Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μύτη-νγκ απανταχού Parentholics


BIZELI

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια είπαμε να περιμένετε να γεννήσωωωωωωω :cry: δυτική Θεσσαλονίκη ναιιι (μένω κορδελιό οπότε βολεύει) αλλά όχι τώρα που είμαι στις μέρες μου !!! περιμένετε λίγοοο :oops:

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Θα χαιρόμουν πολύ αν στην συναντησή σας χρησιμοποιούσατε τον κήπο του σπιτιού μου , αρκετά μεγάλος , γκαζόν και ίσκιος , διαθέσιμος καθημερινές απογεύματα όπως και Κυριακή ( όχι Σάββατο).

Κατοικοεδρεύουμε στην λεωφ. Πάρνηθος ( εκεί που είναι οι ταβέρνες ) ναι το ξέρω είναι η άλλη μεριά της Αθήνας αλλά αυτό το σπίτι έχουμε :roll:

 

Και βέβαια να φέρετε και τους άντρες σας , όχι για μένα αλλά για να σας κρατούν τα παιδιά :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είχα φύγει χτες από τη δουλειά και τώρα είδα τις απαντήσεις...είμαι μέσα για Σάββατο ή Κυριακή, συμφωνώ με όποιο χώρο διαλέξετε αλλα Pleaseeeee μην το κάνουμε 2-3 Ιουνιου που θα έχω τη βάπτισηηηηη :wink:

Link to comment
Share on other sites

Θα χαιρόμουν πολύ αν στην συναντησή σας χρησιμοποιούσατε τον κήπο του σπιτιού μου , αρκετά μεγάλος , γκαζόν και ίσκιος , διαθέσιμος καθημερινές απογεύματα όπως και Κυριακή ( όχι Σάββατο).

Κατοικοεδρεύουμε στην λεωφ. Πάρνηθος ( εκεί που είναι οι ταβέρνες ) ναι το ξέρω είναι η άλλη μεριά της Αθήνας αλλά αυτό το σπίτι έχουμε :roll:

 

Και βέβαια να φέρετε και τους άντρες σας , όχι για μένα αλλά για να σας κρατούν τα παιδιά :lol::lol::lol:

 

εμένα almak είναι "δίπλα" το σπίτι σου γιατί μένουμε Καματερό!!!αλλα είναι γεινικά καλή ιδέα γιατί είναι σαν εξοχή εκεί!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν εδώ κάντε λίστα (βάλτε και ηλικία των παιδιών- μιάς και θα πρέπει να έχουμε και ιδέες για την απασχόλησή τους)

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

 

 

όνομα και περιοχή - απλώς να δούμε περιοχές στην Αθήνα.

 

Ευχαριστούμε για την πρόταση Almak - ...

 

(πολύφοβάμαι όμως ότι όλοι θα πούν ελάτε στον κήπο μου :) βέβαια είναι και αυτό μία ιδέα. Μια στον κήπο του ενός μία στον κήπο του άλλου. :) )

 

όσοι θέλετε να συγκεντρωθείτε στην θεσσαλονίκη ανοίξτε νέο τόπικ με θέμα αυτό, και κάντε το ίδιο :)

 

(εγώ όμως έχω ένα μικρό θεματάκι..... αυτό και το επόμενο ΣΚ δεν θα είμαι αθήνα ..και έτσι για μένα αδύνατο να έρθω τώρα..... :?:? ...!! δηλ. θα μπορώ το τρίτο ΣΚ απο τώρα... που είναι 3 Ιουνίου...θα έχετε φύγει στα νησιά?)

 

πάντως κανονίστε και χωρίς εμένα! (και ξανασυναντιόμαστε αργότερα πάλι)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπόν εδώ κάντε λίστα (βάλτε και ηλικία των παιδιών- μιάς και θα πρέπει να έχουμε και ιδέες για την απασχόλησή τους)

 

1. Σοφία (μαμα) - Κώστας ( μπαμπάς) - Δημήτρης 2,5+

Πειραιάς - ερχόμαστε όμως όπου μας πείτε :wink:

Προτείνω 09 η 10 Ιουνίου

 

2.

3.

6.

7.

8.

9.

10.

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν εδώ κάντε λίστα (βάλτε και ηλικία των παιδιών- μιάς και θα πρέπει να έχουμε και ιδέες για την απασχόλησή τους)

 

1. Σοφία (μαμα) - Κώστας ( μπαμπάς) - Δημήτρης 2,5+

Πειραιάς - ερχόμαστε όμως όπου μας πείτε :wink:

Προτείνω 09 η 10 Ιουνίου

 

2.Χριστίνα-Ηλιάς (μαμομπαμπακια)-Αριάδνη 9 μηνών

Καματερό- ομοίως με την από πάνω

Θα το προτείνω και εγώ το 9 ή 10 Ιουνίου για ευνόητους λογους!!!

3.

6.

7.

8.

9.

10.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν εδώ κάντε λίστα (βάλτε και ηλικία των παιδιών- μιάς και θα πρέπει να έχουμε και ιδέες για την απασχόλησή τους)

 

1. Σοφία (μαμα) - Κώστας ( μπαμπάς) - Δημήτρης 2,5+

Πειραιάς - ερχόμαστε όμως όπου μας πείτε :wink:

Προτείνω 09 η 10 Ιουνίου

 

2.Χριστίνα-Ηλιάς (μαμομπαμπακια)-Αριάδνη 9 μηνών

Καματερό- ομοίως με την από πάνω

Θα το προτείνω και εγώ το 9 ή 10 Ιουνίου για ευνόητους λογους!!!

 

3.Αγγελική (μαμά) - Γιώργος (μπαμπας) - Νεκτάριος 4 ετών - Βάρη -

πάμε παντού - :wink: Προτείνω 9 ή 10 Ιουνίου αλλά μετά τις

7μμ την Κυριακή λόγω του κολυμβητηρίου που φτάνουμε στο σπίτι μετά

τις 5μμ!!!

6.

7.

8.

9.

10.

Link to comment
Share on other sites

Polina μου........κατα πασα πιθανοτητα ερχομαστε στην πατριδα Μυτιληνη φετος για διακοπες!!!Λες να κανουμε meeting οι δυο μας?

 

Βεβαίως!! αν βρείτε χρόνο!! να γνωρίσω και στον Ιωακείμ τη νύφη!! :lol::lol:

 

καλά τα ζουζούνια μας εχουν μια μέρα διαφορά, το είδες;

 

Ιωακείμ το αγγελούδι μου!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΜΑ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΓΚΑΣ 4 ΕΤΩΝ

Μενουμε Καματερο αλλα παμε οπου να ναι για την ημερομηνια μου ειναι δυσκολο να σας απαντησω γιατι δεν μπορω να ξερω απο τωρα εαν θα δουλευω εκεινο του Σ/Κ αλλα ετσι και αλλιως επειδη θα ειναι απογευμα θα ερθω ,εστω και με καθυστερηση ,μετα τη δουλεια.

Και επειδη ολοι θα λεμε οπου να ειναι νομιζω οτι ο πιο αποφασιστικος πρεπει να αναλαβει τα ηνια.

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!

2eaW.jpg.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς Μρία, Γιώργος (μπαμπάς) και Παναγιώτης (18 μηνών) μένουμε στα Άνω Πατήσια.

 

Δυστυχώς τα Σαββατοκύριακα του Ιουνίου δεν μπορούμε γιατί έχουμε εξεταστική περίοδο (εγώ ειδικα στις 10 Ιουνίου δίνω το πρώτο μάθημα). Είμαστε και οι 2 στο ΕΑΠ (ανοιχτό πανεπιστήμιο) και δυστυχώς ο Ιούνιος / Ιούλιος είναι περίοδος εξεταστικής για εμάς.

Φέτος ειδικά θέλω να ξεμπερδέυω από τον Ιούνιο, γιατί την 2η εξεταστική θα την χάσω λόγω γέννας.

 

Το καλό της υπόθεσης είναι ότι είμαστε τελειόφοιτοι και ότι θα ξεμπερδέψουμε μια και καλή με αυτή την ιστορία (αν τα καταφερουμε φέτος)!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν Συγχαρητηρια!! Ειναι υπεροχο και θέλει πολύ δύναμη και μαγκιά αυτό που κάνετε!! Σαφως προέχει αυτό!! Θα υπάρξει και 2η συναντηση πιστεύω και ελπίζω...

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΓΚΑΣ

 

Μεχρι πριν κάνα μήνα όταν ρώταγες το γιο μου πως τον λένε σου λέγε Μίμης Μάγκας!!!

Χι χι χι!! Εχουμε πολύ πλάκα!!!

Και γω ανυπομονώωωωωωωωωωωωωωωωωω

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως!! αν βρείτε χρόνο!! να γνωρίσω και στον Ιωακείμ τη νύφη!! :lol::lol:

 

καλά τα ζουζούνια μας εχουν μια μέρα διαφορά, το είδες;

 

 

:D:D:D:D:D:D Εγινε εγινε...να το προχωρησουμε το συμπεθεριο!!!

θα πουμε λεπτομεριες με πμ οταν ειναι σιγουρη η αναχωρηση!!! :D

 

Εμεις γεννηθηκαμε 14 παραμονη της παναγιας εσεις μαλλον στις 15 ε???ανημερα!

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

παιδιάαα,.... υπάρχει περίπτωση ούτε και τις 9 Ιουνίου να μπορώ -! οργανώνω κάποιες εκδηλώσεις στον παιδικό και έχει ίσως εκείνη την ημερομηνία...θα ξέρω σε 10 μέρες... :?:shock::?:?:evil:

εγω σας το λέω πάντως, κανονίστε το χωρίς εμένα και το ξανακάνουμε κιόλας....

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

1. Σοφία (μαμα) - Κώστας ( μπαμπάς) - Δημήτρης 2,5+

Πειραιάς - ερχόμαστε όμως όπου μας πείτε

Προτείνω 09 η 10 Ιουνίου

 

2.Χριστίνα-Ηλιάς (μαμομπαμπακια)-Αριάδνη 9 μηνών

Καματερό- ομοίως με την από πάνω

Θα το προτείνω και εγώ το 9 ή 10 Ιουνίου για ευνόητους λογους!!!

 

3.Αγγελική (μαμά) - Γιώργος (μπαμπας) - Νεκτάριος 4 ετών - Βάρη -

πάμε παντού - Προτείνω 9 ή 10 Ιουνίου αλλά μετά τις

7μμ την Κυριακή λόγω του κολυμβητηρίου που φτάνουμε στο σπίτι μετά

τις 5μμ!!!

 

4.ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΜΑ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΓΚΑΣ 4 ΕΤΩΝ

Μενουμε Καματερο αλλα παμε οπου να ναι για την ημερομηνια μου ειναι δυσκολο να σας απαντησω γιατι δεν μπορω να ξερω απο τωρα εαν θα δουλευω εκεινο του Σ/Κ αλλα ετσι και αλλιως επειδη θα ειναι απογευμα θα ερθω ,εστω και με καθυστερηση ,μετα τη δουλεια.

Και επειδη ολοι θα λεμε οπου να ειναι νομιζω οτι ο πιο αποφασιστικος πρεπει να αναλαβει τα ηνια.

 

5.Εμείς Μαρία, Γιώργος (μπαμπάς) και Παναγιώτης (18 μηνών) μένουμε στα Άνω Πατήσια.Δυστυχώς τα Σαββατοκύριακα του Ιουνίου δεν μπορούμε γιατί έχουμε εξεταστική περίοδο (εγώ ειδικα στις 10 Ιουνίου δίνω το πρώτο μάθημα). Είμαστε και οι 2 στο ΕΑΠ (ανοιχτό πανεπιστήμιο) και δυστυχώς ο Ιούνιος / Ιούλιος είναι περίοδος εξεταστικής για εμάς.

Φέτος ειδικά θέλω να ξεμπερδέυω από τον Ιούνιο, γιατί την 2η εξεταστική θα την χάσω λόγω γέννας.

 

 

6. (Renia) Ειρηνη(μαμα), Νικος(μπαμπας), Βερα (~2.5 χρονων) μενουμε κοντα στο Ολυμπιακο Σταδιο (παμε παντου ομως).Οσο για την ημερομηνια δεν εχουμε ιδιαιτερο προβλημα...οτι βολευει τις περισσοτερες!

 

7.

8.

9.

10.

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΙΑ

Τώρα αυτό που λές γίνεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????????????????

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στις 10 μπορείς????????????????????

 

Μας αφιερώνω το τραγούδι που λέει το: Το Σάββατο μπορείς? ΟΧΙ.. ΟΧΙ..

Την Κυριακή Μπορείς??? ΟΧΙ ΟΧΙ, Παρασκευη μπορείς....... ΜΠΟΡΩ ΜΠΟΡΩ ΜΠΟΡΩ.. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ!!!!

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

η angela μπορεί μόνο μετά τις 7 την κυριακή 10 του μηνός :(

 

και η maria δεν μπορεί την Κυριακή 10 ....

 

γιατί δεν το κανονίζετε για το Σάββατο 9 Ιουνίου, να χαρούν και τα παιδάκια σας και εμένα με βλέπετε και άλλη φορά! (μπορεί και να αλλάξει κιόλας η ημερομηνία της εκδήλωσης -είναι ιδιωτική- και να μπορέσω να έρθω..)

 

(είμαι και σε σύλλογο που κάνουμε εκδρομές, κάνω και τις εκδηλώσεις στον παιδικό, μαθήματα κτλ...πάντα είναι δύσκολο για να κανονίσω οτιδήποτε... :evil::evil::? )

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

η angela μπορεί μόνο μετά τις 7 την κυριακή 10 του μηνός :(

 

και η maria δεν μπορεί την Κυριακή 10 ....

 

γιατί δεν το κανονίζετε για το Σάββατο 9 Ιουνίου, να χαρούν και τα παιδάκια σας και εμένα με βλέπετε και άλλη φορά! (μπορεί και να αλλάξει κιόλας η ημερομηνία της εκδήλωσης -είναι ιδιωτική- και να μπορέσω να έρθω..)

 

(είμαι και σε σύλλογο που κάνουμε εκδρομές, κάνω και τις εκδηλώσεις στον παιδικό, μαθήματα κτλ...πάντα είναι δύσκολο για να κανονίσω οτιδήποτε... :evil::evil::? )

 

Μαρία θα με κάνεις να θυμωσω!! Η ωρα που θα συναντηθούμε είναι σίγουρα 7 και μετά γιατί ο ηλιος βαράει στο κεφάλι!! Η maria δυστυχώς δεν μπορεί κανένα Σαββατοκυριακου Ιουνίου - Ιουλίου!!! Αρα εαν εσυ στις 10 μπορείς το κανονίζουμε για τις 10!!!!!!!!!!!! :twisted::oops::P:wink:

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...