Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πως κρατατε τη σχεση σας "ζωντανη";


EleThess

Recommended Posts

Επειδη οι αντρες ειναι κυριως οπτικοι τυποι τα mms βοηθουν πολυ! Οση ωρα εχανε η εθνικη εγω δοκιμαζα εσωρουχα και του εστελνα φωτο. Κοριτσια σε 12 -μετρημενα- λεπτα εχει παρατησει και μπαλες και κασκολ και εχει γινει... κολαση!

Ποιος εχει αλλωστε πιο ωραιο ποπο, εγω η ο Χαριστεας;

 

Υποκλίνομαι στην ευρηματικότητά σου :wink::wink:

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 172
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμένα ο καλός μου ειναι ναυτικός και μέχρι τώρα δεν βλεπόμασταν κάθε μέρα και γι'αυτό είμασταν πάντα μια χαρά. Τον τελευταίο καιρό που πήρε μετάθεση και ειναι κάθε μέρα στο σπίτι γιατί πήγε στα highspeed μπορώ να πω ότι ψιλοβαριέμαι :( Δεν έχω και πολύ όρεξη για τρελίτσες και τον έχω τον κακομοίρη στην πείνα. Καλά για ποτό δεν έχω καμία όρεξη πλέον να παμε οι δυο μας αλλά και γενικότερα..μονο για φαγητό :)

Αλλά επειδή ειναι ομορφούλης ο άτιμος του κάνω που και που κάτι κολπάκια που του αρέσουν γιατί αλλιώς πάει :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη οι αντρες ειναι κυριως οπτικοι τυποι τα mms βοηθουν πολυ! Οση ωρα εχανε η εθνικη εγω δοκιμαζα εσωρουχα και του εστελνα φωτο. Κοριτσια σε 12 -μετρημενα- λεπτα εχει παρατησει και μπαλες και κασκολ και εχει γινει... κολαση!

Ποιος εχει αλλωστε πιο ωραιο ποπο, εγω η ο Χαριστεας;

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Να ΄σαι καλά με έκανες και γέλασα....

 

Άσε που μου έβαλες ιδέες :wink::wink::wink::wink:

 

dev277pr___.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδη οι αντρες ειναι κυριως οπτικοι τυποι τα mms βοηθουν πολυ! Οση ωρα εχανε η εθνικη εγω δοκιμαζα εσωρουχα και του εστελνα φωτο. Κοριτσια σε 12 -μετρημενα- λεπτα εχει παρατησει και μπαλες και κασκολ και εχει γινει... κολαση!

Ποιος εχει αλλωστε πιο ωραιο ποπο, εγω η ο Χαριστεας;

 

Υποκλίνομαι στην ευρηματικότητά σου :wink::wink:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ και η Σκλεναρίκοβα να ήμουν δεν το βλέπω να ξεκολλούσε από την τηλεόραση!!!Αρα δεν έχω να ζηλέψω τίποτα από την Σκλεναρίκοβα!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πώς κρατάω τη σχέση μας ζωντανή;;χμμμ...καλή ερώτηση!!!

 

1)Κανένα φαγάκι αγαπημένο του

2) Κανένα γλυκό μήνυμα

3) Γλυκιές κουβεντούλες και γλυκιές προσφωνήσεις

4) χιούμορ

5) Έξοδοι για ποτό ή φαγητό

6) Σημείωμα (πιο σπάνια) στον καθρέφτη

7)Θαυμάζοντας τον ακόμα και για πράγματα μικρής σημασίας

:cool: Ερωτικές στιγμές

Ε.............................και όταν βλέπω όταν η "εκπομπή" κάνει "κοιλιά", ταρακουνώ τα νερά με μια καλή συζήτηση!!!!!!!!!!!!! :wink::):)

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά κορίτσια σας θαυμάζω.Εγώ δουλέυω ωράριο καταστημάτων και ξυπνάω τουλάχιστον 2 φορές τα βράδια και για μεσημεριανό ύπνο γιοκο,οπότε καταλαβαίνεται όταν βλέπω καναπέ ή κρεβάτι τι γίνεται....Δεν το θέλω βρε κορίτσια αλλά ο μορφεας έρχεται άμμεσα :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ME ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ, 2 ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ... ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ. ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΕΠΟΧΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ 3-5 ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΟΛΑ. ΟΠΟΤΕ ΨΑΧΝΩ ΠΡΩΤΑ ΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ....ΚΟΥΡΑΣΗ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΕΙΛΟΥΣΕ ... ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΗΡΕ ΑΠΟΦΑΣΗ. ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ...ΤΑΡΑΝΔΟ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΦΗΣΩ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ...

Dwnjp2.png

O ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4/4/09

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ...ΤΑΡΑΝΔΟ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΦΗΣΩ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ...

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δώσ'του να καταλάβει στις διακοπές, μέχρι να πεί...φτάνει βαρέθηκα...όχι άλλο!!!! :lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

χμμ..

 

για να πω την αλήθεια πέρα από τα καθημερινά(γλυκόλογα, μηνυματάκια) είναι λίγες οι φορές που έχω χρόνο να κάνω κατάσταση.!και για αυτό προσπαθώ να μείνουν και αξέχαστες! :wink:

Οπότε όταν κοιμηθεί ο μικρούλης, και ο μεγάλος "μπόμπιρας" πάει για μπάνιο, τρέχωωωωωω σαν την παλαβή να προλάβω να υλοποιήσω το σχέδιο. Από νοικοκυρούλα μεταμορφώνομαι σε γκομ..(sorry ρε κορίτσια αλλά το αντρικό μυαλό τα χρειάζεται και αυτά) φοράω sexy εσώρουχα, στρώνω τραπέζι με το φαγητό που ήδη έχω παραγγείλει σε ανυποψίαστη στιγμή, με το καλό κρασάκι, απαλή μουσική και πολλά κεράκια στην κρεβατοκάμαρα όπου και θα πρέπει να επισκεφτούμε μετά για να..κάψουμε τις θερμίδες(να κρατιώμαστε και σε φόρμα! :lol: ) και αν έχω πιει και λίγο παραπάνω και δεν με πιάσουν οι αναστολές μου...ρίχνω και κανένα στριπτίζ!άντε με κάνατε να κοκκινίσω πάλι!! :oops::oops::oops::oops:

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χμμ..

 

για να πω την αλήθεια πέρα από τα καθημερινά(γλυκόλογα, μηνυματάκια) είναι λίγες οι φορές που έχω χρόνο να κάνω κατάσταση.!και για αυτό προσπαθώ να μείνουν και αξέχαστες! :wink:

Οπότε όταν κοιμηθεί ο μικρούλης, και ο μεγάλος "μπόμπιρας" πάει για μπάνιο, τρέχωωωωωω σαν την παλαβή να προλάβω να υλοποιήσω το σχέδιο. Από νοικοκυρούλα μεταμορφώνομαι σε γκομ..(sorry ρε κορίτσια αλλά το αντρικό μυαλό τα χρειάζεται και αυτά) φοράω sexy εσώρουχα, στρώνω τραπέζι με το φαγητό που ήδη έχω παραγγείλει σε ανυποψίαστη στιγμή, με το καλό κρασάκι, απαλή μουσική και πολλά κεράκια στην κρεβατοκάμαρα όπου και θα πρέπει να επισκεφτούμε μετά για να..κάψουμε τις θερμίδες(να κρατιώμαστε και σε φόρμα! :lol: ) και αν έχω πιει και λίγο παραπάνω και δεν με πιάσουν οι αναστολές μου...ρίχνω και κανένα στριπτίζ!άντε με κάνατε να κοκκινίσω πάλι!! :oops::oops::oops::oops:

νομιζα οτι τα κανουνε μονο στις ταινιες αυτα!! :shock::?:oops::lol:

χμ νομιζω κατι πρεπει να αρχισω να κανω κ εγω!

μα στριπτιζ??? θα με παρουν τα γελια!!

Link to comment
Share on other sites

χμμ..

 

για να πω την αλήθεια πέρα από τα καθημερινά(γλυκόλογα, μηνυματάκια) είναι λίγες οι φορές που έχω χρόνο να κάνω κατάσταση.!και για αυτό προσπαθώ να μείνουν και αξέχαστες! :wink:

Οπότε όταν κοιμηθεί ο μικρούλης, και ο μεγάλος "μπόμπιρας" πάει για μπάνιο, τρέχωωωωωω σαν την παλαβή να προλάβω να υλοποιήσω το σχέδιο. Από νοικοκυρούλα μεταμορφώνομαι σε γκομ..(sorry ρε κορίτσια αλλά το αντρικό μυαλό τα χρειάζεται και αυτά) φοράω sexy εσώρουχα, στρώνω τραπέζι με το φαγητό που ήδη έχω παραγγείλει σε ανυποψίαστη στιγμή, με το καλό κρασάκι, απαλή μουσική και πολλά κεράκια στην κρεβατοκάμαρα όπου και θα πρέπει να επισκεφτούμε μετά για να..κάψουμε τις θερμίδες(να κρατιώμαστε και σε φόρμα! :lol: ) και αν έχω πιει και λίγο παραπάνω και δεν με πιάσουν οι αναστολές μου...ρίχνω και κανένα στριπτίζ!άντε με κάνατε να κοκκινίσω πάλι!! :oops::oops::oops::oops:

νομιζα οτι τα κανουνε μονο στις ταινιες αυτα!! :shock::?:oops::lol:

χμ νομιζω κατι πρεπει να αρχισω να κανω κ εγω!

μα στριπτιζ??? θα με παρουν τα γελια!!

 

η αλήθεια είναι ότι 2 φορές του είχα κάνει στην ζωή μου και μην φανταστείς σε στιλ show! :lol::lol: και εγώ κομπλάρω σε τέτοια..την 1η φορά ήταν σχετικά στην αρχή απορώ πού βρήκα το κουράγιο και στην οποία φάση ένιωσα λίγο..γελοία :? αλλά είπα μήπως και τα κατάφερνα και την 2η φορά έπειτα απο΄χρόνια σχέσης όπου τα είχα τσούξει λίγο..με πιάνει και αμέσως το ρημάδι το πιοτό! :lol:

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλό πολύ καλό Αμαρυλλίς!!!!!!!!!!!!!!! :wink::lol:

 

Κάποτε το είχα κάνει κι εγώ :oops::oops::oops::oops: , αλλά δεν το έχω επαναλάβει η αλήθεια.

Είναι μια λύση να φανούν κι αυτά τα έρμα τα εσώρουχα που πολλές φορές, σου έρχεται να φωνάξεις"Κάτσε χρυσέ μου, μην βιάζεσαι, ρίξε μια ματιά στα εσώρουχα πρώτα!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια εισαστε φοβερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καθομαι στο laptop και σας διαβαζω και γελαω!!!!!!!!!!!!

Χαμπαρι ομως εκεινος.... στο pc με τα ακουστικα να παιζει παιχνιδι....

Και εμεις ομως καλα τα παμε στον ερ.....κο τομεα αλλα πολυ κουραση βρε κοριτσια.Και με δυο παιδια... ο μικρος με τα ανα 4ωρα φαγητα του,τα παιχνιδια του,τις βολτες του,τα ξενυχτια του,ο μεγαλος με τα δικα του,εγω με τη δουλεια και το σπιτι που ορεξη για μεταμεσονυχτια παιχνιδακια? που να το σηκωσεις το ποδι...σηκωνεται???? :wink:

:roll::lol: Οταν σηκωνεται ομως :!::!::!::!::!:

Ολα καλα ομως ερχεται σαβ/κο και ανασαινουμε...

Link to comment
Share on other sites

Καλό πολύ καλό Αμαρυλλίς!!!!!!!!!!!!!!! :wink::lol:

 

Κάποτε το είχα κάνει κι εγώ :oops::oops::oops::oops: , αλλά δεν το έχω επαναλάβει η αλήθεια.

Είναι μια λύση να φανούν κι αυτά τα έρμα τα εσώρουχα που πολλές φορές, σου έρχεται να φωνάξεις"Κάτσε χρυσέ μου, μην βιάζεσαι, ρίξε μια ματιά στα εσώρουχα πρώτα!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Τόσα λεφτα κοστίζουν τα ρημαδια, να μην τους ρίξουν και μια ματιά?? :lol::lol:

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτο με τα νυχτικακια και τα εσωρουχακια,εχετε δικιο κοριτσακια.ΠΟΛΥ σπαστικο να ψαχνεις ποση ωρα στα μαγαζια να βρεις κατι ιδιαιτερο κι αφου το βρεις και λες ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το βρηκα,το φορας και περιμενεις να σου πει κατι ιδιαιτερο να το ψηλαφισει τεσπα να το επεξεργαστει λιγο το θεμα και ξαφνικα σου λεει αντε καλο ειναι,δεν το βγαζουμε σιγα σιγα;;;;;;;;;;;;;

ελα βρε αγορι μου αστο λιγο να το χαρουμε πρωτα κι αυτος σου λεει μεχρι να το επεξεργαστουμε βρε αγαπη μου θα ξυπνησει ο Παναγιωτακης και μαλλον θα το χαρει αυτος το νυχτικακι οχι εμεις.....και μετα γελαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε και μεχρι να σταματησουμε τα γελια και να μπουμε στο κλιμα παλι,να σου ο ΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΗΣ να σου λεει ΤΟΣΗ ωρα τι κανατε; Τωρα θελω αγκαλιτσα και παιχνιδακιααααααα.........και μετα παλι...τιποταααααααααα :P:P

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πάλι καλά που προλαβαίνετε και μιλάτε για το νυχτικό!!! :lol::lol::lol: Εμείς δεν πολυπρολαβαίνουμε!!! :oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Φαίνεται ότι τα σοκολατάκια έχουν περισσότερο ενδιαφέρον από το περιτύληγμα!!!

Α....εγώ πάντως όταν είναι πολύ καλό το περιτυλιγμα, μένω μ'αυτό για λίγη ώρα!!! :oops::oops::lol::lol: Μα τί με βάζετε να λέω μεσημεριάτικα!!!! :oops::roll::roll::?:lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...
το απόλυτο ξενέρωμα: εμ! είπα και εγώ να αφήσω ραβασάκι σε άνθρωπο που διαβάζει με ευχαρίστηση μόνο την Αθλητική Ηχώ και την Πράσινη και που τα δικά μου βιβλία (σημ. τρελή βιβλιοφάγος) με πειράζει να τα κάνουμε προσάναμμα στο τζάκι γιατί πιάνουν χώρο!

 

Μάλλον αυτό το μοντέλο κυκλοφορεί σε πολλές κόπιες γιατί και ο δικός μου είναι μια από τα ίδια (με το διάβασμα έχει παρει διαζύγιο εκ γενετής).... Τα δικά μου τα βιβλιά (λογοτεχνικά και μη μιας και είμαστε της Φιλοσοφικής) τα έχω ακόμη στη μαμά μου επειδή δεν εχω φτιάξει΄ακόμη βιβλιοθήκη και μου λέει "Σιγα μη γεμίσω τον τοίχο βιβλία, βαλτα σε κούτες στην αποθήκη!" :mad:

 

Πάντως ανανέωση χρειάζεται, δεν το συζητώ... Ώρες ώρες νιώθω ότι όλα αυτά τα καθημερινά μας έχουν "ρουτινιάσει" εντελώς... Περιμένω πως και πως να πάμε πουθενά οι δυό μας να μπορούμε να αφιερώσουμε όλο μας το χρόνο ο ενας στον άλλο.... Το παιδί μας το λατρύω και είναι όλη μου η ζωή, αλλά και η σχέση με τον σύντροφό σου είναι εξίσου σημαντική...

 

Κι εγω το ιδιο μοντελο πηρα. τα βιβλια μου υπουλα και μεθοδικα εκτοπιστηκαν απο τις βιβλιοθηκες και τη θεση τους πηραν οι δισκοι του. Καποια φορα με πλησιαζει ταχα μου και δηθεν και ρωταει: Τι διαβαζεις με τοση προσηλωση; Του δινω το βιβλιο, το ξεφυλλιζει κρατωντας το οπως κραταμε μια χεσμενη πανα , μου το επιστρεφει με απαξιωτική κινηση λεγοντας: Μα καλα, ουτε μια εικονα δεν εχει μεσα;; Λεω εγω: Τι εικονα θες να εχει ενα βιβλιο του Ιρβιν Γιαλομ; και απαντα: Ο Κρονιν τοτε γιατι ειχε; :shock::shock::shock: Το μοναδικο βιβλιο που εχει διαβασει στη ζωή του ηταν το "Καστρο"..

 

Ο πιο πανω διαλογος ειναι πραγματικος....

 

Και για να απαντησω στο θεμα πως κραταμε τη σχεση μας ζωντανη...αυτες τις μερες δεν εχω να σας πω και πολλα. Αδρανεια, μουχλα, σπαριλα...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...