Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Καλημερα στην ωραια παρεα σας που ηδη με εχει βοηθησει πολυ μονο διαβαζοντας σας :)

 

Εγω ειμαι μολις 2 μηνων εγκυος και εκανα δυο επισκεψεις στον γυναικολογο που με ξαγεννησε. Ειμαι 31 χρονων, οποτε, οπως θα φανταζεστε , ειναι λιγακι μεγαλος σε ηλικια.

Δεν με πειραξε αυτο αρχικα, ειναι και πολυ γλυκος ανθρωπος και δεν ειχα σκεφτει να αλλαξω. Κατι ομως δε με βοηθαει να νιωσω ανετα. Ισως το οτι δεν εχουμε κανει κανενα υπερηχο, δεν ξερω καν αν διαθετει στο ιατρειο του επειδη ειναι παλιο. Νιωθω οτι δεν εχει εξελιχθει αρκετα το ιατρειο του με τα χρονια.

 

Σημερα αποφασισα να επισκεφτω την επομενη φορα τον κυριο Χατζηγεωργιου στην Κουσκουρα. Γεννησε προσφατα η κουμπαρα μου κι εμεινε πολυ ευχαριστημενη. Παιζει μεγαλο ρολο να νιωθεις καλα με τον γιατρο σου και να του εχεις απολυτη εμπιστοσυνη. Ακουσα οτι παιρνει τα ιδια λεφτα για φυσιολογικο τοκετο και για καισαρικη, πραγμα που με καθησυχαζει πολυ και οτι ειναι πολυ συνεργασιμος σε οποιαδηποτε απορια.

 

Αν εχετε ακουσει κατι για τον συγκεκριμενο γιατρο θα ηθελα την αποψη σας. Παραπανω μονο 2-3 θετικα σχολια βρηκα, αν γνωριζει κανεις κατι παραπανω ας μας ενημερωσει:)

 

Ευχαριστω :)

as1cF1_0g410010MjRkfDAxMzRqfGxpdHRsZSBNaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ sardelaki, sakissmaro

 

Πηγα και εγω στον δικο σας γιατρο, οντως δεν περιμενα τοση αμεσοτητα και ανεση, οτι θελω τον ρωτω και περιμενω παντα για καθε απορια μου..

Του ειπα οτι καποια μελη απο ενα φορουμ σε προτιμουν και λενε καλα λογια για σενα..και μου απαντησε..τοτε να προσεχω..χχα γιατι με εσας θα βρω το μπελα μου..χαχα

Και τις τελευταιες βδομαδες με τον βηχα που με ταλαιπωρουσε , επικοινωνουσα μαζι του πολυ συχνα (σχεδον μερα παρα μερα) γιατι αλλαζα φαρμακευτικη αγωγη και δεν ηξερα τι να παρω..αλλα και οταν ηταν απασχολημενος, παντα αυτος με ξαναεπερνε τηλεφωνο και ανησυχουσε. Απο την αρχη μου ειπε τις τιμες του και τον τροπο που συνεργαζεται, και οτι απορια ειχα με την ολη διαδικασια.

69Dzp3.png

06pBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα! Σας παρακολουθώ εδώ και λίγο καιρό, αλλά μόλις σήμερα έγινα μέλος του forum. Είμαι στην 33η εβδομάδα και περιμένω κοριτσάκι!

Θα ήθελα να με βοηθήσετε σε κάτι, αν μπορείτε. Γέννησε καμιά σας πρόσφατα στον κ. Γκριμπίζη, στη Θεσσαλονίκη; Θα ήθελα να μάθω την αμοιβή του παραπάνω γιατρού για τον τοκετό. Τον έχω ρωτήσει φυσικά, αλλά για λόγους συναδελφικής αλληλεγγύης (ο αντρούλης μου είναι κι αυτός γιατρός) μου είπε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να δεχτεί χρήματα. Εγώ όμως θέλω να ξέρω περίπου την αμοιβή του, για να του κάνω έστω ένα δώρο. Ευχαριστώ!!! :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους.ειμαι απο θεσσαλονικη,γνωρίζετε κάτι για τους εξης γυναικολόγους:Νικο Παπαδόπουλο(Τσιμισκη) και Σαραβέλο?

πρέπει να κάνω αφαίρεση πολύποδα και δεν μπορώ να εμπιστευτώ κανένα γυναικολόγο...μόνο σαν χρήμα σε βλέπουν όλοι.

ευχαριστώ.

petiteyouli

Link to comment
Share on other sites

Για τον πρώτο, τον γνωρίζω πολύ καλά, είναι πολύ καλός στη λαπαροσκοπική χειρουργική, έχει εκπαιδευτεί στην Αγγλία, έχει αρκετή εμπειρία κυρίως εκεί και έχει διδάξει λαπαροσκοπική χειρουργική (πάλι εκεί). Αν θέλεις κάτι περισσότερο, στείλε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλη την παρέα! Σας παρακολουθώ εδώ και λίγο καιρό, αλλά μόλις σήμερα έγινα μέλος του forum. Είμαι στην 33η εβδομάδα και περιμένω κοριτσάκι!

Θα ήθελα να με βοηθήσετε σε κάτι, αν μπορείτε. Γέννησε καμιά σας πρόσφατα στον κ. Γκριμπίζη, στη Θεσσαλονίκη; Θα ήθελα να μάθω την αμοιβή του παραπάνω γιατρού για τον τοκετό. Τον έχω ρωτήσει φυσικά, αλλά για λόγους συναδελφικής αλληλεγγύης (ο αντρούλης μου είναι κι αυτός γιατρός) μου είπε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να δεχτεί χρήματα. Εγώ όμως θέλω να ξέρω περίπου την αμοιβή του, για να του κάνω έστω ένα δώρο. Ευχαριστώ!!! :)

 

Γεννησα πριν 2,5 μηνες στον Γρηγόρη. Παρα πολύ καλός!!!!!

Εμένα μου πήρε 800 € για ΦΤ και για καισαρική μου ειχε πει 1.200 €.

 

Με το καλό!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τον Πραπα ..εχει ιατρειο με τον αδερφο του και μια κλινικη το ΙΑΚΕΝΤΡΟ... εμεινα πολυ ευχαριστημενη καθως γεννησα αρκετα δυσκολα ...με εμβρυουλκους αλλα παρολα αυτα ολα πηγαν μια χαρα...Πολυ χαλαρος ανθρωπος..δεν σε αγχωνει...Τον ειχε καμμια σας???

ΘΑ ΣΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

ΕΙΝΑ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ

[/url]

preg.png

Link to comment
Share on other sites

εγω στον Πραπα εκανα την αμνιοπαρακεντηση!!!!!!πραγματι πολυ χαλαρος ανθρωπος και η αληθεια ειναι οτι μςε τετοιους ανθρωπους θελω να συναναστρεφομαι!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΟΡΥΦΗ!

1ον ΑΝΘΡΩΠΟΣ

2ον παιρνει ιδια χρηματα φ.τ. και καισαρικη

3ον με περιμενε να ξεγεννησω 26 ωρες

4ον οταν του ειπα οτι θελω να γεννησω στο ΤΑΔΕ, μου απαντησε οτι ειναι επιλογη της γυναικας/ζευγαριου να γεννησει οπου θελει!!!!

5ον και ο πατερας του γυναικολογος

dido ειναι και λεκτορας στο Ιπποκρατειο, αφου σε ενδιαφερει!

Κ-Ο-Ρ-Υ-Φ-Η !!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

NIKOL 28 και εγω τον Γκριμπιζη εχω .Εχει πολυ κοσμο αλλα αξιζει Εγω γεννησα τον γιο μου με καισαρικη στο παπαγεωργιου .απιστευτα ευχαριστημενη και το ιδιο θα κανω με το καλο και στο δευτερ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!και εγώ είμαι στην διαδικασία να μείνω έγκυος και ψάχνω να βρώ γιατρο που να ξεγεννάει στο Παπαγεωργίου!ο Γκριμπιζης πως είναι ως γιατρος?είναι συζητήσιμος?Πρέπει να έχει εφημερία για να γεννήσεισ στο παπαγεωργίου με τον γιατρο σου?και με την επισκληρίδιο τι σε είχε πει ο γιατρός σου?

ELIZA

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο δικός μου γυναικολόγος λέγεται ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ έχει ιατρείο στη Τσιμισκή και συνεργάζεται με τη ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ τον ξέρει καμία από εσάς ? Θελώ να μου πείτε τη γνώμη σας γιατί η απόψη μου για τον συγκεκριμένο γιατρό είναι λίγο μπερδεμένη.

 

Kαι είχα αυτόν τον γιατρό αλλά και εγώ είμαι μια απο τα ίδια?

Εσυ τι πρόβλημα είχες μαζί του?

Link to comment
Share on other sites

elizasss καλημερα!!

εγω εχω χρονια τοω γκριμπιζη και γεννησα σε αυτον , οχι ομως στο παπαγεωργιου, αλλα στη γενικη κλινικη, οποτε για το παπαγεωργιου δεν γνωριζω. ισως καποια αλλη κοπελα, γιατι ειμαστε πολλες εδω με τον γρηγορη. αυτο που ξερω να σου πω ειναι, οτι ειναι ως γιατρος παρα πολυ καλος,εμπειρος, ευστοχος και ουσιαστικος. ο,τι πει, αυτο ειναι.να εισαι σιγουρη. και πολυ συζητησιμος.ευχαριστος, χαμογελαστος και καθολου απροσιτος.επισης,ειναι παντα διαθεσιμος στο κινητο του για εκτακτες περιπτωσεις.

φιλια, με το καλο!!

LfwCp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΣΙΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΑΝ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΤΑ; ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΒΑΤΣΗ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΤΣΗ; ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ; ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ; ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ! ΜΕ ΠΟΙΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ;(ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ)

Link to comment
Share on other sites

Για μενα η ΒΑΤΣΗ ειναι κορυφη!Δεν ειναι μεγαλη,ειναι γυρω στα 43 το πολυ και οταν εγω ειχα γεννησει πριν 3 χρονια τωρα σου λεω μου επερνε επισκεψη 30 ευρω και για τη γεννα μου ειχε παρει 700 ευρω(φυσιολογικο) ειναι υπερ!!!!!!!!Συνεργαζοταν με Γενικη και Διαβαλκανικο.εγω γεννησα στη Γενικη.Μη φοβασαι ολα θα πανε καλα.Εχει πολυ κοσμο η αληθεια ειναι και περιμενεις αλλα αξιζει τον κοπο.Τωρα για τις τιμες δεν ξερω ποσο παιρνει,τελευταια φορα που ειχα παει εκανα και τεστ ΠαΠ και μου πηρε ολα μαζι 70 ευρω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

NIKOL 28 και εγω τον Γκριμπιζη εχω .Εχει πολυ κοσμο αλλα αξιζει Εγω γεννησα τον γιο μου με καισαρικη στο παπαγεωργιου .απιστευτα ευχαριστημενη και το ιδιο θα κανω με το καλο και στο δευτερ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!και εγώ είμαι στην διαδικασία να μείνω έγκυος και ψάχνω να βρώ γιατρο που να ξεγεννάει στο Παπαγεωργίου!ο Γκριμπιζης πως είναι ως γιατρος?είναι συζητήσιμος?Πρέπει να έχει εφημερία για να γεννήσεισ στο παπαγεωργίου με τον γιατρο σου?και με την επισκληρίδιο τι σε είχε πει ο γιατρός σου?

 

Καλησπέρα, Elizasss!

Γέννησα στο Παπαγεωργίου στις 25/10/08 με επισκληρίδιο. Ο Γκριμπίζης είναι πολύ καλός, ευχάριστος, με χιούμορ και δεν σε αγχώνει καθόλου. Εννοείται ότι είναι και εξαιρετικός επιστήμονας. Είναι γεγονός ότι μέχρι να έρθει η στιγμή του τοκετού, σε περιποιούνται οι μαίες κι αυτός έρχεται μόνο για έλεγχο. Αλλά έτσι είχε κάνει και ο προηγούμενος μου γιατρός. (νομίζω όλοι έτσι κάνουν. Κανείς δεν κάθεται παρεούλα σου:D:D:D ).

Και ναι, για να γεννήσεις στο Παπαγεωργίου πρέπει να εφημερεύει η μαιευτική του Νοσοκομείου και ειδικότερα ο γιατρός σου. Γι'αυτό κι εγώ έκανα πρόκληση. :wink::)

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια....ο Θεός γελάει!

Link to comment
Share on other sites

Mom, καλημέρα, μήπως θα μπορούσες να δώσεις περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το Παπαγεωργίου (δωμάτια, καθαριότητα, προσωπικό)?

Γέννησα στο Γέννεσις το 2005 και υπήρχαν 2 λόγοι που με κάνουν να αμφιβάλλω στο ενδεχόμενο μιας δεύτερης εγκυμοσύνης αν θα ξαναπήγαινα.

 

1ον. Η παιδιάτρος της κλινικής είπε ότι το παιδί έχει όγκο στο κεφάλι !!! ενώ ήταν ένα καρουμπαλάκι (το παιδί έσπρωχνε για να βγει, και εγώ είχα πολύ μικρή διαστολή). Μετά μάθαμε ότι και στους διπλανούς είχε πει ότι έχει το παιδί τους πρόβλημα με την καρδιά.

και 2ον δεν μου δείξαν τίποτα για τον θηλασμό με αποτέλεσμα να τον διακόψω 3 μέρες μετά την επιστροφή μου στο σπίτι λόγω μαστίτιδας.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΚΑΛΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

Link to comment
Share on other sites

Mom, καλημέρα, μήπως θα μπορούσες να δώσεις περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το Παπαγεωργίου (δωμάτια, καθαριότητα, προσωπικό)?

Γέννησα στο Γέννεσις το 2005 και υπήρχαν 2 λόγοι που με κάνουν να αμφιβάλλω στο ενδεχόμενο μιας δεύτερης εγκυμοσύνης αν θα ξαναπήγαινα.

 

1ον. Η παιδιάτρος της κλινικής είπε ότι το παιδί έχει όγκο στο κεφάλι !!! ενώ ήταν ένα καρουμπαλάκι (το παιδί έσπρωχνε για να βγει, και εγώ είχα πολύ μικρή διαστολή). Μετά μάθαμε ότι και στους διπλανούς είχε πει ότι έχει το παιδί τους πρόβλημα με την καρδιά.

και 2ον δεν μου δείξαν τίποτα για τον θηλασμό με αποτέλεσμα να τον διακόψω 3 μέρες μετά την επιστροφή μου στο σπίτι λόγω μαστίτιδας.

 

Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα, evdoxia!

Καταρχήν πρέπει να πω ότι αν κάνω τρίτο παιδάκι, πάλι σε νοσοκομείο θα επιλέξω να γεννήσω. Κι αυτό γιατί στην πορεία κατάλαβα ότι -μακριά απο μας- ΑΝ κάτι πάει στραβά, το παιδί αλλά και η μητέρα είναι σαφέστατα πιο ασφαλείς στο νοσοκομείο. Εκεί υπάρχουν όλα τα απαραίτητα μηχανήματα αλλά και οι γιατροί στα νοσοκομεία έρχονται σε επαφή με άπειρα περιστατικά και είναι πιο "έτοιμοι". Το ίδιο πιστεύω ότι ισχύει και για τις νοσηλεύτριες και τις μαίες. Πριν λίγες μέρες άκουγα στην τηλεόραση για ένα μωράκι 2.500kg που κατέληξε, γιατί στην κλινική που είχε γεννηθεί δεν υπήρχε η ειδική θερμοκοιτίδα, έπρεπε να μεταφερθεί σε νοσοκομείο και επειδή το μοναδικό ασθενοφόρο με την θερμοκοιτίδα έπρεπε να παραλάβει άλλο ένα μωρό, το παιδί αργοπέθαινε ώρες ολόκληρες.

Στον 1ο μου γιό, γέννησα στο Διαβαλκανικό αλλά είχα άγνοια κινδύνου. Δεν είναι τυχαίο επίσης ότι όλοι οι γιατροί που ξέρω εγώ, διαφόρων ειδικοτήτων, επιλέγουν το νοσοκομείο για τον τοκετό των δικών τους παιδιών.

Σε σχέση τώρα με την "ξενοδοχειακή περίθαλψη" το Διαβαλκανικό υπερτερούσε. Όχι με συγκλονιστική διαφορά όμως. Στο Παπαγεωργίου ήρθε η μαία να μας μιλήσει για το θηλασμό ενώ στο Διαβαλκανικό μας έδειξαν έξτρα και πως να κάνουμε μπάνιο τα μωράκια,πως να τα κρατάμε, και να τα αλλάζουμε. Το δωμάτιο ήταν καθαρό και το φαγητό πολύ καλό. Οι μαίες ήταν πολύ εξυπηρετικές και ευγενικές.

Ένα λάθος που συνέβη σε μένα και να το έχεις υπόψη σου κι εσύ, είναι ότι οι μαίες έχουν ένα πρόγραμμα φαγητού με τα μωρά και τα ταίζουν συγκεκριμένες ώρες. Όταν λοιπόν το γάλα σου έρθει κανονικά και νιώθεις το στήθος σου να πονάει πρέπει να πας και να ζητήσεις το μωρό για να θηλάσεις και να τις ενημερώσεις ώστε να μην το ταίζουν αυτές αλλά να σου το φέρνουν. Αν δεν πας, το ταίζουν με ξένο γάλα και εσύ υποφέρεις (κινδυνεύεις και με μαστίτιδα). Εγώ δεν το ήξερα και περίμενα να μου το φέρουν με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ απο τον πόνο και επειδή το μωρό είχε ταϊστεί και δεν ήθελε να φάει, τελικά μου έδωσαν θήλαστρο και άντλησα το γάλα μου.

Τέλος, όταν έφυγα μου είπαν ότι αν έχω κάποια ερώτηση μπορώ να τηλεφωνήσω οποιαδήποτε ώρα. Έτσι κι έκανα όταν πάλι πονούσα (γιατί το μπεμπάκι όταν γυρίσαμε σπίτι κοιμήθηκε καμιά 10ώρες συνεχόμενα με αποτέλεσμα το στήθος μου να πετρώσει) τηλεφώνησα στο νοσοκομείο και μίλησα με μια μαία η οποία μου έδωσε οδηγίες (ζεστά μπάνια, μασάζ κ.λ.π.)και είπε ότι μπορώ να πάω και να χρησιμοποιήσω το θήλαστρο τους.

 

Πωπω!!! Έκθεση έγραψα. :oops::oops: Βάλτε μου κανένα όριο λέξεων γιατί ξεχνιέμαι που και που!!! :oops: :oops: :oops::D

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια....ο Θεός γελάει!

Link to comment
Share on other sites

Mom σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες. και εγώ απο ασχετοσύνη όλα καλά τα έβρισκα. Μέχρι που άρχισα να διαβάζω το parents.

Να ρωτήσω αν υπήρχε καμία κοπέλα που είχε τον Β.Παπαμελετίου σα γυναικολόγο και τι άποψη έχει.

Επίσης ο Γκριμπίζης ξεγεννάει Παπαγεωργίου και Γέννεσις ή και κάπου αλλού?

Η γυναικολόγος μου είναι η Σιδέρη Μυρτώ.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον μοναδικό και αγαπημένο μου γιατρό ΤΥΜΠΑΝΙΔΗ Γιάννη που με βοήθησε να ζήσω την πιο όμορφη στιγμή στη ζωή μου και έφερα στον κόσμο τον γιο μου! Είναι ο πιο καταπληκτικος γιατρός, πάνω από όλα άνθρωπος τρυφερός και θα του είμαι ευγνώμων για πάντα, για τη βόήθεια και την υποστήριξή του!Να είναι πάντα καλά!!!

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες, να σας ζήσουν τα μωράκια σας. Εγώ έχω τον Κατραντσιώτη Γιώργο (ιατρείο Εγνατίας 88). Είναι καταπληκτικός γιατρός, ήρεμος, καθόλου αγχωτικός, ψύχραιμος και με εμπειρία. Γέννησα με καισαρική γιατί η μικρή μου ήταν τυλιγμένη με το λώρο σε όλο το σώμα και έπεφταν οι παλμοί της επειδή ζοριζόταν. Είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού και ακόμα και εκείνη την ώρα προσπαθούσε να μου δώσει να καταλάβω για ποιο λόγο πρέπει να γίνει άμεσα καισαρική. Εγώ βέβαια τα χρειάστηκα γιατί τους είδα όλους να τρέχουν πανικόβλητοι να με ετοιμάσουν για την καισαρική...Όταν όμως γέννησα και αφού πήγαν όλα καλά με τη μπουμπούκα εκτίμησα ιδιαίτερα το ότι ήθελε ακόμα και εκείνη την ώρα να μου δώσει να καταλάβω το επείγον της κατάστασης (αν και το κατάλαβα αμέσως καθότι τον έχω χρόνια γιατρό και ξέρω πόσο ψύχραιμος είναι και πάντα γελαστός....και τη μέρα εκείνη δε γελούσε όπως τον είχα συνηθίσει...). Όπως και να έχει είναι πάρα πολύ καλός και τον συστήνω ανεπιφύλακτα.

[URL="http://ticker.7910.org/eng"][/URL][URL="http://ticker.7910.org/eng"][IMG]http://ticker.7910.org/an1cCDC0g410010MzU4NzIzZGp8NDMyOTdkYXxvdXIgcHJlY2lvdXMgR2VvcmdpYSBpcw.gif[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλός γιατρός και φαίνεται και καλός άνθρωπος. Αμπελάς Γρηγόρης. Τον επέλεξα τυχαία μέσω του ΤΕΒΕ και αποδείχτηκε εξαιρετικός (τουλάχιστον μέχρι στιγμής)

.png.png
Link to comment
Share on other sites

nana30, και εγώ στη Βάτση πάω.Είπες στο τηλ ότι εισαι έγκυος ή πήρες απλά για ραντεβού;;Εγώ επειδή έκανα το τεστ Παρασκευή και δεν άντεχα έως τη Δευτέρα, πήρα τηλ το απόγευμα, είπα στη γραμματέα της ότι είχα κάνει τεστ και ήταν θετικό και μου έκλεισε ραντεβού για το ίδιο βράδυ 9.30-9:45, στο κλείσιμο δηλ.!Χαιρόμαστε μαζί στους υπερήχους και όταν μας φόβισαν λίγο στο Β΄Επιπέδου, μας καθησύχασε και μας απάντησε σε όλες τις απορίες μας.Εγώ είμαι στο δημόσιο και δε μου πήρε ποτέ χρήματα, ούτε καν για την αυχενική.Συνεργάζεται με Γένεσις και Διαβαλκανικό και από αμοιβές κτλ. δεν ξέρω, αλλά με νοιάζει που με αντιμετωπίζει ανθρώπινα, δείχνει ενδιαφέρον και είναι πολύ ψύχραιμη.Περισσότερες λεπτομέρειες μετά τον τοκετό!!!

Vd4Sp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...