Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η Elli χρειαζεται την θετικη μας ενεργεια!!!


Renia

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 500
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • pegi

    pegi 21 δημοσιεύσεις

  • Renia

    Renia 19 δημοσιεύσεις

  • Sam

    Sam 19 δημοσιεύσεις

  • nano

    nano 18 δημοσιεύσεις

Τα τελευταια νεα απο το μωρακι της Elli ειναι οτι της δωσανε γαλα με σκιαγραφινη και την υποβαλουν σε μια σειρα ακτινογραφιων για να διαπιστωσουν τυχον υπαρξη στενωσης του εντερου!

Σ'αυτη την περιπτωση το μωρο θα υποβληθει σε επεμβαση!

 

Εγω να ευχηθω καλα αποτελεσματα χωρις να χρειαστει επεμβαση κ.λ.π και φυσικα καλη δυναμη στην μαμα Ελενη να αντεξει απο την μια την ταλαιπωρια ψυχικη και σωματικη και απο την αλλη τον προσωρινο αποχωρησμο της απο το αλλο της το μωρακι!

 

ελεος ποση ταλαιπωρια θα υποστει το μικρο μου;;;;Θεε μου ,βοηθησε το μην το αφηνεις να τυραννιεται,απλωσε το χερι σου και βγαλτο απο αυτο το μαρτυριο που περναει αυτο το κοριτσακι και η μανουλα του.

Link to comment
Share on other sites

Ισως αυτη η στιγμη να ειναι και η πιο κρισιμη για την ζωη του μωρου....

Οι ακτινογραφιες διεγνωσαν αποφραξη του εντερου οποτε αυτη την ωρα η Ελενη με το μωρο φευγουν για την Θεσσαλονικη οπου και θα πραγματοποιηθει επεμβαση στο εντερακι του μωρου!

Περιττο να σας πω οτι της μανουλας της εχουν κοπει τα ποδια απο την αγωνια!

 

Ελενη μου εχεις τις πιο θερμες ευχες μου για ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΑΧΕΙΑ ΑΝΑΡΡΩΣΗ....Περιμενουμε νεοτερα κουκλα μου!

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΡΕΝΙΑ ,εγινε το χειροτερο δηλαδη.ιδια περιπτωση με τα μωρα μου ειναι.ξερεις σε ποιο νοσοκομειο το πανε;αν παθει ρηξη εντερου κοριτσια ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα....οχι ρε γαμωτο,δεν το πιστευω αυτο το πραγμα :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Θα τα καταφέρει μια χαρά η μικρούλα! Θα το δείτε!

Κουράγιο στη μαμά Έλλη...Η σκέψη μας και η προσευχή μας είναι μαζί τους!

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

158099izgldxigqr.gif

 

 

Elli ,κάνε κουράγιο είμαστε όλες δίπλα σου και προσευχόμαστε για το κοριτσάκι σας.Όλα να σας πάνε καλά και γρήγορα να είστε όλοι μαζί αγκαλιασμένοι στο σπιτάκι σας!!!

ΣΤΕΛΛΑ blbnp2.png DF5ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικα η επεμβαση εγινε στο μωρακι χθες! Εξελιχθηκε καλα.

Μετα το περας της, το κοριτσακι μεταφερθηκε στην μοναδα εντατικης θεραπειας στο νοσοκομειο Παπαγεωργιου οπου και θα παραμεινει για τα επομενα 2 24ωρα!Στην συνεχεια θα μεταφερθει στο Γεννηματας!

Η Ελενη μας αυτη την στιγμη βρισκεται στον Βολο στο αλλο μωρακι της μιας και οσο το μικρο της παραμενει στην εντατικη δεν μπορει να το δει.

Εχει εξαντληθει μετα απο τοσες μερες (15 συνολικα) νοσηλειας, τοσο σωματικα, οσο και ψυχικα.Αγωνιά για την πορεια του μωρου της!

 

Καλη δυναμη Ελενη μου και καλη αναρρωση στην μικρη σου αγωνιστρια!

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όλα να πάνε καλά...

κρίμα που δεν μπήκα νωρίτερα στο Φόρουμ να δω ότι είναι στο παπαγεωργίου όπου βρισκόμουν χθες και θα πήγαινα να την έβρισκα.

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τις καλύτερες ευχές μου...

Να γυρίσετε στο σπίτι σας γρήγορα και καλά!

Το μωράκι σου είναι ηρωίδα και η μαμά του το ίδιο.

 

Περαστικά στο μωράκι και δύναμη στους γονείς του...

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Πωπω το γιαβρί μου τι περνάει????????????

Έλειπα το τριήμερο και τώρα τα είδα τα νεώτερα και ειλικρινά τι να πω στεναχωρέθηκα πάρα πολύ............

Ευτυχώς που πήγε καλά η επέμβαση μακάρι να τελειώσουν τα βάσανα της μικρούλας μας και της μανούλας της εδώ. Να γίνει σύντομα καλά και να γυρίσει στην αδελφούλα της...................

Ψυχούλα μου κουράγιο!!!!!!!!!!!!!!!!!

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να πανε ολα καλα και γρηγορα το μωρακι να γυρισει στην οικογενεια του!!Ο Θεουλης να το βοηθησει το αγγελουδακι να αναρρωσει γρηγορα και να χαρει την αγκαλια της μανουλας του και την αγαπη ολης της οικογενεια του!! Κουραγιο μικρουλα μου!!Και δυναμη στην μανουλα!!!!

PSpyp2.png n6m7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά... μέρες είχα χωρίς Η/Υ... τώρα είδα τις εξελίξεις...

Παναγιά μου... βάλε το χέρι σου να σταματήσει εδώ το κακό...

ας γίνει καλά το μωράκι να γυρίσει με τη μανούλα του στο σπίτι κοντά στο αδερφάκι του και τον μπαμπά του... και θα ξεχαστεί η ταλαιπωρία όλων...

 

εύχομαι από καρδιάς τα καλύτερα...

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...