Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αλλη επιλογη για weleda ειναι και το feel unique.το σαιτ αυτο εχει δωρεαν μεταφορικα και επιπλεον μπορειτε να δηλωσετε την weleda ως την αγαπημενη σας μαρκα και να εχετε παντα σε ολα τα weleda 10% εκπτωση.οι τιμες που εχει στα weleda δεν ειναι σαν του apo -rot βεβαια αλλα μπορει με τα δωρεαν μεταφορικα να σας βγουνε καλες οι τιμες.οποτε παρτε μολυβι και χαρτι και καντε υπολογισμους ;).εγω ετσι κανω παντα!

 

Εγώ θα τα πάρω απο το http://www.ecobaby.gr

To σαμπουάν το έχει 8 ευρω και αν πάρεις πανω απο 50 ευρω έχεις δωρεάν μεταφορικά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

 

 

Τιποτις Μαριτάκι μου!! Προς μεγάλη μου χαρά χτες πηγαμε με τον χαζμπαντ για χαζη στα μαγαζια αθλητικων...συνανταω τα κροκς....34ευρω αυτα που πήρα για τον ανιψιο ...α καλα λεω οκ...μια χαρα τα πηρα!

 

 

Kαλημερα!

Καλαμαρακι νοστιμοτατο μημως ξερεις μεχρι ποτε θα ισχυει αυτος ο κωδικος?Γιατι πηγα την Παρασκευη το πρωι σε ατμ της Πειραιως και τελικα τα χρηματα δεν φαινονται στο λογαριασμο, πηρα τηλ και μου ειπαν οτι θα φανουν Δευτερα για τι το μηχανημα που τα εβαλα δεν ηταν ονλινε. Δεν το ηξερα η χαζη. Τωρα δεν θελω να χρησιμοποιησω πιστωτικη ,θα προλαβω μεχρι αυριο να τα παρω με προπληρωμενη?

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

στελλα γεια σου!

 

Για νεογεννητο πολυ ωραιο δωρο και οικονομικο ειναι αυτο. Εγω παντα αυτο παιρνω. Βγαινει στα 26 ευρω περιπου και ειναι ο αποστειρωτης , μαζι μπουκαλι & βουρτσα

 

ρε παιδια δεν εχει πειπαλ το αμαζον??????? πωςε πληρωνετε????

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα τα πάρω απο το http://www.ecobaby.gr

To σαμπουάν το έχει 8 ευρω και αν πάρεις πανω απο 50 ευρω έχεις δωρεάν μεταφορικά

 

 

ναι εχει καλες τιμες αλλα κατι εχει ακουστει κατα καιρους γι"αυτο το σαιτ και το αποφευγω:?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν εχει πειπαλ το αμαζον??????? πωςε πληρωνετε????

 

Μην έχεις πρόβλημα, είναι απολύτως αξιόπιστο το αμαζον, δεν είχε ποτέ πειπαλ, αλλά είναι εξαιρετικό σε θέματα ασφάλειας και εξυπηρέτησης πελατών. Καταχώρησε την πιστωτική σου ψώνισε άφοβα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε παιδια δεν εχει πειπαλ το αμαζον??????? πωςε πληρωνετε????

οχι δεν εχει με την καρτα σου κατευθειαν αλλα μην φοβασαι ειναι τοσο αξιοπιστο και εχουν φοβερο καστομερ σερβις. Ποτε δεν ειχα προβλημα αλλα και καμια κοπελα εδω μεσα...

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα!

Καλαμαρακι νοστιμοτατο μημως ξερεις μεχρι ποτε θα ισχυει αυτος ο κωδικος?Γιατι πηγα την Παρασκευη το πρωι σε ατμ της Πειραιως και τελικα τα χρηματα δεν φαινονται στο λογαριασμο, πηρα τηλ και μου ειπαν οτι θα φανουν Δευτερα για τι το μηχανημα που τα εβαλα δεν ηταν ονλινε. Δεν το ηξερα η χαζη. Τωρα δεν θελω να χρησιμοποιησω πιστωτικη ,θα προλαβω μεχρι αυριο να τα παρω με προπληρωμενη?

 

Κοιτα ουτε στο σαιτ τους αλλά ουτε και στο φεις αναφέρει κατι για λήξη κωδικου αρα δεν νομιζω να εχεις θεμα. Εγω παντως τωρα που παρήγγειλα πλήρωσα μεσω προπληρωμένης οχι μεσω πευπαλ και εβαλα αλλη οδο για μπιλινγκ και αλλη για ντελιβερυ για να τα παραλάβει ο πατηρ μου....

 

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ουτε στο σαιτ τους αλλά ουτε και στο φεις αναφέρει κατι για λήξη κωδικου αρα δεν νομιζω να εχεις θεμα. Εγω παντως τωρα που παρήγγειλα πλήρωσα μεσω προπληρωμένης οχι μεσω πευπαλ και εβαλα αλλη οδο για μπιλινγκ και αλλη για ντελιβερυ για να τα παραλάβει ο πατηρ μου....

 

θα δω τι θα κανω, το προβλημα δεν ειναι η διευθυνση ειναι οτι η προπληρωμενη μου εχει μονο 10 ευρω και αυριο θα μπορω να τη φορτισω. Αλλα θα τα παρω μαλλον με τη πιστωτικη.

Αφου εχουν τοσο εδω γιατι δεν εψαξα φετος καθολου καρασυμφερει να τα παρω απο εκει.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

πηρα αυτα , εθχαριστω την καμουφλαζ για τον κωδικο για τα vupbaby, ο κωδικος που διαφημιζει στο φορουμ δεν λειτουργουσε

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0038JDV42/ref=ox_sc_act_title_5?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0038JDURU/ref=ox_sc_act_title_6?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

και εμεινα πολυ ευχαριστημενη, το ιδιο και η μικρη μου

πηρα και αυτο

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003XNFT7A/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&m=A3LZW1K49UEV72

με το οποιο δεν ξετρελαθηκα, οπως με ειχε συμβουλεψει και μια συμφορουμιτισσα και δεν την ακουσα το ζωον!δεν ειναι και χαλια, αλλα δεν θα το ξανααγοραζα!

 

 

και μια ερωτησουλα, εχετε να προτεινετε για καπελο μα UV προστασια, οπως και για στολη για τη θαλασσα, εννοω αυτο το ολοσωμο που καλυπτει μεγαλο μερος του σωματος, σαν και αυτο

 

http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=67_95&products_id=1021

 

βασικα με απασχολει αν ειναι βολικο, ή αν ειναι καλυτερα να παρω κατι σε δυο κομματια, αν ειναι πολυ ζεστο κτλ

ο μπαμπας της εχει μια βαρκα και φετος θα ειμαστε πολυ στον ηλιο, κατω απο τεντα βεβαια, αλλα ειναι και ασπρουλιαρα η μικρη μου!

οποια γνωμη ή προταση για απο που να παρω ευπροσδεκτη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την τελευταια φορα που ειχα τσεκαρει για weleda τα εχει πιο φτηνα το apo-rot.de και σαν δευτερη επιλογή το biologisch24.com. Αν θελετε δειτε και εκει (10 λιρες μεταφορικα και τα δυο).

Το iherb δεν περναει απο τελωνειο γιατι ειναι πολυ μικρο το βαρος (εξου και ο περιορισμος). Αλλα τα weleda ειναι γερμανικα οποτε τα εχει πιο ακριβα.

 

Κορίτσια, από το iherb δεν έχει υπάρξει κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα, σε κανένα μέλος που έχει ψωνίσει. Τουλάχιστον, δεν θυμάμαι να έχω διαβάσει κάτι. Ούτως ή άλλως, έχει περιορισμό στο βάρος (1360 γρ) και παραλαμβάνετε με χαρτί ειδοποίησης από τα ΕΛΤΑ. Θα έλεγα, αν σας συμφέρει ως αγορά, να το προτιμήσετε. Σε 10 μέρες στα ΕΛΤΑ.

 

Κοριτσάκια, γιατί δεν κοιτάτε να αγοράζετε weleda (και όχι μόνο) από το www.apo-rot.de? Πρώτη φορά το χρησιμοποίησα, παρήγγειλα την προηγούμενη εβδομάδα, περιμένω να μου έρθουν. Είναι 10 ευρώ τα μεταφορικά αλλά νομίζω ότι οι τιμές τους σκίζουν.

Μέχρι πρότινος από bce αγόραζα και εγώ, αλλά το apo-rot είναι πιο φθηνό.

 

αλλη επιλογη για weleda ειναι και το feel unique.το σαιτ αυτο εχει δωρεαν μεταφορικα και επιπλεον μπορειτε να δηλωσετε την weleda ως την αγαπημενη σας μαρκα και να εχετε παντα σε ολα τα weleda 10% εκπτωση.οι τιμες που εχει στα weleda δεν ειναι σαν του apo -rot βεβαια αλλα μπορει με τα δωρεαν μεταφορικα να σας βγουνε καλες οι τιμες.οποτε παρτε μολυβι και χαρτι και καντε υπολογισμους ;).εγω ετσι κανω παντα!

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις!!! Θα πεσει μελετη σημερα.... Θα σας πω αυριο το πορισμα!!!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τα φωτα σας..

ετοιμάζω το παιδικό δωμάτιο :-) σε περίπου 1-1,5 μήνα θα εγκατασταθεί το νέο μέλος της οικογένειας :-)

 

δυστυχώς δεν είχα καταλάβει πόσα πολλά μικροπράγματα χρειάζονται...!!!!

έχω χαθεί... :-(

έχω πάρει όλα τα μεγάλα, κούνια, καρότσια, πορτ-μπεμπε κτλ και μάλιστα από το bibomarket με αριστες εντυπώσεις...

τώρα ψάχνω για προίκα μωρού, αλλά μου φαίνονται υπερβολικές οι τιμές..!!!

100 ευρώ για σετ 3 τεμαχίων (πάντα-κουνουπιέρα-πάπλωμα) μου φαίνονται υπερβολικλα...!!!

οπότε σκέφτηκα να αγοράσω μόνο πάντα, αφού στην Αθήνα δεν χρειάζεται κουνουπιέρα, και μες στο κατακαλόκαιρο, τι να το κάνω το πάπλωμα...???

καμμιά ιδέα..???

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταια φορα που ειχα τσεκαρει για weleda τα εχει πιο φτηνα το apo-rot.de και σαν δευτερη επιλογή το biologisch24.com. Αν θελετε δειτε και εκει (10 λιρες μεταφορικα και τα δυο).

Το iherb δεν περναει απο τελωνειο γιατι ειναι πολυ μικρο το βαρος (εξου και ο περιορισμος). Αλλα τα weleda ειναι γερμανικα οποτε τα εχει πιο ακριβα.

ευχαριστώ θα το κοιτάξω

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

Θες για αγόρι ή κορίτσι ? Γιατί δεν ρίχνεις μια ματιά στο φόρουμ στην ΒΑΦΤΙΣΗ ? Έχει πολλές πληροφορίες. Εγώ αγόρασα υλικά για τις μπομπο του πιτσιρίκου από το www.adorex.gr, έχει και ρούχα ρίξε μια ματιά. Καλή πηγή είναι και ο www.narlis.gr, για ότι σου αρέσει πάρε τηλέφωνο, οι τιμές είναι διαπραγματεύσιμες από ότι έχω καταλάβει και είναι εξυπηρετικοί.

 

 

 

 

 

Κορίτσια, από το iherb δεν έχει υπάρξει κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα, σε κανένα μέλος που έχει ψωνίσει. Τουλάχιστον, δεν θυμάμαι να έχω διαβάσει κάτι. Ούτως ή άλλως, έχει περιορισμό στο βάρος (1360 γρ) και παραλαμβάνετε με χαρτί ειδοποίησης από τα ΕΛΤΑ. Θα έλεγα, αν σας συμφέρει ως αγορά, να το προτιμήσετε. Σε 10 μέρες στα ΕΛΤΑ.

αυτό είναι πολύ ενθαρρυντικό και μάλλον θα το προτιμησω γιατί θέλω και κάποια πράγματα για μένα.ευχαριστώ πολύ.

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τα φωτα σας..

ετοιμάζω το παιδικό δωμάτιο :-) σε περίπου 1-1,5 μήνα θα εγκατασταθεί το νέο μέλος της οικογένειας :-)

 

δυστυχώς δεν είχα καταλάβει πόσα πολλά μικροπράγματα χρειάζονται...!!!!

έχω χαθεί... :-(

έχω πάρει όλα τα μεγάλα, κούνια, καρότσια, πορτ-μπεμπε κτλ και μάλιστα από το bibomarket με αριστες εντυπώσεις...

τώρα ψάχνω για προίκα μωρού, αλλά μου φαίνονται υπερβολικές οι τιμές..!!!

100 ευρώ για σετ 3 τεμαχίων (πάντα-κουνουπιέρα-πάπλωμα) μου φαίνονται υπερβολικλα...!!!

οπότε σκέφτηκα να αγοράσω μόνο πάντα, αφού στην Αθήνα δεν χρειάζεται κουνουπιέρα, και μες στο κατακαλόκαιρο, τι να το κάνω το πάπλωμα...???

καμμιά ιδέα..???

Γεια σου Prozak! Να σου πω τι έκανα και γω που γέννησα καλοκαίρι. Δεν αγόρασα πάπλωμα διότι μου έκαναν 2 δώρο. Κουνουπιέρα πήρα απο το τζάμπο(5ευρώ) , αν και δεν τη χρησιμοποίησα.

Αντι να αγοράσω πάντα, πήρα αφρολέξ 3 τεμαχίων στις διαστάσεις της πάντας(20ευρώ) και αγόρασα ένα σετ σεντόνια με το θέμα που ήθελα και με ευτό ράφτηκε το αφρολέξ.Βέβαια το αποτέλεσμα δεν ήταν τόσο εντυπωσιακό, αλλά μια χαρά βολεύει!!

Πάντως αν βρίσκεις με 100 ευρώ το σετ πάντα-πάπλωμα -κουνουπιέρα, η τιμή είναι λογική! Κάτω απο 150 ευρώ δε βρήκα σε μαγαζιά! Μάλλον θα ψάξω από έξω την επόμενη!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, ακούστε πράγματα !!!! Βλέπω ένα θερμομίξ στο αμερικάνικο ebay, σε πωλητή που δεν κάνει international shipping. Για να είμαι ειλικρινής, δεν το είχα και απόλυτο σκοπό να το πάρω, αλλά είχε ξεκινήσει από σχετικά χαμηλή τιμή και είπα ας κάνω μια ερώτηση για το αν στέλνει Ελλάδα και πόσο. Συγκεκριμένα έστειλα αυτό το μύνημα

 

I like Thermomix. Would you dispatch to Greece ? If so, how much would shipping cost be ?

 

Η τύπισσα / ο τύπος μου απαντά το εξής

 

First you have to win the auction which has a reserve price,then we can figure out the shipping charges,as you know this is like a $2200 machine and its brand new still in box,so bid up to you hit the reserve price,Thanks

 

Μου φάνηκε λίγο φάουλ, πρώτα χτύπα το και μετά θα σου πω πόσο και γράφω το παρακάτω

 

When a seller does No international shipping, the ordinary practice is to contact them, when bidding is still active, and ask if they are willing to ship internationally and if so, the shipping cost. It is useless to bid unless you have a clear answer on both questions. I never bid if such were the case. Good luck with your item !!!

 

Ήμουν αγενής ή σπαστική ? Γιατί έλαβα την εξής απάντηση

 

Here is where where different,if you met the reserve I would have only charged you the regular shipping charges,I think your mouth went before your brain,Thanks

 

Κόκκαλο :shock::shock::shock: Αφού δεν έχουμε πεί ότι ρωτάμε όταν δεν κάνει international shipping, για να σιγουρευτούμε και μετά μπιντάρουμε ? Το λέει και το ίδιο το ebay σε τέτοιες περιπτώσεις νομίζω, να επικοινωνήσεις με τον πωλητή για να δείς το κόστος αποστολής.

 

Εντάξει καλό το θερμομίξ αλλά μην τρελαθούμε κιόλας, δεν θα πάρω και δεύτερο τσέσνα :lol::lol: Μου φάνηκε εξαιρετικά αγενής.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

 

Ήμουν αγενής ή σπαστική ? Γιατί έλαβα την εξής απάντηση

 

Here is where where different,if you met the reserve I would have only charged you the regular shipping charges,I think your mouth went before your brain,Thanks

 

Κόκκαλο :shock::shock::shock: Αφού δεν έχουμε πεί ότι ρωτάμε όταν δεν κάνει international shipping, για να σιγουρευτούμε και μετά μπιντάρουμε ? Το λέει και το ίδιο το ebay σε τέτοιες περιπτώσεις νομίζω, να επικοινωνήσεις με τον πωλητή για να δείς το κόστος αποστολής.

 

Εντάξει καλό το θερμομίξ αλλά μην τρελαθούμε κιόλας, δεν θα πάρω και δεύτερο τσέσνα :lol::lol: Μου φάνηκε εξαιρετικά αγενής.

 

Mπορει να μην επιασε καλα τον Μαη.

 

τωρα θα απομυθοποιησεις τους αμερικανους οπως και τους αγγλους που σε ειχαν στειλει.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

πηρα αυτα , εθχαριστω την καμουφλαζ για τον κωδικο για τα vupbaby, ο κωδικος που διαφημιζει στο φορουμ δεν λειτουργουσε

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0038JDV42/ref=ox_sc_act_title_5?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

και εμεινα πολυ ευχαριστημενη, το ιδιο και η μικρη μου

 

despoina για πες... ειναι ετσι ωραια χρωματα οπως φαινονται? και ειναι βολικα δηλαδη για τη μικρη? ηθελα να παρω ενα κουταλοπηρουνο γιατι ολο θελει τα δικα μας να τρωει...

αξιζει ομως το κοπο ή ειναι ακριβα? λεω αμα κανω καμια παραγγελια αμαζον να τα βαλω κι αυτα.... παντως ειδα και το βιντεακι και γενικως αυτη η μαρκα OXO φαινεται καλη....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

χατζικουλι ο/η αμερικανος/ιδα σου τη βγκε πολυ ασχημα μου φαινεται!!!! εγω στη θεση σου θα ψαχνα καμια επιλογη να του κανω "παρατηρηση" για την ασχημη συμεριφορα του.... δε νομιζω οτι εχει το δικαιωμα να μιλαει ετσι, δεν ειπες τιποτα κακο στο μυνημα σου....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Mπορει να μην επιασε καλα τον Μαη.

 

τωρα θα απομυθοποιησεις τους αμερικανους οπως και τους αγγλους που σε ειχαν στειλει.

 

Βρε τελικά η καφρίλα δεν έχει χώρα, και μάλλον ούτε ήπειρο. Αφού λόγω διάφορων γεγονότων τελευταία, έχω φθάσει να αμφισβητώ την λογική μου ολικά. Αφού όταν διάβαζα το μύνημα, σκέφτηκα καλά τι της έγραψα και την πρόσβαλλα μαμότο ? Και ξαναδιάβασα το μύνημά μου για να το βρώ !!!!

 

Απομυθοποιημένους τους είχα και εκείνους καλή μου Μαρίλια, δεν γκρεμίστηκε και ο κόσμος γύρω μου αλλά τόση καφρίλα ? Άκου το στόμα μου πάει γρηγορότερα από το μυαλό μου !!!! Από περιέργεια, θα παρακολουθήσω την δημοπρασία, για να δω το αποτέλεσμα:rolleyes::rolleyes:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

χατζικουλι ο/η αμερικανος/ιδα σου τη βγκε πολυ ασχημα μου φαινεται!!!! εγω στη θεση σου θα ψαχνα καμια επιλογη να του κανω "παρατηρηση" για την ασχημη συμεριφορα του.... δε νομιζω οτι εχει το δικαιωμα να μιλαει ετσι, δεν ειπες τιποτα κακο στο μυνημα σου....

 

Δεν ξέρω τέτοια δυνατότητα στο ebay. Αν κάποια ξέρει, ας μου πεί και ανάλογα τα κέφια μου.....

 

Λες και πουλάει τα royal jewellery, μη χ...ω, που κι αυτά τώρα που τα δικαιούται η Κέιτ, πάνε οι ελπίδες μου :lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τέτοια δυνατότητα στο ebay. Αν κάποια ξέρει, ας μου πεί και ανάλογα τα κέφια μου.....

 

Λες και πουλάει τα royal jewellery, μη χ...ω, που κι αυτά τώρα που τα δικαιούται η Κέιτ, πάνε οι ελπίδες μου :lol:

 

δεν της ειπες τιποτα καλο μου!

 

Μην κανεις τιποτα αστο να παει οπως και στα φυσικα μαγαζια υπαρχουν και εκει ιδιορυθμοι πωλητες.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τέτοια δυνατότητα στο ebay. Αν κάποια ξέρει, ας μου πεί και ανάλογα τα κέφια μου.....

 

Λες και πουλάει τα royal jewellery, μη χ...ω, που κι αυτά τώρα που τα δικαιούται η Κέιτ, πάνε οι ελπίδες μου :lol:

 

με τσαντισε και μενα μιλαμε! θα το ψαξω...

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν της ειπες τιποτα καλο μου!

 

Μην κανεις τιποτα αστο να παει οπως και στα φυσικα μαγαζια υπαρχουν και εκει ιδιορυθμοι πωλητες.

 

με τσαντισε και μενα μιλαμε! θα το ψαξω...

ΟΦ ΤΟΠΙΚ αλλά συγχωρέστε με... Θα καταλήξω σε ψυχοθεραπεία του στύλ 'Η Μαρία είναι εντάξει. Και η Μαρία είναι εντάξει'.

 

Και δεν έχει κανένα μπόνι τζιν που να μην έχω πάρει για να εκτονωθώ ....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

πηρα αυτα , εθχαριστω την καμουφλαζ για τον κωδικο για τα vupbaby, ο κωδικος που διαφημιζει στο φορουμ δεν λειτουργουσε

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0038JDV42/ref=ox_sc_act_title_5?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0038JDURU/ref=ox_sc_act_title_6?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

και εμεινα πολυ ευχαριστημενη, το ιδιο και η μικρη μου

παρακαλω - κι εμεις αυτα εχουμε και ο (ενας) μικρος τρωει μονος του με αυτα ;)

παγουρια πηραμε τα κλιν καντιν

καπελακια ψαχνω κι εγω!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...