Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Χαχαχαχαχα!!!όλο εξυπνάδες είναι...πανάθεμα το χιούμορ τους!χαχαχα!ευτυχώς είχα λίγες αναγούλες αλλά εμετό 2-3 φορές έκανα...τώρα βέβαια έκλεισα το τρίμηνο!θα σου περάσουν σύντομα Μαρία μου!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαχαχαχαχα!!!όλο εξυπνάδες είναι...πανάθεμα το χιούμορ τους!χαχαχα!ευτυχώς είχα λίγες αναγούλες αλλά εμετό 2-3 φορές έκανα...τώρα βέβαια έκλεισα το τρίμηνο!θα σου περάσουν σύντομα Μαρία μου!

 

Να δω αν δε μας είχαν τι θα έκαναν !!! Αφρο μου τωρα αρχίζουν τα ωραία! :)

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια μου στον Ανασταση μου ειχα εναν εμετο την ημερα μεχρι την ημερα που γεννησα...σε τουτο εδω δεν μπορω να πω οτι με εχει ταλαιπωρησει με αναγουλες και τετοια μονο λιγη ζαλαδα αλλα οκ...ελεγα μηπως γλιτωνα και με το αιμα παλι αλλα μην τα θελουμε ολα.εσεις πως τα πατε;;;σας εχει σταματησει;;;

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites

οσο για τους αντρες μας αφηστε τους να λενε...εγω οταν σταματησα να γκρινιαζω φοβηθηκε οτι εχω βρει γκομενο...τους αρεσει και η γκρινιτσα και ολα μας....

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχα!!τα θέλει ο απ'αυτός τους...ναι,εγώ έχω να δώ αίμα 5 εβδομάδες και είχε επουλωθεί η αποκόλληση από ό,τι είδαμε στον υπέρηχο!εσύ πως είσαι;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου εχει σταματησει....ειχα λιγα καφε αλλα σταματησαν και αυτα και η αποκοληση ειναι μια γραμουλα πλεον...αφρο μου εκλεισες τριμηνο?ποσο εισαι?εισαι πιο μεγαλη απο μενα νομιζα μια βδομαδα...ποσο εισαι ακριβως?

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε αφρο μου χαιρομαι παρα πολυ...εγω εχω κατι ψιλα ακομα...την δευτερα θα παω στον γιατρο να δουμε τι συμβαινει αυτη την φορα...στον Ανασταση δεν ειχα αποκολληση...απλα συνεβαινε...το ειχα παθει 3 φορες.

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Argiroula εγω ειχα δει αιμα μια φορα και μετα για 5μερες καφε καθημερινα....ειχα παει στον γιατρο και ειχα μια μεγαααααααλη αποκολληση....με εβαλε ξαπλα μονο κρεβατι τουαλετα για 2,5βδομαδες...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πολύ στην 6η εβδομάδα την πρώτη μερά και λίγο καφέ την δεύτερη μέρα και μετά είχα στην έβδομη μια μέρα και μετά τίποτα,τώρα έχω που και που κάποια υγρά αλλά μάλλον είναι φυσιολογικά!Μαρία μου,μην φανταστείς,τώρα πάω στην 13 εβδομάδα αλλά δεν ξέρω και πότε κλείνουμε επίσημα το τρίμηνο!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Argiroula περνεις utrogestan?θελει και πολυ πολυ ξεκουραση....ουτε μαγειρεματα ουτε δουλειες....ξαπλα!!!!αφρο εσυ μεγαλωσες ξαφνικα κοκονα μου...το καλο ειναι οτι περασες τις 12εβδομαδες και τωρα εχεις ξεφυγει απο το μεγαλο κινδυνο..εμενα 2βδομαδες σχεδον μου εμειναν!!!!και μετα την αυχενικη πιστευω θα ειμαστε πολυ πολυ πιο ηρεμες....ποσο θα εισαι στην αυχενικη?

Link to comment
Share on other sites

Argiroula περνεις utrogestan?θελει και πολυ πολυ ξεκουραση....ουτε μαγειρεματα ουτε δουλειες....ξαπλα!!!!αφρο εσυ μεγαλωσες ξαφνικα κοκονα μου...το καλο ειναι οτι περασες τις 12εβδομαδες και τωρα εχεις ξεφυγει απο το μεγαλο κινδυνο..εμενα 2βδομαδες σχεδον μου εμειναν!!!!και μετα την αυχενικη πιστευω θα ειμαστε πολυ πολυ πιο ηρεμες....ποσο θα εισαι στην αυχενικη?

 

Το σας αγχώνει βρε κορίτσια στην αυχενική αν θα είναι καλά τα αποτελέσματα?

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κανονικά μεγάλωσε!απλά ημερολογιακά είμαι 12 και 3 αλλά στον υπέρηχο είναι πάντα λίγο μικρότερο αλλά στην αυχενική νομίζω θα ξέρουμε ακριβώς πόσο είναι...δεν είσαι 11 και κάτι;έτσι νόμιζα!στην αυχενική θα είμαι 13 και 5 νομίζω αλλά σύμφωνα με τον υπέρηχο θα είμαι πιο λίγο!ξεκούραση Αργυρούλα και είναι λογικό να αγχώνεσαι...πότε έχεις γιάτρό;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι goulitsa ειναι πολυ σημαντικη εξεταση...βλεπουν πολλα πραγματα...μακαρι να ειναι ολα καλα!!!

 

Εχω ακούσει ότι βλέπεις τα πάντα. ! Σας εγγυούμαι οτι τα μωράκια σας είναι μια χαρά και υγιέστατα!!!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Imerologiakia kai egw eimai pio megali alla basi iperixou 4meres pio mikri ...diladi twra eimai 10kai 4meres basei ipeeixou....αλλα ο γιατρος μ πε κραταμε την ημερομηνια του ηπερηχου!!!argiroula tin deutera tha περιμενουμε νεα σου...ολα καλα θα ειναι αρκει να ξεκουραζεσαι και να προσεχεις λιγο παραπανω...

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη και ξεκουραση και αυριο πρεπει να σηκωθω 5ωρα το πρωι να παω για δουλεια και να σχολασω 4το μεσημερι. Πως θα αντεξει ο οργανισμος μου και το μωρακι????

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...