Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

Κοίτα Λενιώ εγω πάντως που σίγουρα θα βάλω παστάκια (black forest θεικά) ούτε νοιώθω και μάλλον δεν πρέπει να είμαι κιόλας καρακατινάρα.. και απο το μπάς θα κρατίσω μόνο το class.. :lol:

Κάνε οτι σου αρέσει εσένα... με το καλό η βάφτισή σας και να σου ζήσει το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλο μου patousaki θα καταχραστω την καλοσυνη σου και θα σε ρωτησω ποιο μεγεθος βαζακι πηρες???Εχω μπερδευτει...

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

...αν ήταν έτσι η κατάχρηση της καλωσύνης...!!!

 

Αν δεν κάνω λάθος, όλα τα βαζάκια που έχει η γιαγιά, των 40 ml είναι.

 

Και επαναλαμβάνω... αν και δίνει την εντύπωση λίγου, είναι ΟΚ.

 

Εμένα, που το άδειασα σε πιατάκι να το δω, μου θύμησε αυτά τα πιατάκια του γλυκού του κουταλιού. Ξέρεις ποιά, ε?

Τα γυάλινα με τα σκαλίσματα (με τη διάμετρο των 10 εκατοστών), που έβγαζε η γιαγιάκα μου στο δίσκο τον στολισμένο με το πλεχτό, και το νερό το παγωμένο... Αυτή είναι η ποσότητα! Η ιδανική, σα να λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Καλο μου patousaki ποσο παραστατικη εισαι!!!!Πως θα ηθελα να τσακισω τωρα 10 τετοια δισκακια....Σ ευχαριστω για την αμεση απαντηση.

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΡΣΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΜΟΥ.... ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΑΣΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ...ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΑ ΤΣΑΚΙΣΟΥΝ ΟΜΩΣ....

 

ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΜΑΜΑ ΩΡΙΟΝΑ ΒΑΦΤΙΣΕ????

The Boss 29/12/04

Frankie 20/05/08

Peekaboo 1/12/11

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, καλή εβδομάδα ( artemis , poopsie και patousaki μπαίνετε στην τελική ευθεία, με το καλό!)

 

Για εμάς είναι όλα έτοιμα,με εκκρεμότητες:

 

1. Που θα πάμε μετά? Οέο ? (θα το κανονίσουμε σήμερα)

2.Γλυκό έχω ψιλοσυναινοηθεί με το ζχαπλστείο (τελευταία εβδομάδα γίνεται παραγγελία..)

3.Στολισμό εκλησσίας

4.Βιβλίο ευχών? (να κάνω? (και πως να το κάνω?)) (help) μετά το μυστήριο θα πάμε κάπου μεταξύ μας 25-30 άτομα λογικά εκεί δεν γίνεται στολισμός ? (άσχετο μεν απορία δε)

Αυτά απο εμένα..

 

Καλέ τα πιο σημαντικά ξέχασα , πρέπει να κλείσω κομμώ , νύχι, μακιγιάζ !

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.....εγω σκεφτηκα αντι για βιβλιο ευχων...που φοβαμαι να οαρω την πρτοβουλια ως νονα...να φτιαξω ενα βιβλιο για τον μπεμπακο κ να βαζω καθε χρονο μια φωτο....1 ετους...2 ετων...κτλ..κ να του το δωσω οταν γινει 18......ε?βλακεια???

 

:roll: ρε κοριτσια ξερετε καπου καλα για νυχια κοντα σε πειραια, νικαια, κορυδαλλο.....σε οσες εχω παει δεν κρατανε τα νυχια μου..... :(

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλέ εβδομάδα,

 

dear politimi,

 

Στολισμό εκκλησίας: κάνε κάτι απλό (και οικονομικό). Δυο συνθέσεις στην πορτα της εκκλησίας, τις οποίες μπορείς να μετακινήσεις όπου θές μετά για να βγάλεις φωτογραφίες ή / και να τις πάρεις μαζί σου στο τραπέζι (περίπου 50 ευρώ έκαστη) :wink:

Μπορείς βέβαια να βάλεις ανάλογα με τη διαμόρφωση του περιβάλλοντος χώρου της εκκλησίας, τούλια, κορδέλες, μπαλόνια (μηδαμινό κόστος) :wink:

 

Για βιβλίο ευχών: εγώ παράγγειλα από το mytree, μόνο και μόνο γιατί έχω πολύ δουλειά, ο άντρας μου λείπει ένα μήνα (στρατιωτικός γαρ) και το πιο σπουδαίο, δεν είμαι ιδιαίτερα καλλιτεχνική φύση. Παρόλ' αυτά, έχω δει στο Nikolis Group, στο κέντρο Αθήνας ωραίες ιδέες και σίγουρα θα σε βοηθήσουν εκεί.

 

Νύχια - μαλλιά - μούρη:ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ!!!! Είναι το πρώτο που έκλεισα...

 

stalitsa καλή ιδέα, αλλά άσε την μαμά να το κάνει μη μπλέκεσαι ή κάνε το και παρουσίασέ το σε 18 ή και λιγότερα χρόνια. Μπορείς να κάνεις ένα άλμπουμ για τον πρώτο μόνο χρόνο. Για νύχια Πειραιά δεν ξέρω.. είμαι σε άλλη περιοχή.

 

ΩΡΙΩΝΜΑΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???? βαφτίστηκε το κούκλος σου;;

.pngdev142prs__.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

 

Πήγα σε μια βάφτιση το Σάββατο το βράδυ (έχει σημασία αυτό) που λέτε???

 

Μέσα σε νεκροταφείο!!!! :shock::shock::shock:

 

Το έχετε ξανα ακούσει αυτό??? ΈΠαθα ένα σόκ όταν είδα που είναι η εκκλησία....

 

Ρώτησα επειδή ξέρω ότι ο παππούς έχει πεθάνει αν ήταν στο νεκροταφείο αλλά ...δεν ήταν. Μπάς και είχαν ένα τάμα κάτι, τίποτα...

Η εξήγηση ήταν οτι το νεκροταφείο λέει μεταφέρετε, εγώ καμία μεταφορά δεν είδα, και κάποια στιγμή θα γίνει λέει πάρκο!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα!

 

Πήγα σε μια βάφτιση το Σάββατο το βράδυ (έχει σημασία αυτό) που λέτε???

 

Μέσα σε νεκροταφείο!!!! :shock::shock::shock:

 

Το έχετε ξανα ακούσει αυτό??? ΈΠαθα ένα σόκ όταν είδα που είναι η εκκλησία....

 

Ρώτησα επειδή ξέρω ότι ο παππούς έχει πεθάνει αν ήταν στο νεκροταφείο αλλά ...δεν ήταν. Μπάς και είχαν ένα τάμα κάτι, τίποτα...

Η εξήγηση ήταν οτι το νεκροταφείο λέει μεταφέρετε, εγώ καμία μεταφορά δεν είδα, και κάποια στιγμή θα γίνει λέει πάρκο!

 

:shock::shock::shock:

Θεός φυλάξοι, ανατρίχιασα... :?

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι δυνατον.....ελεος.....

:?:shock:

μηπως ηταν στο νεκροταφειο τηε Νεαπολης στη Νικαια???γιατι αυτο ξερω πως τα τελευταια 10 χρονια μεταφερεται κ θα γινει παρκο.........(λεμε τωρα......)

Link to comment
Share on other sites

Καλό χειμώνα σε όλους! (Να έρθει όμως επιτέλους γιατί δεν μπορώ άλλο ζέστη)

 

Μήπως μπορείτε να με βοηθείσετε κι εμένα για την βάπτισή μας?

Τα χρώματα που θα ακολουθήσω θα είναι σιέλ και τυρκουάζ.

Η βάπτιση είναι για τις 9/11. Τι χρειάζομαι..

 

Προσκλητήρια οκ έτοιμα

μπομπονιέρες οκ έτοιμες

υλικά για στολισμό τραπεζιού θέλω δλδ χαρτί αφής, χαρτόνια σε σιέλ και τυρκουάζ, χαρτί που βάζουν τα ανθοπωλεία που μοιάζει με ύφασμα σε σιέλ και τυρκουάζ που θα βρώ?

βαφτιστικά, μαρτυρικά κλπ?

λουλούδια στολισμός?

γλυκό? γλειφιτζούρια σιέλ?

 

Αν ξέρετε τις διευθύνσεις και τα καταστήματα για να κατέβω ένα Σάββατο στο κέντρο της Αθήνας να μην ψάχνω στα τυφλά?

Δυτικά προάστεια ή Πειραιά?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Louk με άγχωσες τώρα!

Εμείς είμαστε 8/11 και δεν είναι έτοιμο ΤΙΠΟΤΑ!!! :shock:

Θέλω να πω ούτε καν έχω κλείσει μπομπο και προσκλητήρια!

Μόνο εκκλησία και κέντρο έχω κλείσει! :?

Μήπως να ξεκουνιόμουν κι εγώ λίγο... :roll:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επειδή δεν έχω πολύ χρόνο με το μωρό και την δουλειά ότι βρώ το κλείνω αμέσως. Μπομπονιέρες έχω αποφασίσει από το ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΥΧΗ και τις έκλεισα νωρίς νωρίς να μην τρέχω. Προσκλητήρια όμως πρέπει να κοιτάξεις γιατί δεδομένου ότι πρέπει να τα μοιράσεις και 1 μήνα πρίν να τα παραγγείλεις να τα τυπώσουν θέλει κάποιο χρονικό διάστημα.

Τις προάλλες που πήγα για ένα δώρο στα jumbo βρήκα τα γλαστράκια και τις γυάλες και τα πήρα.

 

Έχω ακόμη όμως τρέξιμο...

Link to comment
Share on other sites

εμείς έχουμε βάπτιση 19/10 (αγοράκι, θα είναι 7 1/2 μηνών τότε το αστέρι μου!!!) στις 12.00 :mrgreen: ωιμε τι πρόβλημα λόγω εποχής!!! έτρεχε η καημένη η νονά και τα ρούχα ήταν ή πολύ καλοκαιρινά ή θεόχοντρα βελούδα!!!

:? ευτυχώς υπάρχει η λύση κοτλέ παντελονάκι-πουκάμισο-μπουφανάκι, που είναι υπερτέλεια (απλά θα ξεπαραδιαστούν οι νονοί μιας που τα La*** τσιμπάνε λίγο... καταπληκτικό το μοντγκόμερι μπέρμπερι, αλλα 3 κατοστάρικα για 3 μήνες ρούχο???) :shock:

αντί για γλυκάκι θα δώσω μπισκοτολούκουμο (έτσι γράφεται αλήθεια??) το οποίο δεν ξέρω ακόμη ποιος θα κάνει ή αν θα το πάρω έτοιμο κι και από που! (Θεσσαλονίκη είμαστε)

αντί για μπομπονιέρες θα δώσουμε τα χρήματα στο Make a wish και θα δώσω παπύρους! (μια γνωστή που άκουσε ότι δεν θα εχω μπουμπουνιέρες, τρόμαξε!! και είναι και 25 χρονών, νέα γυναίκα με 2 παιδιά!! είναι δυνατόν να πρέπει να είμαστε τόσο "στημένοι" σε όλα ρε παιδιά!??? :evil::evil: ) θα πάω στο γνωστό τσαμπαμάγαζο να πάρω δωράκια μόνο για τα παιδάκια, απ αυτά που κάνουν μπουρμπουλήθρες και μύλους και αστείς μπουγελοφατσούλες... :lol:

στολισμό θα βάλω μόνο ένα στεφανάκι γύρω από την κολυμβήθρα (ευτυχώς η εκκλησία δεν επιτρέπει και πολλα πολλά,κι εμένα δε μ αρέσουν τα μπαλόνια, μόνο τα λουλούδια κι αυτά λιτά)

και μετά το μυστήριο κέιτερινγκ έξω από την εκκλησία έχει ωραίο κήπο (με προσωπικό, ποτά, φαγητά, τέντες, κάποιες ροτόντες κλπ, περίπου 10€άτομο) καλά δεν είναι??? (βέβαια θα είναι καμιά 200αριά άτομα... αλλά μία φορά το βαφτίζεις το ζουζούνι!!!) :mrgreen:

α και προσκλητήριο είπα σε φίλο την ιδέα μου, και τα τυπώνει σήμερα-αύριο ψιλοτζάμπα!

τα μαρτυρικά είναι "υποχρεωτικά"?? στη Θεσσαλονίκη δεν έχει σε όλες τις βαφτίσεις.....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια (και αγόρια :lol: ) είμαστε στην τελική ευθεία!

Ουφ! έχω ένα ψιλο άγχος αλλά το καταπολεμάω! έχουμε και λέμε:

- Έχω να ετοιμάσω 15 τελευταία μαρτυρικά

- Τα μαξιλαράκια-καραμελίτσες που θα τα φιλοξενήσουν

- Να γεμίσω τα τελευταία 24 βαζάκια με γλυκό και να τα "δέσω"

- Να διακοσμήσω λιγάκι τα καλάθια

- Να παραλάβω τα παπυράκια από το Χαμόγελο του Παιδιού

- Τα μπαλόνια θα τα ετοιμάσω το Σαββάτο το απόγευμα

- Στολισμός εκκλησίας ΟΚ

- Γλυκά και Τούρτα Παραγγελία ΟΚ

- Ρούχα Μπαμπά-Μαμάς-Θάνου ΟΚ

- Να σιδερώσω τα λαδόπανα και τις πετσέτες για την εκκλησία

- Να κόψω τα ραννερ και να στήσω τα κουβαδάκια για να τα πάρει η διακοσμήτρια-φιλενάδα μου από το Σαββάτο να τα τοποθετήσει

- Να κάνω μια γενική (προσωπική) ανοικοδόμηση και ένα γενικότερο beute γιατί όλοι εμένα και τον γιόκα μου θα κοιτάνε :wink: (μήπως ξεπεράσω σε ομορφιά και την Ωριωνομαμά :lol::lol: )

Και να καθαρίσω επιτέλους αυτό το σπίτι μου, που είναι τον τελευταίο μήνα είναι λες και έχει πέσει ΒΟΜΒΑ! Δεν ξέρεις μπαίνοντας τι θα πατήσεις: καμια χάντρα από προσκλητήριο, καμια κορδέλα από τα γλυφιτζούρια, κανένα κορδόνι από μαρτυρικά, στο ενδιάμεσο μπορεί να περάσει ανάμεσα από τα πόδια σου και ο Θάνος, ο οποίος αλωνίζει όλο το σπίτι, περνάει ανάμεσα από σύνθετο και καρέκλα τραπεζαρίας..... :shock: ανοιγοκλείνει ντουλάπια, συρτάρια.... :lol::lol::lol:

Ευτυχώς που Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή πήρα άδεια από τη δουλειά και θα έχω περισσότερο χρόνο να ασχοληθώ με όλα! Οπότε φιλεναδίτσες μου καλές μέχρι και αύριο θα τα λέμε. Μετά την άλλη Τετάρτη πάλι (γιατί δεν σας είπα έχω πάρει άδεια και Δευτέρα Τρίτη της ερχόμενης εβδομάδας :wink: )

 

Άντε καλές μας βαφτίσεις patousaki & POOPSIE και φιλιά σε όλους τους υπόλοιπους!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΑΜΑΚΑ & ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!

 

Και λέμε...

 

1." Έμεινα" από φόρεμα βάφτισης καθώς η μοδίστρα που θα τροποποιούσε τις τιράντες (έχω μείνει με την ..."προίκα" του θηλασμού), αποφάσισε να αναπτύξει πρωτοβουλία και το έκανε για τα πανηγύρια... :evil:

 

2. Πρέπει να πάω κοστούμι-πουκάμισο του στεφανιού μου στο καθαριστήριο για ανανέωση...

 

3. Πρέπει να κλείσω ραντεβού με ...νυχού, αλλά... (α). ποιός θα κρατήσει τη Νικολέττα που το στεφάνι μου εφημερεύει σχεδόν όλη την εβδομάδα, (β). τη μέρα που θα βρεθεί εθελοντής θα πρέπει να κοιτάξω για ρούχα, (γ). η μανικιουρίστ πολύ θα γελάσει βλέποντας τις υποψίες που έχω για νύχια αφού τα κόβω ΔΙΑΡΚΩΣ για να μην τραυματίσω το βλαστάρι μου (είναι και κουσούρι δουλειάς), (δ). η μανικιουρίστ θα γελάσει περισσότερο διότι έχει να με δει από την παραμονή της γέννας (αγαπημένη καισαρική, κούκλα είχα πάει στο μαιευτήριο!!!)

 

4. Δεν έχω κλείσει για μακιγιάζ... καθότι καλλονή ( :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ), αλλά και διότι το θεωρώ λίγο υπερβολή.

 

5. Θα πρέπει να παραγγείλω και τούρτα διότι ο εστιατόριος

-overlooking-the-beach, μας είπε ένα τόοοσο μαγικό ποσό για να φάμε οι 3 και ο κούκος που θα είμαστε ένα γλυκάκι "για το καλό της ημέρας" (ποσό που αντιστοιχεί σε ένα μήνα δίδακτρα παιδικού σταθμού!!!), που εγώ ΔΕΝ το δίνω και ο Νιάρχος να ήμουν! Για το ...γ^*@ και μόνο!

 

6. ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΞΕΧΝΑΩ!!!

 

Υ.Γ:...η ηλίθια ερώτηση μιας καστανής (γιατί τζάμπα βγήκε το όνομα στις ξανθές νομίζω)... Στη βάφτιση, πρέπει να κουβαλάμε χαρτιά, ταυτότητες, πιστοποιητικά, πτυχία αγγλικής, αριστεία και βραβεία από το σχολείο και άλλα τέτοια γραφειοκρατικά???

Link to comment
Share on other sites

Και να καθαρίσω επιτέλους αυτό το σπίτι μου, που είναι τον τελευταίο μήνα είναι λες και έχει πέσει ΒΟΜΒΑ!

 

Θα κατεβάσεις και κουρτίνες ή μια απλή γενική καθαριότητα?

 

Για να ξέρω πόσο βρωμιάρα πρέπει να νιώσω... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν να'μαι κι εγώ. Εχουμε και λέμε

*τα βαζάκι ετοιμα

*τα μαρτυρικά ετοιμα

*μπομπονιέρες έχω ακόμα 60 να φτιαξω

*50 παιδικές έχω ακόμα να φτιάξω

*στολισμό καλαθιών

*αναδόμηση και σπατουλάρισμα όπως πολύ σωστά το έθεσε η Αρτεμούλα

*σιδέρωμα ρούχων

*σπίτι...τι είναι σπίτι???? :oops::oops: αυτό είναι ναρκοπέδιο.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!!!ΨΥΧΡΑΙΜΊΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

Για να είμαι ειλικρινής τα έχω ψιλοπαίξει αλλά όταν βλέπω τους καρπούς των προσπαθειών μου φουσκώνω από περηφάνεια.

Οταν θα είναι όλα έτοιμα θα ανεβάσω φωτό . Εννοείται ότι η δική σας γνώμη μετράει πάνω από όλους και από όλα.

 

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς και από μενα σε artemis και patousaki.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με το καλό οι βαφτίσεις σας.

 

Να πάνε όλα καλά εύχομαι.

Όσον αφορά την μακιγιέζ όμως έστω και λίγο χρειάζεται, βρε παιδιά μια ζωή θα τις έχει το παιδί τις φωτογραφίες έτσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Και να καθαρίσω επιτέλους αυτό το σπίτι μου, που είναι τον τελευταίο μήνα είναι λες και έχει πέσει ΒΟΜΒΑ!

 

Θα κατεβάσεις και κουρτίνες ή μια απλή γενική καθαριότητα?

 

Για να ξέρω πόσο βρωμιάρα πρέπει να νιώσω... :lol::lol::lol:

 

Σιγά μην κατεβάσω και κουρτίνες! Απλά θα κρεμάσω αυτές που έχω ξεκρεμάσει και πλύνει εδώ και 2 μήνες και δεν έχω αξιωθεί να τις βάλω στη θέση τους :shock:

Εκτός αυτού έχω φωνάξει γυναίκα για την γενική καθαριότητα. Εγώ μαζί με όλα αυτά δεν θα προλάβαινα και το σπίτι. Εδώ κάθε μέρα που σφουγγαρίζω, ένεκα σκόνης και Θάνου που σεργιανάει το σπίτι, ο Θάνος ουρλιάζει γιατί θέλει να πιάνει τη σφουγγαρίστρα! Τα νεύρα μου :mad: Τι να κάνω και εγώ! Θα τα κάνει η γυναίκα και εγώ θα ασχολούμαι μαζί του!

Και μην νιωθεις βρωμιάρα γιατί απλά όταν εργάζεσαι είναι δύσκολο να τα καταφέρεις όλα μαζί, εμείς μεταξύ μας καταλαβαινόμαστε! Νομίζω? :lol::lol::lol:

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Και μην νιωθεις βρωμιάρα γιατί απλά όταν εργάζεσαι είναι δύσκολο να τα καταφέρεις όλα μαζί, εμείς μεταξύ μας καταλαβαινόμαστε! Νομίζω? :lol::lol::lol:

 

...και όταν ακόμη είσαι με άδεια (για λίγο) στο σπίτι? Νομιμοποιείσαι να νιώσεις ένα παράσιτο του σπιτιού ή όχι?

Ακάρεα οικιακής σκόνης και μανούλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Και μην νιωθεις βρωμιάρα γιατί απλά όταν εργάζεσαι είναι δύσκολο να τα καταφέρεις όλα μαζί, εμείς μεταξύ μας καταλαβαινόμαστε! Νομίζω? :lol::lol::lol:

 

...και όταν ακόμη είσαι με άδεια (για λίγο) στο σπίτι? Νομιμοποιείσαι να νιώσεις ένα παράσιτο του σπιτιού ή όχι?

Ακάρεα οικιακής σκόνης και μανούλα!!!

 

Όλα νομιμοποιούνται σε αυτή τη ζωή! Γιατί όχι και αυτό? :wink:

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...