Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

goulitsa μου το ιδιο μου ειπε κ ο γιατρος για καισαρικη .....μην αγχονεσαι οτι ειναι θα γινει εχε πιστη στην παναγια μας κ θα δεις οτι συντομα θα γεμιση η αγκαλια σου ..:D:D:D

 

Αυτό περιμένω πασχαλίτσα μου.. Να γεμίσει η άτιμη με ένα μωράκι ... :D

Κι εσυ να κανεις υπομονή μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα και θα δεις ολα καλά θα πάνε!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια μουυυυυ....ηρθα και εγω....λιγο αιματακι υπαρχει το ατιμο ακομα....αντε γουλιτσα 7 μερουλες και μετα ευχομαι να υπαρχουν τα καλυτερα νεα....αφρο περιμενουμε τα νεα σου...οντως για την φιλεναδα σου δεν ειναι η αναμενομενη αυξηση αλλα δεν ειναι ποτε απολυτες οι τιμες αυξησης ελπιζω να συνεχιστει καλα η εγκυμοσυνη της στον γιατρο της πηγε;....πασχαλιτσα μου η μονη γνωση που εχω επι του θεματος ειναι αυτο που ειπατε....η καισσαρικη δηλαδη....μαρακι;;;;;τι κανειςςςςςςς;;;;;εσυ ποτε εχεις γιατρο;;;;

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μουυυυυ....ηρθα και εγω....λιγο αιματακι υπαρχει το ατιμο ακομα....αντε γουλιτσα 7 μερουλες και μετα ευχομαι να υπαρχουν τα καλυτερα νεα....αφρο περιμενουμε τα νεα σου...οντως για την φιλεναδα σου δεν ειναι η αναμενομενη αυξηση αλλα δεν ειναι ποτε απολυτες οι τιμες αυξησης ελπιζω να συνεχιστει καλα η εγκυμοσυνη της στον γιατρο της πηγε;....πασχαλιτσα μου η μονη γνωση που εχω επι του θεματος ειναι αυτο που ειπατε....η καισσαρικη δηλαδη....μαρακι;;;;;τι κανειςςςςςςς;;;;;εσυ ποτε εχεις γιατρο;;;;

 

Αργυρουλα θα περάσει κι αυτό που θα πάει! Λες και είναι 37 μέρες μου φαίνεται!!! :o

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Argiroula ειμαι καλα αλλα αυτες τις μερες νιωθω πολυ πολυ κουρασμενη ...και αυτη την στιγμη ειμαι ακομα στην δουλεια απο τις 8το πρωι και με εχει πιασει μια νυσταααααα δεν παλευεται...

Εγω εχω τωρα αυχενικη 20του μηνα και αν ολα καλα μετα απο ενα μηνα γιατρο.. εχω μελλον ακομα κοριτσαρες!!!παιδια εχω εντονο προβλημα με τις μυρωδιες...μ μυριζουν τα παντα ασχημα και εντονα....σε σημειο π απο μυρωδιες θελω να κανω εμετο. .σημερα τ πρωι μ μυρισε κατι και εκανα εμετι ευτυχως δεν ειχα φαει τιποτα και εβγαλα κιτρινα υγρα απο το στομαχι π χα πιει το χαπι με νερο....κ στο τελος απο το πολυ ζορισμα ειδα κ λιγο αιματακι αλλα πιστευω ειναι απο τα ουλα μ γιατι ματωνουν συχνα και ηταν κ ελαχιστο σε σημειο π δεν φαινοταν....εσεις τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Argiroula ειμαι καλα αλλα αυτες τις μερες νιωθω πολυ πολυ κουρασμενη ...και αυτη την στιγμη ειμαι ακομα στην δουλεια απο τις 8το πρωι και με εχει πιασει μια νυσταααααα δεν παλευεται...

Εγω εχω τωρα αυχενικη 20του μηνα και αν ολα καλα μετα απο ενα μηνα γιατρο.. εχω μελλον ακομα κοριτσαρες!!!παιδια εχω εντονο προβλημα με τις μυρωδιες...μ μυριζουν τα παντα ασχημα και εντονα....σε σημειο π απο μυρωδιες θελω να κανω εμετο. .σημερα τ πρωι μ μυρισε κατι και εκανα εμετι ευτυχως δεν ειχα φαει τιποτα και εβγαλα κιτρινα υγρα απο το στομαχι π χα πιει το χαπι με νερο....κ στο τελος απο το πολυ ζορισμα ειδα κ λιγο αιματακι αλλα πιστευω ειναι απο τα ουλα μ γιατι ματωνουν συχνα και ηταν κ ελαχιστο σε σημειο π δεν φαινοταν....εσεις τι λετε?

 

Μαράκι μου υπομονή μια γνωστή μου της μύριζε στην εγκυμοσύνη το ava για τα πιάτα ακόμα και τώρα 3 χρόνια μετά την γεννα ! :P Μάλλον Μαράκι μου από την πίεση εάν ματώνουν και συχνά όπως λες. Εφόσον αισθάνεσαι κουρασμένη βρε κούκλα μου προσπάθησε να κοιμάσαι οσο περισσότερο μπορείς.

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αστά goulitsa mou λογο πασχα δεν μπορω να πω να μην βοηθησω και να κανω τον κινεζο....ειδη ελειπα οταν ειχα αποκολληση 2,5 βδομαδες και με εχουν στην ψιλομπουκα!αναγκαστηκα λογο μεγαλης βδομαδας χτυπαω 12ωρα...μονο αυτο να μην ειχα καταταλλα ειμαι καλα...

Link to comment
Share on other sites

Αστά goulitsa mou λογο πασχα δεν μπορω να πω να μην βοηθησω και να κανω τον κινεζο....ειδη ελειπα οταν ειχα αποκολληση 2,5 βδομαδες και με εχουν στην ψιλομπουκα!αναγκαστηκα λογο μεγαλης βδομαδας χτυπαω 12ωρα...μονο αυτο να μην ειχα καταταλλα ειμαι καλα...

 

Κάνε υπομονή βρε κορίτσι μου.. Σιγά σιγά θα χαλαρώσεις. Περνάει ο καιρός. Ειδικά οι γιορτές..

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κόριτσια μου!λοιπόν,γύρισα...όοοοοολα τέλεια!!!μεγάλωσε,ήταν πολύ ζωηρούλη και ξετρελάθηκα βέβαια!μου έγραψε εξετάσεις να κάνω σε μια βδομάδα,να συνεχίσω τα utrogestan και να αρχίσω ασβέστιο!σέξ όοοχι ακόμα...μετά την αυχενική!ααααχ!τώρα έχω σε 2 βδομάδες που θα έχω κάνει την αυχενική!Μαράκι μου,αυτό με τις μυρωδιές είναι φυσιολογικό αλλά να τρώς κάτι στεγνό γιατί είναι καλό για τις αναγούλες!πιστεύω ό,τι είναι τα ούλα γιατί ματώνουν περισσότερο τώρα που είσαι εγκυούλα!Αργυρούλα,πόσα utrogestan πίνεις;να ξεκουράζεσαι μετά την δουλειά και να μην κάνεις δουλειές στο σπίτι!pasxalitsa μου,περίμενε το test pap και βλέπουμε!σου είχε πάρει κολπικό για καλλιέργεια την πρώτη φορά;Goulitsa μου,δεν παλεύεται αυτή η αναμονή!!!εγώ δεν άντεχα και είχα κάνει τέστ πρίν την καθυστέρηση,μεγάλη βλακεία μου γιατί ξόδευα τα λεφτά μου και απογοητευόμουν γιατί ήταν πολύ νωρίς!η χοριακή είναι η μόνη που μπόρει να σου πει την αλήθεια λίγο νωρίτερα...αυτά τα λίγα είχα να πώ!χαχαχαχα...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κόριτσια μου!λοιπόν,γύρισα...όοοοοολα τέλεια!!!μεγάλωσε,ήταν πολύ ζωηρούλη και ξετρελάθηκα βέβαια!μου έγραψε εξετάσεις να κάνω σε μια βδομάδα,να συνεχίσω τα utrogestan και να αρχίσω ασβέστιο!σέξ όοοχι ακόμα...μετά την αυχενική!ααααχ!τώρα έχω σε 2 βδομάδες που θα έχω κάνει την αυχενική!Μαράκι μου,αυτό με τις μυρωδιές είναι φυσιολογικό αλλά να τρώς κάτι στεγνό γιατί είναι καλό για τις αναγούλες!πιστεύω ό,τι είναι τα ούλα γιατί ματώνουν περισσότερο τώρα που είσαι εγκυούλα!Αργυρούλα,πόσα utrogestan πίνεις;να ξεκουράζεσαι μετά την δουλειά και να μην κάνεις δουλειές στο σπίτι!pasxalitsa μου,περίμενε το test pap και βλέπουμε!σου είχε πάρει κολπικό για καλλιέργεια την πρώτη φορά;Goulitsa μου,δεν παλεύεται αυτή η αναμονή!!!εγώ δεν άντεχα και είχα κάνει τέστ πρίν την καθυστέρηση,μεγάλη βλακεία μου γιατί ξόδευα τα λεφτά μου και απογοητευόμουν γιατί ήταν πολύ νωρίς!η χοριακή είναι η μόνη που μπόρει να σου πει την αλήθεια λίγο νωρίτερα...αυτά τα λίγα είχα να πώ!χαχαχαχα...

 

Ουουουου Αφρο μου κάθε μήνα έπαιρνα 3 τεστ 1 clear blue. 2) home test 3) predictor. Αυτή τη στιγμή στο ντουλάπι μου έχω 4 εφεδρικά! 3 predictor και ενα hometest :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Bravo afro μου να μου φιλησεις το ζωηρο βατραχακι σου που κολυμπαει στην κοιλιτσά!αφρο κ αλλες εξετασεις σ γραψε?τι εξετασεις ειναι αυτες?βλεπω να μας κατατρυπανε....και δεν τα παω καλα με τις βελονες!goulitsa simfwnw apolita me tin afro mn kaneis τεστ ουτε καν χωριακη ακομα ειναι πολυ νωρις εγω ειχα κανει τεστ 4μερες νωριτερα και βγηκε αρνητικο....πεταξα και τζαμπα τα λεφτα μου.. .υπομονη και οχι ανχος!και μην λες πουθενα τιποτα βασικο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι,κι'άλλες Μαρία μου αλλά απ'ότι κατάλαβα θα κάνουμε κάθε μήνα κάποιες,δεν ξέρω τι είναι γιατί είναι ακαταλαβίστικα αλλά σίγουρα είναι το pap a και 2-3 άλλα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Bravo afro μου να μου φιλησεις το ζωηρο βατραχακι σου που κολυμπαει στην κοιλιτσά!αφρο κ αλλες εξετασεις σ γραψε?τι εξετασεις ειναι αυτες?βλεπω να μας κατατρυπανε....και δεν τα παω καλα με τις βελονες!goulitsa simfwnw apolita me tin afro mn kaneis τεστ ουτε καν χωριακη ακομα ειναι πολυ νωρις εγω ειχα κανει τεστ 4μερες νωριτερα και βγηκε αρνητικο....πεταξα και τζαμπα τα λεφτα μου.. .υπομονη και οχι ανχος!και μην λες πουθενα τιποτα βασικο!

 

Ξέρετε βρε κορίτσια ο άντρας μου είναι πολύ ψύχραιμος αλλα εγώ κοντεύω να σκάσω ! Μέχρι να είμαι σίγουρη και να σταθεροποιηθώ εννοείται δε φευγει κουβέντα!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κόριτσια μου!λοιπόν,γύρισα...όοοοοολα τέλεια!!!μεγάλωσε,ήταν πολύ ζωηρούλη και ξετρελάθηκα βέβαια!μου έγραψε εξετάσεις να κάνω σε μια βδομάδα,να συνεχίσω τα utrogestan και να αρχίσω ασβέστιο!σέξ όοοχι ακόμα...μετά την αυχενική!ααααχ!τώρα έχω σε 2 βδομάδες που θα έχω κάνει την αυχενική!Μαράκι μου,αυτό με τις μυρωδιές είναι φυσιολογικό αλλά να τρώς κάτι στεγνό γιατί είναι καλό για τις αναγούλες!πιστεύω ό,τι είναι τα ούλα γιατί ματώνουν περισσότερο τώρα που είσαι εγκυούλα!Αργυρούλα,πόσα utrogestan πίνεις;να ξεκουράζεσαι μετά την δουλειά και να μην κάνεις δουλειές στο σπίτι!pasxalitsa μου,περίμενε το test pap και βλέπουμε!σου είχε πάρει κολπικό για καλλιέργεια την πρώτη φορά;Goulitsa μου,δεν παλεύεται αυτή η αναμονή!!!εγώ δεν άντεχα και είχα κάνει τέστ πρίν την καθυστέρηση,μεγάλη βλακεία μου γιατί ξόδευα τα λεφτά μου και απογοητευόμουν γιατί ήταν πολύ νωρίς!η χοριακή είναι η μόνη που μπόρει να σου πει την αλήθεια λίγο νωρίτερα...αυτά τα λίγα είχα να πώ!χαχαχαχα...
μπραβο afro mou ..ολα καλα λοιπον...δεν μου εχει κανει καμια εξεταση ακομα .Μ παρασκευη θα παω πιστευω να μου κανει
Link to comment
Share on other sites

να μαι και παλι...τελος για σημερα...τα utrogestan τα τσαματησα απο εχθες και ξεκινησα vasclor ειναι κολπικη προγεστερονη...μαρακι τα ουλα σου το πιθανοτερο ειναι , εγω στον Ανασταση μου καθε μηνα ημουν στον οδοντιατρο , οπου σημειωστε οτι δεν εχω ουτε σφραγισμα ειμαι πολυ προσεκτικη με τα δοντακια μου.αφρο τελεια τα νεα σου....εξετασεις θα κανουμε πολυ συχνα....θα βαρεθειτε να τρυπιεστε....

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάλι έξω ήμουν και μόλις γύρισα!ναι Μαρία μου,το papa πρέπει να γίνετε το ίδιο 24ωρο με την αυχενική και εγώ βρήκα ραντεβού 20:00 οπότε το papa θα το κάνω την άλλη μέρα μαζί με τις εξετάσεις που θα κάνουμε κάθε μήνα!Αργυρούλα γιατί τα άλλαξες;και τα utrogestan δεν είναι και κολπικά;pasxalitsa,λογικά θα σου κάνει για να δεί ό,τι είναι όλα καλά!εμένα μου έκανε την 2η φορά που πήγα.

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

και τα utrogestan οταν τα χρησιμοποιεις κολπικα εχουν λιγοτερες....και στην πρωτη εγκυμοσυνη ξεκινησα με utrogestan και συνεχισα με την vasclor...αφου δεν εχεις ουτε αιμα ουτε καφε στην αυχενικη τα κοβουν συνηθως...

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...