Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΠΡΩΗΝ!!!


bee

Recommended Posts

Είμαι σκασμένη με τον άντρα μου.Πριν δυο εβδομάδες είχε κανονίσει να συναντηθεί μετά από πολύ καιρό με κάποιους παλιούς μας φίλους.Μου το είπε αλλά δεν με ρωτήσε καν αν ήθελα να πάω,θεωρώντας δεδομένο ότι δεν έχω ανάγκη να βγω από το σπίτι.Από λάθος του κολλητού του,έμαθα ότι στην παρέα ήταν η πρώην του. Δεν είχαν καμιά σοβαρή σχέση αλλά η κοπέλα είχε από παλιά θέμα μαζί μου.Φυσικά ο δικός μου δεν μου το είχε πει! Όταν του το είπα,μου είπε ότι δεν είχε λόγο να μου πει κάτι που θα με ταράξει και να μην ασχολούμαι με βλακείες. Για την συγκεκριμένη κοπέλα δεν μιλάει πολύ,όταν όμως μιλάει συνήθως την ''στολίζει'' για την ηθική της. Πέρασε αυτό (αφού το το κοπάναγα μια βδομάδα :rolleyes:) και προχτές είδα αναπάντητη στο κινητό του με το όνομά της.Έγινε ο κακός χαμός και νομίζω δικαίως! Μου λέει ότι τον έχει πρήξει γιατι τον ψάχνει για να τον ρωτήσει κάτι πάνω στον τομέα του και δεν της το σηκώνει.Στην αρχή το πίστεψα όμως μετά σκέφτηκα ότι παραείναι ιδανικά όλα.Μου προβάλλει μάλιστα ως στοιχείο ότι η κοπέλα μόλις χώρισε,έχει ένα μικρό παιδί και δεν θέλει σχέση (τώρα τι έκανε μαζί με την αντροπαρέα του αδερφού της είναι άλλο θέμα).Τον τελευταίο καιρό έχουμε περάσει μεγάλο ζόρι γιατι μας ήρθαν δυο εγκυμοσύνες απανωτά,η δεύτερη μάλιστα σε δίδυμα.Περνάμε κι οι δυο δύσκολα σε θέμα κούρασης παρότι τα παιδιά μας είναι σχετικά καλόβολα μωρά.Δεν παύουν να είναι μωρά όμως!

H ιστορία με την ''φίλη που ήρθε απόψε απ΄τα παλιά'' με έχει τρελάνει. Να σηκώσω το τηλέφωνο και να την βρίσω όταν ξαναπάρει,να του το πετάξω στο κεφάλι ή να σκεφτώ λογικά;;; :evil:

 

(Υποτίθεται ότι δεν ήξερε ότι θα ήταν κι αυτή μαζί εκείνο το βράδυ)

[/url]

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σου πω τι θα εκανα εγω αλλα η συμβουλη ειναι λαθος ! Το λεω και αμαρτιαν ουκ εχω ..Οτι θα εφευγε τηλεφωνο στο κεφαλι ειναι στανταρακι, την αλλη κοπελα αποκλειεται να την επαιρνα τηλεφωνο και να γινω ρεντικολο σε μια ασχετη . Θα τον επαιρνε και θα τον σηκωνε μονο και μονο που μου το απεκρυψε , παιζει να το εστελνα και σε κανα ξενοδοχειο το βραδυ ! Αλλα ειλικρινα ειναι η χειροτερη συμβουλη που μπορει να δωσει ανθρωπος και το ξερω ! Εγω δεν θα κρατιομουνα, εσυ βαστα !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν τρεχει τιποτα και εκεινη το κανει για να σου σπασει τα νευρα(αφου "τα εχει μαζι σου" απο το παρελθον ..αν καταλαβα καλα)

Τωρα δεν φανταζει και η ιδανικη υποψηφια για εξωσυζυγικη σχεση-αρπαχτη ..μητερα μικρου παιδιου και αδερφή του κολλητου του...

Το πώς θα το χειριστεις εξαρταται απο το χαρακτηρα σου και τη σχεση σας

Αν παντως χοντρυνει το πραγμα αφησέ τον ενα απογευμα με τα παιδακια σας και βγες με μικτη παρεα ..αν ειναι και καποιος που του τη "σπαει " ..ακομα καλυτερα

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχουμε το ίδιο σετάκι παιδιών 1+2 και είμαι γνώστης, αυτό που μου έκατσε πιο άσχημα είναι ότι σε άφησε με 3 μωρά για να βγει νύχτα μόνος του.

Όσο για την πρώην βάλτον να σηκώσει το τηλέφωνο όσο είσαι κι εσύ μπροστά να της πει να μην ξαναπάρει και χέ.... την μετά.

Ε σε αυτόν κάνε έναν ωραίο καυγά, φόρτωσέ τον με την ευκαιρία με μερικές επιπλέον δουλίτσες να ξεκουραστείς λίγο ;) και μετά ξεπέρασέ το γιατί έχεις δύσκολη δουλειά μπροστά σου.

Εύχομαι καλό κουράγιο! Θα ανταμοιφθείς στην πορεία για το σκληρό αγώνα σου!

Link to comment
Share on other sites

Δεν με παρατάει μόνη για να βγαίνει.Αυτή ήταν η πρώτη φορά που βγήκε μόνος του από τότε που γεννήθηκαν τα δίδυμα (3 μήνες).Με πείραξε που δεν μου πρότεινε να πάω μαζί τους.Αν ήταν αμιγώς αντοπαρέα δεν θα το συζήταγα αλλά ήταν κι αυτή εκεί! :evil:

[/url]

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμφωνω με no doubt...αν ξαναπαρει να απαιτησεις να το σηκωσει μπροστα σου και να της πει να μην ξαναπαρει.Δεν πιστευω οτι υπαρχει θεμα αλλα μονο και μονο επειδη δεν αξιζει να το σκεφτεσαι και να χαλιεσαι,ζητησε του να της το ξεκοψει.

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ποιό να σηκώσει μπροστά της που θα είχα εκτοξευθεί από την άλλη άκρη του σπιτιού για να το σηκώσω εγώ χαχαχαχαχα!!!Δεν θα της έλεγα τίποτα να την προσβάλω αλλά θα έκανα αισθητή την παρουσία μου!! ''Ε ψιτ κυρά μου είμαι και εγώ εδώ''.:lol:

U5gcp2.png

Eρωτεύτηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειλικρινα παντως δεν θα καταδεχομουνα να της μιλησω . Ειτε αν ''επαιζε'' κατι απο μεριας της η' και απο τις δυο μεριες δεν υπηρχε περιπτωση να εδειχνα σε τριτο ανθρωπο ( εκτος γαμου ) οτι με κλονισε . Ειτε αν δεν ''επαιζε'' δεν θα καταδεχομουνα με τιποτα να νομιζει οτι ζηλευω. Ειλικρινα χεσμενη θα την ειχα. Στον συζυγο θα εστιαζα !

Link to comment
Share on other sites

Μηπως δεν το προτεινε γιατι ηξερε οτι δεν εχετε να αφησετε καπου τα παιδια?

Οσο για το τηλ.θα τον επεβαλα να το σηκωσει μπροστα μουγια να δω τι κουβεντα θα εκαναν και αν θα ηταν αμηχανος.Αν δεν το σηκωνε θα το επερνα εγω και θα ελεγα οτι δεν μπορεσε να το σηκωσει γιατι παιζει με τα παιδια και θα ρωτουσα αν ειναι κατι που θα ηθελε να του το μεταφερω!!!Η κοπελια θα επιανε το νοημα...αλλα και ο δικος σου!

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μηπως δεν το προτεινε γιατι ηξερε οτι δεν εχετε να αφησετε καπου τα παιδια?

Οσο για το τηλ.θα τον επεβαλα να το σηκωσει μπροστα μουγια να δω τι κουβεντα θα εκαναν και αν θα ηταν αμηχανος.Αν δεν το σηκωνε θα το επερνα εγω και θα ελεγα οτι δεν μπορεσε να το σηκωσει γιατι παιζει με τα παιδια και θα ρωτουσα αν ειναι κατι που θα ηθελε να του το μεταφερω!!!Η κοπελια θα επιανε το νοημα...αλλα και ο δικος σου!

Σωστηηηηηη πολυυυυυυυυυυυυυ.Αντε καλε που δινεις σημασια σε βλακειες η γυναικα καταλαβαινει αν συμβαινειι κατι.Απλα δεν σου το προτεινε γιατι ηξερε οτι εμεις οι γυναικες γκρινιαζουμε <λιγακι>.Παντως εγω και να μου το προτεινε δεν θα πηγαινα αν ηξερα οτι θα ηταν η αλλη.Κατι ακομα με εσενα εκανε τα παιδακια του οχι με εκεινη,και αν θελει να κανει κατι θα το κανει και με την γκρινια τον σπρωχνεις πιο πολυ.Δειξε οτι ελεγχεις την κατασταση ααα και κανονισε να βγεις και εσυ μια μερα να κρατησει και αυτος τα παιδια οχι τωρα κοντα βεβαια θα χτυπησει ασχημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμφωνω με no doubt...αν ξαναπαρει να απαιτησεις να το σηκωσει μπροστα σου και να της πει να μην ξαναπαρει.Δεν πιστευω οτι υπαρχει θεμα αλλα μονο και μονο επειδη δεν αξιζει να το σκεφτεσαι και να χαλιεσαι,ζητησε του να της το ξεκοψει.

 

 

Κι εγώ συμφωνώ να σηκώσει μπροστά σου το τηλέφωνο και να της το ξεκόψει. Εγώ το θεωρώ μάλλον απίθανο να έχει γίνει κάτι ανάμεσα τους.

Υποψιάζομαι όμως ότι μπορεί να φλερτάρει τον άντρα σου κι αυτός να κολακεύεται.

Μην το αφήνεις πάντως και μην κάνεις τη χαζή. Ξεκαθάρισέ το για να βρεις πάλι την ηρεμία σου.

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνό του το αφήνει εκτεθειμένο μέσα στο σπίτι ή το κουβαλάει και στην τουαλέτα??

Στην πρώτη περίπτωση μην ανησυχείς, στη δεύτερη υπάρχει θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνό του το αφήνει εκτεθειμένο μέσα στο σπίτι ή το κουβαλάει και στην τουαλέτα??

Στην πρώτη περίπτωση μην ανησυχείς, στη δεύτερη υπάρχει θέμα...

Σωστή σε βρίσκω, αλλά να έχουμε και στο πίσω μέρος το μυαλού μας το ενδεχόμένο να έχει κι έναν δεύτερο ''κρυφό'' αριθμό....:twisted:

 

Γενικά, όταν ακούω ΠΡΩΗΝ μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι!!!!!:twisted::twisted::twisted:

Τέλος πάντων, επί της ουσίας. Δε νομίζω να τρέχει κάτι, αλλά γιατί να στο κρύψει και αυτός; Επίσης, εάν είναι τόσο βλάκας και κάνει κάτι μαζί της επειδή μέσα σε σύντομο διάστημα αποκτήσατε 3 παιδάκι -ζωή να έχουν- και αυτός βρήκε την εύκολη λύση να ξεσκάσει, no comments επί τούτου. Αν και δε νομίζω...

Εάν ΑΥΤΗ ξαναπάρει τηλέφωνο, σήκωσέτο και ρώτησέ τη τί θέλει. Μη της μιλήσεις απότομα, απλά τυπική να είσαι. Μη φανείς δηλαδή κυράτσα :mrgreen:

Ε, και καλού κακού ψάξτου το κινητό.

Εγώ μια φορά είχα κάνει χειρότερη κατινιά, αλλά δε ξέρω άμα πρέπει να τη πω, μη με περάσετε και για κατίνα....:-P:-D

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σωστή σε βρίσκω, αλλά να έχουμε και στο πίσω μέρος το μυαλού μας το ενδεχόμένο να έχει κι έναν δεύτερο ''κρυφό'' αριθμό....:twisted:

 

Ναι αλλά το "πρόσωπο" τον καλεσε σε αυτο που χρησιμοποιεί γι αυτο δεν ανέφερα για δεύτερο νούμερο (σε αυτή τη ζωή όλα είναι πιθανα!).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια φορά είχα κάνει χειρότερη κατινιά, αλλά δε ξέρω άμα πρέπει να τη πω, μη με περάσετε και για κατίνα....:-P:-D

Παρακολούθηση? Δημοσιογραφικό μαγνητοφωνάκι? Αντιγραφή σκληρού δίσκου? τι τι τι ? χαχαχαχα

Τι είμαστε εμεις οι γυναικες ρε παιδί μου!!! Ακόμα όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οι αντρες δεν μας έχουν για τέτοια κόλπα...

U5gcp2.png

Eρωτεύτηκα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρακολούθηση? Δημοσιογραφικό μαγνητοφωνάκι? Αντιγραφή σκληρού δίσκου? τι τι τι ? χαχαχαχα

Τι είμαστε εμεις οι γυναικες ρε παιδί μου!!! Ακόμα όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οι αντρες δεν μας έχουν για τέτοια κόλπα...

Σε μια δόση, πριν κανά 2-3 χρόνια είχε εμφανιστεί και στο δικό μου μια πρώην. Μου το είπε βέβαια, μου είπε πως του 'χε ζητήσει να βγούν, εκείνος δε δέχτηκε, μου έδειχνε τα μηνύματά της, όλα... Κομπλέ δηλαδή!

Έλα ντε που εγώ, σκεφτόμου πολύπλοκα;;;;; Του στυλ ''Το καλύτερο ξεκάρφωμα, είναι το κάρφωμα. Άρα όλα αυτά τα κάνει να μου ρίξει στάχτη στα μάτια'' και τσουουουουπ όσο με βασάνιζαν αυτές οι σκέψεις ένα βράδυ σκάει μήνυμα στο κινητό του από ΑΥΤΗ!!!!! 'Ετσι έγινα---->:mrgreen: Δεν έλεγε κάτι κακό, ένα σκέτο ''Τί κάνεις;''

Μη τα πολυλογώ, ενώ εκείνος κοιμότανε και δεν πήρε πρέφα το μήνυμα, εγώ το κοιτάω και της απαντάω κανονικά σα να απαντούσε εκείνος ''Σε παρακαλώ μη με ενοχλήσεις ξανά. Δεν υπάρχει γιατί, απλά δε θέλω''

Και μη την ξαναείδατε!!!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted:

Α, εννοείται ποτέ δε του το είπα!

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

...

H ιστορία με την ''φίλη που ήρθε απόψε απ΄τα παλιά'' με έχει τρελάνει. Να σηκώσω το τηλέφωνο και να την βρίσω όταν ξαναπάρει,να του το πετάξω στο κεφάλι ή να σκεφτώ λογικά;;; :evil:

 

Προσωπικά δεν θα με απασχολούσε το θέμα. Όπως τα περιγράφεις τα πράγματα δεν βλέπω κάτι μεμπτό από την πλευρά του άντρα σου. Έχεις σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθείς. Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και καλή δύναμη :-)

etCDp3.png hk8kp3.png

 

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

, ενώ εκείνος κοιμότανε και δεν πήρε πρέφα το μήνυμα, εγώ το κοιτάω και της απαντάω κανονικά σα να απαντούσε εκείνος ''Σε παρακαλώ μη με ενοχλήσεις ξανά. Δεν υπάρχει γιατί, απλά δε θέλω''

Και μη την ξαναείδατε!!!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted:

Α, εννοείται ποτέ δε του το είπα!

 

 

Έγραψες πάλι.... Πρέπει να μπει κουμπί like!!!

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα έστελνα μήνυμα σαν να ήμουν ο άντρας σου, θα έγραφα "με έπαιρνες τηλ τι θέλεις???" και θα περίμενα απάντηση....ανάλογα με την απάντηση θα έκρινα και θα ενεργούσα καταλλήλως!!!

 

πάντως και εγώ δεν νομίζω να τρέχει τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Έγραψες πάλι.... Πρέπει να μπει κουμπί like!!!

χααααα

Κοριτσια καποτε εγινα και εγω κατινα αν θελετε να σας πω να γελασετε πειτε μου χααχιιι αλλα εδωσα ρεσιταλ με δυο κοπελες κιολας εχω και ωραιο αντρα τρομαρα μου χαα

Link to comment
Share on other sites

χααααα

Κοριτσια καποτε εγινα και εγω κατινα αν θελετε να σας πω να γελασετε πειτε μου χααχιιι αλλα εδωσα ρεσιταλ με δυο κοπελες κιολας εχω και ωραιο αντρα τρομαρα μου χαα

Πες πες!!!

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πριν αρραβωνιαστω στην σχεση μας μεσα στα μελια ΕΓΩ αυτος το επαιζε λιγακι μμμμ τρομαρα του ακουω μηνυμα αργα το βραδυ κατα τις 12.Λεω ποιος ειναι α μωρε λεει ενα κοριτσακι απο την γειτονια η ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ η οποια κοριτσια τοτε ηταν 18 εδινε πανελληνιες.Τι δουλεια εχει αυτη λεω που στελνει μηνυμα.Δεν ξερει οτι εχω σχεση απαντηση ε??ΠΡΩΤΗ.Βρε ανθρωπε λεω εσυ εισαι 30χρ (τοτε ) τι δουλεια εχεις με την μικρη ??Αυτη με περνει τηλεφωνα και βαζει τραγουδια βρηκε το τηλεφωνο μου απο το αυτοκινητο που πουλουσα περσι και ολο και κατι τετοια κανει.Μια δυο.Τι εκανα αρχιζα να τον περνω και εγω τηλεφωνο με αποκρυψη να νομιζει οτι ειμαι εκεινη και πως της απανταει.ΤΕΛΙΚΑ ακουγε ο κυριος ολο το τραγουδι και χαζογελαγε.Δεν ειπα κατι περασε ο καιρος και ξαναπηρε η κυρια το σηκωσε αφου φωναξα και της λεει εχω σχεση και αλλα τετοια το περνω και εγω το τηλεφωνο και της λεω <<ακου κοπελα μου ο Παναγιωτης αρραβωνιαζεται και τωρα ειναι αργα σταματα να ενοχλεις γιατι θα αναγκαστω να στο πω απο κονταααα>>.Ακου και εσυ λεω (του δικου μου) εδωσες δικαιωματα εγω ποτε λεει βρε αφου σε επαιρνα και ακουγες ολη την Πεγκυ Ζηνα θα με τρελανεις??Για μαζεψου μην σε παρει και εσενα η μπαλα.ΤΕΡΜΑ η ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ χααα.Μετα ειχα αλλη μια θελετε και την αλλη???Καλα οσο τα θυμαμαι γελαωωω

Link to comment
Share on other sites

Καλα μετα εκανα σεναριοοοο.Μια μερα επαιρνε τηλεφωνο ενας φιλος του ηταν στο μπανιο.Καλα λεει ας το.Ευκαιρια και εγω κοιταω τα μηνυματα.βλεπω αριθμο και ελεγε -Που γυρνας μωρο? Ωπα λεω...??Για ποτε εγραψα τον αριθμο δεν λεγετε μπαμ μπαμ.Κουβεντα εγω.Ερχεται η φιλη κολλητη μου λεω εχουμε σεναριο.Περνουμε τηλεφωνο με αποκρυψη.Γυναικα απανταει Ωπαααα λεω παλι.Παμε για καφε με την φιλη λεω θα την παρω τηλεφωνο φανερα .Λεω ξεκαθαρα επειδη ειδα μηνυμα σου στο κινητο του ανθρωπου που παμε σοβαρα θες να τα πουμε...να δουμε τι συμβαινει??

Τελικα μου ειπε ξεκαθαρα οτι τον ειδε τυχαια σε ενα μαγαζι και απλα ειπε να θυμηθουν τα ΠΑΛΙΑ αυτος ειπε τα λεμε αλλα σκεφτηκα να στειλω μηνυμα.Ααα ο κυριος ο δικος μου ειχε στειλει μηνυμα ομως που ελεγε ΚΟΙΜΑΣΑΙ ?στις 12 αργα το βραδυ.

Ελα που η πολη μου ειναι μικρη και οι γνωστοι ειναι φιλοι φιλων.Η κυρια ηταν φιλη του κολλητου μου.Το ειχα πει εγω στον κολλητο μου και λεω θελει δουλεμα πολυ τωρα θα δει.ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ χααα.(αλλα ξερω οτι η κοπελα αυτη απο ηθικη 0 ).Παμε για καφε και λεω στον φιλο φερε και την αλλη.Ερχεται η κυριαααααααααα βλεπει τον δικο μου βλεπει ο δικος μου την αλλη Ωχχ λεει.Τι επαθες αγαπη μου λεω??Τι κανεις καλη μου της λεω κατσε να που μεγνωριζεις απο κοντα ειμαι αυτη που σε πηρε τηλεφωνο και σε ρωτησε τι τρεχει με τον δικο μου.Να που στον εφερα εγω .Αντε γειααααα λεω και εφυγα.Ο δικος μου μου ειπε οτι απλα εστειλε μηνυμα για πλακα με τον φιλο του(αφου αυτη δεν ειναι και καμια αξιοπρεπης) και βλακειες.Εγω μετα απο αυτο επι 5μηνες ειχα λουλουδια κα ετσι ειπα ΠΡΟΣΕΧΕ γιατι η γυναικα ειναι πονηρη.Τωρα βεβαια ειμαστε παντρεμενοι δεν υπαρχει θεμα τετοιο αυτο εγινε πολλα χρονια αλλα η κατινια λεω παντα υπαρχει σε ολες μας μην πει καμια οχι θα ειναι ψεμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι εχω την εξης απορια: πώς η κυρία ξερει το τηλ του αντρα σου και πώς ο αντρας σου την εχει στον καταλογο περασμενη. Ανταλλαξαν τηλςφωνα; ειχα ξεμεινει απο παλια; τα βρηκαν μεσω γνωστων; και εγω παντως θα ηθελα να μιλησει μπροστα μου μαζι της αν τυχαινε κατι τετοιο. πιθανον αμα επαιρνε τηλ εκεινη να το σηκωνα και να συμπεριφερομαουν κανονικα ως συζυγος.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...