Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι συναντήσεις της Πέμπτης


Marle

Recommended Posts

Χλόη, όταν βγεις από το σταθμό του Θησείου θα ανέβεις την Αποστόλου Παύλου, τον πεζόδρομο.Σε κάποιο σημείο θα δεις ένα πλάτωμα στα αριστερά, εκεί αρχίζουν τα ''τραπεζοκαθίσματα''.Απέναντι είναι η παιδική χαρά.

df306542d5.pngbb1d25814b.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια δε θα ερθουμε τελικα με επιασε η καρδια μου

ελπιζω να ειμαι καλα την επομενη Πεμπτη

καλη διασκεδαση

 

Ελπίζω να εισαι καλύτερα τωρα!!!

Λοιπον για να οργανωνουμε σιγα σιγα την επόμενη! Τι θα λεγατε νε καναμε την συναντηση στο Τριτση την Τριτη ή την Τεταρτη μιας κ καποια μελη θα λειπουν απο Πεμπτη? Για πειτε εσεις οι ντοπιες κ οχι μόνο!!!

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω αν παλι δεν μου κανει ναζια η καρδια μου!!!!

θελω πολυ να σας δω και να αγκαλιασω τα ομορφα παιδακια που βλεπω στα τικερακια!

ειναι μακρυα για μας το παρκο αλλα μου υποσχεθηκε ο Λευτερης πως αν ειμαι καλα θα με παει οπου και να ειστε!

Link to comment
Share on other sites

cruelty, ελπίζω να είσαι καλά τώρα....

 

Φωτογραφίες (από κινητό :oops: ) από την τελευταία συνάντηση...

Ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη για την χείριστη ποιότητα...

24072008144.jpg

24072008145.jpg

24072008146.jpg

(C@t, to ξέρω είναι κουνημένη...)

24072008147.jpg

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω με τα ζουζουνια,θελω να τα δαγκωσω ολα!!!!!! :lol::lol::lol:

Ειναι τελεια...........

 

Θυμιστε μας ομως,ξεχωριζω την Αννουλα,την Ληδα,τον Ιασωνα,την Δαναη(?)....οι υπολοιποι???

Μπραβο κοριτσια που βρισκεστε και περνατε τοσο καλα!!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να 'μαστε κι εμείς! Γυρίσαμε :cry::cry:

και φυσικά τρωγόμαστε να σας ξαναδούμε :wink:

Τελικά τι παίζει γι'αυτήν την εβομάδα? Απ'ότι κατάλαβα πάρκο Τρίτση (που ακριβώς είναι αυτό? πώς ερχόμαστε?) αλλά ποιά μέρα?

Τι ωραίες φωτογραφίες είναι αυτές από την τελευταία συνάντηση!! :D

Μεγαλώσανε τα κουκλάκια!!! :!:

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το πάρκο Τρίτση είναι ακριβώς δίπλα από τα Στερ Σίνεμας, Ιλιον.

Κοίτα εδώ για περισσότερες λεπτομέρειες

 

http://park.ornithologiki.gr/gr/park/location.htm

 

(επίσης, μην κρίνεις από τις φωτογραφίες, με το πράσινο, τις λίμνες, τα παπάκια...έχει εμφανή σημάδια εγκατάλειψης αυτό το πάρκο και είναι κρίμα).

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαστε κι εμείς! Γυρίσαμε :cry::cry:

και φυσικά τρωγόμαστε να σας ξαναδούμε :wink:

Τελικά τι παίζει γι'αυτήν την εβομάδα? Απ'ότι κατάλαβα πάρκο Τρίτση (που ακριβώς είναι αυτό? πώς ερχόμαστε?) αλλά ποιά μέρα?

Τι ωραίες φωτογραφίες είναι αυτές από την τελευταία συνάντηση!! :D

Μεγαλώσανε τα κουκλάκια!!! :!:

 

Καλώς ήρθατε Ελίζα!!! :D Περάσατε καλά; Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε... εμείς λογικά θα είμαστε... :wink:

 

Οι φώτος είναι τέλειες... μεγαλώσανε και άλλο τα ζουζούνια!!!

:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για τι ώρα λέμε???

 

ΑΑΑ και ραντεβού πού????? Και αν κάποια δε προλάβει και έρθει αργότερα, πού θα μας βρει???

 

 

δεν έχω πρόβλημα για Τρίτη ή Τετάρτη, απλά Τετάρτη μπορεί να αργήσω λόγω σουπερμάρκετ.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς μέσα είμαστε (εκτός απροόπτου)... πιστεύω να το βρούμε εύκολα. Μάλλον με ταξί θα έρθω, νά μην ταλαιπωρηθούμε από συγκοινωνίες.

Πείτε ποιά μέρα προτιμάτε, εμείς δεν έχουμε πρόβλημα. :)

Μόνο πώς θα βρεθούμε εκεί;

Link to comment
Share on other sites

Μια καλή ώρα για το συγκεκριμένο προορισμό είναι μετά τις 19.00 για να μην είναι μέσα στη ντάλα το μέρος... :wink:

Μπορούμε να δώσουμε ένα ραντεβού εκείνη την ώρα στο "συντριβάνι" (εντός εισαγωγικών μιας και είναι παροπλισμένο) είτε στις 19.00 είτε μετά τις 19.00 ότι ώρα βολεύει (αν αποφάσιζα μόνη μου θα έλεγα στις 19.30 αλλά επειδή σε κάποιες που ερχόσαστε από πιο μακριά θα πέσει βαρύ το κάνουμε αν θέλετε 19.00) και όσες από τις κοπέλες έρθουν αργότερα να έχουν το τηλέφωνο από μια από εμάς που θα είμαστε στο ραντεβού για να τους πούμε που είμαστε τη συγκεκριμένη στιγμή! :wink:

Συμφωνείτε; Όσον αφορά τη μέρα ποιά από όλες μπορείτε τελικά; (Για Τρίτη και Τετάρτη ξέρω πλέον σίγουρα οτι δε μπορώ, για Πέμπτη μόνο! :oops: )

 

σσ. Όσες έχετε μπαγιάτικα ψωμιά να τα φέρετε για τις πάπιες και τα ψάρια... κάνουν χάζι τα πιτσιρίκια (και οι γονείς) ταϊζοντάς τα!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Θυμιστε μας ομως,ξεχωριζω την Αννουλα,την Ληδα,τον Ιασωνα,την Δαναη(?)....οι υπολοιποι???

 

Αυτά τα 4 φορουμ-παιδάκια είναι, μαζί με την Φωτεινή της C@t (στο καρότσι), απλά ο χαμός προσέλκυσε και άλλα παιδάκια και μαμάδες της παιδικής χαράς :lol::lol::lol:

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς μάλλον μέσα για Πέμπτη. Με την προϋπόθεση να έχω αυτοκίνητο (ελπίζω και με το σύζυγο μέσα :lol: ) γιατί τόση ώρα σε λεωφορείο....δεν τη βγάζουμε καθαρή. Θα μας ακούσει όλη η Αθήνα :roll::roll::lol:

Έχουμε απανωτές αναχωρήσεις παππούδων και πρέπει να τους χαιρετίσουμε όλους :? οπότε νωρίτερα δεν θα μπορέσουμε.

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οδηγίες για συντριβάνι: :)

Μπαίνουμε στο πάρκο από την είσοδο που είναι δίπλα στο εμπορικό escape center... προχωράμε προς τα επάνω το πάρκο σε ένα πλακόστρωτο που δεξιά και αριστερά έχει δέντρα... όλο ευθεία συνεχίζουμε και.... κουτουλάμε στο συντριβάνι!!! :P Τελικά ποιές θα είμαστε, εκτός απροόπτου; Για να ξέρουμε ποιές θα περιμένουμε δηλαδή... Η ώρα είναι καλά κατά τις 19.00;;

Ξεκινάω λίστα:

1. Annastasia μετά τέκνου και συζύγου

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...