωρα;)

Και οποια αλλη θελει εννοειται...

MUMMY κωδικος -10% απο melinamay

 

 

αχ σε ευχαριστώ!!

ευτυχώς που προέκυψε συνάντηση στο γραφείο και δεν έχω παραγγείλει ακόμα.....χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη βρε Irida...δεν προσεξα οτι μενεις Κερκυρα!!!:oops:

Παντως υπαρχει κωδικος -10% για littlewoods...αν το θες πες μου να το βρω...

Παντως απο ποιοτητα και τα littlewoods ειναι μια χαρα αλλα τα Gym δεν παιζονται...πολυ καλα! Εγω στη θεση σου θα εβλεπα τι θελω να παρω και αναλογως θα διαλεγα νουμερα, εξαλλου μπορει καποια που θες να μην τα εχει στο 18-24 αλλα να τα εχει στο 2 κι ετσι θα τσιμπαγα το 2αρι...στο Ελλαντα το καλοκαιρι τραβαει μεχρι Οκτωβρη (συνηθως!!:rolleyes:)

 

 

καταλαβα τι λες...

κανα κωδικο για crazy8 θα βρουμε? κατι για κουπονια απο εβαυ λεγατε αλλα δεν ειχα καταλαβει.... τι παιζει?

δε θα παρω απο το littlewoods γιατι δεν εχει ουτε σορτσακια ουτε ζακετα ουτε καν καλτσες! ε ελεος!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Το έχει πει και άλλη μία κοπέλα κάμποσες σελίδες πριν. Το crazy8 στέλνει από Γερμανία και όχι από Αμερική. Μου το είπαν και στο ταχυδρομείο, τυχαία.

 

Δεν νομιζω οτι ισχυει αυτο...αφου στελνουν με USPS (αμερικανικο ΕΛΤΑ)...απλα απο Γερμανια νομιζω οτι περνανε ΟΛΑ τα δεματα που ερχονται απο Αμερικη για Ευρωπη...:rolleyes:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω!!!!!!

βρε λες να παρουμε ενα ζευγαρακι δοκιμαστικα?

σκεφτομαι αυτο το πεδιλακι που ειναι κλειστο μπροστα για να μη χτυπαει τα δαχτυλα της (συμβουλη της μαμας :rolleyes:) αλλα το νουμερο με προβληματιζει.... οταν παω σπιτι θα τη βαλω να πατησει στο πινακακι...

 

εντιτ: το καλαμαριδιον δε λεει πως πετυχε το νουμερο στη μικρη της....

 

Αποψε θα παρω για το γιο μου που φοραει 24 και ειναι σιγουρα το UK7. Αν μας βγουν μικρα τα κανουμε δωρο σε κανενα φιλο μας παιδιακι. αλλωστe δεν ειναι ακριβα...κ δεν θα συμφερει να κανουμε επιστροφη αν μας βγουν μικρουλια αλλα για το κοριτσι ειναι μπερδεμα λιγο το νουμερο UK 3=20. θα μετρησω κ γω το ποδαρακι της σημερα κ θα δω...

 

Το καλαμαρακι σημερα εξαφανιστηκε που το χρeiαζομαστε..-:))):-P

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αποψε θα παρω για το γιο μου που φοραει 24 και ειναι σιγουρα το UK7. Αν μας βγουν μικρα τα κανουμε δωρο σε κανενα φιλο μας παιδιακι. αλλωστe δεν ειναι ακριβα...κ δεν θα συμφερει να κανουμε επιστροφη αν μας βγουν μικρουλια αλλα για το κοριτσι ειναι μπερδεμα λιγο το νουμερο UK 3=20. θα μετρησω κ γω το ποδαρακι της σημερα κ θα δω...

 

Το καλαμαρακι σημερα εξαφανιστηκε που το χρeiαζομαστε..-:))):-P

 

Καλε αυτο σου λεω, οντως το 7 ειναι το 24 και το 6 που θελω εγω ειναι το 23 αλλα λεει ξεκαρα οτι το παπουτσι ειναι WIDE FIT

και λεω εγω τωρα.... εμενα τωρα φοραει 22 οριακα, να της παρω 22 αφου εχει μεγαλη φορμα ή 23? καταλαβες?

το καλαμαριον μας την εσκασε σημερις... θα μπει μετα και θα μας πει...

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δηλαδη τα squeeky shoes συμφερει να τα παρεις απο το εβαυ ή απο το καταστημα τους? και λεει οτι ειναι wide fit και εχει να εκτυπωσεις ενα σχεδιακι για να μετρησεις το ποδι του παιδιου! (εγω το εκτυπωσα ηδη!!!)

για πεδιλακι καλοκαιρινο δερματινο με 15 λιρες νομιζω ειναι καλη τιμη ε???

 

αντε ποια τα εχει αγορασει? μπερδευτηκα! συνεχιστε καλε το ψηστηρι!!!!!!!!! εγω ειμαι ετοιμη (αν βρω και το νουμερο)

 

ΥΓ τα ειχα δει και παλια αυτα τα παπουτσια αλλα λεω για να ναι τοσο φθηνα ειναι καλα? κι ετσι δεν τα πηρα ποτε...

 

Α θα σε μαλωσω , δεν με προσεχείς. Στην προηγούμενη σελίδα απάντησα. Τα ίδια μεταφορικά χρεώνει κ από το εμπευ κ από το σαΐτ . Εγώ τα αγόρασα από το εμπευ δύο φορές, της τα φοράω στο σταθμό κάθε μέρα κ βγήκαν σκυλιά. Απαλά, εύκαμπτα,δεν μυρίζουν καθόλου πλαστήκιλα αξίζει να τα δοκιμάσεις. Πρόσφατα πήρα κ καλοκαιρινό κ χτες που μίλησα μαζί της μου είπε πως σεπτ θα φούλαρει με χειμωνιάτικα από 25άρι κ πάνω.

 

Link to comment
Share on other sites

Θελεις δηλαδη να τα βαλει φετος ετσι?? Πως ειναι η μικρη σου? Αδυνατουλα ή αφρατουλα??? Το crazy8 ειναι θυγατρικη του gym οποτε οτι ισχυει για το ενα ισχυει και για το αλλο...τωρα για το τελωνειο αυτο ειναι ενα ρισκο, μεχρι στιγμη 8 στις 10 εχουμε γλυτωσει το τελωνειο αλλα ποτε δεν ξερεις!!!! οσον αφορα bonnie & rare οντως οι γραμμες τους εαν κρινω απο τα chize charts τους ειναι στενουτσικα με τα rare λιγο περισσοτερο...τωρα περιμενω ενα φουστανακι bonnie και θα εχω ιδια αποψη...παντως και στα h&m που περασα πριν απο λιγες μερες ειχε κολανακια με 5 ευρω και μπλουζακια με 3 & 5 ευρω για πιο...επιγειες αγορες!!!:wink:

 

Δεν νομιζω οτι ισχυει αυτο...αφου στελνουν με USPS (αμερικανικο ΕΛΤΑ)...απλα απο Γερμανια νομιζω οτι περνανε ΟΛΑ τα δεματα που ερχονται απο Αμερικη για Ευρωπη...:rolleyes:

 

Καταλαβαίνω τι λες, το σκέφτηκα κι εγώ όταν το ανέφερε η άλλη κοπέλα.

Το δικό μου πάντως είχε γερμανική διεύθυνση. Και στο ταχυδρομείο επειδή εκείνη την ημέρα παρέλαβα από Ελλάδα κάποια δέματα, μόλις μου είπαν ότι έχω και από Ευρώπη ένα δέμα, εξεπλάγην και μου απάντησαν ότι όντως είναι από Γερμανία.

 

Δε θέλω να πάρω καμιά στο λαιμό μου, μπορεί να έχεις δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...