Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η Elli χρειαζεται την θετικη μας ενεργεια!!!


Renia

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 500
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • pegi

    pegi 21 δημοσιεύσεις

  • Renia

    Renia 19 δημοσιεύσεις

  • Sam

    Sam 19 δημοσιεύσεις

  • nano

    nano 18 δημοσιεύσεις

Ελενη μου χαρηκα παρα πολυ με τα σημερινα νεα σας!

Το κοριτσακι της βγηκε απο την εντατικη και νοιωθει καλυτερα!Εχει επανελθει και η ορεξη του!

Μπραβο στο μωρακι σου...ειναι πραγματικη πολεμιστρια :)

Ειμαστε ολες στο πλευρο σου κουκλα μου και σου δινουμε τις θερμοτερες ευχες μας για να γινετε γρηγορα καλα και να πατε σπιτι στην αδερφουλα σας που σας περιμενει! :)

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aχ renia να είσαι καλά που μας ενημερώνεις.......... :)

Μπράβο χάρηκα πάρα πολύ για την μικρούλα ομορφούλα μας........ :P

Πραγματικά έχω συγκινηθεί πολύ με την περιπέτεια της Elli και εύχομαι να μην ξανασυμβεί ποτέ σε καμία γυναίκα.................

Άντε με το καλό σπιτάκι σας τώρα...........

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους! άρχισαν τα ευχάριστα νέα! Είδες Elli;;;; έρχοντε οι καλές μέρες!

άντε κούκλες μου! μαμά και κορή! υπομονή και όλος ο καιρός είναι μπροστά σας!!!!

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου χαρηκα παρα πολυ με τα σημερινα νεα σας!

Το κοριτσακι της βγηκε απο την εντατικη και νοιωθει καλυτερα!Εχει επανελθει και η ορεξη του!

Μπραβο στο μωρακι σου...ειναι πραγματικη πολεμιστρια :)

Ειμαστε ολες στο πλευρο σου κουκλα μου και σου δινουμε τις θερμοτερες ευχες μας για να γινετε γρηγορα καλα και να πατε σπιτι στην αδερφουλα σας που σας περιμενει! :)

 

:D:D:D

Μπράβο!!!

Ελίνα, μαμά του Θάνου-22/8/2003, της Εύας και της Χριστίνας (ομοζυγωτικά δίδυμα)-15/6/2006!

 

Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου χαρηκα παρα πολυ με τα σημερινα νεα σας!

Το κοριτσακι της βγηκε απο την εντατικη και νοιωθει καλυτερα!Εχει επανελθει και η ορεξη του!

Μπραβο στο μωρακι σου...ειναι πραγματικη πολεμιστρια :)

Ειμαστε ολες στο πλευρο σου κουκλα μου και σου δινουμε τις θερμοτερες ευχες μας για να γινετε γρηγορα καλα και να πατε σπιτι στην αδερφουλα σας που σας περιμενει! :)

 

:D:D:D

Μπράβο!!!

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου χαρηκα παρα πολυ με τα σημερινα νεα σας!

Το κοριτσακι της βγηκε απο την εντατικη και νοιωθει καλυτερα!Εχει επανελθει και η ορεξη του!

Μπραβο στο μωρακι σου...ειναι πραγματικη πολεμιστρια :)

Ειμαστε ολες στο πλευρο σου κουκλα μου και σου δινουμε τις θερμοτερες ευχες μας για να γινετε γρηγορα καλα και να πατε σπιτι στην αδερφουλα σας που σας περιμενει! :)

 

:D:D:D

Μπράβο!!!

 

:D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Πήγα είδα την Elli και το μωράκι της. Πραγματικά βγήκαν από τη μονάδα υψηλού κινδύνου και είναι σε κανονικό δωμάτιο. Το μωρό είναι μια κούκλα και αγωνήστρια. Αγωνιστές είναι και η Elli με τον άνδρα της. Τους πήγα τα μυνήματα σας. Χάρηκε πολύ. Συνεχίστε να στέλνετε κορίτσια και όσες δεν στείλατε, να ξέρουν ότι είμαστε δίπλα της. Κουράγιο όλα θα περάσουν. Θα ξαναπάω τη Δευτέρα να τους δω.

Link to comment
Share on other sites

marsa θελω να πεις στην Elli οτι προσευχομαστε για την μικρουλα της και οτι συντομα ολα θα εχουν παει καλα και θα επιστρεψουν σπιτι τους :wink:

ευχομαι την δευτερα να μας πεις ακομα καλιτερα νεα.....

as1cCp90g411210MDAwNTExMWR8MDAwMTg3MGR8T3VyIGxpdHRsZSBwcmluY2UgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

από ότι κατάλαβα είναι όλοι τους αγωνιστές , με την βοήθεια του Θεού θα τα κατάφερουν όλη η θετικήμας σκέψη μαζί τους , τάνια, μπαμπάς, παπίνος...και σύντομα Νίκολας. Να είστε Κ..Α..Λ..Α!!!!

ντινα

Link to comment
Share on other sites

marsa, να τους πεις πολλά φιλιά και από 'μας (τον μπέμπη κι εμένα!!)

καλή εβδομάδα και πως τους σκεφτόμαστε συνέχεια με αγάπη!

περιμένουμε πάλι, ευχάριστα νέα!! :D

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

marsa μπράβο κορίτσι μου. Δώστους όση παραπάνω δύναμη μπορείς και την αγάπη μας......................

Για ότι νεώτερο ενημέρωνέ μας.

Ευχαριστούμε πολύ............

Φιλάκια στην μπεμπούλα της Elli........................

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάφερα να πάω εχθές. Η elli είναι στο βόλο. Πήγε να δει και το άλλο μωράκι της. Είναι λίγο στεναχωρημένη, το μικρούλι είχε συνέλθει αλλά εχθές

έκανε εμετό και του βάλανε πάλι ορό. Η elli θα γυρίσει σήμερα Λάρισα ,οπότε θα πάω σήμερα ή αύριο. Στείλτε τις ευχές σας όλες, μας έχει ανάγκη.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...