Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η Elli χρειαζεται την θετικη μας ενεργεια!!!


Renia

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 500
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • pegi

    pegi 21 δημοσιεύσεις

  • Renia

    Renia 19 δημοσιεύσεις

  • Sam

    Sam 19 δημοσιεύσεις

  • nano

    nano 18 δημοσιεύσεις

Εύχομαι όλων μας οι προσευχές να πιάσουν γρήγορα τόπο και να ξαναενωθεί η οικογένεια σας σύντομα και οριστικά.

 

Δεν την φοβάμαι τη μικρή σου... αν και είναι γεννημένη για να φορέσει φουστάνια... εγώ το είδα στη φωτό... είναι παληκάρι! θα τα καταφέρει!!

 

Κάνε υπομονή και κουράγιο Ελένη...

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αχ ψυχη μου ομορφη... Καλα κανεις και δεν μασας μωρο μου (κι ας σου ξυρισαν το μαλλακι :) ) Ολα θα πανε καλα γιατι εισαι μια γλυκα και μιση!!

 

Κουραγιο Ελενη μου, μπορα ειναι θα περασει!! Οι ευχες μου μαζι σας!

Link to comment
Share on other sites

Τις ευχές μας και μία προσευχούλα για την Έλενη και τα κοριτσάκια της και από εμάς !!!

 

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ :D

files_aura1_pic.jpg

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι άλλο να ευχηθώ από γρήγορη ανάρρωση και υπομονή. Όλα θα είναι καλά σε λίγες ημέρες!

 

Περαστικά στο μωράκι και δύναμη στη μαμά του..

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

εχουμε κατι νεωτερο για την ΕΛΛΗ και την Κουκλιτσα της;

RENIA,μιλησατε καθολου ξανα;

 

Κοριτσια απ'οτι μου ειπε η Ελενη σε σχετικο μηνυματακι μολις τωρα δυστυχως δεν ειναι και πολυ καλα τα πραγματα :cry:

Θα ξερουμε νεοτερα το απογευματακι.....

Μακαρι να πανε ολα καλυτερα και το επομενο μηνυματακι της να ειναι αισιοδοξο!

Ηλπιζα οτι ολα θα ηταν καλυτερα σημερα...... :cry:

Αχ!Θεουλη μου...βοηθησε αυτο το αγγελουδι!

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

RENIA,μηπως ειπε τιποτα για εγχειρηση στο εντερακι της μικρης;

Δεν μπορουσε να μου μιλησει γιατι δεν ειχε μπαταρια στο κινητο αλλα μου ειπε οτι το απογευματακι θα μας πει περισσοτερες λεπτομερειες!

Παντως κατι τετοιο που αναφερεις το εκανε η ανηψια της κουμπαρας μου(βεβαια το μωρακι ειναι περιπου 5 μηνων!)και ολα πηγαν καλα......

Τωρα τι να πω δεν ξερω τιποτα παραπανω...Μακαρι να μην χρειαστει κανενος ειδους επεμβαση το μωρακι της!

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου μετα απο επικοινωνια που ειχα με την Elli μου ειπε οτι σημερα ειναι λιγο καλυτερα το μωρο.Τρωει καθε 4 ωρες απο 30 ml.

Το κακο ειναι οτι ο (ιδιωτης) παιδιατρος σχεδον την εχει καταδικασει, οπως λεει η Ελενη μιας και υποψιαζεται αιμοραγια του εντερου :cry: Ωστοσο ακομα τιποτα δεν εχει επιβεβαιωθει απο τις εξετασεις.Χθες της εκαναν παλι μεταγγιση αιματος γιατι ειχε 24 αιματοκριτη :cry:

Οπως λεει χαρακτηριστικα η Ελενη: "Την εχουν κατατρυπησει και καταμελανιασει.Πως να πω σε ενα μωρακι 48 ημερων που ουρλιαζει οτι ειναι για το καλο του?"

Παντως ενα ειναι σιγουρο!Οτι θα μεινουν στο νοσοκομειο οσο χρειαστει μεχρι να βρεθει η ριζα του προβληματος και το μωρακι τους να γινει απολυτως καλα και να μην ξαναχρειαστει να ξαναυποβληθει σε αλλη ταλαιπωρια!

Τελος σας ευχαριστει ολες για τον ενδιαφερον που δειξατε!

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πωπω τι κρίμα!!!!!!!! :cry::cry:

Την βασανίζουν την μικρούλα μωρέ...............

Μακάρι να γίνει σύντομα γερή και δυνατή η μικρούλα όμορφη, που θα γίνει είμαι σίγουρη, και να γυρίσουν σύντομα σπιτάκι τους.

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ ψυχουλα μου.. "κουραγιο μανουλα.. ξερω οτι ειναι για το καλο μου.. να φανεις δυνατη γιατι σε χρειαζομαι!! εσυ μου δινεις δυναμη!!"

το μωρακι της αυτα τα λογια της λεει με το κλαμα του..

μακαρι ολα να τελειωσουν χτες! τοσο γρηγορα!! με το καλο.. κουραγιο Ελλη.. η σκεψη μας μαζι σου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βγαινουν λογια να ευχηθω,ζω το παρελθον μου ξανα μαζι σου ελλι μου,οτι κι αν σου πω ειναι λιγο,θελω να τελειωσουν ολα τωρα θελω αυτη η ψυχουλα να νικησει της δυσκολιες και να βγει μια μεγαλη νικητρια που νικησε την μαχη και κερδισε την ζωη της με την αξια της.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ,ΘΕΕ ΜΟΥ ΧΑΙΔΕΨΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ .φιλακια πριγκιπισα μου,μικρη μαχητρια .κουραγιο ελλι μου,εισαι στη σκεψη μου,σου στελνω ολη την δυναμη που χω μεσα μου να αντεξεις τις δυσκολιες.....

Link to comment
Share on other sites

Ελα γλυκιά μου όλα θα πάνε καλά.Μακάρι να είχα κάποιον να προσέχει την μικρή για να έρθω να σας δω.Αν βρώ ευκαιρία θα το κάνω.φιλάκια στις μπεμπούλες και μην φοβάσαι τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!

2GxD.jpg2GxDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο Θεός να σας δίνει κουράγιο και δύναμη. Εύχομαι όλα να τελειώσουν γρήγορα και να ξεχαστεί σαν ένα κακό όνειρο που πέρασε. Να σκέφτεσαι θετικά και αισιόδοξα και όλα θα πάνε καλά. Κάθε μωρό έχει το φύλακα Άγγελό του που το προσέχει. Έτσι και οι κορούλες σου. Και για αυτήν που είναι μακριά από την μανούλα της και για εκείνην που σε χρειάζεται περισσότερο από ποτέ. Κουράγιο μανούλα και άσε το ένστικτο να σε καθοδηγεί. Έτσι θα ξέρεις τι είναι σωστό για τα μωρά σου. Η σκέψη μου μαζί σας. Η προσευχή μου για σας. Καλή Δύναμη!

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεός να σας δίνει κουράγιο και δύναμη. Εύχομαι όλα να τελειώσουν γρήγορα και να ξεχαστεί σαν ένα κακό όνειρο που πέρασε. Να σκέφτεσαι θετικά και αισιόδοξα και όλα θα πάνε καλά. Κάθε μωρό έχει το φύλακα Άγγελό του που το προσέχει. Έτσι και οι κορούλες σου. Και για αυτήν που είναι μακριά από την μανούλα της και για εκείνην που σε χρειάζεται περισσότερο από ποτέ. Κουράγιο μανούλα και άσε το ένστικτο να σε καθοδηγεί. Έτσι θα ξέρεις τι είναι σωστό για τα μωρά σου. Η σκέψη μου μαζί σας. Η προσευχή μου για σας. Καλή Δύναμη!
δεν έχω να προσθέσω τίποτε άλλο... :wink:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με την Ελένη και θα πάω αύριο να την επισκεφτώ στο νοσοκομείο. Το μωρό είναι στη μονάδα υψηλού κινδύνου αλλά μάλλον θα μεταφερθούν στη παιδιατρική. Αν θέλετε γράψτε τα μυνήματα σας και θα τα εκτυπώσω να τα πάω. Μας χρειάζεται όλες και αυτή και το μωράκι της ή μάλλον τα μωράκια της γιατί είναι άλλη μία ψυχούλα που τους περιμένει να γυρίσουν.

Link to comment
Share on other sites

1014204koe5je96j9.gif

 

Elli μην χάνεις την πίστη και το κουράγιο σου όλα θα πάνε καλά θα την κερδίσετε την μάχη και θα γυρίσετε στο σπίτι σας νικητές...............

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

ΕLLI μου σου στελνω την αγαπη μου και την αμετρητη συμπαρασταση μου.

Ευχωμαι να πηγαινουν καλυτερα τα πραγματα για την μικρη μαχητρια της ζωης.

σου ευχωμαι μεσα απο την καρδια μου ολα να τελειωσουν γρηγορα και να πατε στο σπιτακι σας πολυ πολυ συντομα......φιλακια και μια αγκαλια σου στελνω....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...