Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πώς να νιώσουμε.....


Vitsi

Recommended Posts

εννοω οτι ενα παιδι πρεπει να μεγαλωνει κ με τους 2 γονεις,οχι μονο με τον εναν απλα επειδη ετυχε..πριν κανουμε παιδια να υπαρχουν καποιες προυποθεσεις!!(ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΕΡΙ ΕΚΤΡΩΣΗΣ,ΜΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ)κ οτι σημερα με τοσες γνωσεις περι αντισσυληψης δεν θα επρεπε καν να υπαρχουν "ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες"..ευχομαι οτι καλυτερο στην αδελφη σου να της πανε ολα καλα με την εγκυμοσυνη κ να διεκδικησει οτι της ανηκει γιαυτην κ το μωρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 518
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πολυ χαρηκα βικουλα που αλλαξε γνωμη η αδερφη σου.ευχομαι ολα να πανε καλα κ να αλλαξουν κ τα σκουριασμενα μυαλα του μπαμπα σου.

ωστοσω αρια διαφωνω μαζι σου.σαυτο που λες οτι ΠΡΕΠΕΙ να μεγαλωνει ενα παιδι κ με τους 2 γονεις.δηλαδη αν στην πορεια πχ ο πατερας αποδειχθει σκαρτος.πχ δερνει η μεθαει κλπ πρεπει ντε κ καλα να τον κρατησει η μανα επειδη ΠΡΕΠΕΙ να μεγαλωσουν τα παιδια κ με τους 2 γονεις?η αν ενα ζευγαρι εχει αποφασισει να ειναι μαζι κ εχουν πχ 5-6 χρονια σχεση κ πανε για γαμο κ η κοπελα μεινει εγκυος αλλα ο πατερας του παιδιου λακισει την τελευταια στιγμη?τι πρεπει να γινει?μην εισαι απολυτη σαυτο που λες.δε μιλαμε για μια απερισκεψια που ειναι πχ μαζι 2-3 μηνες κ εμεινε εγκυος απο απροσεξια.μιλαω για 2 διαφορετικες περιπτωσεις.η μια που ο πατερας ηδη υπαρχει αλλα ειναι πατερας-τερας κ η αλλη που ο μελλοντικος πατερας την κανει με ελαφρα

Link to comment
Share on other sites

δημητρα,συμφωνω απολυτα σε οτι λες,δεν μιλαω για τετοιες καταστασεις..ηταν αρραβωνιασμενοι??δεν διαβασα ολες τις απαντησεις,εγω απλα εθιξα μια κατασταση μιας σχεσης μια κοπελιτσας(20χρ)χωρισε κ μετα εμαθε οτι ειναι εγκυος..20χρ.δεν νομιζω οτι εχεις στο νου σου να κανεις παιδι,κανω λαθος???για αντισσυληψη μιλησα..οτι ενα "ατυχημα"=παιδι,κ το παιρνουμε τοσο αψηφιστα,συγνωμη αν ακουστηκα καπως,αλλα ξερω καποια κοπελα με παρομοια ιστορια γιαυτο κ σταθηκα εκει

Link to comment
Share on other sites

Ανέφερε και το κουφετάκι άλλη μια, γι' αυτό ο πληθυντικός. Και βάλε τώρα πόσες άλλες υπάρχουν που δεν θα μάθουμε ποτε...:-(

ΑΑ! συγνωμη δεν ειδα για την αλλη περιπτωση. ελεος δηλαδη!!!:cry:

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

αν το θετεις ετσι ναι.επρεπε να παρει αντισυλιψη.προφυλακτικο?χαπια?κατι τελος παντων.αλλα τωρα οτι εγινε εγινε.οποτε σαυτη την περιπτωση προτιμοτερο να γεννηθει απο το να γινει εκτρωση.δε φταιει καν αυτο το μωρο σε τιποτα.κ μαλιστα εκτρωση στον 4ο μηνα!

ειχα πει οτι δε θα ξαναμιλησω αλλα ηθελα να πω οτι χαρηκα με την τροπη που πηραν τα πραγματα!μπραβο σου κ σε σενα βικουλα που εισαι τοσο κοντα στην αδερφη σου.αδερφη δεν εχω αλλα μακαρι να ειχα μια σαν εσενα:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εννοω οτι ενα παιδι πρεπει να μεγαλωνει κ με τους 2 γονεις,οχι μονο με τον εναν απλα επειδη ετυχε..πριν κανουμε παιδια να υπαρχουν καποιες προυποθεσεις!!(ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΕΡΙ ΕΚΤΡΩΣΗΣ,ΜΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ)κ οτι σημερα με τοσες γνωσεις περι αντισσυληψης δεν θα επρεπε καν να υπαρχουν "ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες"..ευχομαι οτι καλυτερο στην αδελφη σου να της πανε ολα καλα με την εγκυμοσυνη κ να διεκδικησει οτι της ανηκει γιαυτην κ το μωρο

Στη φάση που βρισκόμαστε,είναι ανώφελο να λέμε τι θα έπρεπε να είχε γίνει.Χαίρω πολύ για την αντισύλληψη,αλλά από ανευθυνότητα και ωχαδελφισμό,κάνεις τη "πατάτα" σου.Άρα δεν καταλήγεις κάπου με αυτό που λές.

Το ιδανικό είναι να μεγαλώνει και με τους 2,να ζει το παιδί σ'ενα υγιές περιβάλλον,αν όμως τα πράγματα δεν έρχονται όπως τα θέλουμε,τότε κάνουμε εμείς τις συνθήκες όσο πιο γόνιμες γίνεται για το καλό του παιδιού.

Και μια προσωπική μου άποψη....Όταν υπάρχει αγάπη και ενδιαφέρον για το μωρό,οι γονείς κάνουν ό,τι καλύτερο για αυτό,ακόμη και αν δεν είναι μαζί σαν ζευγάρι.

Και επειδή η αδερφή μου ξέρει πολύ καλά τί σημαίνει η παροιμία που παρέθεσες πριν,θα φροντίσει να μην το νιώσει και το μωρό της!!!

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΕΚΤΡΩΣΗ!!!ειμαι 27 χρ.κ ποτε μα ποτε δεν θα εκανα εκτρωση..δεν θα χρειαζοταν κιολας..απλα,να επανελθω κ κλεινω βικουλα μπραβο σου για τη συμπαρασταση στην αδελφη σου,το χει αναγκη,ευχομαι οτι καλυτερο,στο εξης ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗ(κολλησα!!)κ να γεννησει με το καλο!

Link to comment
Share on other sites

δημητρα,συμφωνω απολυτα σε οτι λες,δεν μιλαω για τετοιες καταστασεις..ηταν αρραβωνιασμενοι??δεν διαβασα ολες τις απαντησεις,εγω απλα εθιξα μια κατασταση μιας σχεσης μια κοπελιτσας(20χρ)χωρισε κ μετα εμαθε οτι ειναι εγκυος..20χρ.δεν νομιζω οτι εχεις στο νου σου να κανεις παιδι,κανω λαθος???για αντισσυληψη μιλησα..οτι ενα "ατυχημα"=παιδι,κ το παιρνουμε τοσο αψηφιστα,συγνωμη αν ακουστηκα καπως,αλλα ξερω καποια κοπελα με παρομοια ιστορια γιαυτο κ σταθηκα εκει

 

Είδες κάπου κάτι τέτοιο;;;:roll::roll:

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

Στη φάση που βρισκόμαστε,είναι ανώφελο να λέμε τι θα έπρεπε να είχε γίνει.Χαίρω πολύ για την αντισύλληψη,αλλά από ανευθυνότητα και ωχαδελφισμό,κάνεις τη "πατάτα" σου.Άρα δεν καταλήγεις κάπου με αυτό που λές.

Το ιδανικό είναι να μεγαλώνει και με τους 2,να ζει το παιδί σ'ενα υγιές περιβάλλον,αν όμως τα πράγματα δεν έρχονται όπως τα θέλουμε,τότε κάνουμε εμείς τις συνθήκες όσο πιο γόνιμες γίνεται για το καλό του παιδιού.

Και μια προσωπική μου άποψη....Όταν υπάρχει αγάπη και ενδιαφέρον για το μωρό,οι γονείς κάνουν ό,τι καλύτερο για αυτό,ακόμη και αν δεν είναι μαζί σαν ζευγάρι.

Και επειδή η αδερφή μου ξέρει πολύ καλά τί σημαίνει η παροιμία που παρέθεσες πριν,θα φροντίσει να μην το νιώσει και το μωρό της!!!

 

μπραβο βρε βικουλα,την οικογενεια της χρειαζεται τωρα,εσενα..αφου ηρθαν ετσι τα πραγματα να μην την παρει απο κατω,ειναι δυσκολη η κατασταση αν δεν το χεις ζησει δεν μπορεις να ερθεις στην ψυχολογια του αλλου με τιποτα..χαμογελαστε κ η ζωη ειναι μπροστα,με τις χαρες κ τις λυπες της..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο βρε βικουλα,την οικογενεια της χρειαζεται τωρα,εσενα..αφου ηρθαν ετσι τα πραγματα να μην την παρει απο κατω,ειναι δυσκολη η κατασταση αν δεν το χεις ζησει δεν μπορεις να ερθεις στην ψυχολογια του αλλου με τιποτα..χαμογελαστε κ η ζωη ειναι μπροστα,με τις χαρες κ τις λυπες της..

 

...και ελπίζω όλα να πάνε κατ'ευχήν!!!

Αύριο,θα έρθει ο μπαμπάς του μωρού με τον πατέρα του στο σπίτι μας και ειλικρινά είμαι πολύ ανήσυχη για το τί θα πεί και πώς θα είναι σαν άνθρωπος...

Θα είναι συνεργάσιμος ή επιθετικός;;;

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

αν δεν το παιρναμε αψηφιστα,δεν θα υπηρχαν εγκυμοσυνες χωρις να το θελουμε!!!!!!

 

Άλλο κατάλαβα ότι εννοούσες.

Δεν διαφωνώ κάπου σ'αυτό που λες,αλλά το να κλαίμε πάνω απ΄το χυμένο γάλα δεν βοηθάει σε κάτι.

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά.... :)

23 είναι....

 

μικρουλης μωρε,τι να πω????πιστευω θα του χει σουρει κ ο πατερας του,ουυυυυ να σαι σιγουρη,αλλα πρεπει να αναλαβει τις ευθυνες του αφου ειναι πανω απο 18χρ.ειναι υποχρεωμενος!!!!!αντε να δουμε!!να μας πεις αυριο τι εγινε ε????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μικρουλης μωρε,τι να πω????πιστευω θα του χει σουρει κ ο πατερας του,ουυυυυ να σαι σιγουρη,αλλα πρεπει να αναλαβει τις ευθυνες του αφου ειναι πανω απο 18χρ.ειναι υποχρεωμενος!!!!!αντε να δουμε!!να μας πεις αυριο τι εγινε ε????

 

Απ'ό,τι μας είπε χθες,ναι....

Αν τον έβλεπες χθες πώς ήταν όταν ήρθε για να μιλήσουμε,θα σου ράγιζε η καρδιά....Εγώ έβαλα τα κλάμματα,νόμιζε ότι θα του φωνάξουμε και δεν ήξερε τι θα αντιμετωπίσει...Με στενοχώρησε πολύ.

 

Εννοείται και θα είμαι εδώ να σας πώ,τώρα θα σας τα πρήζω συνέχεια.:lol:

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το θέμα και ,μάλλον ξεχνάμε κάτι βρε παιδιά.

Το θέμα δεν είναι τι θα έπρεπε να γίνει.

Ένα κορίτσι είναι έγκυος (γεγονός),επειδή δεν είχε προγραμματίσει να γίνει μάνα είναι σε σοκ (λογικότατο).Η άμμεση οικογένεια, με εξάιρεση την αδερφή ( που επίσης είναι σε σοκ) όχι μόνο δε συμπαραστέκεται αλλά είναι και εναντίον (άλλο γεγονός).

Όλοι αποφασίζουν για τη ζωή του άλλου (κόρης, μωρού) με μοναδικό γνώμονα τον εγωκεντρισμό τους και πως θα επιρεαστεί ο δικός τους μικρόκοσμος.

Η μαμά τα δικά της,ο μπαμπάς πίσω απ' το ενδιαφέρον την εύκολη λύση...

Βικούλα,πες στο μπαμπά σου αφού μόνο το καλό του παιδιού του τον ενδιαφέρει ,είναι έτοιμος να αντιμετωπίσει τις ψυχολογικές επιπτώσεις που θα έχουν οι αποφάσεις του στη ζωή της κόρης του?

Αυτή η κοπελίτσα τώρα χρειάζεται στήριξη ουσιαστική.Και κυρίως όχι ανθρώπους που αποφασίζουν για κείνη αλλά που είναι δίπλα στις αποφάσεις της.

Αρια,αν η κοπέλα ήταν αραβωνιασμένη κι είχανε χωρίσει τι θα άλλαζε στη λογική σου?

 

Προσπαθώ να πώ ότι στην παρούσα φάση η αφορεσμοί δε δίνουν λύση σίγουρα.Μια καλή κουβέντα ίσως άφηνε γι'αυτά τα κορίτσια λίγο φώς:)

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Βικούλα,πες στο μπαμπά σου αφού μόνο το καλό του παιδιού του τον ενδιαφέρει ,είναι έτοιμος να αντιμετωπίσει τις ψυχολογικές επιπτώσεις που θα έχουν οι αποφάσεις του στη ζωή της κόρης του?

 

Είπες τη σωστή κουβέντα....Για εκείνον οι ψυχολογικές αλλά και σωματικές επιπτώσεις φαντάζουν σαν κάτι τελείως μακρινό και απίθανο να συμβεί...Όταν μάλιστα του είπα αν έχει αναλογιστεί το τί μπορεί να επακολουθήσει απο μια έκτρωση,γύρισε και μου απάντησε "Έλα μωρέ,αυτά δεν γίνονται..Και η Μ.είχε κάνει και δεν έπαθε τίποτα..."Εγώ πάγωσα με την απάντησή του....Πόση αδιαφορία...και αυτοσκοπός μας η αποφυγή των ευθυνών μας.Όσο για τη μαμά μας,ευτυχώς ξεπέρασε το πρώτο σοκ και είναι κοντά της όπως δεν το περίμενα!!

Μια φίλη της μαμάς μου σήμερα....

"Επίτηδες το έκανε η μικρή,ήξερε για την εγκυμοσύνη και δεν έλεγε κάτι γιατί το ήθελε το παιδί....."

"Και μια γνωστή μου έκανε 20 εκτρώσεις:shock::shock::shock: και είναι μια χαρά!!!!"

 

Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι.....

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

Για εκείνον οι ψυχολογικές αλλά και σωματικές επιπτώσεις φαντάζουν σαν κάτι τελείως μακρινό και απίθανο να συμβεί...

 

Αυτό καλή μου έχει φανεί από τα γραφόμενά σου (που είναι πολύ διακριτικά έχω να πω) ως προς τη στάση του προς εσάς. Η ψυχολογία και ο πατέρας σας είναι δύο έννοιες παράλληλες: Δεν συναντιούνται πουθενά.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

"Επίτηδες το έκανε η μικρή,ήξερε για την εγκυμοσύνη και δεν έλεγε κάτι γιατί το ήθελε το παιδί....."

"Και μια γνωστή μου έκανε 20 εκτρώσεις:shock::shock::shock: και είναι μια χαρά!!!!"

 

Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι.....

 

επρεπε να της πεις πως ουτε η γνωστη της ειναι μια χαρα αλλα ουτε κ η ιδια η φιλη της μαμας σου.πρωτον αν η γνωστη της ηταν μια χαρα στα μυαλα δε θα εκανε 20 εκτρωσεις.οποτε προκειται για ενα ανευθυνο και εγκεφαλικα κενο ατομο.και 2ον αν η φιλη της μαμας σου εστεκε στα σωστα της δε θα το επιβραβευε κιολας.οποτε παλι μιλαμε για ενα ατομο χωρις εγκεφαλο:evil:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό καλή μου έχει φανεί από τα γραφόμενά σου (που είναι πολύ διακριτικά έχω να πω) ως προς τη στάση του προς εσάς. Η ψυχολογία και ο πατέρας σας είναι δύο έννοιες παράλληλες: Δεν συναντιούνται πουθενά.

Δυστυχώς...Και το τραγικό είναι ότι προσπαθεί να μας το περάσει έμμεσα και καλά ότι το κάνει για το καλό της μικρής....

επρεπε να της πεις πως ουτε η γνωστη της ειναι μια χαρα αλλα ουτε κ η ιδια η φιλη της μαμας σου.πρωτον αν η γνωστη της ηταν μια χαρα στα μυαλα δε θα εκανε 20 εκτρωσεις.οποτε προκειται για ενα ανευθυνο και εγκεφαλικα κενο ατομο.και 2ον αν η φιλη της μαμας σου εστεκε στα σωστα της δε θα το επιβραβευε κιολας.οποτε παλι μιλαμε για ενα ατομο χωρις εγκεφαλο:evil:

Σωστή!!!

Τί να πεις ρε συ Δήμητρα σε τέτοια άτομα;;;;Πιο πολλά θα καταλάβαινε ο τοίχος παρά αυτοί.Δεν μπορώ να το διανοηθώ γαμώτο μου να θεωρούν την έκτρωση μέθοδο αντισύλληψης και μάλιστα, να την αντιμετωπίζουν σαν μια εξαγωγή δοντιού;;;;

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

μα 20?:shock: απορω πως γινεται να μεινει καποια 20 φορες εγκυος.δηλαδη αλλη δουλεια δεν εκανε ολη μερα?μαυτο επαιζε?κ αντε επαιζε που επαιζε...μα ξεροσφυρι?ας επαιρνε μια προφυλαξη.δηλαδη τι ελεγε.α κ να μεινω δε πειραζει.παω κ το ριχνω.θα το βρει μπροστα της αλλα ποτε?κ μακαρι να βρει γιατι το αξιζει:twisted:

Link to comment
Share on other sites

μα 20?:shock: απορω πως γινεται να μεινει καποια 20 φορες εγκυος.δηλαδη αλλη δουλεια δεν εκανε ολη μερα?μαυτο επαιζε?κ αντε επαιζε που επαιζε...μα ξεροσφυρι?ας επαιρνε μια προφυλαξη.δηλαδη τι ελεγε.α κ να μεινω δε πειραζει.παω κ το ριχνω.θα το βρει μπροστα της αλλα ποτε?κ μακαρι να βρει γιατι το αξιζει:twisted:

 

Όταν ο άνθρωπος έχει έλλειψη παιδείας,να τα αποτελέσματα!!!Και προφανώς,εκείνη δεν έμαθε απ'τα λάθη της!

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

επρεπε να της πεις πως ουτε η γνωστη της ειναι μια χαρα αλλα ουτε κ η ιδια η φιλη της μαμας σου.πρωτον αν η γνωστη της ηταν μια χαρα στα μυαλα δε θα εκανε 20 εκτρωσεις.οποτε προκειται για ενα ανευθυνο και εγκεφαλικα κενο ατομο.και 2ον αν η φιλη της μαμας σου εστεκε στα σωστα της δε θα το επιβραβευε κιολας.οποτε παλι μιλαμε για ενα ατομο χωρις εγκεφαλο:evil:

:lol::lol::lol: Αυτό Δήμητρα!!Κι αν ήμουνα η μαμά θα την πέταγα κι έξω!!

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

βικουλα ειδα το θεμα σου,,...

εμεινα εγκυος ανυπαντρη..ειχα βεβαια μια σχεση 5 χρονια..δεν ειχα σκεφτει το γαμο..μου ηρθε ευτυχισμενη κεραμιδα...πως θα το ελεγα στους γονεις μου???αγχος κακο....παιρνω τηλεφωνο...ενημερωνω οτι θα ερθω να σας πω κατι σημαντικο...ο μπαμπας το πιανει στον αερα και δεν ειναι καθολου αρνητικος...η μαμα ειναι το προβλημα σε εισαγωγικα....εισαι μικρη(26) και δεν εχεις δουλεια...λεει ο αδερφος μου δεν αναβαλεται??απανταω μαζι με τον αντρα μου ΟΧΙ...και απαντησα σε μανα και αδερφο..ξερεις ποσα ζευγαρια δεν προσπαθουν να κανουν παιδια??και σε μας που το εστειλε ο θεος??δεν ξαναμιλησαν....ο γιος μου ειναι 12,5 μηνων,...ειναι ενας κουκλος και οι παπουδες και θειος τον λατρευουν...ζητησαν και συγνωμη....ο μονος που δεν ειπε ποτε κατι αρνητικο ηταν ο μπαμπας μου...ο μικρος τον λατρευςι...τυχαιο???

πες στο μπαμπα σου οτι πρεπει να κοιταξει γυρω του..να δει τη δυστυχια και να δει οτι η ευτυχια ειναι στην κοιλια της κορουλας του.....

συγνωμη που ειπα τα δικα μου αλλα παρομοιο ηταν///...

vdJBp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...