Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η Elli χρειαζεται την θετικη μας ενεργεια!!!


Renia

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 500
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • pegi

    pegi 21 δημοσιεύσεις

  • Renia

    Renia 19 δημοσιεύσεις

  • Sam

    Sam 19 δημοσιεύσεις

  • nano

    nano 18 δημοσιεύσεις

κοπέλα μου γλυκιά σου εύχομαι ότι καλύτερα για την ψυχούλα σου...είμαστε όλες μαζί σου και σου στέλνουμε πολύ θετική ενέργεια και φυσικά την αγάπη μας...να είστε σύντομα πάλι σπιτάκι σας...μαζί, ενωμένοι κι αγαπημένοι!

 

501037pb72sjnq58.jpg

 

ολα τα πανε απο το καλο στο καλυτερο και αυτα να μεινουν μια μουτζουρα μονο στην ζωη σας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η Elli μας στελνει το ακολουθο μηνυματακι:

 

Καλημερα!Συνεχιζουμε την αντιβιωση και περιμενουμε καποιες εξετασεις.Δεν φαγαμε πολυ απο χθες το απογευμα.Ελπιζω να φαμε πιο πολυ σημερα. Αν με αφησουν να χρησιμοποιησω το ψυγειο των φαρμακων θα της δινω μητρικο γαλα.Το ειχα διακοψει γιατι μου εκλεψαν ενα μπουκαλι που ειχα αφησει στο κοινοχρηστο ψυγειο.Ισως το μητρικο τη βοηθησει γιατι μαλλον το μικροβιο ειναι στο εντερακι παλι. Ευχαριστω για τις ευχες και φιλια σε ολες σας!

 

ellilb2.jpg

ellilb2.66a888d3dd.jpg

ΜΕ ΞΥΡΙΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΡΟΥΝ ΦΛΕΒΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΑΣΑΩ!

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

είμαστε μαζί της...την σκεφτόμαστε κάθε στιγμή και της στέλνουμε συνεχώς την αγάπη μας. Όλες μαζί θα προσευχηθούμε για το αγγελούδι σου :wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ELLI,μου ευχωμαι γρηγορη αναρωση στην κουκλιτσα σου και γρηγορα να βρεθειτε ολοι μαζι στο σπιτακι σας.να χαιρεσαι τα διδυμακια σου κοπελα μου.προσευχωμαι στο θεο για την κουκλιτσα σου να την φυλαει.

412736sh80r91yxj.jpg

 oIKlp2.png

Link to comment
Share on other sites

ELLI,μου ευχωμαι γρηγορη αναρωση στην κουκλιτσα σου και γρηγορα να βρεθειτε ολοι μαζι στο σπιτακι σας.να χαιρεσαι τα διδυμακια σου κοπελα μου.προσευχωμαι στο θεο για την κουκλιτσα σου να την φυλαει.

412736sh80r91yxj.jpg

.png
Link to comment
Share on other sites

ellilb2.jpg

ellilb2.66a888d3dd.jpg

ΜΕ ΞΥΡΙΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΡΟΥΝ ΦΛΕΒΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΑΣΑΩ!

 

Ω, ψυχούλα μου, κάνε υπομονη και όλα θα πάνε καλά, σε λίγο θα είσαι σπίτι σου με την αδελφή σου παρεούλα!!! φιλακια αγάπη μου γλυκειά και περαστικά σου!!!

 

Αγγελική

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΛΗ ΜΟΥ,εχω περασει παρομοια κατασταση με εσενα και ειμαι σιγουρη πως ο θεος θα την βοηθησει την μικρουλα σου.να ξερεις πως τα διδυμακια σου τα ποναω σαν να ναι δικα μου,θα ειχα κι εγω τωρα διδυμα αγορακια αλλα εγω γεννησα προωρα τοτε και ηταν δυσκολα.τωρα εχω τον παναγιωτακη,ο θεος δε με ξεχασε ποτε.δωστης ενα χαδακι κι απο μενα,της μαχητριας κουκλιτσας σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1209993b1hwyr3gmh.png

 

Περαστικά μικρή γλυκιά ψυχούλα!

 

Γρήγορα να σμίξετε η οικογένεια με υγεία και χαρά!

Ελίνα, μαμά του Θάνου-22/8/2003, της Εύας και της Χριστίνας (ομοζυγωτικά δίδυμα)-15/6/2006!

 

Link to comment
Share on other sites

Ζωουλα μου!!!!!!!ευχομαι να σου πανε ολα καλα συντομα και να ειναι το τελευταιο ασχημο στη ζωουλα σου.....

και σε σ'ενα μανουλα λιγη υπομονη ακομη και ολα θα πανε καλα...

η μικρουλα σιγουρα δε μασαει φαινεται πολυ δυναμικη!!!!!!!!!!!

as1cCp90g411210MDAwNTExMWR8MDAwMTg3MGR8T3VyIGxpdHRsZSBwcmluY2UgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

Η μικρούλα σας είναι μια γλύκα!!!!! Για μια ακόμα φορά στέλνω ευχές μέσα από την καρδιά μου για γρήγορη ανάρρωση!!!!!!!!!!!

Καλό κουράγιο και καλή δύναμη σε όλη την οικογένεια. Είμαι σίγουρη ότι θα γυρίσετε σύντομα σπιτάκι σας!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ψυχούλα μου κάνε κουράγιο σε λίγο καιρό θα είσαι στο σπιτάκι σου μαζί με την αδελφούλα σου...................

Ελένη κουράγιο κούκλα μου τι άλλο να σου πω................

Εύχομαι όλα να πάνε πολύ καλά και να επιστρέψετε πιο σύντομα..........

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...