Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Όλα για βάφτιση στη Θεσσαλονίκη


Σοφία Τ.

Recommended Posts

λεω κατι με κουτακι λευκο(μια που ειναι ολα λευκα), φουξ σπαγγο(οχι κορδελα) και ενα μπρελοκακι μεταλλικο κοριτσακι η νεραιδουλα η εν πασει περιπτωσει κατι κοριτσιστικο, θελω κατι να μεινει στον καθενα απο την μπομπο κ αν γινεται να μην ξεπερνουν τα 2ε.. πολλα θελω ε?

 

α, και κατι αλλο τετραγωνο ταρτακι με φρουτα για γλυκακι λεει?

 

 

 

Για γλυκάκι μου αρέσει,το έχω δει κάποιες φορές.

Τις μπομπονιέρες παίζει να τις κάνεις μόνη σου???

Αν βρεις τα κουτάκια και τα μεταλλικά διακοσμητικά.Έχω κάποιες ιδέες και ένα κατάστημα με πολύ καλές τιμές,τουλάχιστον για να φτιάξεις τα μπρελόκ.Και εγώ από εκεί ψωνίζω,αν πιστεύεις ότι έχεις τον χρόνο για να τις φτιάξεις,μπορούμε να πάμε και μαζί αν θέλεις.Είναι στο κέντρο.Και για κουτάκια θα μπορούσες να δεις στο Άτλας Πακέτο.Πιστεύω ότι θα σου βγει πιο οικονομικά στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 718
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για γλυκάκι μου αρέσει,το έχω δει κάποιες φορές.

Τις μπομπονιέρες παίζει να τις κάνεις μόνη σου???

Αν βρεις τα κουτάκια και τα μεταλλικά διακοσμητικά.Έχω κάποιες ιδέες και ένα κατάστημα με πολύ καλές τιμές,τουλάχιστον για να φτιάξεις τα μπρελόκ.Και εγώ από εκεί ψωνίζω,αν πιστεύεις ότι έχεις τον χρόνο για να τις φτιάξεις,μπορούμε να πάμε και μαζί αν θέλεις.Είναι στο κέντρο.Και για κουτάκια θα μπορούσες να δεις στο Άτλας Πακέτο.Πιστεύω ότι θα σου βγει πιο οικονομικά στο τέλος.

 

Ψάχνω κι εγω για μπρελοκ ή μεταλλικά κρεμαστά για τις μπομπονιερες που θα κάνω για τη βάφτιση του γιου μου.... Μήπως θα μπορούσες να μου πεις ποιο είναι αυτο το μαγαζί στο κέντρο;

Σε ευχαριστω εκ των προτέρων...

Επεξεργάστηκαν by mariath
Λάθος λεξη

 

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κι εγω για μπρελοκ ή μεταλλικά κρεμαστά για τις μπομπονιερες που θα κάνω για τη βάφτιση του γιου μου.... Μήπως θα μπορούσες να μου πεις ποιο είναι αυτο το μαγαζί στο κέντρο;

Σε ευχαριστω εκ των προτέρων...

 

 

Αν και το έχω ξαναγράψει εδώ,θα σου το στείλω σε πμ καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

cristina να σαι καλα, και μονο που προσφερθηκες αρκει, απλα, ενω εξαρχης ελεγα να τα κανω μονη μου ολα.. ανωτερα βια... anyway.. χθες ειδα σ'ενα συνοικιακο μαγαζι αυτο, στο 1,60ε

 

http://www.weddinggallery.gr/prd_images/15PR5H0IG.jpg

ηταν βεβαια για αρραβωνα αλλα μου αρεσε και με φουξ κορδελιτσα ηταν ομορφο.. γνωμες?

the hand that rocks the cradle, is the hand that rules the world..

πριγκιπακος και νεραϊδουλα ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

cristina να σαι καλα, και μονο που προσφερθηκες αρκει, απλα, ενω εξαρχης ελεγα να τα κανω μονη μου ολα.. ανωτερα βια... anyway.. χθες ειδα σ'ενα συνοικιακο μαγαζι αυτο, στο 1,60ε

 

http://www.weddinggallery.gr/prd_images/15PR5H0IG.jpg

ηταν βεβαια για αρραβωνα αλλα μου αρεσε και με φουξ κορδελιτσα ηταν ομορφο.. γνωμες?

 

 

 

Να σου πω εγώ που έχω 5 τέτοια,σε διαφορετικά σχέδια??Είναι πολύ όμορφα,αλλά τα έχω συνδέσει με γάμο και όχι με βάφτιση.Και δεν κολλάει να βάλεις κάποιο διακοσμητικό,για να το κάνεις πιο παιδικό,γιατί δεν είναι το κλασικό χάρτινο κουτάκι.

Link to comment
Share on other sites

αχ, κι εγω εκει κολλαω στο οτι παραπεμπουν σε γαμο.. γι'αυτο δεν τις εκλεισα ακομη αλλα μου αρεσαν πολυ κ σκετα χωρις στολιδι.. αλλα ειναι κατι που θα μεινει.. και θα το κρατησουν ολοι ενω κατι παιδικο καποια στιγμη θα πεταχτει.. αχ.. δεν ξερω, παντως μολις τα ειδα επαθα .. και δεν τα εχω πετυχει εγω προσωπικα σε γαμο κλπ.. μου φανηκαν πρωτοτυπα..:confused::confused::confused:

the hand that rocks the cradle, is the hand that rules the world..

πριγκιπακος και νεραϊδουλα ..

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα τις κρατήσουν οι περισσότεροι,αν όχι όλοι(βλέπεις,μερικοί πετάνε ακόμα και πολύ όμορφα πράγματα).Αφού σου άρεσαν τόσο,να τις πάρεις.Στο κάτω κάτω εσύ αποφασίζεις.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια, εγω σκεφτομαι για οικονομικο γλυκο , τυλικτο τυλιγμενο με τουλι σαν καραμελα, πως σας φαινεται η ιδεα? στο τζαμπο θα μπορουσα να βρω τουλι κομμενο ετοιμο για να τα τυλιξω? τι αλλο οικονομικο θα μπορουσα να κανω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ κατι ακομη προσκλητηριο οικονομικο που μπορω να βρω?

 

Melisoula,εγω πηρα προσκλητηρια και μπομπονιερες απο το Χαμογελο του Παιδιου. Οι τιμες μου φανηκαν παρα πολυ καλες (σε σχεση με τυπογραφεια και μαγαζια που ειχα κοιταξει),εχει ποικιλία αρκετη και το πιο βασικο τα χρηματα πανε για καλο σκοπο. Μπες στην ιστοσελιδα τους να παρεις μια γευση

http://www.hamogelo.gr

RNcFp3.png

DBP9p2.png

Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανεις απο το nuovavita μπομπο?

Η ξαδερφη μου ειχε παρει απο κει οταν ειχε γινει νονα.Ηταν παρα πολυ ωραιες.Θα σου γραψω εδω την ιστοσελιδα να δεις & δειγματα.

[url=http://www.nuovavita.gr.%CE%91%CF%85%CF%84%CE%BF][/url]http://www.nuovavita.gr Αυτο ειναι το site.Εχει πολλα δειγματα για μπομπονιερες.Με το καλο & η βαφτιση σας.:D

Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανεις απο το nuovavita μπομπο?

 

Και ο ξαδερφος μου στο γαμο του ειχε παρει απο εκει τις μπομπο. ωραιες και οικονομικες. εγω κοιταξα εκει εκει για μπομπο αλλα τελικα πηρα απο το 123-mpomponieres.gr. πηρα ομως απο το νουαβιτα τα στεφανα, ασημι με χρυσος, σφυρηλατα και οικονομικα. αξιζει να δεις τα πραγματα και να διαλεξεις αμα σ' αρεσει κατι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Πολύ ωραίος ο στολισμός και η μπουμπού μια κούκλα!!!

Οι μπομπονιέρες καδράκια είναι τέλειες!!!Ειδικά αυτή με το φορεματάκι!!!

Μόνη σου τα έφτιαξες?

Link to comment
Share on other sites

πολυ θα το ηθελα,αλλα ξεχασα πως ανεβαζεις....

δειτε εδω καποιες...

http://s300.photobucket.com/albums/nn8/nestoroudi/vaprism%20beba/

 

Πολύ όμορφα όλα!Μπράβο!Κι ο στολισμός λιτός και πολύ όμορφος.

Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες: αυτόν που δείχνει, αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει.

Link to comment
Share on other sites

μεταλλικο φυλλο Α4 ειναι....

 

 

Μια και είμαστε στην ίδια πόλη,μπορείς να μου πεις από πού το πήρες και πόσο?Φτιάχνω και εγώ διάφορα και καλό είναι να συγκρίνουμε τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...