Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

στη σελίδα πάνω αριστερά έχει ένα μενού

πατάς εκεί που λέει προφίλ και κάτω έχει ένα πεδίο που λέει υπογραφή

στο σημείο αυτό, κάνεις αντιγραφή το Link με τον μετρητή με τη μορφή

 

-εδώ θα υπάρχει το λινκ που σου δίνει η σελίδα- [/color]

 

πατάς αποθήκευση κι έτοιμο :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μα που είναι αυτές οι μανάδες που βάφτιζαν σήμερα να μας πουν τα καθέκαστα!!!

 

άντε κορίτσια! μπαίνω κάθε τρεις και λίγο με αγωνία να σας διαβάσω!

 

Ακόμα θα σχολιάζουν τα καθέκαστα με τους δικούς τους!! :)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τα ρούχα και τα λαδόπανα τα πλένουν πριν τη βάφτιση;; Με ρωτάει νονά!! Και κάτι άλλο έχω αγοράσει τούλι για την κολυμπήθρα αλλά μου φαίνεται κάπως - να το πω φτηνιάρικο! τι μπορώ να κάνω;;

Link to comment
Share on other sites

souzy k micnat, είστε τρελές με το συμπάθειο.. :lol::lol: .. κουτί χάρλει !!

:oops::lol:

 

Micnat έκανα την έρευνά μου στο ίντερνετ αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ καθόλου που είδα το κουτι μοτοσυκλέτα. Βρήκα μόνο σε αεροπλάνο και αυτοκινητάκι (δες π.χ. http://www.bonboneria.gr/page12.html). Το πλησιέστερο είναι ένα κουτί βέσπα που σχολιάζαμε πριν από μήνες εδώ στο φόρουμ (http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?p=178635#178635). Το αναφέρει η LouLou και το είδε σε μαγαζί στην Πεύκη. Απείρως λιγότερο γουάιλντ από τη χάρλεϊ αλλά την έχει την πλάκα του!!! :D

Θα συνεχίσω μήπως το βρώ. Δεν μπορεί... κάπου το είχα δει... :roll:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχουμε ένα πρόβλημα όσον αφορά τη βάφτιση πτυ μπεμπάκου μας την ερχόμενη Κυριακή. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!!!!

Είμαστε μεταξύ τριών και κάθε μέρα λέμε και άλλο όνομα! HELP!

Link to comment
Share on other sites

Einai ασχετα και τα τρια?

 

Εμενα (φυσικα χεχε) μ αρεσει πολυ το Αλεξανδρος :twisted: αλλα και τα αλλα ειναι ωραια........

 

 

Αποφασιζετε εσυ και ο αντρας σου η αφορα κι αλλους? Καντε ενα γκαλοπ....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τα ρούχα και τα λαδόπανα τα πλένουν πριν τη βάφτιση;; Με ρωτάει νονά!! Και κάτι άλλο έχω αγοράσει τούλι για την κολυμπήθρα αλλά μου φαίνεται κάπως - να το πω φτηνιάρικο! τι μπορώ να κάνω;;

 

Τα λαδοπανα σιγουρα.......ερχονται σε επαφη με το σωμα......

 

Για τα ρουχα τωρα εξαρταται.......τα δικα μας τελικα δεν τα επλυνα, αλλα τα σιδερωσα πολυ καλα.....αν δεν χαλανε πλυντα.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόννννν!!

 

1 Αχιλλέας

2 Οδυσσέας

3 Αλέξανδρος

 

Δεν κόλλησα στα 20 και βάλε κιλά σταφύλι και κολλήσαμε στο όνομα!!

 

Εγώ ψηφίζω Αχιλλέας...

Στην πραγματικότητα το Οδυσσέας μου αρέσει πιο πολύ ηχητικά αλλά δεν έχει γιορτή...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για το ψάξιμο για τη Χάρλει!!!!!!!!!

Το σκέφτομαι πάντως πολύ για το σακ βουαγιάζ ινδιανάκι της Samsonite από το valitsa.gr...Είναι στο

http://valitsa.gr/commerce/product_info.php?cPath=36&products_id=307

Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!! :D

Ρίτα, το σάιτ αυτό δεν το ήξερα!

Έχει πολύ ωραια πραγματάκια!

 

Αγάπη, Οδυσσέα ψηφίζω κι εγώ!

 

Micnat, σε κατάλαβα! Είσαι του πρακτικού!!! :lol::lol::lol:

Καλά κάνεις! Ωραίο το βαλιτσάκι, μια μικρή ένσταση στα σκούρα χρώματα έχω! Αλλά αν ταιριάζει και με τα ρουχαλάκια... :wink:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρες :D

 

 

 

Κορίτσια τα ρούχα και τα λαδόπανα τα πλένουν πριν τη βάφτιση;; Με ρωτάει νονά!! Και κάτι άλλο έχω αγοράσει τούλι για την κολυμπήθρα αλλά μου φαίνεται κάπως - να το πω φτηνιάρικο! τι μπορώ να κάνω;;

εγώ είχα πλύνει τα λαδόπανα, τις πετσέτες καθώς και το παντελόνι με το πουκάμισο

δεν έπλυνα μόνο σακάκι και γιλέκο

 

 

όσο για το τούλι, στόλισε το επιπλέον με κορδέλες και... πιπίλες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόννννν!!

 

1 Αχιλλέας

2 Οδυσσέας

3 Αλέξανδρος

 

Δεν κόλλησα στα 20 και βάλε κιλά σταφύλι και κολλήσαμε στο όνομα!!

 

Καλημέρα:

 

Πρώτη επιλογή το Αχιλλέας (γενικά δεν το ακούω συχνά αυτό το ονομα)

Δεύτερη επιλογή το Αλέξανδρος.

 

Ελπίζω να μην σε μπερδεψα. Εσένα ποιο σου αρέσει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα...

Κι εγώ πλένω τα λαδόπανα, τις πετσέτες και τα εσωρουχάκια. Τα ρούχα τις άλλες φορές τα είχα πλύνει, τώρα δεν ξέρω αν θα το κάνω γιατί τα έχουν οι νονοί.

 

Το ΣΚ κουράστηκα πολύ, δούλευα το Σάββατο οπότε δεν πρόλαβα να ασχοληθώ καθόλου με τα της βάφτισης, εχτές το βράδυ όμως έκοψα με τον διακορευτή γύρω στις 275 καρδούλες με το όνομα του Ερμή και μου πρήστηκαν τα χέρια, και στόλισα και 30 κουβαδάκια με κορδέλες και καρδούλες. Μέχρι τις 200 έχω ψωμί... Σήμερα λέω να φορτσάρω λίγο, έρχονται και τα κουφέτα αισίως...

 

Micnat, σε κατάλαβα! Είσαι του πρακτικού!!!

Καλά κάνεις! Ωραίο το βαλιτσάκι, μια μικρή ένσταση στα σκούρα χρώματα έχω! Αλλά αν ταιριάζει και με τα ρουχαλάκια...

Ναι, είμαι του πρακτικού :D Ταιριάζουν γενικώς με τα χρώματά μας και δεν είναι και ιδιαίτερα σκούρο, το είδα σε ένα μαγαζί στο κέντρο και είναι πολύ ζωντανά τα χρώματα, θα του βάλω και κανένα τουλάκι να το στολίσω για την περίσταση...

Link to comment
Share on other sites

εχτές το βράδυ όμως έκοψα με τον διακορευτή γύρω στις 275 καρδούλες με το όνομα του Ερμή και μου πρήστηκαν τα χέρια, και στόλισα και 30 κουβαδάκια με κορδέλες και καρδούλες. Μέχρι τις 200 έχω ψωμί... Σήμερα λέω να φορτσάρω λίγο, έρχονται και τα κουφέτα αισίως...

 

Ναι, είμαι του πρακτικού :D Ταιριάζουν γενικώς με τα χρώματά μας και δεν είναι και ιδιαίτερα σκούρο, το είδα σε ένα μαγαζί στο κέντρο και είναι πολύ ζωντανά τα χρώματα, θα του βάλω και κανένα τουλάκι να το στολίσω για την περίσταση...

 

Ε τότε το βρήκατε και το βαλιτσάκι σας και προχωράτε ολοταχώς! :lol:

Μπράβο προκομένη micnat! Τώρα κουράζεσαι, αλλά μεθαύριο στη βάφτιση θα καμαρώνεις διπλά που τα καλούδια της βάφτισης του Ερμή έγιναν από τα χεράκια σου! Κουράγιο λοιπόν και καλές εμπνεύσεις!!! :wink:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό!!!!!!! Θα ξανακάνεις βάφτιση σύντομα εεε;

Και για πές, από που πήρες το αέρινο φοβερό φουστάνι;; Αν και για να θες να χάσεις μόνο 1-2 κιλά μάλλον θα παίζεις σε άλλη κατηγορία από εμένα που θέλω να χάσω 15... :roll:

 

καλημέρα και καλή εβδομάδα,

 

sorry για την καθυστέρηση, αλλά δεν έχω laptop αυτές τις μέρες ....

 

το φόρεμα είναι maxazria :):)

 

τα υπόλοιπα αργότερα :D:D:D

.pngdev142prs__.png
Link to comment
Share on other sites

1.) Aγάπη δεν μπορώ απο το να ψηφίσω Αλέξανδρος, μιας και είναι του όνομα του πιο γλυκού κ ανεκτικού προσώπου της ζωής μου !

2.)micnat είναι πολύ ωραία και με πορτοκαλί ίσως τούλι και κορδέλες θα είναι τέλεια, απορώ που δεν σου αρέσουν τα παιχνιδιάρικα ζωάκια της σειράς, εγω, δεν άντεξα, πήρα τον κροκόδειλο !!

Εσύ βέβαια ξέρεις καλύτερα,έχεις στο μυαλό σου όλη την εικόνα και την ιδέα του θέματος , οπότε ότι και να κάνεις θα είναι πανέμορφο!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόννννν!!

 

1 Αχιλλέας

2 Οδυσσέας

3 Αλέξανδρος

 

Δεν κόλλησα στα 20 και βάλε κιλά σταφύλι και κολλήσαμε στο όνομα!!

 

Εγώ ψηφίζω Αχιλλέας...

Στην πραγματικότητα το Οδυσσέας μου αρέσει πιο πολύ ηχητικά αλλά δεν έχει γιορτή...

 

Και εμείς για Οδυσσέα πηγαίναμε αλλά λόγω γιορτής δεν επιμένουμε.

 

Τελικά κάναμε κλήρωση !! και τράβηξε ο μπεμπάκος το Αλέξανδρος!!!##%. Έτσι θα έχει με τη Θάλεια μας διαφορά μια μέρα με τη γιορτή της.!!

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς για Οδυσσέα πηγαίναμε αλλά λόγω γιορτής δεν επιμένουμε.

 

Τελικά κάναμε κλήρωση !! και τράβηξε ο μπεμπάκος το Αλέξανδρος!!!##%. Έτσι θα έχει με τη Θάλεια μας διαφορά μια μέρα με τη γιορτή της.!!

 

Πολύ συγκινητικό να διαλέξει μόνος του το όνομά του!!!! Μου άρεσε πολύυυυυυ αυτό που κάνατε! Και ταιριάζει πολύ το Θάλεια και Αλέξανδρος, πιο καλά από τα υπόλοιπα! Να τον χαίρεστε και με το καλό να του δώσετε το όνομά του! (και το γλυκό σταφύλι!!!)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...