Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Argiroula poli ipnilia ...kathe mera 9wra eimai teza gia ipno...ektos oti ti prwi me to pou to pinw stin doulia meta mου χτυπανε την πορτα κατι υπνηλιες που ειμαι ετοιμη να πεσω κατω....εσυ τι κανεις αργυρουλα μου?πως ειναι το μπεμπεδακι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια δεν αντεχω αλλο...θελω την βοηθεια σας...την γνωμη σας...δεν μπορω θα σκασω....εχω εντονο προβλημα με τις μυρωδιες ...εχουμε ενα σκυλακι το οποιο ειναι 5μηνων και δεν εχει μαθει να τα κανει εξω...ομως τον εχουμε σε εναν υμιυπαιθριο χωρο που συνδεεται με πορτα με το σαλονι και το μπαλκονι...ο χωρος π βρισκεται μυριζει εντονα οταν εχει κακα και οταν δεν εχει επισης...πλεον απο τοτε π εμεινα εγκυος εχω αποσυρθει απο την καθαριοτητα τ σκυλου...και εχει πεσει ολο στον δικο μου...τωρα π μιλαμε ειμαι στο σπιτι των γονιων μου καθως ερχομαι και περνω φαι...και μιλησαμε στο τηλ τωρα και τ λεω καθαρισε τα κακα του σκυλου και παρε με να ερθω γιατι θα μου μυριζει και εχω προβλημα...και αρχιζει και αλλαζει και μου τα χωνει λεγοντας μου και εχεις μονιμος ενα προβλημα εσυ και ολο δεν μπορεις και ολο κατι εχεις. ..κοριτσια με το που το ακουσα του εκλεισα το τηλεφωνο...νιωθω πνιγμενη στα ανχοι μου και εχω και αυτον να μου τα επιφορτωνει και να μην με βοηθαει καθολου με την συμπεριφορα του. ..μπορει να του χει πεσει βαρος μεγαλο αλλα εγω τι να κανω?δεν αντεχω...βγηκα εκτος θεματος αλλα ειναι ενα ξεσπασμα...με πιασαν και τα κλαματα και ολα μαζι. .

Link to comment
Share on other sites

Αχ!Μαρία μου...τα ίδια και εγώ!!!καμμία κατανόηση...έχουμε τσακωθεί απο χθές και δεν του μιλάω...έχω τα δικά μου και δεν με βοηθάει καθόλου!είναι σαν να είναι αυτός έγκυος!!!έλεος...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε αφρο μου ..ξερεις ποσο στςναχωρηθηκα?με βλεπει οτι τρελενομαι και μπορω να κανω εμετο ακομα και με το παραμικρο και του πα τωρα το πιο απλο και αρχισε να με κραζει....νιωθω πνιγμενη...βεβαια με την εγκυμοσυνη τα χω φορτωσει στο κοκορα επειδη φοβαμαι και περνω φαι απο τους δικους μ επειδη δουλευω και πολυ και ερχεται καθε σαββατο η μανα μου να μ κανει καμια ελαφρια δουλεια....αλλα δες με οτι ειμαι ανχωμενη φοβισμενη ταλαιπωρημενη απο την δουλεια και δωσε μου και μια κλοτσια και στειλε με πιο κατω....δεν μπορεις να φανταστεις ποσο πνιγμενη νιωθω αυτη την στιγμη...δεν θα παω σπιτι θα κοιμηθω στους γονεις μου αν δεν με παρει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!αφού περάσαμε και μια αποκόλληση,πρέπει να προσέχουμε και είναι λογικό να σε βοηθάει η μαμά σου στις δουλειές και έχουμε το δικαίωμα να έχουμε νεύρα και να είμαστε πιο ευαίσθητες!!!δεν θα απολογούμαστε γι'αυτό...εγώ δεν κάνω πίσω!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ουουουουου...για πολλά!για το ό,τι έχω κόψει το τσιγάρο και δεν με σέβεται και καπνίζει μπροστά μου,για το που θα πάμε το Πάσχα,για την ακαταστασία του που δεν μπορώ να τα μαζεύω εγώ...άσε!!έχω και εγώ νεύρα αλλά δεν με βοηθάει καθόλου...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι,πραγματικά!!!νιώθω σαν να έχω ήδη ένα μωρό στο σπίτι και μάλιστα πολύ γκρινιάρικο και κακομαθημένο!!!ούφ...τα είπα και ξαλάφρωσα!υπομονή θα κάνουμε Μαρία μου και δεν θα στεναχωρούμε τα μωράκια μας!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια αφήστε... Εμένα αρπάζεται με το παραμικρό.. Αφρο μου αλήθεια κακομαθημενοι !!! Δε φταιμε εμείς οι μαναδες τους φταίνε. Εμένα ο άντρας μου δεν καταδέχεται να πλύνει ούτε πιάτο! Ο αδερφός του ομως μαγειρεύει κιόλας! Κι εμείς αρπαζομαστε συχνά. Μην αγχώνεστε κορίτσια μου προσπάθηστε να βρείτε τα κουμπιά τους και να τους τα χτυπάτε και σε μια περίοδο που θα είστε αγάπες χαδακια και τα λοιπά να τους κάνετε τα παράπονα σας...

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Geia sas koritsares!!!tu kanete?ti parenergeies exoun ta utrogestan?korisia kai egw thelw na ta kopsw..den einai kai oti kalitero...lete gia ayta p grafoun mesa gia to stithos kai ta ginaikologika problimata?

 

γεια σας!

λοιπόν παίρνω κι εγώ utrogestan, προληπτικά μου τα έδωσε ο -πρώην πλέον- γιατρός μου και έκτοτε έχω βγάλει ακμή. εννοείται δεν κάνει να βάλω καμία αλοιφή στα σπυράκια... και έχω και ζαλάδες. την πρώτη φορά που το πήρα μετά από μισή ώρα με έπιασε μια ζάλη... έτοιμη να λιποθυμήσω.

χθες λοιπόν που ρώτησα τον γιατρό που μου τα έδωσε για τις παρενέργειες, μου είπε ότι μόνο ζαλάδα έχουν σαν αποτέλεσμα. σήμερα που πήγα σε άλλον και του έκανα την ίδια ερώτηση είπε ότι η ακμή προέρχεται από το χάπι αυτό. και μου είπε να το κόψω αφού δεν το χρειάζομαι.

φαντάζομαι ότι καλό θα είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου :)

kWVKp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου ειρηνη υμιν!!!!!εχετε απολυτο δικιο....σε ΟΛΑ....δειξτε τους ποσο στεναχωρηθηκατε...και θα ηρεμησουν και εκεινοι,υποθετω,αν σας δουν ετσι....και μετα πειτε τους ηρεμα οτι εχετε να πειτε...εξηγηστε τους απο την στιγμη που δεν εχουν καταλαβει απο μονοι τους ποσο ευαισθητη ειναι η περιοδος εγκυμοσυνης για εμας κ.τ.λ....θελω να πιστευω οτι θα καταλαβουν...

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου ειρηνη υμιν!!!!!εχετε απολυτο δικιο....σε ΟΛΑ....δειξτε τους ποσο στεναχωρηθηκατε...και θα ηρεμησουν και εκεινοι,υποθετω,αν σας δουν ετσι....και μετα πειτε τους ηρεμα οτι εχετε να πειτε...εξηγηστε τους απο την στιγμη που δεν εχουν καταλαβει απο μονοι τους ποσο ευαισθητη ειναι η περιοδος εγκυμοσυνης για εμας κ.τ.λ....θελω να πιστευω οτι θα καταλαβουν...

 

Αργυρούλα εγω όταν τσακωνόμαστε με τον δικό μου βάζω και τα κλάματα μιας και με πιάνουν εύκολα .. ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ!! Οποτε δοκιμάστε το κι εσείς με προσοχή βέβαια και το μπεμπέ! :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φιλενάδες!!!τι κάνετε;λοιπόν τα βρήκαμε με το δικό μου προς το παρόν βέβαια...μέχρι να με ξαναεκνευρίσει!τώρα κανονικά θα είχαμε κάνει έναν έρωτα όλο τρέλα και όλα θα ήταν αλλίως...αααχ!φταίει και αυτή η στέρηση!!!η αλήθεια είναι ό,τι ενώ αυτός έκανε πίσω τώρα,δεν θα άντεχα και πολύ ακόμα!!τον λατρεύω...τι να κάνω;είναι όλη μου η ζωή και ασ'μου σπάει τα νεύρα!!!εσείς Μαρία μου πως είστε;irida1990,εγώ θα τα κόψω σε μια βδομάδα,μετά την αυχενική μου είπε αν και δεν μπορώ να πω ό,τι νιώθω παρενέργειες!έχουμε δίκιο Αργυρούλα μου αλλά που θα το βρούμε;Goulitsa μου,και εμένα με πιάνουν τα κλάματα χώρις να το θέλω όμως γιατί χάνω το δίκιο μου!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας φιλενάδες!!!τι κάνετε;λοιπόν τα βρήκαμε με το δικό μου προς το παρόν βέβαια...μέχρι να με ξαναεκνευρίσει!τώρα κανονικά θα είχαμε κάνει έναν έρωτα όλο τρέλα και όλα θα ήταν αλλίως...αααχ!φταίει και αυτή η στέρηση!!!η αλήθεια είναι ό,τι ενώ αυτός έκανε πίσω τώρα,δεν θα άντεχα και πολύ ακόμα!!τον λατρεύω...τι να κάνω;είναι όλη μου η ζωή και ασ'μου σπάει τα νεύρα!!!εσείς Μαρία μου πως είστε;irida1990,εγώ θα τα κόψω σε μια βδομάδα,μετά την αυχενική μου είπε αν και δεν μπορώ να πω ό,τι νιώθω παρενέργειες!έχουμε δίκιο Αργυρούλα μου αλλά που θα το βρούμε;Goulitsa μου,και εμένα με πιάνουν τα κλάματα χώρις να το θέλω όμως γιατί χάνω το δίκιο μου!

 

Αχ βρε Αφρο μου.. Οσο γκρινιάρηδες παράξενοι εκνευριστικοί κι αν είναι θυμήσου ότι πρώτα ήρθαν αυτοί στη ζωή μας και μετά το μπεμπέ μας .. Που και πάλι αν δεν ήταν εμείς δεν θα Είχαμε μωράκι και το αντίστροφο βέβαια. Όπως θέλουν και αυτοί προσοχή κι εφοσον βλέπουν ότι έχουν την περιποίηση τους τη φροντίδα τους τη στήριξη τους βλέπεις απο κινήσεις τους ότι το γυρνάνε πάλι σε εσένα.. Π.χ. Εχθές κάποια στιγμή θυμήθηκα ότι έχουμε καιρό να φάμε πατάτες τηγανητές με κέτσαπ. Μόλις τον πήρα τηλέφωνο να μην αργήσει απο τη δουλειά γιατί με έχει πιάσει λύσσα για πατάτες και θα τηγανησω, διέκοψε τη δουλειά του πήγε και μου έφερε σπίτι.

Ε μετά δεν είναι να τον φας στα φιλιά!? :D

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσουδια μου!σημερα πηγα και κοινωνησα καθως εχω καταφερει και νυστευω!αφροοο τι κανεις?και εμεις τα βρηκαμε αφου μου ζητησε συγνωμη....ειναι λιγο παραμελημενος και αυτος μετα την αποκοληση τον καταλαβαινω απο τη μια!!!

Αυτο με τον ερωτα αφρο μου να ξερες ποσο ποναει...εχω αρχισει και βλεπω περιεργα ονειρα.....πφφφφφφ

Παιδια σημερα εχω ενα περιεργο τσουξιματακι οταν κατουραω οχι εντονο αλλα φοβαμαι για ουρολοιμωξη καθως ειμαι επιρεπης....πηρα τον γιατρο και μ ειπε πολλα πολλα νερα...κ αν δω τα σκουρα να παρω amoxil 1g αλλα θα πλακωθω στα νερα....ξερετε μηπως κανενα φυσικο γιατροσοφι φιλες μου?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάρες,τι κάνετε;τι καιρός είναι πάλι αυτός;ούτε Χριστούγεννα να είχαμε!!μπράβο Μαρία μου που τα βρήκατε και εσείς!έχουν τα δίκια τους αλλά εγώ τον προσέχω,τον φροντίζω και παρ'ολό που δεν μπορούμε να κάνουμε πράγματα,δεν τον αφήνω έτσι!θέλω απλά κατανόηση,υπομονή και βοήθεια!ελπίζω ό,τι θα τα διορθώσει!αχ!και εγώ από όνειρα τα'χω δεί όλα...ελπίζω να μην χειροτερέψει το τσούξιμο και ζοριστείς!δεν έχω πάθει ποτέ και έτσι δεν ξέρω κάτι για να σε βοηθήσω αλλά κάνε ό,τι σου είπε ο γιατρός σου και μακάρι να μην είναι τίποτα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μουυυυυυ.....τι κανετε;;;;εγω επιτελους 4 μερες ξεκουραση....μπραβο που τα βρηκατε με τα αντρακια σας....για αποφυγη ουρολοιμωξης νερο νερο νερο...υπαρχουν και σκευασματα που βοηθουν εξτρα για την αποφυγη της ουρολοιμωξης αλλα οχι στην εγκυμοσυνη.

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαστε Αργυρούλα!!!τα βρήκαμε,τι να κάνουμε;έχουμε και εμείς τα νεύρα μας!μπράβο Αργυρούλα μου,πολύ χαίρομαι που θα ξεκουραστείς...κοίτα να το ευχαριστηθείς,καλές γιορτές και καλά να περάσετε!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Pasxalitsa τρελαθηκαααααααα....διδυμα?μπραβο κοριτσαρα μου με το καλο και τα δυο μπεμπακια!!!τι καλα...

Ναι θα πινω πολυ πολυ νερο κοριτσια και ελπιζω να το αποφυγουμε...ειμαι και επιρεπης η ατιμη!!!

Ευχομαι να περασετε τελεια!με υγεια σε σας και τις οικογενειες σας!

Αφρο μου εμεις εχουμε αυχενικηηηηη μην ξεχνιομαστε χαχαχαχαχ φιλακια πολλα!

Link to comment
Share on other sites

Pasxalitsa τρελαθηκαααααααα....διδυμα?μπραβο κοριτσαρα μου με το καλο και τα δυο μπεμπακια!!!τι καλα...

Ναι θα πινω πολυ πολυ νερο κοριτσια και ελπιζω να το αποφυγουμε...ειμαι και επιρεπης η ατιμη!!!

Ευχομαι να περασετε τελεια!με υγεια σε σας και τις οικογενειες σας!

Αφρο μου εμεις εχουμε αυχενικηηηηη μην ξεχνιομαστε χαχαχαχαχ φιλακια πολλα!

Maria μου ευχαριστω πολη να σαι καλα....ευχομαι σε ολες σας καλη ανασταση και καλο πασχα με υγεια ...goulitsa μου σου ευχομαι να εχεις bebe στην κοιλιτσα σου φιλακια πολλα...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...