Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πως κρατατε τη σχεση σας "ζωντανη";


EleThess

Recommended Posts

Κοριτσια ελατε να μοιραστουμε μυστικα! Καθημερινα προσεχουμε τα παιδια μας, τα σκυλια μας, τους αντρες μας, το σπιτι μας, τη δουλεια μας, μενει καθολου χρονος για να βελτιωσουμε και να αναπτυξουμε τη σχεση μας με τον καλο μας; Ελαχιστος νομιζω! Πως εκμεταλλευομαστε λοιπον αυτες τις λιγες στιγμουλες που εχουμε;Πως κραταμε τη σχεση "ζωντανη";

Εγω παντως του γραφω ραβασακια(ποτε ρομαντικα , ποτε πιο πιπερατα) και τα χωνω στις τσεπες του η στην τσαντα του(παλια τα εβαζα στο ψυγειο αλλα ειχαμε μια λιποθυμια της πεθερας μου απο ενα ξεχασμενο και εκτοτε το εκοψα)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 172
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μα στο ψυγείο !!!!!! :shock:

για νερό θα πήγε η γυναίκα ... ντουβρουτζάς θα της ήρθε !!! :lol:

 

παραλίγο δλδ για να "κρατήσουμε την σχέση ζωντανή " να χάσουμε την πεθερούλα... :lol:

 

συμπέρασμα : οχι ραβασάκια στα ψυγεία ή όχι πεθερές στα ψυγεία ! :cool:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έκανα αυτό με τα ραβασάκια αλλά δεν...

Το έβαλα στην τσέπη του μπουφάν του (τότε είχαμα ακόμα δεσμό) χωρίς να το καταλάβει και μετά από λίγο ήρθε η ώρα να πληρώσουμε τον καφέ που είχαμε πάει να πιούμε, κάνει μια έτσι νομίζοντας πώς εκεί έχει τα λεφτά,

''τί είναι αυτό'' μου λέει

''δεν ξέρω, ραβασάκι από καμμια θαυμάστρια;'' του απαντάω εγώ δήθεν θιγμένη,

το ανοίγει, το κοιτάει και έρχεται το ξενέρωμα:

''έλα δικά σου γράμματα είναι, πες μου τί γράφεις;''

'' διαβασέ το''

''βαριέμαι, δεν μου τα λες καλύτερα, αφού ξέρεις δεν είμαι και του διαβάσματος'' .................................

το απόλυτο ξενέρωμα: εμ! είπα και εγώ να αφήσω ραβασάκι σε άνθρωπο που διαβάζει με ευχαρίστηση μόνο την Αθλητική Ηχώ και την Πράσινη και που τα δικά μου βιβλία (σημ. τρελή βιβλιοφάγος) με πειράζει να τα κάνουμε προσάναμμα στο τζάκι γιατί πιάνουν χώρο!

Από τότε έχω δοκιμάσει διάφορους τρόπους αλλά δυστυχώς έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι μόνο ότι έχει σεξουαλικό υποννοούμενο πιάνει!

Αμάν αυτοί οι άντρες με το σεξ.

Link to comment
Share on other sites

Χα.... και ο δικός μου andro2 δεν πάει πίσω... Καταρχάς διαβάζει τις ίδιες εφημερίδες....οπότε βγάλε συμπερασμα..... :lol::lol::lol:

 

Εγώ για να τον καλοπιάσω άντε να του κάνω και κανένα καλό φαγητό ή μεζεδάκι (είναι gourmet τύπος τι να κάνουμε, και μακαρονάς) και μετά τα κλασικά....

 

Για ραβασάκια, ούτε λόγος.... Και να τα γράψω δεν θα τα δει.... Και να τα δει δε θα ασχοληθεί και θα τα αφήσει και εκεί που είναι... Εδώ σημειώματα αφήνω μερικές φορές για το που θα είμαι (όταν λείπει και ως συνήθως ξεχνάει το κινητό) και όταν επιστρέφω τα βρίσκω εκεί που τα κολλάω (πάνω στην εξώπορτα)..... :evil::):)

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η αληθεια ειναι οτι με ολα οσα εχουμε ολες φανταζομαι στο κεφαλι μας δεν ειναι ευκολο να ασχολουμαστε κ με την ανανεωση της σχεσης μας.. Καταρχας θα πρεπει να ειμαστε εμεις ανανεωμενες. Τωρα που επιτελους εχασα καποια κιλα κ μπορω παλι να φοραω (σχεδον ακομα) οτι θελω κ να περπαταω στο δρομο κ να νιωθω τα ματια των αλλων πανω μου, τωρα ναι μπορω να ασχοληθω κ με τον αντρα μου. Μην αφηνουμε τον εαυτο μας στη μοιρα του. Πρεπει να ειμαστε παντα οσο γινεται πιο εμφανισημες. Δε λεω να γυρναμε μεσα στο σπιτι με τη βλεφαριδα καγκελο, αλλα ας φοραμε ενα ωραιο νυχτικακι ή ας εχουμε τα μαλλια μας μια κομψη αγολοουριτσα κ οχι με τα ρολλευ κ τη μασκα οπως σε κατι παλιες ταινιες... Πρωτα πρεπει να αισθανομαστε εμεις καλα με τον εαυτο μας ωστε να αισθανονται κ οι αλλοι γυρω μας ομορφα.

Ας μην τον περιμενουμε απο τη δουλεια ετοιμες να γκρινιαξουμε ή να του βαλουμε τις φωνες για κατι που ξεχασε, εστω κ αν τις περισσοτερες φορες εχουμε πολυ καλη αφορμη.. :wink: Χαιρομαι οταν ακουω τον αντρα μου να λεει σε φιλους οτι περιμενει πως κ πως να γυρισει σπιτι για να αγκαλιασει εμενα κ την κορουλα μας κ πως δεν μπορει να μας αφηνει μονες μας εστω κ για ενα οκταωρο.. Ενα χαμογελο ειναι πολυ σημαντικο κ κανει θαυματα!

Κ βεβαια ενα ταξιδακι που κ που μονοι, χωρις τα παιδια ή μια εξοδο το βραδυ παντα εχουν αποτελεσμα..

Link to comment
Share on other sites

''Εδώ σημειώματα αφήνω μερικές φορές για το που θα είμαι (όταν λείπει και ως συνήθως ξεχνάει το κινητό) και όταν επιστρέφω τα βρίσκω εκεί που τα κολλάω (πάνω στην εξώπορτα)..... :evil::):)
''

 

 

Καλό! δηλ. ξέρει όλη η πολυκατοικία που είσαι εκτός από τον άντρα σου!

Και ο δικος μου είναι gourmet τύπος και τα φαγητά δίνουν και πέρνουν. Μέσα σε ένα χρόνο παντρεμένη έχω μεταλλαχτεί στη Βέφα. Και να φασταστείς το μισούσα το μαγειρεμα, ή μάλλον καλύτερα, ήθελα να μαγειρεύω εγώ όποτε μου έκανε κέφι. Πάνε αυτές οι καλές εποχές...

Αχ μανούλα μου πόσο σε νιώθω ξαφνικά.....

Link to comment
Share on other sites

Eνδιαφέρον θέμα!!!

Στα νειάτα μας (είμαστε μαζί 10 χρόνια!!) όταν ανταλλάσαμε μηνύματα στο κινητό βάζαμε από κάτω κάθε φορά κι άλλη χιουμοριστική υπογραφή πχ.παπαγάλος με αμνησία ή κουκουβάγια με υπνηλία ή αρνάκι με ρενάρ(γούνα αλεπούς) ήχελώνα δρομέας ήανοιχτομάτης τυφλοπόντικας κ.α.

Ακόμα και τώρα υπάρχουν στιγμές που βρισκόμαστε και γελάμε πάρα πολύ μαζί (σχεδόν κάθε μέρα).Ξεκαρδιζόμαστε στην κυριολεξία κι αυτό νομίζω είναι πολύ σημαντικό.Νοιώθεις ότι "εκπέμπεις "στο ίδιο μήκος κύματος με τον άλλο.

Επίσης κοιμώμουν για καιρό στο παιδικό δωμάτιο (όχι για κάποιο ιδιαίτερο λόγο αλλά από δική μου ανασφάλεια).Από τότε που γύρισα στην δική μας κρεββατοκάμαρα αισθάνομαι μέσα στη νύχτα να με χαιδεύει συχνά , απαλά.Το ίδιο κάνω κι εγώ.

ΣΤΕΛΛΑ blbnp2.png DF5ip2.png

Link to comment
Share on other sites

''Εδώ σημειώματα αφήνω μερικές φορές για το που θα είμαι (όταν λείπει και ως συνήθως ξεχνάει το κινητό) και όταν επιστρέφω τα βρίσκω εκεί που τα κολλάω (πάνω στην εξώπορτα)..... :evil::):)
''

 

 

Καλό! δηλ. ξέρει όλη η πολυκατοικία που είσαι εκτός από τον άντρα σου!

Και ο δικος μου είναι gourmet τύπος και τα φαγητά δίνουν και πέρνουν. Μέσα σε ένα χρόνο παντρεμένη έχω μεταλλαχτεί στη Βέφα. Και να φασταστείς το μισούσα το μαγειρεμα, ή μάλλον καλύτερα, ήθελα να μαγειρεύω εγώ όποτε μου έκανε κέφι. Πάνε αυτές οι καλές εποχές...

Αχ μανούλα μου πόσο σε νιώθω ξαφνικά.....

 

Ε, όχι, τα χαρτάκια τα κολλάω ΄στην εσωτερική πλευρά.... :lol::lol: (άλλωστε μένω σε μονοκατοικία και δεν θα εμπιστευόμουν να τα αφήσω έξω)....

 

Εγώ σε Βέφα δεν έχω μεταλλαχθεί ακόμα (μάλλον ο σύζυγος σε ...Βέφος μια και αυτός μαγειρεύει κυρίως) αλλά κατά καιρούς ή όταν έχω άδεια κάνω και γω τις δημιουργίες μου και του αρέσει πολύ. Και γω άλλωστε με τη μαγειρική δεν τα πάω πολύ καλά. Θέλω να μαγειρεύω όταν έχω όρεξη εγώ. Και επίσης προτιμώ να φτιάχνω γλυκά.....

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites

το απόλυτο ξενέρωμα: εμ! είπα και εγώ να αφήσω ραβασάκι σε άνθρωπο που διαβάζει με ευχαρίστηση μόνο την Αθλητική Ηχώ και την Πράσινη και που τα δικά μου βιβλία (σημ. τρελή βιβλιοφάγος) με πειράζει να τα κάνουμε προσάναμμα στο τζάκι γιατί πιάνουν χώρο!

 

Μάλλον αυτό το μοντέλο κυκλοφορεί σε πολλές κόπιες γιατί και ο δικός μου είναι μια από τα ίδια (με το διάβασμα έχει παρει διαζύγιο εκ γενετής).... Τα δικά μου τα βιβλιά (λογοτεχνικά και μη μιας και είμαστε της Φιλοσοφικής) τα έχω ακόμη στη μαμά μου επειδή δεν εχω φτιάξει΄ακόμη βιβλιοθήκη και μου λέει "Σιγα μη γεμίσω τον τοίχο βιβλία, βαλτα σε κούτες στην αποθήκη!" :mad:

 

Πάντως ανανέωση χρειάζεται, δεν το συζητώ... Ώρες ώρες νιώθω ότι όλα αυτά τα καθημερινά μας έχουν "ρουτινιάσει" εντελώς... Περιμένω πως και πως να πάμε πουθενά οι δυό μας να μπορούμε να αφιερώσουμε όλο μας το χρόνο ο ενας στον άλλο.... Το παιδί μας το λατρύω και είναι όλη μου η ζωή, αλλά και η σχέση με τον σύντροφό σου είναι εξίσου σημαντική...

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΜ ανανεωση σχεσης? :shock: τι ειναι αυτο?τρωγεται?

φροντιδα εξωτερικης εμφανισης αυτο σιγουρα πρεπει να τρωγεται... :lol::lol:

ραβασακια?? μαλλον προτιμαει να διαβαζει προσπεκτους πασης φυσεως!!

παιδια ειναι αρρωστος ο αντρας μου με αυτα! "κλεβει" τα φυλλαδια απο τα σπιτια!!! αλλα διαβαζει αυτα και μονο αυτα! οτι αφορα στο παιδι πρεπει να του τα διαβασω εγω "δυνατα και καθαρα" οπως μου λεει.. :lol::lol::lol:

σοβαρα παντως τωρα, οντως εχουμε προβλημα...εχουμε χαθει τελειως. το μονο που με παρηγορει ειναι οτι ξερω οτι καποια στιγμη θα μεγαλωσει λιγο το νινι μας και θα χαλαρωσουμε..

Link to comment
Share on other sites

Σε μας η σχέση καλά κρατεί.

 

Είμαστε βέβαια λίγα χρόνια μαζί(μόλις 6) αλλά είμαστε καλά...φτου μας!

 

Τώρα για το τι κάνουμε και κρατάμε τη σχέση μας ζωντανή????

 

σςςςςςςςςςς :lol::lol:

 

Συγχωράτε με αλλά δεν κανει να το πω :lol:

Δώσ' μου τα χέρια σου να κρατήσω τη ζωή μου.Τάσος Λειβαδίτης.

Link to comment
Share on other sites

... υπάρχουν στιγμές που βρισκόμαστε και γελάμε πάρα πολύ μαζί...

επίσης :D:lol: και με ....

 

Υπομονή :cool: επιμονή :cool: καλό φαγητό :cool: & κρεβάτι... χωρίς βιασύνη ! :cool::lol::lol::lol:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΠΩΣ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΖΩΝΤΑΝΗ?

ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΚΑΚΩΣ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΑΣ ΑΠΟΡΡΟΦΟΥΝ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΑΣ (ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ) ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΘΕΛΑ ΤΟΥ. ΜΕ ΛΙΓΗ ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ ΟΜΩΣ , ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ.

ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ?

ΕΓΩ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΗΜΟΥΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. ΤΩΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ, ΛΟΓΩ ΚΟΙΛΙΑΣ, ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ. ΕΚΤΟΣ ΤΟ ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ , ΕΙΝΑΙ Κ ΕΝΑΣ ΩΡΑΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΩΣ ΖΕΥΓΑΡΙ.

ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Κ ΕΝΑ ΚΑΛΟΜΑΓΕΙΡΕΜΕΝΟ ΦΑΓΗΤΟ, ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΕ ΜΕΖΕΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΟΥΖΑΚΙ, ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ ΚΛΠ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑΣ ΩΡΑΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ?

ΕΓΩ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΗΜΟΥΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. ΤΩΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ, ΛΟΓΩ ΚΟΙΛΙΑΣ, ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ. ΕΚΤΟΣ ΤΟ ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ , ΕΙΝΑΙ Κ ΕΝΑΣ ΩΡΑΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΩΣ ΖΕΥΓΑΡΙ.

 

Κάναμε πολλές φορές την προ γάμου εποχή... Τώρα πια πολύ σπάνια έως καθόλου :cry:

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Για να πω την αληθεια , τιποτα δεν εχει αλλαξει και τιποτα δεν εχει μεινει το ιδιο :) θελω να πω οτι η ζωη μας τωρα δεν μοιαζει σε καμια περιπτωση με εκεινη προ 1ης εγκυμοσυνης , εχουμε να βγουμε για βραδυ (οχι ξενυχτι απλα για ενα ποτο ) 2 χρονια κοντα σχεδον απο τοτε που εμεινα εγκυος στον Κωνσταντινο , επειτα δεν εχουμε καποιον εδω Θεσσνικη να τον κρατησει εστω και 1 ωρα , τον εχουμε παει βεβαια στη μαμα του πανου στη λαρισα 2-3 φορες απο 2 μερες αλλα ακομα και τοτε δεν πολυγουσταραμε να βγουμε για ποτο . Τωρα με 2 παιδια με το καλο θα ειναι εντελως μα εντελως αδυνατον. Ομως λεω οτι τιποτα δεν εχει αλλαξει επειδη τα συναισθηματα μας ειναι ακριβως τα ιδια , οταν ξαπλωνουμε το βραδυ κανουμε τις ιδιες αγκαλιτσες , γενικοτερα κανουμε τα ιδια παιχνιδακια μεταξυ μας , λεμε τις ιδιες βλακειουλες . Δεν ειμαι καψουρα πλεον με τον Πανο , νοιωθω ομως οτι ειναι η ζωη μου ο ανθρωπος αυτος που μου εδωσε τα παιδια μας .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

 

Κάναμε πολλές φορές την προ γάμου εποχή... Τώρα πια πολύ σπάνια έως καθόλου :cry:

 

παλιες δοξες :cry:

 

Περασμένα μεγαλεια και διηγώντας τα να κλαις :cry:... Που θα πάει όμως καποια μερα θα τον αιφνιδιάσω :lol:

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ, ακριβώς κορίτσια!!

Περασμένα μεγαλεία!!

Δεν είναι μόνο το μωρό στη μέση. Είναι και που ο άντρας μου θέωρεί τη σχέση ζωντανή μόνο σε... συγκεκριμένο σημείο του σπιτιού. Όταν θέλει παρέα... εκεί, τότε αρχίζει και γίνεται τρυφερός κλπ. Τις υπόλοιπες ώρες... τη δουλειά του την έχει κάνει.

Είναι κι εκείνο το ποδόσφαιρο. Να, χθες έχασε η εθνική, έχασε και λεφτά στο στοίχημα, η μούρη σήμερα είναι μέχρι το πάτωμα.

Ραβασάκια; Με αυτό θα γέλαγε. Δηλαδή, μάλλον θα τα διάβαζε η πεθερά, η μαμά κι ο κόσμος όλος κι εκείνος δεν θα είχε πάρει χαμπάρι...

Δε νομίζω ότι υπάρχει ποτέ πολύ ανανέωση από τότε που ζεις με τον άλλον. Τώρα για καμιά έξοδο μαζί... αραιά και που.

:roll::roll::roll:

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι & αυτό με την εθνική πια?? Ξεκόλλα μεγάλε, μία φορά έγινε το θαύμα! Αλλά ακόμη & αν ξαναγίνει, πού βλέπεις να το ξενυχτάς αυτή τη φορά? Θα σε βοηθήσω... Όχι στο Σύνταγμα, όχι στην Ομόνοια, ούτε στο αεροδρόμιο περιμένοντας τους ήρωες... Μάλλον πάνω από την κούνια του νυχτόβιου γιου σου θα καταλήξεις πάλι, οπότε μη μας ζαλίζεις & πολύ με τον Κατσουράνη & ξέρω εγώ ποιον άλλο!!!!

 

(Τα είπα & ξέδωσα!!) με το μωρό άλλαξε πολύ η καθημερινότητά μας, αλλά όταν ρουτινιάζουμε πολύ, προσπαθώ να τον δω με τα μάτια μιας άλλης γυναίκας. Σαν να ήμουν ξένη & να τον έβλεπα να περνά στο δρόμο.. Αυτό με βοηθά να θυμηθώ τι με τράβηξε στον έρωτα της ζωής μου & ως τώρα έχει αποτέλεσμα!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη οι αντρες ειναι κυριως οπτικοι τυποι τα mms βοηθουν πολυ! Οση ωρα εχανε η εθνικη εγω δοκιμαζα εσωρουχα και του εστελνα φωτο. Κοριτσια σε 12 -μετρημενα- λεπτα εχει παρατησει και μπαλες και κασκολ και εχει γινει... κολαση!

Ποιος εχει αλλωστε πιο ωραιο ποπο, εγω η ο Χαριστεας;

Link to comment
Share on other sites

Επειδη οι αντρες ειναι κυριως οπτικοι τυποι τα mms βοηθουν πολυ! Οση ωρα εχανε η εθνικη εγω δοκιμαζα εσωρουχα και του εστελνα φωτο. Κοριτσια σε 12 -μετρημενα- λεπτα εχει παρατησει και μπαλες και κασκολ και εχει γινει... κολαση!

Ποιος εχει αλλωστε πιο ωραιο ποπο, εγω η ο Χαριστεας;

ΕΛΑ ΡΕΕΕ!! ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...