Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ


mitsi1

Recommended Posts

Κοριτσακια καλησπερα:P:p:p

Δυστηχως αυτη η απωλεια δεν νομιζω να περναει ποτε.......Απλα με τον χρονο μαλακωνει καπως.

Και εγω απο τοτε που αποχωριστηκα το μωρακι μου οταν πηγαινω στην εκκλησια αναβω κερακι και για εκεινο γιατι ητανε κομματι μου.

Πλεον ολοι νομιζουν οτι ειμαι καλα και οτι το εχω ξεπερασει,γιατι με βλεπουν χαρουμενη και γελαστη γιατι ετσι ειμαι παντα.Αλλα μεσα μου χωρις να το ξερει κανεις ποναω απιστευτα,και ειναι πολλα βραδια που μενω μονη μου οταν εχει κοιμηθει ο αντρας μου και κλαιω.

Δεν νομιζω να μου φυγει ποτε αυτος ο καημος,απλα πρεπει να συνεχισουμε ολες και να το παλευουμε.

Σας φιλω ολες:-P:razz::-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ValiaK, να κάνεις ό,τι σε ανακουφίζει κι ό,τι αισθάνεσαι. Είτε αυτό είναι κεράκι, είτε καδράκι, είτε δεντράκι. Εγώ χτύπησα ένα τατουάζ στο στέρνο, 3 μέρες μετά την απόξεση. Ένα γιαπωνέζικο ιδεόγραμμα που σημαίνει "σπόρος, παιδί". Ήθελα να το βλέπω κάθε μέρα που ξυπνάω με το που κοιτιέμαι στον καθρέφτη, να μην ξεχάσω ποτέ αυτό το παιδάκι που δεν πρόλαβε καν να χτυπήσει η καρδούλα του. Δεν κλαίω πια, μόνο βουρκώνω και με πνίγει ένας κόμπος στο λαιμό.

Link to comment
Share on other sites

Καλά σου είπε ο γιατρός σου xenia μου. Τα ίδια ακριβώς μου είπε και ο δικός μου σήμερα. Εμένα βέβαια ήταν πολύ μικρό για να ζήσει έστω και με επέμβαση, αλλά ακόμη και σε μεγαλύτερα μωράκια που το παθαίνουν καμιά φορά στο τσακ τα προλαβαίνουν. Έτσι ο δεύτερος γιος του αδερφού μου βγήκε μια βδομάδα νωρίτερα γιατί στον τελευταίο υπέρηχο πριν τη γέννα έδειξε πολύ χαμηλούς καρδιακούς παλμούς. Η νύφη μου όμως ήταν στην κλινική, την πήραν αμέσως και γέννησε με καισαρική αμέσως. Αν είχε πάει έστω και μια ώρα αργότερα θα το έχανε το μωρό και είχε μπει στον ένατο!!!

Γι' αυτό μην σκέφτεσαι ότι θα μπορούσες να είχες κάνει κάτι, δυστυχώς κάτι τέτοια πράγματα ξεφεύγουν εντελώς από τον έλεγχό μας. Να ευχόμαστε μόνο να είναι το τελευταίο κακό που μας τυχαίνει...

κοριτσακι μου τωρα διαβασα την αιτια.σκεψου μονο οτι αφου εισαι υγειης δε θα ξανασυμβει αυτη η γκαντεμια!ολα θα πανε καλα ειμαι σιγουρη!

7Ggjp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου τωρα διαβασα την αιτια.σκεψου μονο οτι αφου εισαι υγειης δε θα ξανασυμβει αυτη η γκαντεμια!ολα θα πανε καλα ειμαι σιγουρη!

 

Μακάρι robenula μου, αλλά πώς να αποκλείσω κάποια άλλη; Μόνο να σκέφτομαι θετικά μπορώ, άλλο όπλο δεν έχω...

Εγώ εύχομαι και παρακαλάω για όλες μας...ΟΧΙ ΠΙΑ ΑΤΥΧΙΕΣ, ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ!!!

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

ValiaK, να κάνεις ό,τι σε ανακουφίζει κι ό,τι αισθάνεσαι. Είτε αυτό είναι κεράκι, είτε καδράκι, είτε δεντράκι. Εγώ χτύπησα ένα τατουάζ στο στέρνο, 3 μέρες μετά την απόξεση. Ένα γιαπωνέζικο ιδεόγραμμα που σημαίνει "σπόρος, παιδί". Ήθελα να το βλέπω κάθε μέρα που ξυπνάω με το που κοιτιέμαι στον καθρέφτη, να μην ξεχάσω ποτέ αυτό το παιδάκι που δεν πρόλαβε καν να χτυπήσει η καρδούλα του. Δεν κλαίω πια, μόνο βουρκώνω και με πνίγει ένας κόμπος στο λαιμό.

 

μου αρεσε η σκεψη σου.εγω σκεφτηκα να χτυπησω το ονομα της κορης μου.μετα σκεφτηκα να περιμενω και το δευτερο για να τα κανω μαζι...και εμεινα στην σκεψη.στο τελος θα δειλιασω:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ValiaK, να κάνεις ό,τι σε ανακουφίζει κι ό,τι αισθάνεσαι. Είτε αυτό είναι κεράκι, είτε καδράκι, είτε δεντράκι. Εγώ χτύπησα ένα τατουάζ στο στέρνο, 3 μέρες μετά την απόξεση. Ένα γιαπωνέζικο ιδεόγραμμα που σημαίνει "σπόρος, παιδί". Ήθελα να το βλέπω κάθε μέρα που ξυπνάω με το που κοιτιέμαι στον καθρέφτη, να μην ξεχάσω ποτέ αυτό το παιδάκι που δεν πρόλαβε καν να χτυπήσει η καρδούλα του. Δεν κλαίω πια, μόνο βουρκώνω και με πνίγει ένας κόμπος στο λαιμό.

 

Είναι πολύ ωραία η πράξη σου Newbie G (είμαι μεγάλη fan των tatoos), αλλά ασχέτως tatoo, δε νομίζω ότι θα το ξεχνούσες ποτέ το παιδάκι σου... Κι εγώ ήθελα να κάνω δεύτερο tattoo πριν την εγκυμοσύνη, αλλά ο άντρας μου με απείλησε ότι αν το χτύπαγα, εκείνος θα ξύριζε το κεφάλι του! :D :D :D Και δεν ήθελα να είμαι παντρεμένη με τον Κότζακ!!! :D

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου τωρα διαβασα την αιτια.σκεψου μονο οτι αφου εισαι υγειης δε θα ξανασυμβει αυτη η γκαντεμια!ολα θα πανε καλα ειμαι σιγουρη!

 

Μουσούδι, έχει δίκιο η robenula! Το θέμα είναι η υγεία. Δεν μπορεί, την επόμενη φορά θα είσαι Γκαστόνε αντί για Ντόναλντ...

fourleaf.jpg

Σου στέλνω με αγάπη πολλά τετράφυλλα τριφύλλια!!!

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσε η σκεψη σου.εγω σκεφτηκα να χτυπησω το ονομα της κορης μου.μετα σκεφτηκα να περιμενω και το δευτερο για να τα κανω μαζι...και εμεινα στην σκεψη.στο τελος θα δειλιασω:-D

 

Σώπα Ξένια, δε δειλιάζουμε εμείς. Μια μαμά μιας συμμαθήτριας της κόρης μου έχει χτυπήσει τα αρχικά των παιδών της με ένα φανταστικό σχέδιο! Θα πάμε κι εμείς, μη σου πω και παρέα!

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ωραία η πράξη σου Newbie G (είμαι μεγάλη fan των tatoos), αλλά ασχέτως tatoo, δε νομίζω ότι θα το ξεχνούσες ποτέ το παιδάκι σου... Κι εγώ ήθελα να κάνω δεύτερο tattoo πριν την εγκυμοσύνη, αλλά ο άντρας μου με απείλησε ότι αν το χτύπαγα, εκείνος θα ξύριζε το κεφάλι του! :D :D :D Και δεν ήθελα να είμαι παντρεμένη με τον Κότζακ!!! :D

 

Η αλήθεια είναι ότι ήθελα να κάνω ένα τατουάζ, πολύ πριν μείνω έγκυος, αλλά με την εγκυμοσύνη το ανέβαλα φυσικά. Απλά αν το είχα κάνει από πριν, σίγουρα θα είχα κάνει κάποιο άλλο σχέδιο, ενώ μ αυτό που έγινε, το τατουάζ αποκτά για μένα πολύ συμβολική και μεγάλη συναισθηματική αξία.

 

Εμένα ο άντρας μου το ξυρίζει το κεφάλι του έτσι κι αλλιώς. :-D :-D :-D

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι ήθελα να κάνω ένα τατουάζ, πολύ πριν μείνω έγκυος, αλλά με την εγκυμοσύνη το ανέβαλα φυσικά. Απλά αν το είχα κάνει από πριν, σίγουρα θα είχα κάνει κάποιο άλλο σχέδιο, ενώ μ αυτό που έγινε, το τατουάζ αποκτά για μένα πολύ συμβολική και μεγάλη συναισθηματική αξία.

 

Εμένα ο άντρας μου το ξυρίζει το κεφάλι του έτσι κι αλλιώς. :-D :-D :-D

 

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ValiaK, να κάνεις ό,τι σε ανακουφίζει κι ό,τι αισθάνεσαι. Είτε αυτό είναι κεράκι, είτε καδράκι, είτε δεντράκι. Εγώ χτύπησα ένα τατουάζ στο στέρνο, 3 μέρες μετά την απόξεση. Ένα γιαπωνέζικο ιδεόγραμμα που σημαίνει "σπόρος, παιδί". Ήθελα να το βλέπω κάθε μέρα που ξυπνάω με το που κοιτιέμαι στον καθρέφτη, να μην ξεχάσω ποτέ αυτό το παιδάκι που δεν πρόλαβε καν να χτυπήσει η καρδούλα του. Δεν κλαίω πια, μόνο βουρκώνω και με πνίγει ένας κόμπος στο λαιμό.

 

 

πρωτα γεννηθηκε ο Νικολας μου και μετα απο 1 χρονο η Ρενα μου.Οταν γεννησα την Ρενουλα μου χτυπησα το πρωτο μου τατουαζ στο ποδι,στον αστραγαλο : ΝΙΚΟΛΑΣ

ΕΙΡΗΝΗ

 

Οταν εχασα τον Νικολα μου εκανα τατουαζ την αγαπημενη μου φωτο του (προσωπογραφια) σε ολη την πλατη και στο μπρατσο ενα μωρακι αγγελακι με φτερα που κοιμαται σε ενα συννεφο... και χαμογελαει....

An angel in the book of my life wrote down my baby's birth... Then whispered as she closed the book "... too beautiful for earth " .........

Link to comment
Share on other sites

πρωτα γεννηθηκε ο Νικολας μου και μετα απο 1 χρονο η Ρενα μου.Οταν γεννησα την Ρενουλα μου χτυπησα το πρωτο μου τατουαζ στο ποδι,στον αστραγαλο : ΝΙΚΟΛΑΣ

ΕΙΡΗΝΗ

 

Οταν εχασα τον Νικολα μου εκανα τατουαζ την αγαπημενη μου φωτο του (προσωπογραφια) σε ολη την πλατη και στο μπρατσο ενα μωρακι αγγελακι με φτερα που κοιμαται σε ενα συννεφο... και χαμογελαει....

 

Βάσω, έχω διαβάσει την ιστορία σου... Δεν υπάρχουν λόγια για μια μαμά που χάνει το παιδί της...

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

Σώπα Ξένια, δε δειλιάζουμε εμείς. Μια μαμά μιας συμμαθήτριας της κόρης μου έχει χτυπήσει τα αρχικά των παιδών της με ένα φανταστικό σχέδιο! Θα πάμε κι εμείς, μη σου πω και παρέα!

 

 

μεσα:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

πρωτα γεννηθηκε ο Νικολας μου και μετα απο 1 χρονο η Ρενα μου.Οταν γεννησα την Ρενουλα μου χτυπησα το πρωτο μου τατουαζ στο ποδι,στον αστραγαλο : ΝΙΚΟΛΑΣ

ΕΙΡΗΝΗ

 

Οταν εχασα τον Νικολα μου εκανα τατουαζ την αγαπημενη μου φωτο του (προσωπογραφια) σε ολη την πλατη και στο μπρατσο ενα μωρακι αγγελακι με φτερα που κοιμαται σε ενα συννεφο... και χαμογελαει....

 

βασω λυπαμαι

Link to comment
Share on other sites

πρωτα γεννηθηκε ο Νικολας μου και μετα απο 1 χρονο η Ρενα μου.Οταν γεννησα την Ρενουλα μου χτυπησα το πρωτο μου τατουαζ στο ποδι,στον αστραγαλο : ΝΙΚΟΛΑΣ

ΕΙΡΗΝΗ

 

Οταν εχασα τον Νικολα μου εκανα τατουαζ την αγαπημενη μου φωτο του (προσωπογραφια) σε ολη την πλατη και στο μπρατσο ενα μωρακι αγγελακι με φτερα που κοιμαται σε ενα συννεφο... και χαμογελαει....

 

 

:-( :sad: :-( :sad: :-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρωτα γεννηθηκε ο Νικολας μου και μετα απο 1 χρονο η Ρενα μου.Οταν γεννησα την Ρενουλα μου χτυπησα το πρωτο μου τατουαζ στο ποδι,στον αστραγαλο : ΝΙΚΟΛΑΣ

ΕΙΡΗΝΗ

 

Οταν εχασα τον Νικολα μου εκανα τατουαζ την αγαπημενη μου φωτο του (προσωπογραφια) σε ολη την πλατη και στο μπρατσο ενα μωρακι αγγελακι με φτερα που κοιμαται σε ενα συννεφο... και χαμογελαει....

 

Υποκλεινομαι στην δυναμη που εχεις..

Link to comment
Share on other sites

Μουσούδι, έχει δίκιο η robenula! Το θέμα είναι η υγεία. Δεν μπορεί, την επόμενη φορά θα είσαι Γκαστόνε αντί για Ντόναλντ...

fourleaf.jpg

Σου στέλνω με αγάπη πολλά τετράφυλλα τριφύλλια!!!

 

Ευχαριστώ πολύ Βάλια μου!!!Θα τα φυλάξω ως κόρη οφθαλμού!!!

Κορίτσια, ανυπομονώ να περάσουμε όλες στην επόμενη φάση...τεστ εγκυμοσύνης, θετικές απαντήσεις, χαμόγελα, οι μήνες να περνάν χωρίς δυσάρεστα και στο τέλος...η καθεμιά με το μωράκι της αγκαλιά!!!Μόνο αυτό θέλω, τίποτε άλλο, αλήθεια....

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

πρωτα γεννηθηκε ο Νικολας μου και μετα απο 1 χρονο η Ρενα μου.Οταν γεννησα την Ρενουλα μου χτυπησα το πρωτο μου τατουαζ στο ποδι,στον αστραγαλο : ΝΙΚΟΛΑΣ

ΕΙΡΗΝΗ

 

Οταν εχασα τον Νικολα μου εκανα τατουαζ την αγαπημενη μου φωτο του (προσωπογραφια) σε ολη την πλατη και στο μπρατσο ενα μωρακι αγγελακι με φτερα που κοιμαται σε ενα συννεφο... και χαμογελαει....

 

Μακάρι να μπορούσα να σου κάνω μια μεγάλη, τρυφερή αγκαλιά...και να διαβάσεις στα μάτια μου όσα αδυνατούν να εκφράσουν όλου του κόσμου οι λέξεις...

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Βάλια μου!!!Θα τα φυλάξω ως κόρη οφθαλμού!!!

Κορίτσια, ανυπομονώ να περάσουμε όλες στην επόμενη φάση...τεστ εγκυμοσύνης, θετικές απαντήσεις, χαμόγελα, οι μήνες να περνάν χωρίς δυσάρεστα και στο τέλος...η καθεμιά με το μωράκι της αγκαλιά!!!Μόνο αυτό θέλω, τίποτε άλλο, αλήθεια....

 

Μακάρι mousoudi μου, μακάρι για όλες τις πονεμένες μανούλες...

 

Σήμερα θα πάρω τις εξετάσεις του θυρεοειδή. Ευχηθείτε μου καλή τύχη! (μην έχω τα χαΐρια της παλλίνδρομης πάλι...)

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι mousoudi μου, μακάρι για όλες τις πονεμένες μανούλες...

 

Σήμερα θα πάρω τις εξετάσεις του θυρεοειδή. Ευχηθείτε μου καλή τύχη! (μην έχω τα χαΐρια της παλλίνδρομης πάλι...)

 

good luck!μην ανησυχεις,εαν τον εχεις υπο ελεγχο τον θυροειδη δεν υπαρχει προβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι mousoudi μου, μακάρι για όλες τις πονεμένες μανούλες...

 

Σήμερα θα πάρω τις εξετάσεις του θυρεοειδή. Ευχηθείτε μου καλή τύχη! (μην έχω τα χαΐρια της παλλίνδρομης πάλι...)

 

Μόνο καλή τύχη να σου ευχηθούμε; ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!! Άντε να μας πεις τα ΤΕΛΕΙΑ αποτελέσματα των εξετάσεων, να χαρούμε κι εμείς μαζί σου!!!

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsia.exw na mpw sto site kai na grapsw ena xrono.exw kanei 2 pallidromes. h mia sthn 13 evdommada kai h allh stin 8.oxi rakos,oxi kammatia ti na pw.den perigrafete ayto poy niwthw....oti hthela perisotero sth zwh moy einai na kanw ena eggelaki!kaname ejsetaseis me ton antra moy kai exoyme prodlhma me ta antisomata,exw k throvofilia poy thn anakalipsa meta tis palidromes fisika,kaname th therapeia mas gia ta antisomata.to perithorio poy exw na minw eguos teliwnei to dekevrio kai opws katalavenete akoma tipota!exoy ksekinhsei apo ton ioynio k na fantastite oti menw kai efkola....:rolleyes: sthn periodo thn twrinh moy eixa mia anomalia eixa ligo kafe gia kanena 2wro k meta tipota kai trelathika apo th xara moy!lew egine epiteloys alla 2 meres meta....:cry:tipota.pali periodos.apogohtevome vre koritsia.den thelw na ksana paw athina giauto.a!ksexasa na sas pw exoyme k stigma.....telio e?:(

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...