Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αστα να πανε η μερα σημερα και για μενα εχω ξεποδαριαστει με τις αλλαγες!!!!και ειναι και κατι σπαστικες πωλητριες!!!!οτι κανω αυτες τις μερες γιατι φευγει η μαμα μου την αλλη εβδομαδα και δεν εχω περιθωρια....εσυ τι επαθες;;;

.png
Link to comment
Share on other sites

micnat δεν την γλυτώνουμε την αντιβίωση

 

Εγώ είμαι στην δουλειά (και εδώ χάλια !!!!)

και η μανούλα μου τα έχει παίξει...

 

δίνει depon μια μισή ωρίτσα είμαστε καλά και μετά πάλι πέρνουμε τον ανήφορο...

.png.png
Link to comment
Share on other sites

pinkblue περαστικά για το μπεμπάκι....

οι κωλοϊώσεις δε μας έχουν αφήσει κι εμάς

 

εμείς είμαστε οικογενειακώς απ την Κυριακή με γαστρεντερίτιδα

και πάνω που ήταν καλύτερα ο μικρός και τον πήγα σήμερα σταθμό, μου είπαν να μην τον πάω αύριο γιατί τους έκανε 4 φορές διάρροια (Ενώ σε μένα είχε σταματήσει από χτες το πρωί γμτ)

 

στο τέλος θα με απολύσουν.... τη βλέπω τη δουλειά :?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια και περαστικα,απ'οτι διαβασα κυκλοφορουν πολλες ιωσεις....

Για να μην ανοιγω νεο θεμα θα ηθελα να μου πειτε ποσα κουφετα περιπου εχει ενα κιλο choco almond του Χατζηγιαννακη.Θα βαφτισω τον ανηψιο μου τα Χριστουγεννα και θα κανουμε μονοι μας τις μπομπονιερες οι οποιες θα ειναι 60 και θα παραγγειλω μεσω ιντερνετ τα κουφετα.Ποσα κιλα να παρω αν βαλω 5 σε καθε μπομπονιερα? (ε δε θα φαμε και λιγα?χεχεχε)

.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και περαστικα,απ'οτι διαβασα κυκλοφορουν πολλες ιωσεις....

Για να μην ανοιγω νεο θεμα θα ηθελα να μου πειτε ποσα κουφετα περιπου εχει ενα κιλο choco almond του Χατζηγιαννακη.Θα βαφτισω τον ανηψιο μου τα Χριστουγεννα και θα κανουμε μονοι μας τις μπομπονιερες οι οποιες θα ειναι 60 και θα παραγγειλω μεσω ιντερνετ τα κουφετα.Ποσα κιλα να παρω αν βαλω 5 σε καθε μπομπονιερα? (ε δε θα φαμε και λιγα?χεχεχε)

 

 

1 κιλό έχει γύρω στα 250 αν θυμάμαι καλά. Πάρτε 2 κιλά για να φάτε κιόλας γιατί εγώ είχα πάρει ίσα ίσα με τη σκέψη "σιγά πόσα θα φάω;" και μετά έτρεχα να αγοράσω πάλι!! Πόσο τα βρήκες το κιλό;

Link to comment
Share on other sites

Αχ ευχαριστω πολυ για την αμμεση απαντηση.Τα βρηκα 11,23 το κιλο και λεω να τα παραγγειλω.Καλα δεν ειναι?

Μιαμ μιαμ θα τα τραγανισουμε!!!Ελπιζω να μην τα παρα-τραγανισουμε και βαλουμε τελικα 4 σε καθε μπομπονιερα,χεχεχε! :lol::lol::lol:

.png
Link to comment
Share on other sites

Pinkblue, είσαι σε πολύ καλό δρόμο! Κι εγώ έχασα 4 κιλάκια για τη βάφτιση αλλά μετά που χαλάρωσα, το ένα κιλό το ξαναβρήκα σε 4 μέρες :cry:

 

mincat o δρόμος που διάλεξα είναι μακρύς και στρωμμένος με σαλάτες κοτόπουλα και ψάρια...

 

και όσο σκέφτομαι ότι δεν θα ξαναφάω γλυκό μέχρι τα Χριστούγεννα με πιάνει ...

 

ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΔΙΑΙΤΑ....ΣΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ!!! ΞΕΚΗΝΆΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΘΕΛΗΣΗ....

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ Η ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ Η ΔΙΑΙΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝΑΒΛΗΘΕΙ!!!!!! ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΘΕΕ ΜΟΥ;;;;;; ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΡΟΥΧΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΛΕΕΙ ...ΓΙΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ... ΟΤΑΝ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ..... :twisted:

The Boss 29/12/04

Frankie 20/05/08

Peekaboo 1/12/11

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κι από εμένα. Καιρό είχα να μπω. Καταρχήν να ευχηθώ τα καλύτερα για τα νεοφώτιστα ζουζουνακια της παρέας, μαμαδες να σας ζήσουν να τα χαίρεστε. Επειτα να ευχηθώ με το καλό στις επικείμενες βαπτίσεις, και τέλος να σας πω τα νέα και τις απορίες μου.

Λοιπόν βαπτίζω το μπεμπουλίνι μου στις 26,

φόρεμα ακόμη δεν έχω βρει,

κιλά δεν έχω χάσει ούτε γραμμάριο,

το μαλλάκι μου μετά από ένα αποτυχημένο κούρεμα έχει γίνει χάλια και δεν ξέρω πως να το χτενίσω,

το γλυκό σταφύλι δεν μου έφτασε για να γεμίσω τα βαζάκια μου κι έτσι έβαλα την πεθερά μου να μου φτιάξει κι άλλο, (κυδώνι αυτή τη φορά).

παπούτσια δεν έχω πάρει ακόμη αφού δεν ξέρω τι θα φορέσω

μπομπονιέρες δεν έχω δέσει ακόμη γιατί δεν έχω γλυκό,

ο φωτογράφος ζητά 500 ευρώ για την πιο απλή δουλειά αλλά τέτοια ώρα τέτοια λόγια

ο παπάς δεν με αφήνει να στολίσω την εκκλησία με μπαλόνια

και πολλά πολλά άλλα. :(

:? κι έρχομαι και ρωτάω θα μπορέσω να τα τακτοποιήσω όλα αυτά σε μια βδομάδα που μου μένει?

2ον Τι θα λέγατε αν φορούσα στη βάπτιση ένα μαύρο παντελονάκι υφασμάτινο, καμπάνα (να κόβει κιόλας), με 'ενα κρουαζέ πουκαμισάκι χρώματος λευκού, ή χρυσαφί (τα οποία υπάρχουν ήδη στην ντουλάπα μου) κι ένα άσπρο σακάκι ΄(το οποίο είχα πάρει για ένα γάμο πριν ένα μήνα και το χρυσοπλήρωσα 150 ευρώ, αλλά το λατρεύω).

Λέτε να πέσει αρνητικός σχολιασμός αν δεν βάλω φόρεμα?

 

Και μια απορία που με καίει για τις μανούλες που καταπιάστηκαν με τα γλυκά του κουταλιού. Έχω γεμίσει τα μισά βαζάκια και τα έχω στο ψυγείο, αν τα βγάλω τώρα μια βδομάδα πριν για να δέσω τις μπομπονιέρες λέτε να χαλάσει το γλυκό :?::?::?:

 

Αχ αν βγάλετε άκρη από όλα όσα έγραψα please Heeeeeeelp :!::!:

glitterfy071816980D37.gif 767d1f5390.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ αν βγάλετε άκρη από όλα όσα έγραψα please Heeeeeeelp :!::!:

 

γειά σου Μένια!!!!

Βλέπω επικρατεί οργασμός!!!! Θα δέσεις κουφέτα πάνω στα γλυκάκια;;; Απ'ότι θυμάμαι, θα βάλεις το βαζάκι και τα κουφέτα μέσα σε πουγκί ε;;; Μπορείς να έχεις τα πουγκάκια έτοιμα με τα κουφέτα, και μόλις έχεις και τα υπόλοιπα γλυκάκια, να τα βάλεις όλα μέσα, 2-3 ωρίτσες θα σου πάρει πιστεύω...

 

Το ντύσιμο που λες εμένα μου ακούγεται μια χαρά!!!!!!!!!! Δεν θα ασχολιόμουν να πάρω κάτι καινούριο αν ήμουν στη θέση σου!!!

Για την κόμη, τι να πω, άσε λίγες μέρες να περάσουν που θα στρώσει λίγο το μαλλί και το ξανασκέφτεσαι...

 

Για τα γλυκάκια πάντως, αφήνω τις έμπειρες μαγείρισσες να σου απαντήσουν πιο ειδικά :wink:

Όλα θα πάνε καλά!!! Και δεν πειράζει για τα μπαλόνια, κάνεις και οικονομία... Ή πάρτα για το κέντρο αν κάνετε μετά...

Link to comment
Share on other sites

Μένια συμφωνώ σε όλα με την micnat!

όσο για το γλυκό, σε μια βδομάδα δεν παθαίνει απολύτως τίποτα εκτός ψυγείου

δεν έχουμε δα και καύσωνα! πάνε οι ζέστες, πέρασαν! φτιάξτες και μην αγχώνεσαι

βάλε σε μια σειρά τις δουλειές σου και σβήνε μία μία ότι κάνεις

 

το παντελονάκι μια χαρά! μη μασάς!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!!

πλησιαζει και εμας η μερα και οι μυξες ακομα καλα κρατουν ...ουφ....

ψιλοτελειωσα παντως και τωρα εχω μονο κατι εκρεμμοτητες με τα τραπεζια μου...(ο κοσμος δεν παει καλα..τους παρακαλαω να μου πουν αν θα ερθουν...λες και μας κανουν χαρη :twisted: )

α και ο καιρος λεει στο ιντερνετ ψιλοβροχο την κυριακη εσεις ακουσατε κατι?

μενια βαλε αυτα που εχεις μια χαρα θα ειναι οσο για το γλυκο κουταλιου δεν ειναι?γιαιτ το εβαλες στο ψυγειο?νομιζω δεν παθαινει τιποτα να το βγαλεις εξω....

αυτααααα

HKTLp3.pngNQ8bp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!!

πλησιαζει και εμας η μερα και οι μυξες ακομα καλα κρατουν ...ουφ....

ψιλοτελειωσα παντως και τωρα εχω μονο κατι εκρεμμοτητες με τα τραπεζια μου...(ο κοσμος δεν παει καλα..τους παρακαλαω να μου πουν αν θα ερθουν...λες και μας κανουν χαρη :twisted: )

α και ο καιρος λεει στο ιντερνετ ψιλοβροχο την κυριακη εσεις ακουσατε κατι?

μενια βαλε αυτα που εχεις μια χαρα θα ειναι οσο για το γλυκο κουταλιου δεν ειναι?γιαιτ το εβαλες στο ψυγειο?νομιζω δεν παθαινει τιποτα να το βγαλεις εξω....

αυτααααα

 

Κάνε τις μύξες πλεξούδες και πορεύσου!!!!!!!!!!!!!!!!

Υπομονή και ορό...

Ο κόσμος δεν πάει καθόλου καλά... Εγώ αυτή τη φορά δεν έβαλα καν τηλέφωνα για ειδοποίηση μιας και ήξερα πως δεν παίρνει κανείς, οπότε να μη μου χαλάσει και το στυλ της πρόσκλησης... Τους ρωτάς μια μέρα πριν, και σου λένε "Δεν ξέρω, θα δω..." ...Δεν τους περνάει από το μυαλό να κάνουν αλλιώς...

Για τον καιρό ελπίζω να είναι καλός γιατί θα πάμε εκδρομούλα...

 

Ω-μάμα όλα καλά μ'εσένα;;; Πολλά φιλιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μενια μια χαρα μου ακουγονται τα ρουχα!!!κοιτα να κανεις τιποτα αλλο...ααα συμβουλη σε σενα και οσες βαφτιζουν παρτε εξτρα πετσετα να στρωσετε στο τραπεζι που θα αλλαξετε το μωρο γιατι το τραπεζομαντιλο ειναι λεπτο και πολλες φορες οχι τοσο καθαρο...οσο για το γλυκο δεν παθαινει τιποτα για μια εβδομαδα εξω...φιλακια και ψυχραιμια!!!

.png
Link to comment
Share on other sites

Μicnat, Μαμά του Ωρίων,ριτα79, zoi- mpempis, ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Δηλαδή σας αρέσε αυτό το ντύσιμο ε!

Είναι που σπάνια φοράω φορέματα στη ζωή μου είναι και ο σωματότυπος μου έτσι που μόνο με παντελόνι φαίνομαι κόσμια. Έτσι άλλωστε αισθάνομαι και πιο άνετα. Βέβαια στα σίγουρα θα πέσουν όλοι να με φάνε που δεν βάζω τουαλέτα σαν μάνα που είμαι αλλά ποιος τους ακούει? :wink:

Μένια συμφωνώ σε όλα με την micnat!

όσο για το γλυκό, σε μια βδομάδα δεν παθαίνει απολύτως τίποτα εκτός ψυγείου

δεν έχουμε δα και καύσωνα! πάνε οι ζέστες, πέρασαν! φτιάξτες και μην αγχώνεσαι

βάλε σε μια σειρά τις δουλειές σου και σβήνε μία μία ότι κάνεις

 

΄

Ωραία άρα μπορώ να αρχίσω να φτιάχνω και τις μπομπο, είχα άγχος μη μυ χαλάσει το γλυκό και δηλητηριάσω τον κόσμο :D

ριτα79 το γλυκάκι το έβαλα στα βαζάκια και όλα μαζί στο ψυγείο γιατί δεν είμαι σίγουρη αν τα βαζάκια κλείνουν αεροστεγώς και φοβόμουν μη μου μουχλιάσει.

Α έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με τους καλεσμένους αλλά ευτυχώς στο μαγαζί κάναμε συμφωνία όσα άτομα έρθουν για τόσα να πληρώσουμε. :wink:

glitterfy071816980D37.gif 767d1f5390.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσι καλημέρα,

 

Μόλις έφτασα στο γραφείο και είπα να σας πω τον πόνο μου..

 

Επείδη ο πυρετός του μικρού μου δεν έπεσε 39 και σήμερα το ξημέρωμα είπα επειδή έρχεται ΣΚ να τον πάω στην παιδίατρο να τον δεί...

Σημείωση η παιδίατρος είναι του ΙΚΑ και το απόγευμα διατηρεί ιατρείο. Εγώ στο ΙΚΑ δεν είχα πάει ποτέ.. πάντα στο ιατρείο.

Σήμερα το πρωί λέω δεν πάω στο ΙΚΑ αφού η ίδια παιδίατρος θα τον δει.

Παίρνω στο 184 κλεινω ραντεβού και μου 9,10 το πρωί.

Πάω 9,00 το πρωί στο ΙΚΑ και δεν είναι κανείς εκτος από τον Διευθυντή, ο οποίος είναι στο γραφείο του και λύνει ΣΤΑΥΡΟΛΕΞΟ. Ούτε γραμματέας ούτε γιατροί !!!! θα έρθουν λέω ας περιμένω...

Περιμένω 20 λεπτά ο μικρός έχει πλαντάξει στο κλάμα γιατί ψήνεται το μωράκι μου...

Σηκώνομαι και με ακούει ο "ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ" και λέει ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΚΕΦΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟΛΕΞΟ "Εσεις κυρία τι θέλετε;"

Την ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ απαντάω, αφού έχουν περάσει διάφορες "ευγενικές" απαντήσεις από το μυαλό μου, έχω κλείσει ραντεβού στο 184.

Α, μου λέει, χωρίς να με κοιτάει -σταυρόλεξο- είπαμε, ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΔΗΛΩΣΕ ΑΣΘΕΝΕΙΑ.

και γιατί δεν ενημερώνεται το 184 λέω εγώ κάπως ΑΓΡΙΑ να μην ταλαιπωρείται ο κόσμος;

Εγώ κυρία μου είμαι διευθυντής εδώ δεν είναι αυτή η δουλεία μου !!!!

ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ ΤΟΥ ΛΕΩ...

ΤΟΤΕ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ... ΤΟ ΒΟΔΙ....

 

Μαζεύω τα κομμάτια μου και τον μικρό ο οποίος ακόμα κλαίει... και πάω στο ΠΕΣΥ στην Περαία...

Μπαίνω μέσα και είναι 3 γλυκιές κυρίες οι οποίες χασκογελάνε...

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΘΕΛΕΤΕ; μου λέει μία η οποία μάλλον ενοχλήθηκε από το κλάμα το μπέμπη.

ΜΑΛΙΣΤΑ απαντάω εγώ...ΕΤΟΙΜΗ να εκραγώ...

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ (Χαχαχα σώπα ρε Ελένη(η διπλανή της))

δηλαδή αν αρρωστήσουμε Παρασκευή τι κάνουμε ? Επιμένω εγώ...

ΣΥΓΝΩΜΗ δεν σας άκουσα μου λέει η κοπελιά... κλαίει και το μωρό...

 

Αν έχει πρόβλημα το παιδάκι να το πάτε το ΚΈΝΤΡΟ ΥΓΕΊΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ..

-ΕΛΑ ΚΑΛΕ λεω εγώ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΓΗΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ...

-ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΤΕ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ?? (Σταμάτησαν να γελάνε!!)

δεν απάντησα ΕΦΥΓΑ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ...

 

το τι έγινε εκεί θα σας το πω σε λίγο...

.png.png
Link to comment
Share on other sites

.... περαστικά σας ... ελπίζω να πάνε όλα καλά. Καλά έκανες και το πήγες γιατρό, με τόσο πυρετό, περιμένω να πεις τι έχει τελικά... Και τις περιπέτειες σου με το τέλεια οργανωμένο και αποτελεσματικό σύστημα υγείας μας...

Link to comment
Share on other sites

...και τώρα η συνέχεια...

 

Φτάνω στην Μηχανιώνα, πάω στην υποδοχή

Παιδίατρος?

Μαλιστα κυριά μου ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΌ Α, Β, Γ ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ

 

Ευχαριστώ λέω εγώ...και πάω

 

Παιδιατρικό Γ χωρίς Γιατρό

Παιδιατρικό Β χωρίς Γιατρό

Παιδιατρικό Α επιτέλους Γιατρός

η πόρτα μισάνοικτη και Γιατρός μιλάει στο τηλέφωνο...

περιμένω λίγο

μου λέει ένας Παππούς που περιμένει να μπει δίπλα στον παθολόγο..

δεν είναι κανείς μέσα περάστε...

Πάω να μπω μου κάνει σήμα ο γιατρός να μην μπω γιατί συνεχίζει να μιλάει !!!

Τον σταυροκοιτάω

Πάτε στο Β μου λέω

Πάω στο Β..χωρίς γιατρό

Περνάει από μπροστά μου ο γιατρός του Α

δεν έχει γιατρό εδώ του λέω....

Θα έρθει ο συνάδελφος μου λέει και φεύγει

Τον βλέπω πάει στον διευθυντή του χαχαχα γελάει -καλό ταξίδι - του λέει ο διευθυντής να περάσετε καλά...

Ξαναπερνάει από μπροστά μου... ο μικρός κλαίει...

Δεν ήρθε ο συνάδελφος του λέω

Θα έρθει μου λέει...και πάει να φύγει...

Έχω γίνει κατακόκκινη απο το θυμό μου...το ξέρω γιατι αισθανόμουν να καίω και εγώ μαζί με το παιδί...

Αντε καλά μου λέει έλα να δω εγώ....(μου έκανε και χάρη)

Μπαίνουμε μέσα δεν με ρωτάει τίποτα..

Ξεντύστε το μου λέει

το ξεντύνω

το εξετάζει 15 λεπτά!!!! (καλός χρόνος)

και μου λέει...

ΤΟ ΣΤΗΘΆΚΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟ

Η ΠΛΑΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΑΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΙΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΕΡΑΤΕ?

Κόλπος μου ήρθε...δεν άντεξα ρε κορίτσια

ΚΑΛΑ ΡΕ ΓΙΑΤΡΕ ΕΞΕΤΆΖΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ?

για τον πυρετό το φέρατε?????

Ε ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ......

Ε ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΙΩΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΩΣΤΕ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΣΕΙ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟ ΔΕΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ε ΑΝΤΕ ΚΑΙ Γ.....ΗΤΕ ΕΙΠΑ...

πήρα το παιδί και εφυγα...

 

συμπέρασμα ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΤΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ....

.png.png
Link to comment
Share on other sites

αχ pinkblue πως σε καταλαβαινω!!!κι εμεις τα ιδια σημερα κοντεψα να την ξεμαλιασω την παιδιατρο που βρηκα τελικα!!!!αφου περιμενα μια ωρα (ειχα ραντεβου )συμπερασμα πρεπει να τα σκαμε για να βρουμε ακρη.......

.png
Link to comment
Share on other sites

αχ pinkblue πως σε καταλαβαινω!!!κι εμεις τα ιδια σημερα κοντεψα να την ξεμαλιασω την παιδιατρο που βρηκα τελικα!!!!αφου περιμενα μια ωρα (ειχα ραντεβου )συμπερασμα πρεπει να τα σκαμε για να βρουμε ακρη.......

 

Εγώ βρήκα την "άρρωστη" παιδίατρο μας...στο κινητό και έρθει στο σπίτι να τον δει (70 ευρω) :evil::evil: πριν πάει στο ιατρείο!!!! :evil::evil:

 

Να τις τα πω ρε κορίτσια ή όχι ???????

.png.png
Link to comment
Share on other sites

ερχομαι με συνταρακτικα νεα!!!!λογο της αρωστιας του Μαριουλη με πηρα η πεθερα τηλεφωνο για να μαθει πως παει το παιδι και για κους κους απο την βαφτιση....

καλα με αφησε αφωνη μου ειπε κατα λεξη οτι την εβγαλα ασπροπροσωπη!!!!!

πρωτη φορα λεει τετοια κουβεντα μηπως να ανησυχω;;;; :lol::lol:

οτι ολοι εντυπωσιαστηκαν,οτι τα ειχα ολα περιποιοιμενα και ομορφα!!!

οτι της εδιναν ολοι συνχαριτηρια!!!!!

ελικρινα χαρηκα νιωθω οτι ο κοπος το ανχος και τα χρηματα που ξοδεψαμε δεν πηγαν χαμενα!!και δεν το λεω αυτο γιατι μου ειπε αυτα η πεθερουλα αλλα ατομα που αγαπω και μας αγαπουν.....

.png
Link to comment
Share on other sites

ερχομαι με συνταρακτικα νεα!!!!λογο της αρωστιας του Μαριουλη με πηρα η πεθερα τηλεφωνο για να μαθει πως παει το παιδι και για κους κους απο την βαφτιση....

καλα με αφησε αφωνη μου ειπε κατα λεξη οτι την εβγαλα ασπροπροσωπη!!!!!

πρωτη φορα λεει τετοια κουβεντα μηπως να ανησυχω;;;; :lol::lol:

οτι ολοι εντυπωσιαστηκαν,οτι τα ειχα ολα περιποιοιμενα και ομορφα!!!

οτι της εδιναν ολοι συνχαριτηρια!!!!!

ελικρινα χαρηκα νιωθω οτι ο κοπος το ανχος και τα χρηματα που ξοδεψαμε δεν πηγαν χαμενα!!και δεν το λεω αυτο γιατι μου ειπε αυτα η πεθερουλα αλλα ατομα που αγαπω και μας αγαπουν.....

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ήθελα να ξερα όλες οι πεθερές από το ίδιο καλούπι βγαίνουν;;;;

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...