Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια! Αποφάσισα να αγοράσω και εγώ crocs για τη μικρή μιας και χτες που έκανα μια βόλτα τα βρήκα 30 ευρώ και μου πέσαν τα μαλλιά μιας και σας είχα διαβάσει προχτές και είχα δει λίγο τις τιμές...

Για βοηθηστε όμως λιγάκι...ποιο σχέδιο είναι καλύτερο για τη μικρή μου λέτε; Το φοράνε σαν παντοφλάκι ή σαν παπουτσάκι με το λουράκι κάτω; Μου αρέσει πολύ το σχέδιο Mary Jane αλλά δε ξέρω αν θα βολέψουν....επίσης φοράμε τώρα όμως το 25 (έχουμε δηλαδή ακόμα 24 που μας κάνουν οριακά) το 8/9 είναι 25/26...θα μας είναι πολύ μεγάλα λέτε;Ή πρέπει να είναι άνετα έτσι και αλλιώς;;Σας επρηξα ε;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!

 

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντησεις σας...στο μόνο που κολλησα στο littlewoods ειναι όταν με παει στο πειπαλ ,δεν μου βγαζει τον ταχ.κώδικα ....λέω να αφήσω μήνυμα στο seller που λέει απο κάτω ή να μπώ πειπαλ να αλλάξω κάτι?

Link to comment
Share on other sites

το βρηκα καλη μου ανασκαφες εκανα αλλα το βρηκα ειναι αυτο:

 

http://hop-skip-jump.co.uk/index.php?main_page=index&manufacturers_id=36

 

εγω πηρα οπως εγραψα ενα που ειχε 29 γιατι ηταν σε σπασμενα νουμερα

 

Καλημέρα! Γνωρίζει κανείς μεταφορικά; Έχει καλές τιμές στο clearence!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Γνωρίζει κανείς μεταφορικά; Έχει καλές τιμές στο clearence!!

 

 

 

£5.95 καλη μου.

 

edit: το ζευγαρι ανεβαινει στις 8 λιρες αν παρεις και δευτερο

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και Χριστός Ανέστη!

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν εχετε παραγγείλει πρόσφατα από το frangancex;κάποιες σελίδες πιο πίσω κπ κοπέλα έγραψε πως είχε παραγγείλει και της ήρθαν αμέσως και με κούριερ.Τελωνείο έχει πληρώσει καμιά σας; Νομίζω πως η female εγραψε και για εκπτωτικό κουπόνι;

Αντ'αυτού να προτιμήσω λέτε το strawberry.net?

 

 

εγω,εγω ειχα γραψει!:D

ήρθε μεσα σε λιγες μερες,καμια σχεση με τις παλιοτερες καθυστερησεις! και μενω και επαρχια!

Link to comment
Share on other sites

Ιριδα, ποιο άγκαθα δεν γίνεται, πήρα αυτό

 

http://www.myweepiggies.co.uk/epages/es132472.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/es132472/Products/102970/SubProducts/102970-0005

 

και αυτό

 

http://www.myweepiggies.co.uk/epages/es132472.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/es132472/Products/102975/SubProducts/102975-0005

 

Θα την ρωτήσω, απλώς είπα να τσεκάρω πρώτα με εσάς, για να έχω εικόνα.

 

Όσο για τους άλλους κατασκευαστές, δεν κάνετε και εσείς καμμιά ερώτηση, έτσι για να ξέρει η κοπέλα ? Μπορεί απλά να ανοίγει τον κύκλο εργασιών της και να προσθέτει και άλλες μάρκες, καλό είναι όμως να της πούμε ότι εμείς θέλουμε τα συγκεκριμένα οπωσδήποτε. Αναλάβετε δράση παρακαλώ !!!

 

Καλό το φουστανάκι και το μπλουζάκι !!! Με γειά και πάντα τέτοια:lol::lol::lol:

 

ok αναμενουμε την απαντηση! εγω σου ειπα τι γραφουν τα δικα μου, τωρα αν μπουν και οι αλλς που αγορασαν θα μας πουν κι εκεινες....

 

θα της στειλω ενα μαιλακι να της πω οτι εμεις θελουμε μονο αγκαθα και στη τιμη αυτη να το χει υποψη της.

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θα ηθελα τη βοηθεια σας προσπαθω να πληρωσω στο swimbabes με paypal και μου βγαζει το παρακατω μυνημα

The address you selected at PayPal is not a Confirmed address. Please return to PayPal and select or add a confirmed address and try again.

Μηπως ξερετε που πρεπει να ειβεβαιωσω την διευθηνση στο paypal γιατι μου εχουν σπασει τα νευρα.....

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θα ηθελα τη βοηθεια σας προσπαθω να πληρωσω στο swimbabes με paypal και μου βγαζει το παρακατω μυνημα

The address you selected at PayPal is not a Confirmed address. Please return to PayPal and select or add a confirmed address and try again.

Μηπως ξερετε που πρεπει να ειβεβαιωσω την διευθηνση στο paypal γιατι μου εχουν σπασει τα νευρα.....

 

Πας στο πειπαλ, κάνεις λογκιν και μετά πας στο MyAccount και επιλέγεις Profile. Εκεί μπορείς να κάνεις εντιτ σε όλα τα στοιχεία σου.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Αποφάσισα να αγοράσω και εγώ crocs για τη μικρή μιας και χτες που έκανα μια βόλτα τα βρήκα 30 ευρώ και μου πέσαν τα μαλλιά μιας και σας είχα διαβάσει προχτές και είχα δει λίγο τις τιμές...

Για βοηθηστε όμως λιγάκι...ποιο σχέδιο είναι καλύτερο για τη μικρή μου λέτε; Το φοράνε σαν παντοφλάκι ή σαν παπουτσάκι με το λουράκι κάτω; Μου αρέσει πολύ το σχέδιο Mary Jane αλλά δε ξέρω αν θα βολέψουν....επίσης φοράμε τώρα όμως το 25 (έχουμε δηλαδή ακόμα 24 που μας κάνουν οριακά) το 8/9 είναι 25/26...θα μας είναι πολύ μεγάλα λέτε;Ή πρέπει να είναι άνετα έτσι και αλλιώς;;Σας επρηξα ε;;;

 

Η μικρή μου φοράει 24 γεματο κ της πήρα το 25-26 κ είναι μια χαρά

 

Καλημέρα! Γνωρίζει κανείς μεταφορικά; Έχει καλές τιμές στο clearence!!

 

£5.95 καλη μου.

 

edit: το ζευγαρι ανεβαινει στις 8 λιρες αν παρεις και δευτερο

 

Εγώ που έβαλα ενα παιδικό μου εβγαλε 9,90 λίρες

 

 

κοριτσια θα ηθελα τη βοηθεια σας προσπαθω να πληρωσω στο swimbabes με paypal και μου βγαζει το παρακατω μυνημα

The address you selected at PayPal is not a Confirmed address. Please return to PayPal and select or add a confirmed address and try again.

Μηπως ξερετε που πρεπει να ειβεβαιωσω την διευθηνση στο paypal γιατι μου εχουν σπασει τα νευρα.....

 

Πας στο πειπαλ, κάνεις λογκιν και μετά πας στο MyAccount και επιλέγεις Profile. Εκεί μπορείς να κάνεις εντιτ σε όλα τα στοιχεία σου.

 

αυτό που λες γίνεται αλλά το λεει κ στο σαιτ θά πρέπει να είναι ιδια η διεύθυνση της κάρτας με την διεύθυνση του πέυπαλ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ που έβαλα ενα παιδικό μου εβγαλε 9,90 λίρες

 

 

εμενα βγαζει αυτο:

 

Shipping quotes are based on the address information you selected:

Greece

Available Shipping Methods Rates

Zone Rates (Shipping to GR) £5.95

 

( υ.γ. το ζευγαρι που αγορασα ειχε 6.95 μεταφορικα εγω τοσο πληρωσα το τσεκαρα μολις τωρα)

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θα ηθελα τη βοηθεια σας προσπαθω να πληρωσω στο swimbabes με paypal και μου βγαζει το παρακατω μυνημα

The address you selected at PayPal is not a Confirmed address. Please return to PayPal and select or add a confirmed address and try again.

Μηπως ξερετε που πρεπει να ειβεβαιωσω την διευθηνση στο paypal γιατι μου εχουν σπασει τα νευρα.....

 

Adraki mou και εμένα μου το έβγαζε συνέχεια το μήνυμα και τελικά διάλεξα να πληρώσω με κάρτα και όχι πέιπαλ...δε ξέρω τι έκανα λάθος....

Τελικά πήρα τα κλασικά κροκς και πήρα το 25-26.Καλαμαράκι ευχαριστούμε για τον κωδικό!!!Ματς!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποια

(1) αυτό http://www.notonthehighstreet.com/ στέλνει Ελλάδα με 10 ή 15 λίρες ανά παραγγελία (ανάλογα με το μέγεθος του ρούχου).

Έχει πολύ χαριτωμένα μπεμπέ (φορμάκια με φράσεις κλπ) και ομορφούλια παιδικά και γυναικεία. Οι τιμές δεν είναι ΜΑΝΤΚΟ αλλά έχει σκάλες.

 

(2) αυτό http://www.mandmdirect.com, έχει ξαναναφερθεί στο τόπικ, έχει τρελά μεταφορικά για Ελλάδα (65 λίρες) αλλά έχει σούπερ τιμές και συμφέρει μέσω MUM. Έχει απίστευτα καλές τιμές, πολλά αθλητικά σε πραγματικά αστείες τιμές.

 

(3) αυτό http://www.nappyhead.co.uk, έχει τσέρτ και μπλούζες, με έξυπνα λογότυπα, κάποια μπορούν να γίνουν και personalised. Στέλνει Ελλάδα

Order Value

PriceUp to £30.00£6.50

£31.00 - £55.00£8.00

£56.00 - £150.00£12.00

Over £150.00 FREE

Τα τσέρτ έχουν πολύ πλάκα, ειδικά για δώρα.

(4) αυτό http://www.landsend.co.uk/, στέλνει Ελλάδα με 6,95 λίρες, καλά πράγματα φαίνεται να έχει.

 

Όπως καταλαβαίνετε, έχω βγεί παγανιά ........:wink:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θέλω να πάρω ενα φόρεμα απο dorothy perkins, μπορεί να με βοηθήσει κάποια κοπέλα με την φόρμα που εχουν τα ρούχα;

Προβληματίζομαι γιατί πριν λίγες μέρες πήρα ρούχα απο littlewoodseurope και ενω παρήγγειλα συμφωνα με το size guides το 14 μου ειναι μεγάλα.:oops:

aiBtp2.png

 

13/11/2004

16/8/2007

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Chatzico έχω ανακαλύψει άλλα 40 τέτοια σάιτ,έχω φτιάξει μάλιστα και μια λίστα στο excel. Αν θες να την χαζέψεις, ευχαρίστως να στην στείλω.

 

Αμέ, για στείλε να δούμε:wink:. Πάντως εγώ τα ανέφερα, γιατί μου φάνηκαν ενδιαφέροντα και ήθελα να δω αν τα ξέρει και κάποια άλλη, για να δούμε απόψεις.:-D

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! τελικα με littlewoods δεν βρηκα ακρη, νευριασα και δεν ξανασχολουμε!!!! Πηγα στα H&M και πηρα φορμακια για την μικρη σαφως πιο ακριβα!

 

Εχετε κανεναν κωδικο για bce ή uber shop θελω να παρηγγειλω weleda.

 

 

Εχετε υπολογισει αν συμφερει να παρουμε pampers απο το uber shop? δεν παρει ποτε απο market και δεν ξερω καθολου ποσο κανουν τα mega packs για να συγκρινω. Αν εχετε αλλο site να μου προτείνεται ευπροσδεκτο!!!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! τελικα με littlewoods δεν βρηκα ακρη, νευριασα και δεν ξανασχολουμε!!!! Πηγα στα H&M και πηρα φορμακια για την μικρη σαφως πιο ακριβα!

 

Εχετε κανεναν κωδικο για bce ή uber shop θελω να παρηγγειλω weleda.

 

 

Εχετε υπολογισει αν συμφερει να παρουμε pampers απο το uber shop? δεν παρει ποτε απο market και δεν ξερω καθολου ποσο κανουν τα mega packs για να συγκρινω. Αν εχετε αλλο site να μου προτείνεται ευπροσδεκτο!!!

Επειδή τις τελευταίες μέρες το ψάχνω από που συμφέρει καλύτερα να πάρω weleda (αν και δεν τα βιάζομαι αφού έχω χρόνο μπροστά μου), έχει πάρει καμιά τα συγκεκριμένα από uber ή είναι καλύτερα από iherb;

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τις τελευταίες μέρες το ψάχνω από που συμφέρει καλύτερα να πάρω weleda (αν και δεν τα βιάζομαι αφού έχω χρόνο μπροστά μου), έχει πάρει καμιά τα συγκεκριμένα από uber ή είναι καλύτερα από iherb;

την τελευταια φορα που πηρα συνεκρινα bce και uber και τα bce ηταν πιο φτηνα (ειχα κωδικο ομως). Το iherb δεν το ξερω, αν δεις οτι συμφερει να μας πεις!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

την τελευταια φορα που πηρα συνεκρινα bce και uber και τα bce ηταν πιο φτηνα (ειχα κωδικο ομως). Το iherb δεν το ξερω, αν δεις οτι συμφερει να μας πεις!

Τώρα το κοιτούσα και οι τιμές είναι σχεδόν ίδιες.Δες:http://www.iherb.com/Weleda-Baby-Calendula-Shampoo-Body-Wash-7-2-oz-203-6-g/13818?at=0 και http://www.ubershop.co.uk/bath/productDetails.php?code=bath&id=1041&name=Weleda - Calendula Shampoo & Body Wash.

Το iherb έχει μεταφορικά 4δολ. για 1360γρ. αν θυμάμαι καλά.Ενώ το uber για 1000 με 1500 γρ 5,35 λίρες.

Βέβαια το θετικό είναι πως με το uber δεν έχεις το άγχος του τελωνείου το οποίο φοβάμαι για να είμαι ειλικρινής!

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! τελικα με littlewoods δεν βρηκα ακρη, νευριασα και δεν ξανασχολουμε!!!! Πηγα στα H&M και πηρα φορμακια για την μικρη σαφως πιο ακριβα!

 

Εχετε κανεναν κωδικο για bce ή uber shop θελω να παρηγγειλω weleda.

 

 

Εχετε υπολογισει αν συμφερει να παρουμε pampers απο το uber shop? δεν παρει ποτε απο market και δεν ξερω καθολου ποσο κανουν τα mega packs για να συγκρινω. Αν εχετε αλλο site να μου προτείνεται ευπροσδεκτο!!!

 

 

εδω τα 78 τεμαχια εχουν 25 ευρω,στο Uber εχει τις 120 πανες 17,50 λιρες(baby dry το Νο 4)

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

την τελευταια φορα που πηρα συνεκρινα bce και uber και τα bce ηταν πιο φτηνα (ειχα κωδικο ομως). Το iherb δεν το ξερω, αν δεις οτι συμφερει να μας πεις!

Να σε ρωτήσω και κάτι μιας και βλέπω πως το μωράκι σου είναι αρκετά μικρό.Ποιά προϊόντα weleda χρησιμποοιείς;Για το πλύσιμο μετά την αλλαγή της πάνας χρησιμοποιείς κανονικά το σαμπουάν;

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...