Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΜΕΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ


Recommended Posts

xaxaxaxaxaxaxa και εμεις εκει θα παμε για πες και ωρα μπας και συναντηθουμε:))))))):P:p:p:p

 

χαχαχαχαχα κ το σκεφτηκα!3:30 εσεις?

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18:00:cry::cry::cry::cry::cry:Δε θα τα πουμε μαλλον.Δε πειραζει ας μας πανε ολα καλα και ας μη συναντηθουμε!!!!!!!

 

κριμα μωρε,ευκαιρια ηταν να γνωριστουν κ τα μπεμπακια μας:D:D:D

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Νάνσυ και Νέλλυ, και όλες σας, ξέρω ότι χαίρεστε μαζί μου και με συγκινείτε πολύ:D Το έχω πει πολλές φορές, δεν περίμενα ότι θα έβγαζε τόση ζεστασιά μια σελίδα στο ίντερνετ!!! Μου δώσατε και μου δίνετε μέχρι σήμερα πολύ κουράγιο, αλήθεια!

Πώς τα πάτε; Εγώ ξαναπάω γιατρό την επόμενη βδομάδα. Κανονικά μου είπε ότι δεν χρειάζεται παρά μια φορά το μήνα αλλά αν ανησυχώ να συνεχίσω να πηγαίνω κάθε όποτε θέλω:oops: Και όπως καταλαβαίνετε, πηγαίνω κάθε δύο εβδομάδες:oops: Εσεις;

Προχτές δεν άκουγα τον μπέμπη και πήρα μια τρομάρα αλλά θυμήθηκα που έλεγε και η Νέλλυ τα ίδια σε κάποια φάση και ηρέμησα και μετά τον ξανάκουσα. Μάλλον είναι νωρίς ακόμα!

Φιλάκια σε όλες!

 

 

καλα κανεις κ πηγαινεις...πολυ λογικο,το αγχος δε νομιζω να σου φυγει....αγορακι ειναι ε?..ολα καλα θα πανε αυτη τη φορα,θα δεις....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?εμεις ειμαστε καλα,μεγαλωνουμε κ φουσκωνουμε!

φιλια πολλα σε ολες,κ αντε γραψτε κανενα νεο να ξερουμε πως ειστε!!!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μα που ειστε ολες!!!!εμεις μεχρις στιγμης ολα καλα,με εχουν πιασει βεβαια καποιες φοβιες μιας κ οι βδομαδες ειναι περιεργες,αλλα το αντιμετωπιζω...περιμενω επιτελους να φτασει κ η μερα για την β επιπεδου,που επισης με αγχωνει!ε κατα τ'αλλα ειμαι ηρεμη χιχιχιχιχι!!!

φιλακια πολλα,αντε πειτε μας τα νεακια σας!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΝΟΥΛΑ μια απο τα ιδια αγχος για τον β επιπεδου αλλα λιγες μερες μεινανε ακομα!!!!Μακαρι να πανε ολα καλα.Κατα ταλλα εχω φουσκωσει αρκετα και αρχισα να γινομαι δυσκινητη.Ο μαγκας κλωτσαει ασταματητα και το βραδυ εχω τη μεση μου εχω και τον μπουμπουκο....ΑυΤά μια χαρα ολα δηλαδη:P:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

γεια σαςςςςς και εμεις μια χαρα ημαστε, αχ κοριτσια εχω φουσκοσει ελαχιστα, μονο για 6 μηνων δεν φαινομαι αλλα κουραζομαι τοοοσοοοο ευκολαααα........ χαιρομαι που πανε ολα καλα σε ολες, ειναι οντος παραξενες βδομαδες και η αληθεια ειναι οτι δεν προσεχω ιδιαιτερα και αγχονομαι περισσοτερο. αντε να περασουν γρηγορα οι μερες να κανετε και εσεις την β επιπεδου να ησυασετε, μεγαλη ανακουφηση δεν το συζητω!!!!!!!! φιλακιααααα

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΝΟΥΛΑ μια απο τα ιδια αγχος για τον β επιπεδου αλλα λιγες μερες μεινανε ακομα!!!!Μακαρι να πανε ολα καλα.Κατα ταλλα εχω φουσκωσει αρκετα και αρχισα να γινομαι δυσκινητη.Ο μαγκας κλωτσαει ασταματητα και το βραδυ εχω τη μεση μου εχω και τον μπουμπουκο....ΑυΤά μια χαρα ολα δηλαδη:P:p:p:p:p:p:p

μια απο τα ιδια!ο στρουμφομπεμης μου με ταραζει το βραδυ κ μαζι του κ η μεση μου,αλλα χαλαλι του!!!!!!ας ειναι καλα κ ας γινομαι κομματια!παντως ειναι ζωηρο στρουμφακι!!!!!αχ κοριτσι 3κσημερα κ θα τα δουμε τα αγορακια μας!!!!!!!!!!!!!

γεια σαςςςςς και εμεις μια χαρα ημαστε, αχ κοριτσια εχω φουσκοσει ελαχιστα, μονο για 6 μηνων δεν φαινομαι αλλα κουραζομαι τοοοσοοοο ευκολαααα........ χαιρομαι που πανε ολα καλα σε ολες, ειναι οντος παραξενες βδομαδες και η αληθεια ειναι οτι δεν προσεχω ιδιαιτερα και αγχονομαι περισσοτερο. αντε να περασουν γρηγορα οι μερες να κανετε και εσεις την β επιπεδου να ησυασετε, μεγαλη ανακουφηση δεν το συζητω!!!!!!!! φιλακιααααα

ειναι η πρωτη μεγαλη ανακουφιση,χαιρομαι που για σενα ηταν ολα καλα!αχ με το καλο να τις κανουμε κ οι υπολοιπες!!!!

φιλακια πολλα κοριτσακια!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου σημερα καναμε την β επιπεδου κ ευτυχως ολα μα ολα σουπερ!οποτε ηρεμω κ χαλαρωνω,τουλαχιστον για την ωρα χιχιχι!ευχομαι τα ιδια κ στις υπολοιπες!φιλακια!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννούλα σουπερρ!!!! Με το καλό και οι υπολοιπες τη β'επιπέδου!!!

Οσο περνάει ο καιρός (και κυριως η δυσκολη εβομαδα που στο παρελθον πηγε στραβα) η απολαυση γινεται μεγαλυτερη!!

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου σημερα καναμε την β επιπεδου κ ευτυχως ολα μα ολα σουπερ!οποτε ηρεμω κ χαλαρωνω,τουλαχιστον για την ωρα χιχιχι!ευχομαι τα ιδια κ στις υπολοιπες!φιλακια!

 

Mια απο τα ιδια Αννα όλα τελεια πηγαν και ο μικρος ειναι μεγαλουτσικος:P:pΧαρηκα τοοοοοοοοοοοσο πολυ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Αννούλα και Pegg και Nelly!!!:D:D:D Να χαρείτε και να ηρεμήσετε (έστω κάπως;)) από δω και πέρα!

Εγώ πάω την άλλη εβδομάδα και τρέμω! (Τι πρωτότυπο, μόνο τρέμω έτσι κι αλλιώς:rolleyes:)

Κατά τα άλλα, οκ, περιμένω να κάνω κάτι εξετάσεις για τοξόπλασμα, πάλι, ναι κορίτσια, είμαι psycho το ξέρω, αλλά όλο κάτι τυχαίνει με αυτό το πράγμα και με φοβίζει. Τώρα είναι ένα περιστατικό γελοίο με φρέσκο κιμα κτλ, κι έχω φρικάρει:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Και επίσης χθες ο γιατρός μου πήρε κολπικό υγρό να εξετάσουμε γιατί έχω πολλά υγρά, συνήθως άσπρα αλλά σαν να μου φάνηκε να πρασινίζουν ελάχιστα σε μια περίπτωση και λόγω ιστορικού είπαμε να το δούμε. Τρελό άγχος και πάλι:evil:

Όπως λέει η Marchalina, μάλλον πρέπει να περάσει και η κακιά βδομάδα και μετά ηρεμούμε. Ίσως!:rolleyes:;)

Φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κοριτσια χαορομαι παρα πολυ, προβατακι μη το σκευτεσαι ολα καλα θα πανε, μια φορα γινετε το κακο, εσενα τριτοσε κιολας, αντε υπομονη περνανε γρηγορα οι μερες τελικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα σουπερρ!!!! Με το καλό και οι υπολοιπες τη β'επιπέδου!!!

Οσο περνάει ο καιρός (και κυριως η δυσκολη εβομαδα που στο παρελθον πηγε στραβα) η απολαυση γινεται μεγαλυτερη!!

σε ευχαριστω κοριτσακι μου,εγω σημερα κλεινω την 23εβδομδα κ αρχιζω να νιωθω επιτελους ηρεμη!!!!!!

Mια απο τα ιδια Αννα όλα τελεια πηγαν και ο μικρος ειναι μεγαλουτσικος:P:pΧαρηκα τοοοοοοοοοοοσο πολυ!!!!!!!!!!!

τι καλα,κ εμας μεγαλουτσικο ειναι το αγορι μας κ μαλιστα με πλουσια προσοντα χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Μπράβο Αννούλα και Pegg και Nelly!!!:D:D:D Να χαρείτε και να ηρεμήσετε (έστω κάπως;)) από δω και πέρα!

Εγώ πάω την άλλη εβδομάδα και τρέμω! (Τι πρωτότυπο, μόνο τρέμω έτσι κι αλλιώς:rolleyes:)

Κατά τα άλλα, οκ, περιμένω να κάνω κάτι εξετάσεις για τοξόπλασμα, πάλι, ναι κορίτσια, είμαι psycho το ξέρω, αλλά όλο κάτι τυχαίνει με αυτό το πράγμα και με φοβίζει. Τώρα είναι ένα περιστατικό γελοίο με φρέσκο κιμα κτλ, κι έχω φρικάρει:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Και επίσης χθες ο γιατρός μου πήρε κολπικό υγρό να εξετάσουμε γιατί έχω πολλά υγρά, συνήθως άσπρα αλλά σαν να μου φάνηκε να πρασινίζουν ελάχιστα σε μια περίπτωση και λόγω ιστορικού είπαμε να το δούμε. Τρελό άγχος και πάλι:evil:

Όπως λέει η Marchalina, μάλλον πρέπει να περάσει και η κακιά βδομάδα και μετά ηρεμούμε. Ίσως!:rolleyes:;)

Φιλάκια!

ολα καλα θα πανε,τωρα περιμενουμε τα δικα σου υπεροχα νεα!!!!!!

μπραβο κοριτσια χαορομαι παρα πολυ, προβατακι μη το σκευτεσαι ολα καλα θα πανε, μια φορα γινετε το κακο, εσενα τριτοσε κιολας, αντε υπομονη περνανε γρηγορα οι μερες τελικα!!!

ευχαριστουμε,καιρος ειναι να σκεφτομαστε θετικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!τα καλυτερα ερχονται λεμε!!!!!!!!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και επίσης χθες ο γιατρός μου πήρε κολπικό υγρό να εξετάσουμε γιατί έχω πολλά υγρά, συνήθως άσπρα αλλά σαν να μου φάνηκε να πρασινίζουν ελάχιστα σε μια περίπτωση και λόγω ιστορικού είπαμε να το δούμε. Τρελό άγχος και πάλι:evil:

Όπως λέει η Marchalina, μάλλον πρέπει να περάσει και η κακιά βδομάδα και μετά ηρεμούμε. Ίσως!:rolleyes:;)

Φιλάκια!

 

 

Αυτο με τα ''λιγο πρασινα υγρα ''το ειχα παθει κι εγω στην τελευταια μου εγκυμοσυνη.........ειχαμε παει το τουτου μας για φτιαξιμο,κι εγω κατουριομουν και τεσπα παω τουαλετα και οπως κοιταω το βρακι,μου φανηκαν λιγο πρασινα,αχνα τα υγρα μου....χεστηκα πανω μου......δεν ειπα τπτ φευγουμε και λεω στον αντρα μου κανε μια σταση να παω τουαλετα......το ιδιο σερβιετακι ηταν καθαρο......τελικα εφταιγε ο φωτισμος που ειχαν στην τουαλετα.........

παντως καλα κανατε και το κοιταξατε.....θα περιμενουμε να μας πεις τα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

ευχαριστουμε,καιρος ειναι να σκεφτομαστε θετικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!τα καλυτερα ερχονται λεμε!!!!!!!!!

 

 

πολυ σωστη η αννουλα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξένια μάλλον είχες δίκαιο, πρέπει να ήταν ο φωτισμός γιατί η καλλιέργεια και ούρων και κολπικού βγήκε αρνητική, ευτυχώς! Και αυτό το ελαφρύ πράσινο δεν το ξαναείδα. Τώρα βέβαια, εγώ μόνο μικροβιολογική εξέταση δεν κάνω σε κάθε σερβιετάκι μου:lol::lol::lol: Δεν ξέρω αν φταίει δηλαδή ο φωτισμός ή ο παραλογισμός μου:lol:

Την Πέμπτη πάω για β επιπέδου. Ρε κορίτσια, σας πίεσαν πολύ; Μου χει μείνει ο φόβος από πέρσι με την πίεση στην κοιλιά:( παρόλο που όλες οι φίλες μου μου είπαν ότι έτσι γίνεται η εξέταση. Και ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ.

 

Κατά τα άλλα, σκουντούφλησα χθες στο σκαλοπάτι της σκάλας μας και έφαγα τα μούτρα μου κάτω αλλά ευτυχώς δεν χτύπησα καθόλου την κοιλιά. Τραντάχτηκα όμως αρκετά. Πήγα γιατρό και μου είπε ότι όλα φαίνονται οκ, ελπίζω να παραμείνουν καλά!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Ξένια μου, το ίδιο μου λέει και η κολλητή μου και η μαμά μου αλλά εγώ ακόμα φοβάμαι να το πιστέψω:oops: Τις μισές μέρες είμαι τρελή από χαρά και τις άλλες μισές φοβάμαι τόσο που θέλω να κρύβομαι σε μια γωνίτσα στο σπίτι:lol: Ελπίζω ότι μόλις φύγει η "δύσκολη" βδομάδα θα ηρεμήσω κάπως!

Link to comment
Share on other sites

θα το εχεις καταλαβει ηδη οτι αυτη η εγκυμοσυνη δεν εχει καμμια σχεση με την προηγουμενη!!!!!!!!μην φοβασαι ολα καλα θα ειναι!

μωρε ετσι ειναι αλλα μιλαμε για εγκυμοσυνες σε εξαλλη κατασταση αγχους,οποτε αντε να καταλαβουμε τις καλες διαφορες!!!!!μονο στα ασχημα κολλαμε οι ατιμες;);););)!!!!

Αχ Ξένια μου, το ίδιο μου λέει και η κολλητή μου και η μαμά μου αλλά εγώ ακόμα φοβάμαι να το πιστέψω:oops: Τις μισές μέρες είμαι τρελή από χαρά και τις άλλες μισές φοβάμαι τόσο που θέλω να κρύβομαι σε μια γωνίτσα στο σπίτι:lol:Ελπίζω ότι μόλις φύγει η "δύσκολη" βδομάδα θα ηρεμήσω κάπως!

 

ετσι λεω κ εγω,την τεταρτη κλεινω την δυσκολη ημερομηνια κ επειδη μια καλη φιλη(που γνωρισα εδω,η Ξενια ξερει) θα γεννησει το θαυματακι της νιωθω τοσο ομορφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα τα καλυτερα ερχονται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια, χαιρομαι που ειμαστε ολες καλα!!!!!!! θα παω να δω την μπεμπα μου σημερα! ειχε πλακα η γραμματεας του γιατρου μου, οταν την πηρα τηλ καπιες μερες πριν για να κλεισω το ραντεβου με ρωτησε 3 φορες αν ειμαι σιγουρη για την μερα, επειδη ειναι τριτη και 13, διακρητικα βεβαια!!! ΑΝΝΑ4 παει εφυγε το δυσκολο, μια μερα πριν δεν ειναι τιποτα. προβατακι που θα κανεις τη β επιπεδου?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλες μου!σημερα ξεκιναει η ''νεα'' εγκυμοσυνη μου!23+4 κ ολα μου μοιαζουν τοσο νεα,δεν ξερω τιποτα απο εδω κ περα κ το χαιρομαι οσο δεν φανταζεστε!!!!!!!!επιτελους τα παλια εμειναν πισω,δεν ξεχναμε,αλλα πλεον κοιταμε μπροστα!!!!!!!!!!σας φιλω ολες κ μας ευχομαι συνεχεια να ακουμε υπεροχα νεα!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλες μου!σημερα ξεκιναει η ''νεα'' εγκυμοσυνη μου!23+4 κ ολα μου μοιαζουν τοσο νεα,δεν ξερω τιποτα απο εδω κ περα κ το χαιρομαι οσο δεν φανταζεστε!!!!!!!!επιτελους τα παλια εμειναν πισω,δεν ξεχναμε,αλλα πλεον κοιταμε μπροστα!!!!!!!!!!σας φιλω ολες κ μας ευχομαι συνεχεια να ακουμε υπεροχα νεα!!

Πες μου δεν είναι τελεια;;;;

Απο εδω και περα διαφοροποιειται στην συνειδηση σου η μια εγκυμοσυνη απο την άλλη ..Αρχιζεις να συνειδοτοποιεις οτι ειναι μια άλλη ψυχουλα μεσα σου ..οτι προκειται μια αλλη εμπειρια (και οχι η διορθωσωση της προηγουμενης)

Οχι οτι ολα αυτα δεν τα ηξερες αλλα ηταν υπο σκια..Τωρα θα κλεισεις για πρωτη φορα την 24η εβδομαδα και παει λεγοντας

Πολλα είπα πάλι

Φιλια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites

Πες μου δεν είναι τελεια;;;;

Απο εδω και περα διαφοροποιειται στην συνειδηση σου η μια εγκυμοσυνη απο την άλλη ..Αρχιζεις να συνειδοτοποιεις οτι ειναι μια άλλη ψυχουλα μεσα σου ..οτι προκειται μια αλλη εμπειρια (και οχι η διορθωσωση της προηγουμενης)

Οχι οτι ολα αυτα δεν τα ηξερες αλλα ηταν υπο σκια..Τωρα θα κλεισεις για πρωτη φορα την 24η εβδομαδα και παει λεγοντας

Πολλα είπα πάλι

Φιλια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!

 

μα ακριβως ετσι νιωθω,δεν θα μπορουσα να τα περιγραψω καλυτερα!!!!!!!ακομα κ οι καουρες που απο χθες με εχουν τσακισει δεν με πειραζουν καθολου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλια πολλα!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλες μου!σημερα ξεκιναει η ''νεα'' εγκυμοσυνη μου!23+4 κ ολα μου μοιαζουν τοσο νεα,δεν ξερω τιποτα απο εδω κ περα κ το χαιρομαι οσο δεν φανταζεστε!!!!!!!!επιτελους τα παλια εμειναν πισω,δεν ξεχναμε,αλλα πλεον κοιταμε μπροστα!!!!!!!!!!σας φιλω ολες κ μας ευχομαι συνεχεια να ακουμε υπεροχα νεα!!

 

μπραβο μπραβο μπραβο.... νεα αρχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πολυ ωραια το ειπες!!!!!!! μονο χαρουμενα γεγονοτα να ακουμε απο εδω και περα απο ολες!!!!!!! δεν νιωθεις πιο αναλαφρη και σαν να εγυγε ενα βαρος απο μεσα σου και το μυαλο σου πιο καθαρο?????

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...