Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Θα σας πω το απογευματακι...ελπιζω να ειναι ολα καλα!γιατι ανχωνομαι τοσο πολυ?πρεπει να το αποβαλω...

 

Κοριτσια με αυτη την ζεστη δεν αντεχω...

θελω ολη την ωρα air condition!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Koριτσια οτι φοβομουν γινετε τελικα...

Στον 2 μηνα τα λευκα ηταν 11500 και τωρα στον 5 μηνα που μπηκα ειναο 13,500 δηλαδη ανεβηκαν....

τοτε τον ειχα παρει και μου ειχε πει ειναι φυσιολογικα λογο εγκυμοσυνης και τωρα μου πε το ιδιο οτι ανεβαινουν....

Εχει τυχη σε καμια κοπελα?καποια που να μας διαβαζει αν της εχει τυχει ας μου γραψει..

Παιδια λεει φυσιολογικο αλλα ανχωνομαι...

Πειτε μου καμια κοπελα σας παρακαλω που της εχει τυχει...

Link to comment
Share on other sites

maria koub, καλησπέρα, το ίδιο και σε μένα, έχουν ανέβει, δε θυμάμαι ακριβώς πόσο έχουν πάει, αλλά είναι πάνω από το όριο. Το συζήτησα με τη γιατρό μου και μου είπε ότι ειναι φυσιολογικό. Είμαστε και στους ίδιους μήνες βλέπω. Δεν ξέρω εάν συνδυαστικά έχεις άλλα θέματα με τα λευκά, αλλά αν όχι μην αγχώνεσαι. Στην τελική πήγαινε τα αποτελέσματα στο γιατρό σου να τα δείτε μαζί (όχι τίποτε άλλο, νομίζω ότι άρχισα να αγχώνομαι κι εγώ τώρα, ενώ το είχα περάσει στα αδιάφορα)

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!Μαρία μου,αφού σου λέει ο γιατρός ό,τι είναι φυσιολογικό γιατί αγχώνεσαι;έχεις ακούσει κάτι κακό που σε κάνει να φοβάσαι;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Den εχω ακουσει κατι αλλα θα ηθελα να ηταν φυσιολογικα...

Οσιν σε ευχαριστω που μου απαντησες και εσυ...εσενα ποσο ειναι στο περιπου?θυμασαι καθολοθ?

Κοριτσια πηρα και το παθολογο και μου ειπε και αυτος το ιδιο με το γυναικολογο...οτι ειναι φυσιολογικο στην εγκυμοσυνη....

Φφφφφφφφφφφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρακι μου αφου σου ειπε ολα οκ μην ανχωνεσε ...λοιπον κ εγω πηρα σημερα τα αποτελεσματα ...τα λευκα μου ειναι10,3 με οριο 10,8. Κ το κορυφαιο ποιο αιματοκριτης 43,5 τι να ναι κ ειναι τοσο ανεβασμενος οπως τον ειχα κ πριν μηνω εγκυος που ηταν 42

Link to comment
Share on other sites

Eμενα γραφει οριο 10000 αλλα και παλι ειναι 13500 ...

Μου ειπαν και ο παθολογος και ο γυναικολογος οτι στην εγκυμοσυνη ανεβαινουν και ειναι φυσιολογικα αλλα ρε κοριτσια λεω γιατι?

Και οταν ημουν 2μηνων στις πρωτες εξετασεις ηταν 11500 και τωρα ανεβηκαν...

Που θα φτασουν?????????

Link to comment
Share on other sites

Αφου στο είπε και ο παθολόγος Μαρία μου,φυσιολογικό θα είναι!τα υπόλοιπα πως ήταν;τώρα είδα τα δικά μου,λέει 9.5 με φυσιλογική τιμή 4.0-11.0 και ο αιματοκρίτης μου είναι 33 με φυσιολογική τιμή 37.0-47.0 χαμηλός αλλά είναι φυσιολογικό μου είπαν!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο κοριτσια θα μου κανετε μια χαρη?θα δειτε ποσο ειναι τα αιμοπεταλια σας αφρο και πασχαλιτσα???γραψτε μου αν μπορειτε γιατι με εχει πιασει αλλο ανχος τωρα...

Εμενα ειναι 194 με φ.τ 140 με 400 αλλα επειδη ξερω οτι ειναι σοβαρα τα αιμοπεταλια μηπως ειναι χαμηλουτσικα?εσας ποσο ειναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια

Δεν ξερω γιατι ανχωθηκα για τα αιμοπεταλια απο την στιγμη που ειναο φυσιολογικα...

κοριτσια αυτο το ανχος θα με φαει!δεν τα παω καλα με τους γιατρους.....δεν τα μπορω....

Να μαστε ολες καλα με τα μπεμπεδακια ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου!

Παω για δουλεια και νυσταζω...αλλα να ξερετε οτι σας σκεφτομαι παρεακι μου!

Φιλακιαααααα πολλαααα

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι κι εγω! Κσλημερα κοριτσια! Πως ειστε? Βρε Μαρακι! Τι αγχος ειναι παλι αυτο? Γιατι βρε κοριτσι μου το ταλαιπωρεις ετσι το μπεμπακι, ακομα δε βγηκε! Καθεσαι και μετρας το καθε τι μοναδα μοναδα και το μονο που κερδιζεις ειναι αγχος! Απ τη στιγμη που οι γιατροι σου λενε οτι δεν υπαρχει θεμα, γιατι το δημιουργεις μονη σου! Χαλαρωσε και ηρεμησε! Ολα αυτα περνανε στο μωρο σου! Εγω και στις δυο μου εγκυμοσυνες δεν ασχοληθηκα καν με τ αποτελεσματα. Τα επαιρνα καθε μηνα, μου λεγε η γιατρος μου οτι ειναι ενταξει και προχωρουσαμε! Δεν ξερω αν ειναι αναισθησια αυτο η απλα ημουν στον κοσμο μου και απολαμβανα τη στιγμη! Παντως περασα και τις δυο φορες χαλαρα και χωρις αγχος. Εχεις τοσα ομορφα πραγματα να σκεφτεις! Μη το χαλας! Απολαυσε το! Οι αλλες ομορφουλες πως ειναι? Αφρο μου εσενα σε βλεπω πιο χαλαρη! Για πες στη Μαρια το μυστικο! Φιλια κοριτσια μου!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

maria koub, καλημέρα, δυστυχως δεν έχω μαζί μου τα αποτελέσματα, αλλά αν τα θυμάμαι καλά τα νούμερα είναι περίπου ίδια με τα δικά σου.

Μην αγχώνεσαι, κι εμένα τα ίδια μου είπε η γιατρός μου

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλες μου!τι κάνετε;κακό πράγμα το άγχος Μαράκι μου!αφού πάνε όλα καλά,δεν υπάρχει λόγος να αγχωνόμαστε!καλά τα λες Miss lemon,και εγώ ό,τι μου λέει η γιατρός μου για τις εξετάσεις και όσο μου λένε ό,τι είναι όλα καλά και δεν νιώθω τίποτα περίεργο,είμαι ήρεμη!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kοριτσια σας ευχαριστω τοσο πολυ για την αμεση ανταποκριση!

Θα ηρεμησω....τι πραγμα και αυτο με εμενα?????

Εσεις κοπελουρες μου τι κανετε?

Σας ειπα οτι 29 εχουμε αυχενικη?εσεις αφρο και κοκονες ποτε ειστε?

Η γουλιτσα που εξαφανιστηκε????

Link to comment
Share on other sites

Με βαση την αφρο που θα ειναι 24εβδομαδων...εγω θα ειμαι 23εβδομαδες...γιατι ειμαι περιπου 8μερες μικροτερη απο αφρο...αντε κοριτσια να τελειωνπυμε και απο αυτο!

Σημερα γεννησε η κοπελα του φιλου μου και αυριο θα παμε στο μαιευτηριο να την δουμε και να δουμε τον μπεμπη ειναι ενας κουκλος....3500kgr

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια σας ευχαριστω τοσο πολυ για την αμεση ανταποκριση!

Θα ηρεμησω....τι πραγμα και αυτο με εμενα?????

Εσεις κοπελουρες μου τι κανετε?

Σας ειπα οτι 29 εχουμε αυχενικη?εσεις αφρο και κοκονες ποτε ειστε?

Η γουλιτσα που εξαφανιστηκε????

 

Μαράκι μου εδώ είμαι! Σας διαβαζω κορίτσια μου απλά δεν έχω τι να γράψω :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια ..

Χθες ειχα πονακια περιοδου και σημερα πηρα το γιατρο μου ειπε ξεκουραση...να παρω και μια εβδομαδα αδεια...και να παρω και κατι χαπια μαγνησιου τα τροφοκαρτ καπως ετσι..

Φφφφφφφφφ.....

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια!πως είστε;αλήθεια Μαρία μου;σου είπε τι μπορεί να είναι αυτά τα πονάκια;κάνε ό,τι σου είπε ο γιατρός σου λοιπόν και πολύ ξεκούραση!!!εγώ νιώθω λίγο περίεργα απο χθές!έχω κάτι πονάκια αλλά οχι περιόδου και μου φαίνεται πως δεν κινείται πολύ η μπέμπα!δεν ξέρω...θα δω πως θα είναι και σήμερα μετά το φαγητό!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου η μπεμπουλα θα μεγαλωνει και θα ανοιγουν οι συνδεσμοι στην μητρα για αυτο πιστευω νιωθεις τσιμπηματοπονακια....

Εννοειται ξεκουραση και οτι ειπε ο γιατρος αλλα ποιος θα μου γραψει αδεια που αυτος δεν εχει ικα???

Αφηστε που θα χαλασω την αδεια ενος συναδελφου αμα κατσω...αλλα μπορω να κανω κ αλλιως????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μαρακι κ εγω τα τροφοκαρτ περνω μαγνησιο απο τοτε που μου τα αυξησε δεν ξανα ειχα συσπασεις ..αφρο συμφωνω με τη μαρια μεγαλωνη το μωρακι αυτα θα τα εχεις κ στα πλευρα πονους

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...