Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΝΑΡΛΗΣ


STAUROULA

Recommended Posts

καλημερα, εχω βρει κατι μπομπονιερες στον Ναρλη χιονομπαλες σε πολυ καλη τιμη, εχει παραγγειλη καμμια κοπελα απο εκει μπομπο να μου πει?

φοβαμαι μην σπασουνε στην μεταφορα. εχει καμμια κοπελα καμμια γνωμη να μου πει και για την εξυπηρετηση?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα, εχω βρει κατι μπομπονιερες στον Ναρλη χιονομπαλες σε πολυ καλη τιμη, εχει παραγγειλη καμμια κοπελα απο εκει μπομπο να μου πει?

φοβαμαι μην σπασουνε στην μεταφορα. εχει καμμια κοπελα καμμια γνωμη να μου πει και για την εξυπηρετηση?

 

Καλημέρα, και εγώ από εκεί είχα παραγγείλει τις μπομπονιέρες μου και τις είχα κοιτάξει κι εγώ τις χιονόμπαλες, αλλά στο τέλος παρήγγειλα κάτι καραβάκια.

Εμένα μου είχαν φερθεί άψογα, δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα.

Ελπίζω εαν συνεργαστείς μαζί τους, να πάνε όλα καλά.

Φρόντισε πριν μιλήσεις μαζί τους, να καταγράψεις όλες σου τις απορίες, για να λυθούν όλες και να ρώτας όλες τις λεπτομέρειες, εγώ αυτό είχα κάνει και όντως ήταν πολύ πιο οικονομικός.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ναρλής ειναι αψογος επαγγελματίας και ξερω πως οτι στελνει ειναι σωστά συσκευασμένο.

Αν παρολαυτά εχεις την οποιαδήποτε αμφιβολία πάρε κάτι αλλο για να εισαι 100% σιγουρη

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως σήμερα ολοκλήρωσα την παραγγελία μου γιατί κάτι δεν υπήρχε και το είχα αφήσει ανοιχτό , ακόμα δεν ξέρω πως θα έρθουν αλλά σίγουρα ήταν πολύ εξυπηρετικοι και να σου τηλεφωνησουν πίσω να σε ειδοποιησουν για διάφορα . Προς το παρόν είμαι ευχαριστημένη , όταν παραλάβω όμως θα σας πω.

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας, με εχουν τρελανει οι χιονομπαλες και τις εχει και σε παρα πολυ καλη τιμη και μενα σε μια πρωτη επαφη μου φερθηκαν αψογα PEPI1979 οταν παραλαβεις ενημερωσε με αν θες αν ηρθαν ολα ενταξη. :)

Link to comment
Share on other sites

κι εγω απο τον ναρλη πηρα τις μπομπονιερες μας,λιγο με τα κουτια απογοητευτηκα γιατι δεν ηταν οπως περιμενα,ηταν πιο ανοιχτο το χρωμα κ δεν ταιριαζε με τις κορδελες,και τα γαλαζια ηταν λιιγο ψηλοτερα απο τα ασπρα-βεβαια γι'αυτο με ειχαν ενημερωσει-αλλα κατα τ'αλλα ειναι συνεπεις,εξυπηρετικοι κ οικονομικοι!!!!

fBaep3.png

 

uwK7p3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας, με εχουν τρελανει οι χιονομπαλες και τις εχει και σε παρα πολυ καλη τιμη και μενα σε μια πρωτη επαφη μου φερθηκαν αψογα PEPI1979 οταν παραλαβεις ενημερωσε με αν θες αν ηρθαν ολα ενταξη. :)

θα μπω να γραψω , πιστεύω ότι θα κανει πάνω από 2 βδομάδες γιατι την επόμενη μάλλον θα παραλάβουν

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΝΑΡΛΗ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ.ΟΝΤΩΣ ΑΨΟΓΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΟ, ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ.ΕΓΩ ΓΥΡΩ ΣΤΟ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΕΧΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΩ. ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟ ΕΜΕΙΝΕ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ, ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΚΕΤΑΡΙΣΜΕΝΑ.ΒΑΣΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΩΜΕΝ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σημερα πηγα απο τον Παρισι να δω τις μπομπο που με ενδιαφερουν απο κοντα προτου τις παραγγειλω ειναι τελειες, αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οι τιμες μιλανε εχει την διπλασια τιμη απο τον Ναρλη απιστευτω... τελικα υπαρχουν πολυ που μας ποιανουν κοροιδο

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα από το forum πείστηκα και έκανα παραγγελία στο Ναρλή - και δεν το μετάνιωσα!Τίποτα δεν έσπασε στη μεταφορά, όλα άψογα.Μην το σκέφτεσαι.

Link to comment
Share on other sites

εγω απο ναρλη θα παρω μονο τα προσκλητηρια που τα βρηκα σε τιμη 0,44 ενω τα ιδια ακριβως στο κολωνακη 2,40 ( οκ ειχαν κ κατι κορδελες απ εξω αλλα σκασιλα μου μεγαλη)...η εταιρια που τα φτιαχνει μου ειπε πως μου εδωσε πολυ καλη τιμη ο ναρλης κ πως η ιδια δεν μου τα δινει φτηνοτερα (0,60) για να προστατεψει τον πελατη της!!

επειδη ο ναρλης εχει ολους τους καταλογους απο ολουσ τους προμηθευτες στο σαιτ του πηγα σε ενα μαγαζι με ειδη γαμου-βαπτισης στο περιστερι κ του ζητησα οτι ειχε κ ο ναρλης εχοντας μαζι μου τους κωδικους κ τους προμηθευτες..( εκτος απο 2 προμηθευτες ολους τους αλλουσ τους δουλευει κ αυτος )κ μου εκανε τις ιδιες τιμες (γλιτωνω κ τα μεταφορικα!!) παπανικολαου λεγεται ειναι στην Παναγή Τσαλδάρη 93 κ το τηλ του ειναι 2105711720

βρες οτι θες απο το σαιτ του ναρλη κ παρε ρωτα αν το εχει... πες του κ τις τιμες που εχεις βρει..μην μασας!! με τα λεφτα σου κανεις οτι θες..αντε πια γιατι αρκετα κοροιδα μας εχουν πιασει στο θεμα βαπτισης ...

οτι θελουν ζητανε!!

Link to comment
Share on other sites

Παίζει ρόλο το βάρος και ο τόπος προορισμού, γιατί τα στέλνουν με κούριερ. Εμένα μου είπαν πως για Αθήνα, για δέκα κιλά το κόστος είναι περίπου 11 ευρώ (+4 αν πληρώσεις αντικαταβολή)

k3NGp3.pnga>

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παίζει ρόλο το βάρος και ο τόπος προορισμού, γιατί τα στέλνουν με κούριερ. Εμένα μου είπαν πως για Αθήνα, για δέκα κιλά το κόστος είναι περίπου 11 ευρώ (+4 αν πληρώσεις αντικαταβολή)

 

εμενα μου ειπανε πως πανω απο καποια κιλα τα στελνουν με μεταφορικη κ ειναι γυρω στα 30 το δεμα! οι τιμες για τα κουριερ ισχυουν οπως λες..:P

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς από Ναρλή παραγγείλαμε. Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα με την αποστολή τους. Εγώ ακόμα περιμένω τα πράγματα. Πάντως πιστεύω ότι γενικώς προσέχουν την συσκευασία τους και είναι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί (ωε τώρα τουλάχιστον)

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι να εχει και μερικα κουφετα και κανενα τουλι παραπανω... αν ειναι να εχει 1 τουλι και 3-5 κουφετα, οσο φτηνος και αν ειναι...

θεωρώ με 1,5-2 ευρω που γλυτωνεις στην κάθε μια μπορείς να βάλεις όσα κουφετα θες ..

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

να πω μια βλακεια?

εμεις τρεχουμε ψαχνουμε..συγκρινουμε..

κ το αποτελεσμα?

ποσες απο εμας εχουν κρατησει μπομπονιερες για ΜΕΓΑΛΟ διαστημα??

ολες λιγο πολυ στο καλαθι των αχρηστων θα καταληξουν..

τι σημασια ποσα κουφετα θα εχει?

τι σημασια αν ειναι ακριβη ή φτηνη?

ολο κ καποιος θα βρεθει που το γουστο του δεν θα συμβαδιζει με το δικο μας..

αρα μην σκατε!!!

καντε οτι αρεσει σε σας..δικη σας στιγμη ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites

να πω μια βλακεια?

εμεις τρεχουμε ψαχνουμε..συγκρινουμε..

κ το αποτελεσμα?

ποσες απο εμας εχουν κρατησει μπομπονιερες για ΜΕΓΑΛΟ διαστημα??

ολες λιγο πολυ στο καλαθι των αχρηστων θα καταληξουν..

τι σημασια ποσα κουφετα θα εχει?

τι σημασια αν ειναι ακριβη ή φτηνη?

ολο κ καποιος θα βρεθει που το γουστο του δεν θα συμβαδιζει με το δικο μας..

αρα μην σκατε!!!

καντε οτι αρεσει σε σας..δικη σας στιγμη ειναι!!!

αυτό εννοειται .. ο καθενας θα κρινει μονος του τι θελει να κάνει .

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να σημειωσω ότι σήμερα παρελαβα αλλά ελειπαν 6 κουτες αξιας 170 ευρω , τωρα μιλαω μαζι τους και δεν το παραδεχονται , την κουτα την εχω εδω η οποια δεν χωραει αλλα δυο κοιτια που λειπουν, λοπιον εχω 12+12 και μου λειπουν αλλες 72 αφου παραγγειλα 96

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...