Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η Elli χρειαζεται την θετικη μας ενεργεια!!!


Renia

Recommended Posts

άλλοι 3 αγωνιστές.. κουραγιο στην ελλη και την οικογενεια της, η σκεψη μας ειναι μαζι τους και αναμενουμε νεα το συντομοτερο.. Ο Θεος να τους βοηθησει και να τους δωσει οση δυναμη χρειαζεται και ολα τ αγγελακια στο πλευρο της μικρουλας για να βγει το συντομοτερο και να χαρει την αγκαλια της μαμακας και του μπαμπακα στο σπιτι τους επιτελους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 500
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • pegi

    pegi 21 δημοσιεύσεις

  • Renia

    Renia 19 δημοσιεύσεις

  • Sam

    Sam 19 δημοσιεύσεις

  • nano

    nano 18 δημοσιεύσεις

Τις καλύτερες ευχές μας και όοοοολη μας τη θετική ενέργεια για τη μικρή κουκλίτσα αγωνίστρια!!! Υπομονή, κουράγιο και θετική σκέψη στους υπέροχους γονείς της.

 

ευχομαι πολυ γρηγορα να ειστε καλα!!!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι από μένα πάρα πολλά φιλιά και από το νέο μέλος του Φόρουμ :D τον μπέμπη μου :D

Τους εύχομαι ό,τι καλύτερο

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mόλις γύρισα από την elli. Το μωράκι ήταν ήρεμο και κοιμόταν. Η ίδια είναι ένας πολύ γλυκός άνθρωπος με δύναμη. Είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά. Του βγάλανε τον όρο. Ας ελπίζουμε πως δεν θα ξαναχρειαστεί. Θα τις πάω αύριο τα μυνήματα γιατί όλη μέρα δεν είχα internet.

Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου ολα θα πανε καλα....

Ο Θεουλης να ειναι μαζι σας και τα αγγελακια του να σας προστατευουν παντα :)

Οι προσευχες μας σιγουρα εχουν φτασει εκει ψηλα και η θετικης μας ενεργεια ειναι ολη δικη σας! :)

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου ολα θα πανε καλα....

Ο Θεουλης να ειναι μαζι σας και τα αγγελακια του να σας προστατευουν παντα :)

Οι προσευχες μας σιγουρα εχουν φτασει εκει ψηλα και η θετικης μας ενεργεια ειναι ολη δικη σας! :)

 

:P:P

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελενη μου ειλικρινα εχω στεναχωρεθει πολυ με τα σκαμπανεβασματα στην υγεια του μωρου σου.

(Χθες παλι το μωρακι πισωγυρισε και ξαναπριστηκε).

Στο ειπα και απο το τηλεφωνο και θα το επαναλαβω και απο δω μιας και ξερω οτι η μαρσα σου φερνει τα μηνυματα μας!

Μηπως να σκεφτοσασταν την μεταφορα τοπυ μωρου στο παιδον στην Αθηνα????

Προς Θεου δεν θελω να υποβιβασω τις υπηρεσιες και τις ικανοτητες του ιατρικου προσωπικου στην Λαρισα αλλα πιστευω οτι πρεπει να εχετε και την βοηθεια της Αθηνας οντας μεγαλυτερη πολη και με περισσοτερες γνωμες ετσι ωστε να μπορεσετε να παρετε μια σαφη διαγνωση επιτελους! :? Ηδη εχετε ταλαιπωρηθει 14 μερες.......

Σκεφτειτε το!!

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι όχι δεν θέλω να ακούω πισωγυρίσματα............ :cry:

Τι να πω γλυκιά μου κουράγιο η κορούλα σου σε θέλει τώρα δυνατή όσο ποτέ!!!!!!!!!!!!!

Μικρούλα μου κοίτα να γίνεις σύντομα καλά σε παρακαλώ για να γυρίσεις στην αδελφούλα σου που σε περιμένει!!!!!!!!!! :wink:

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου ειλικρινα εχω στεναχωρεθει πολυ με τα σκαμπανεβασματα στην υγεια του μωρου σου.

(Χθες παλι το μωρακι πισωγυρισε και ξαναπριστηκε).

Στο ειπα και απο το τηλεφωνο και θα το επαναλαβω και απο δω μιας και ξερω οτι η μαρσα σου φερνει τα μηνυματα μας!

Μηπως να σκεφτοσασταν την μεταφορα τοπυ μωρου στο παιδον στην Αθηνα????

Προς Θεου δεν θελω να υποβιβασω τις υπηρεσιες και τις ικανοτητες του ιατρικου προσωπικου στην Λαρισα αλλα πιστευω οτι πρεπει να εχετε και την βοηθεια της Αθηνας οντας μεγαλυτερη πολη και με περισσοτερες γνωμες ετσι ωστε να μπορεσετε να παρετε μια σαφη διαγνωση επιτελους! :? Ηδη εχετε ταλαιπωρηθει 14 μερες.......

Σκεφτειτε το!!

 

Μήπως;

 

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....!!!

Ελλη, κουράγιο.... θα περάσει. Σύντομα θα έχεις τη μικρούλα σπίτι, μαζί με την αδελφούλα της....

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταια νεα απο το μωρακι της Elli ειναι οτι της δωσανε γαλα με σκιαγραφινη και την υποβαλουν σε μια σειρα ακτινογραφιων για να διαπιστωσουν τυχον υπαρξη στενωσης του εντερου!

Σ'αυτη την περιπτωση το μωρο θα υποβληθει σε επεμβαση!

 

Εγω να ευχηθω καλα αποτελεσματα χωρις να χρειαστει επεμβαση κ.λ.π και φυσικα καλη δυναμη στην μαμα Ελενη να αντεξει απο την μια την ταλαιπωρια ψυχικη και σωματικη και απο την αλλη τον προσωρινο αποχωρησμο της απο το αλλο της το μωρακι!

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...