Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου!τι κάνετε;τώρα γύρισα απο μια μεγάλη βόλτα για φαγητό και καφεδάκι!!!θα ξαναβγώ το βράδυ...χιχιχιχι!έχω πάρει πολύ αέρα...pasxalitsa μου,συμβαίνει αυτό με τα utrogestan αλλά είναι και σύμτωμα της εγκυμοσύνης,είναι ευκαιρία για πολύ ύπνο!δουλεύεις και αύριο Μαρία μου;πω,πω!πρόσεχε σε παρακαλώ και προσπάθησε να μην κουραστείς πολύ!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Α!ξέχασα...εγώ δουλεύω σε έκθεση με πλακάκια,είδη υγιεινής των γονιών μου και τα απογεύματα βοηθάω τον άντρα μου στο ζαχαροπλαστείο του!γενικά είναι καλά γιατί μπορώ να λείπω όταν δεν είμαι καλά,όπως τότε με την αποκόλληση!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα όμορφα κορίτσια! Λοιπόν εγώ είμαι φιλολογος κι έχω κάποια παιδάκια που τους κάνω μαθήματα. Ετοιμαζόμαστε για έξοδο Αφρο μου ? Κι εμείς !!! :D Μαράκι μου πρόσεξε οσο μπορείς περισσότερο μην κουραστείς για την κωλοδουλεια ! Πασχαλίτσα κοκκινη εκμεταλευσου το ! Ώρα για νάνι !! Κορίτσια μου το ωάριο δε θέλει γύρω στις 7 - 10 μερες για να εμφυτευτεί?

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι!θα βγούμε σε λίγο...δεν με βολεύει τίποτα όμως!πειράζει να βάλω φόρμα;χιχιχι!ναι,αυτό νομίζω Goulitsa...

 

Άντε καλέ τι να πειράζει! :P κορίτσια μου έχω ένα πόνο στη μέση που διάβασα ότι μπορεί να είναι σημάδι εμφύτευσης κι οι ημ/νιες ταιριάζουν.. Λέτε? Άντε να περάσουν οι μέρες!!!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα....πως εισαστε;;;εγω ξεραθηκα στον υπνο...αυτα τα utrogestan με εχουν λιωσει στον υπνο...ξεχασα να σας πω οτι ειμαι βοηθος φαρμακοποιου στο επαγγελμα.

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites

γουλιτσα μου γλυκεια σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις ενα θετικοτατο αποτελεσμα....δεν θελω να γινομαι γραφικη αλλα ειναι παρα πολυ σημαντικο να μην εχεις αγχος....διασκεδασε την διαδικασια :-):-):-) και θα δεις ποσο συντομα θα ερθει....

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια ολο υπνο κοιμαμαι ορθια ....επισης αναρωτιεμαι αν αυτα τα τικερακια που εχουμε βαλει αν θα δείχνουν καθημερηνα την εγκυμοσυνη οσο προχωραη ...δηλαδη θα το δειχνουν αυτοματα η πρεπει να το αλλαζουμε εμεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε;έλιωσα στον ύπνο και εγώ!!!pasxalitsa,αλλάζουν μόνα τους!φουλα,σε ευχαριστούμε πολύ!να'σαι καλά...Goulitsa μου,περιμένουμε σύντομα τα καλά σου νέα αλλά μην αγχώνεσαι!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες ! Τι κάνετε? Μακάρι βρε κορίτσια .. Αργυρουλα προσπαθω να είμαι ήρεμη αλλα σπάνια το πετυχαίνω :P μπορώ να πω βέβαια ότι το πετυχαίνω εχω ηρεμήσει περισσότερο απο πιο πριν . Περιμένουμε :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσαρες!!!!argiroula pws paei to aimataki?afrooooo μου τι κανεις?πασχαλιτσα εσυ πως εισαι?τι ειπε ο γιατρος?αυτα τα utrogestan εχω βαρεθει κ εγω να τα περνω.....παιρνω 3χ200 αντε να ερθει η ωρα να τα σταματησω επιτελους...goulitsa πως εισαι?κοριτσια θα νηστεψετε????

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι Μαράκι,εσυ;κλασσικά έχω τα πονάκια και τα τραβήγματα...και εγώ τα βαρέθηκα αυτά τα χάπια!θα την ρωτήσω πότε μπορώ να τα κόψω επιτέλους!εγώ δεν θα νυστέψω γιατί μόνο κρέας μου μυρίζει και δεν θα αντέξω...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!!argiroula pws paei to aimataki?afrooooo μου τι κανεις?πασχαλιτσα εσυ πως εισαι?τι ειπε ο γιατρος?αυτα τα utrogestan εχω βαρεθει κ εγω να τα περνω.....παιρνω 3χ200 αντε να ερθει η ωρα να τα σταματησω επιτελους...goulitsa πως εισαι?κοριτσια θα νηστεψετε????

 

Ευχαριστω κοριτσια....ο γιατρος ειπε ξεκουραση συνεχιζω τα utrogestan ×3 και εγω ...επαφη απαγορευεται ...το τονησε ιδιαιτερα στον αντρα μου ..ο κακομοιρης τι τραβαη χαχαχαχα.αστα τι να σας πω δεν επιτρεπεται αλλα καταλαβατε χαχαχαχ και Μ.παρασκευη που θαμε 6. Κ. 3 θα παμε να ακουσουμε καρδουλα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!!argiroula pws paei to aimataki?afrooooo μου τι κανεις?πασχαλιτσα εσυ πως εισαι?τι ειπε ο γιατρος?αυτα τα utrogestan εχω βαρεθει κ εγω να τα περνω.....παιρνω 3χ200 αντε να ερθει η ωρα να τα σταματησω επιτελους...goulitsa πως εισαι?κοριτσια θα νηστεψετε????

 

Από δευτέρα Μαρία μου. :P το κρέας είναι η μεγάλη μου αγάπη αλλά οκ θα το στερηθώ για μια εβδομάδα...

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ!πασχαλίτσα,άντε με το καλό να ακούσετε και καρδούλα!δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο!!!αυτό με τις επαφές,πονεμένη ιστορία!!πόσο να σντέξω η γυναίκα;σαν ξερολούκουμο τον κοιτάω...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ!πασχαλίτσα,άντε με το καλό να ακούσετε και καρδούλα!δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο!!!αυτό με τις επαφές,πονεμένη ιστορία!!πόσο να σντέξω η γυναίκα;σαν ξερολούκουμο τον κοιτάω...

 

Xαχαχαχα afro μου μια απ τα ιδια κ εγω ...φανταζομαι στο δευτερο τριμηνο θα μπορουμε με προσοχη βέβαια.. .αχ τι θα κανουμε....

Link to comment
Share on other sites

Κααι εγω κοριτσια μου τα ιδια....και παει σχεδον δυο μηνες...απο τοτε π ημουν 4βδομαδων .τα σταματησαμε.......λετε για αυτο να εχουμε νευρα?κακ ξεσπασματα?χεεχεχεχεχ

Pasxalitsa esu poso xronwn eisai?aπο πεθερικα πως πατε κοριτσια?καλα?ικανοποιημενες!

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εμείς έχουμε σχεδόν 2 μήνες!!!δεν παλεύεται...θα ρωτήσω την γιατρό μεθαύριο αν μπορούμε σιγά σιγά!σίγουρα φταίει και αυτό για τα νεύρα!!!με τα πεθερικά,μια χαρά...δεν ταιριάζουμε σαν άνθρωποι και μένουν σε άλλη πόλη αλλά τα πάμε μια χαρά!εσείς;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο εισααι πολυ τυχερη που μενουν σε αλλη πολη.....εμενα καλοι χρυσοι αλλα παραξενοι και το παιζουν παντογνωστες...ειδικα η μανα του προσπαθοντας να μειωσει την δικια μ μανουλα....οτι ειναι πιο καλη νοικοκυρα οτι ξερει οτι κανει...μου την σπαει ολο αυτο που βγαινει...και καθως μενουμε αθηνα ειμαστε και κοντα δηλαδη 10λεπτα με το αμαξι...φοβαμαι μην με το μωρακι μου μπαστακωθει η παρει αερα......εγω θελω την δικια μου μανουλα να με βοηθαει οσο να ειναι ειμαι ανετα ρε κοριτσια....εχω ενα τετοιο προαισθημα οτι θα μου μπαστακωθει....ε ρε. Γλεντιααααα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...