Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΝΑΡΛΗΣ


STAUROULA

Recommended Posts

Καλημερα!

Βαπτίζω τα δίδυμα αγοράκια μου τον Ιούλιο και παρήγγειλα όλα τα βαπτιστικά απο τον Ναρλή.

Διαβάζω οτι αντιμετωπίσατε αρκετα προβλήματα...αν ειχα διαβάσει το ποστ νωρίτερα δεν θα έκανα την παραγγελία:rolleyes:

Τελίκα όλα πήγαν καλά!Η εξυηρέτηση τους ηταν τέλεια και παρέλαβα τα πράγματα την Περασμένη Παρασκευή

Τα έξοδα αποστολής,για 2 τεράστιες κούτες,ήταν 12 ευρώ.Νομίζω αρκετά καλά

 

Εχω όμως μια ερωτηση και γω.Γνωρίζετε που θα βρω να νοικιάσω βάσεις για τις λαμπάδες?:rolleyes:

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια φίλη μας τελικά αγόρασε τα ρουχαλάκια, τη λαμπάδα και τα παπουτσάκια από το www.ladopano.gr (Aslanis και Babywalker) με δωρεάν έξοδα αποστολής, ενώ τις μπομπονιέρες θα τις κάνει μόνη της με υλικά που βρήκε κάπου κοντά στην Ερμού. Εμείς μάλλον για τη βάπτιση που θα κάνει η γυναίκα μου τον Αύγουστο θα πάρουμε από το ίδιο μαγαζί και για τις μπομπονιέρες λέμε να πάρουμε σχεδιάκι vespa για τους γονείς και marakes για τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

βασεις για λαμπαδες εχουν συνηθως κ οι εκκλησιες ρωτα πριν αγορασεις... αλλιως ρωτα σε ειδη βαπτισης κ γαμου μηπως τις νοικιασεις...(μεχρι κ ανθοπωλεια μπορει να στις νοικιασουν)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Στην βαφτιση του γιου μου ειχα παρει πολλα πραγματα απο αυτο το σαιτ!! Τωρα βλεπω οτι το σαιτ αλλαξε και δεν διχνει κανενα απο τα προιοντα τους!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

ηθελα να σας ρωτησω οσες παραγγειλατε απο ΝΑΡΛΗ,τις μπομπονιερες σε τι καλαθια τις βαλατε?πουλαει ο ναρλης,καλαθια,η πρεπει να βρω εδω που μενω?(αθηνα)

Link to comment
Share on other sites

ηθελα να σας ρωτησω οσες παραγγειλατε απο ΝΑΡΛΗ,τις μπομπονιερες σε τι καλαθια τις βαλατε?πουλαει ο ναρλης,καλαθια,η πρεπει να βρω εδω που μενω?(αθηνα)

 

Εγώ έκανα εδώ ένα ποστ, στις μικρές αγγελίες, και ζήτησα αν κάποιος μπορεί να μου χαρίσει καλάθια! Βρέθηκαν 2 κοπέλες και μου δώσανε και μετά φυσικά κι εγώ τα χάρισα πάλι σε άλλες κοπέλες. Γιατί δεν το κάνεις κι εσύ;;

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

απο το συγκεκριμενο καταστημα εχω αγορασει μπομπονιερες και προσκλητηρια για το γαμο μου, για τη βαπτιστικια μου ολα απο κει και για τη μπεμπα που γεννηθηκε πριν λιγες μερες κρεβατι και το σετ καροτσια πολυ γνωστης ιταλικης εταιρειας(νομιζω ολες καταλαβατε για ποια λεω αλλα δεν μπορω να το γραψω για να μην με κλεισει ο admin).Με το καλο και για τη βαπτιση απο εκει θα τα παρουμε παλι ολα!

Ειναι αψογοι επαγγελματιες και πραγματικα οι τιμες του δεν παιζονται!!Γι αυτο εχει γινει γνωστος σε ολη την Ελλαδα και εχει τοση δουλεια!

ljH3p3.png?K5xZUWEtYEZkp2.png
Link to comment
Share on other sites

ηθελα να σας ρωτησω οσες παραγγειλατε απο ΝΑΡΛΗ,τις μπομπονιερες σε τι καλαθια τις βαλατε?πουλαει ο ναρλης,καλαθια,η πρεπει να βρω εδω που μενω?(αθηνα)

 

όταν θα κάνεις την παραγγελία θα τους πεις οτι θέλεις καλάθια ανάλογα στολισμένα!Πέρυσι τα χρέωνε 15?/καλάθι και σου επέστρεφε τα χρήματα όταν επέστρεφες τα καλάθια!Όλα γίνονται στην πόρτα σου μέσω γνωστής εταιρείας courier (με σχεδόν μηδαμινή χρέωση) ή αν θες μέσω των ΚΤΕΛ με ακόμα μικρότερη χρέωση.

Τηλεφώνησέ τους ή στείλε mail και θα σου τα εξηγήσουν λεπτομερώς

Με το καλό!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...