Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

Κι εμείς είμαστε με μύξες και συνεχή ξερόβηχα (ο Ερμής). Τα μεγάλα έχουν μόνο μύξες... Ελπίζω να είναι καλύτερα την Κυριακή αν και με το κρύο και τα 10 μποφόρ που λένε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περαστικούλια σας!!!

Σ᾽ευχαριστώ πολύ!!!! Βήχει συνέχεια το μωράκι μου τώρα που κοιμάται, το λυπάται η ψυχή μου... Πάω κι εγώ για ύπνο..

 

ΤΕΛΕΙΩΣΑ τις ετοιμασίες!!!!!!! Αλλά δεν αντέχω να βάλω φωτό! Αύριο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα!!!!

Micnatάκι, φεύγω για ΣΚ και θα ξαναμπώ Δευτέρα στο φόρουμ , οπότε θα σου ευχηθώ από τώρα! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ όλα να γίνουν και να περάσετε τέλεια! Ελπίζω ο Ερμάκος-to-be να είναι καλύτερα και να την ευχαριστηθεί τη βουτίτσα του! Περιμένουμε αγωνιωδώς φωτό και λεπτομερείς περιγραφές! Φιλιά :D

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Παράλειψη :oops:

Και φυσικά ευχές και στις υπόλοιπες μανούλες που βαφτίζουν τα μπουμπούκια τους!!!

Αγγελούδια

Ζωή

Λένα

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! :D

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλέ εδώ είμαι :oops:

έχω ένα προσωπικό θέμα και δεν είμαι σε τσακίρ κέφι να μπαίνω και να γράφω :oops:

 

αλλά, να...ξημέρωσε νέα μέρα, θα προσπαθήσω να είμαι κάπως αισιόδοξη και θα γράψω σήμερα :P

να, θα με φάτε πάλι στη μάπα :lol:

 

 

 

micnat ΕΥΓΕ νέα μου! :D άντε τώρα, κάνε κούρα ομορφιάς για αύριο! :D

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες!!!!ελπιζω μονο να μην ριχνει και βροχη αυριο....γιατι ολα τα αλλα τα εχουμε...ψυχρα,αερα,βροχιολιτιδα :cry: λεπτομεριες και φωτο απο δευτερα....

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες!!!!ελπιζω μονο να μην ριχνει και βροχη αυριο....γιατι ολα τα αλλα τα εχουμε...ψυχρα,αερα,βροχιολιτιδα :cry: λεπτομεριες και φωτο απο δευτερα....

 

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!!!!!

Και ολα να πανε καλα!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ ΟΟΟΟΟΟΛΕΣ σας για τις ευχές σας και ανταποδίδω να πάνε όλα καλά αύριο για όλες και ειδικά για τα μωράκια μας που θα ταλαιπωρηθούν και είναι και αρρωστούλικα όλα όπως κατάλαβα...

Αγγελούδια

Ζωή

Λένα

Ρίτα

με το καλό και σας εύχομαι να είναι η αυριανή μέρα υπέροχη και χαρούμενη

Φιλιά...

Δεν το βλέπω για φωτό απόψε, έχω κάτι τελευταίες αλλαγές για το τραπέζι %#*&@%#$ και να φτιάξω και λίγο μουσική για το χορό...

Σας φιλώ και επιφυλάσσομαι για αύριο το βράδυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

micnat ευχομαι με το καλό να βαφτιστεί το μωρούλι σου, περαστικά σας και περιμένουμε νέα και σχόλια από τη βάφτιση. Να εισαι καλά και να χαιρεσαι την οικογένεια σου.

 

Πολλές ευχές και για ολες τις μανούλες που βαφτίζουν αυριο.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό οι βαφτίσεις!!!

Καλοφωτισμένα τα αστεράκια σας!!!

 

Περιμένουμε φώτο με τρέλα...

 

:lol: :lol: :lol::lol::lol:

 

ΥΓ. όχι δικαιολογίες του τύπου "είμαστε κουρασμένες από τα βαφτίσια" και τέτοια.

Θέλουμε φώτο και τις θέλουμε τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σας!!!! Σας μιλάει μια ξαλαφρωμένη μαμά! Ουφ!!! Όλα πήγαν τέλεια, είμαι πολύ χαρούμενη!

Έχω βάλει ένα ποτηράκι μοσχοφίλερο και ένα μπολάκι γαριδάκια (πάει η δίαιτα) και ανεβάζω φωτογραφίες... Αναμένετε πλήρη αναφορά μέσα στην επόμενη ώρα. Over για τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλή εβδομάδα!

 

Μπομπονιέρες τέλος! Η τελευταία φτιάχτηκε στης 11 το βράδυ. Πήρα και καλάθι, το στόλισα, τις έβαλα μέσα και τις καμαρώνω μόνη μου :oops:

 

Μια επίσκεψη στο jumbo μένει για μπαλόνια, 2-3 κουβαδάκια, 1 φαναράκι και ότι άλλο μου γυαλίσει για διακόσμηση!

13e2p2.png

Link to comment
Share on other sites

michat είσαι εντάξει στις υποχρεωσεις σου απέναντι στο φόρουμ:ανέβασες άμεσα φώτο.

 

Περιμένουμε και τα υπόλοιπα κορίτσια!

 

:D Μα δε γινόταν αλλιώς!!!!!! Ό,τι έκανα, το χρωστάω σ'εσάς εδώ που με εμπνεύσατε!!! Εγώ μέχρι τώρα ούτε καν φανταζόμουν πως μπορώ να κάνω μόνη μου μπουμπουνιέρες... Πως δεν σκέφτεσαι να φτιάξεις παπούτσια ας πούμε, έτσι ακρβώς!!! :D:D Μόνο προσκλητήρια έφτιαχνα μόνη μου πάντα... Και μετά βρήκα εσάς εδώ που φτιάχνετε υπέροχα πράγματα και χάρη σ'εσάς δημιούργησα!!... Δεν μπορούσα να μην τα μοιραστώ και να μη σας προσφέρω ό,τι ιδέες μπορεί να έχω κι εγώ :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...