Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι συναντήσεις της Πέμπτης


Marle

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κι εγω μεσα ειμαι.τι ωρα? γιατι η μικρη μου θηλαζει

ποσο μικρη ειναι? Δεν θα την εχεις μαζι?

 

Προτεινω για μετα το μεσημεριανο, αλλα αν εχετε προγραμμα υπνου, μπορω κ οτι αλλη ωρα θέλετε!

Πειτε, βρε!

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω θα προτιμουσα 12.30 και μετα 'η το μεσημερι κατα τις 3.00 να εχουμε φαει πρωτα. η μικρη εχει μεν το φαγητο μαζι αλλα τωρα που κανει κρυο δεν ειναι ευκολο να θηλασω δημοσια με ολα αυτα που φοραμε και οι δυο

Link to comment
Share on other sites

Ξεπέρασε το φόβο σου με τον δημόσιο θηλασμό! Είναι πανεύκολο, πίστεψέ με... τις έχω θηλάσει σε άπειρα παγκάκια και σε εξωτερικούς χώρους... Θα δεις και τις άλλες μαμάδες το Σάββατο και θα πάρεις θάρρος.

kr3fp2.png
Link to comment
Share on other sites

το εχω κανει κι εγω μη νομιζεις απλα τοτε ο μικρος ηταν πανω απο χρονο και επιανε ευκολα ενω η μπεμπα ειναι μολις δυο μηνων κι ακομα χρειαζεται πιο πολλη βοηθεια. θα κανω ομως προβα και με το sling και οπως και να εχει θα το δοκιμασω :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα. επειδη δεν εχω ξαναπαει σε συναντηση πως θα συναντηθουμε? αν καποια θελει να προτεινει οκ, αλλιως τι λετε για 12.30 στο παρκο στο σημειο που ειναι τα μαγαζια με τα βιολογικα προιοντα? εγω θα ειμαι με ενα κοκκινο καροτσι τρικυκλο καστανη με αλογοουρα με ενα αγορακι μαζι 3,5 χρονων και την μπεμπα εννοειται στο καροτσι. γαρυφαλλο στο στηθος να βαλω :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα. επειδη δεν εχω ξαναπαει σε συναντηση πως θα συναντηθουμε? αν καποια θελει να προτεινει οκ, αλλιως τι λετε για 12.30 στο παρκο στο σημειο που ειναι τα μαγαζια με τα βιολογικα προιοντα? εγω θα ειμαι με ενα κοκκινο καροτσι τρικυκλο καστανη με αλογοουρα με ενα αγορακι μαζι 3,5 χρονων και την μπεμπα εννοειται στο καροτσι. γαρυφαλλο στο στηθος να βαλω :D:D:D

 

Loipon, και μενα το 12,30 μου φαινεται καλο. Τι λετε οι υπολοιπες?

Επειδη δεν ξερω αν ολες οι κοπελες ξερουν που ειναι τα βιολογικα, δεν δινουμε ραντεβου στο συντριβανι (ενα τσιμεντενιο πραμα που δεν εχει νερο) και ειναι στην ευθεια απο την κεντρική εισοδο (αυτη που εχει τις τεντες απο πανω, ακριβως μετα τα καρφουρ?

Α, το ασχημο ειναι οτι ο καιρος δε φαινεται για συμμαχος.... Σημερα ψιλοβρεχει κ δυστυχως το ιδιο φαινεται κ για αυριο.... Αν βρεχει τι?????

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

οκ εγω συμφωνω οποτε αν δεν βρεχει 12.30 θα ειμαι εκει. εχω κανει περιγραφη οποτε οποια ερθει πρωτη ας ερθει να με βρει. με λενε σισσυ

αν βρεχει δεν νομιζω οτι μπορουμε να παμε εκτος αν υπαρχει καποιο καφε αλλα σιγουρα θα υπαρχουν καπνιστες οποτε..

Link to comment
Share on other sites

Οπότε το ραντεβού είναι για 12:30 στο συντριβάνι; Θα είμαστε και εμείς εκεί! Θα στείλω σε καναδυό από εσάς το κινητό μου, μη χαθούμε τελείως!

 

Να ρωτήσω και κάτι άσχετο; Το carfour εκεί έχει και ρούχα; Ευχαριστώ...

kr3fp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αφροφίτη θα μου στείλεις με πμ το κινητό σου μπας και προλάβουμε να έρθουμε; Σίγουρα πάντως δεν προλαβαίνω για τις 12.30, καμμιά ώρα αργότερα μάλλον. Στείλε μου κινητό για να σας βρω! :)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...