Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ειδικό βοήθημα μετά τη λήξη της τακτικής επιδότηση ανεργίας


Recommended Posts

Καλημέρα ..παίρνω ταμείο ανεργίας που τελειώνει τον Ιανουάριο . Διάβασα ότι μετά τη λήξη του δικαιούμαστε ένα επίδομα 200 ευρώ κάθε μήνα . Υπάρχουν προϋποθέσεις όμως; Παίζει ρόλο το οικογενειακό εισόδημα η το λαμβάνουν όλοι;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, despoina34 είπε:

Καλημέρα ..παίρνω ταμείο ανεργίας που τελειώνει τον Ιανουάριο . Διάβασα ότι μετά τη λήξη του δικαιούμαστε ένα επίδομα 200 ευρώ κάθε μήνα . Υπάρχουν προϋποθέσεις όμως; Παίζει ρόλο το οικογενειακό εισόδημα η το λαμβάνουν όλοι;;

Παίζει ρόλο το οικογενειακό εισόδημα. Αν είστε χαμηλά μπορείς να το πάρεις αν όχι, δεν γίνεται. Νομίζω το ατομικό εισόδημα είναι 8000 ευρώ κ κάτω. Το οικογενειακό θα είναι λίγο παραπάνω. Ίσως κάτω από 12000, δεν είμαι σίγουρη όμως για το όριο

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Παίζει ρόλο το οικογενειακό εισόδημα. Αν είστε χαμηλά μπορείς να το πάρεις αν όχι, δεν γίνεται. Νομίζω το ατομικό εισόδημα είναι 8000 ευρώ κ κάτω. Το οικογενειακό θα είναι λίγο παραπάνω. Ίσως κάτω από 12000, δεν είμαι σίγουρη όμως για το όριο

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Τελικά είναι από 10000 κ κάτω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Γιατί? Ήταν λιγότερο το όριο τλκ? Ή παίζει ρόλο κ η ακίνητη ίσως περιουσία?

Έχουμε πάνω από 10000 οικογενειακό εισόδημα γι αυτο

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει καμία σας τα 2.000 που έδινε ο Μητσοτάκης για παιδιά που θα γεννήθηκαν το 2020 αν ισχύει ακόμα ;; Ήταν μόνο για όσα παιδιά γεννηθούν το 2020 η για όσα παιδιά γεννηθούν από το 2020 και μετά ; 

Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2021 at 1:47 ΜΜ, Super.mum είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει καμία σας τα 2.000 που έδινε ο Μητσοτάκης για παιδιά που θα γεννήθηκαν το 2020 αν ισχύει ακόμα ;; Ήταν μόνο για όσα παιδιά γεννηθούν το 2020 η για όσα παιδιά γεννηθούν από το 2020 και μετά ; 

Ισχύουν ακόμη. Νομίζω είπαν ως το 2024

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...