Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΜΕΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ


Recommended Posts

Τι ωραία, αρχισατε τα βηματάκια!!! Ανυπομονω και εγω για τον καιρό αυτό που θα ειναι πιο μεγαλα. Ξερω που περναει γρηγορα ο καιρός. Λιγο με κουραζει αυτη η εποχη που ακομη ουτε να κατσουν μπορουν.

Πονακια δεν εχουμε ευτυχώς, και απο κακακια παμε καλά. Ο μικρος κοιματε μια χαρα ολη μερα και την νύχτα.

Τελικά η μικρουλα μας ταλαιπωρει. Μετα το βραδυνο γευμα, μπορει να ειναι και απογευματινο, δεν κοιμαται ως τις 0100 ή 0200 ή και 0300. Ενω κοιμαται την ημερα, εκεινη την ωρα και μετά την πιανει εκνευρισμος. Την βλεπεις οτι νυσταζει αλλα δεν μπορει να κοιμηθει. Κουναει χερια και ποδια ασταματητα. Οταν την παρει ο υπνος τελικα, κοιμαται σερί για 6 ωρες.

Τι να κανουμε. Ειναι στο προγραμμα και αυτα. Ελπιζω με τον καιρο να αλλάξει.

7SKXp3.png

6zRCp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Κορίτσια μου πώς είστε; χάθηκα γιατί η ζωή συνεχίζει να με εκπλήσσει (φυσικά!)

Χωρίζω με τον άντρα μου δυστυχώς:cry: είναι αποκλειστικά δική του απόφαση. Τελικά, ό,τι περνάει το ζευγάρι το σημαδεύει για πάντα... Κι ας μας είχε φέρει πιο κοντά..

Ελπίζω εσείς να είστε καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου πώς είστε; χάθηκα γιατί η ζωή συνεχίζει να με εκπλήσσει (φυσικά!)

Χωρίζω με τον άντρα μου δυστυχώς:cry: είναι αποκλειστικά δική του απόφαση. Τελικά, ό,τι περνάει το ζευγάρι το σημαδεύει για πάντα... Κι ας μας είχε φέρει πιο κοντά..

Ελπίζω εσείς να είστε καλύτερα!

 

:(:(:( μετα απο τοσα δυσκολα και τωρα που ηρθρε το αγγελουδη? με το μωρακι σου αγκαλητσα ολα περνανε ποιο ευκολα....τουλαχηστον σου χαρησε το ομορφοτερο δωρο πριν φυγει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς λέει ότι δεν είναι ερωτευμένος πια... Έτσι ξαφνικά ι ενώ εγώ πίστευα ότι είμαστε ευτυχισμένοι... Τι΄να πώ τώρα μέσα από μηνύματα; ...

 

Το σημαντικό είναι ότι όλοι όσοι μας ζούσανε πέσανε από τα σύννεφα, όχι μόνο εγώ.. Είναι μια παρηγοριά να ξέρω τουλάχιστον ότι δεν είμαι τρελή... Είμαι σε σοκ ακόμα γιατι ειλικρινα ήμασταν ευτυχισμένοι και αγαπημένοι. Ή μάλλον, έτσι τουλαζ]χιστον έδειχνε...

Ναι, εχω τον θησαυρό μου και ξεχνιέμαι κσι είμαι δυνατη για αυτόν. με τρομάζει όμως που θα τον μεγαλώσω ξαφνικά μόνη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσι δεν έχω λόγια!! Στεναχωρήθηκα πραγματικά. Φαντάζομαι πως νιώθεις. Πρεπει να είναι απαίσιο συναίσθημα, ξαφνικά να χωρίζεις με τον ανθρωπό σου και να μένεις μόνη να μεγαλώσεις ενα παιδάκι, και ακομη χειρότερο όταν δεν έχεις προηγούμενα σημάδια και όλα πήγαιναν τέλεια.

Και όσο για το ότι θα το μεγαλώσεις μόνη, σίγουρα είναι δύσκολο αλλά θα τα καταφέρεις μια χαρά. Ελπίζω να έχεις και κάποια βοήθεια από γονείς ή στενούς συγγενείς, και δεν εννοώ χρηματική όσο υποστήριξης και καποιας βοηθειας στην καθημερινότητα με το παιδακι σου.

Απο την άλλη δεν ξέρεις πως θα τα φέρει η ζωή. Ισως, και αν το θες βέβαια, προκύψει καποια στιγμή να μην είσαι πια μόνη.

7SKXp3.png

6zRCp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπηκα να δω κανενα νεο σας κ επεσα στο ποστ απο το προβατακι μας...τι κριμα να χωριζουν ζευγαρια,αλλα να σου πω κατι καλυτερα τωρα που ειναι μικρος ο μικρος κ ουσιαστικα θα μαθει να ζει ετσι χωρις να νιωσει πως κατι αλλαζει...σου κανω μια τεραστια αγκαλια,κοιτα μπροστα κ ποτε πισω!δεν ειναι ερωτευμενος,ευτυχισμενος κλπ οκ παμε παρακατω!εξασφαλισε για το παιδι σου κ για σενα οτι πρεπει κ αλλαξε κεφαλαιο!αλλωστε περασες απο δυσκολοτερα,αυτο δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ!!!!!στην τελικη αυτος χανει,θα μεγαλωνει το παιδι του κ αυτος μια ζωη θα ναι ''επισκεπτης''!!!!σε φιλω καλη μου!!!!!!!!

εμεις ειμαστε καλα,μεγαλωνουμε κ ζωηρευουμε ακομη περισσοτερο..ολη μερα τρεχω απο πισω του,εχω φτασει σε σημειο να θελω να βρω δουλεια μπας κ ξεφευγω λιγο,ω ναι κ εμεις που λαχταραμε ενα παιδι οσο τιποτα θελουμε κ στιγμες χωρις αυτο χιχιχι!!!!!!!αυτα τα ωραια,φιλια σε ολες κ κυριως στα μπουμπουκακια της παρεας!!!!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κορίτσια άργησα να ξαναγράψω επειδή όλο αυτό τον καιρό το παλεύουμε... Τα νέα μου γενικά είναι καλύτερα... Δεν ήθελε τελικά να χωρίσουμε, πάνω στον καυγά ειπώθηκαν βαριά πράγματα, ήθελε λίγο χρόνο... Είμαστε μαζί και το προσπαθούμε, δεν ξέρω πώς θα καταληξει αλλά ελπίζω! Ήμασταν πάντα αγαπημένοι, τα θέματά μας άρχισαν μετά την περιπέτεια... Μας έφερε πιο κοντά σε ενα επίπεδο (στο...φιλικό ας το πούμε!), μας απομάκρυνε όμως σε άλλα:wink: Δυστυχώς ο άντρας μου είναι από εκείνους που δεν μιλάνε, μόνο μαζεύουν και όλο αντέχουν και όλο είναι αισιόδοξοι... Μέχρι που μια μέρα σπάνε... Κι εγώ είμαι αισιόδοξη αλλα΄δεν "μαζεύω", επίσης μιλάω πολύ!

Θα δούμε πώς θα πάει...

Όπως είπαμε πολλές φορές εδώ μέσα, πλέον, ελπίζω για το καλύτερο αλλά πια είμαι προετοιμασμένη (όσο γίνεται) και για το χειρότερο...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Προβατακι μου δεν εχω νεα σου,πως πανε τα πραγματα!εμεις μια χαρα,μεγαλωνει το αντρακι μου κ εγω λιωνω!οι υπολοιπες πειτε τα νεα σας καλε χιχιχι!!!φιλακια

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...