Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΕ ΒΑΡΕΘΗΚΕ....


christiana08

Recommended Posts

Ειμαι καλα τωρα,χαρα μου,εχω και μπεμπηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!

 

Μονο ο μπαμπας μου που μου λειπει....

 

Μπα και να τα βρεις τα 400,μεχρι να τα βρεις θα παει 2000Ε.

 

Ξελυσαξανε τα λαμογια!!!:evil:

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 188
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειμαι καλα τωρα,χαρα μου,εχω και μπεμπηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!

 

Μονο ο μπαμπας μου που μου λειπει....

 

Μπα και να τα βρεις τα 400,μεχρι να τα βρεις θα παει 2000Ε.

 

Ξελυσαξανε τα λαμογια!!!:evil:

 

Ενας φευγει:cry: κ ενας ερχεται:P ετσι ειναι η ζωη δυστυχως κ ευτυχως!

να εισαι καλα να τον θυμασαι(τον πατερουλη σου) κ να τον χαιρεσαι τον μπεμπουλη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ε! αμα παει 2000ε με συμφερει να τον δολοφονησω:lol::lol::lol:καλυτερα!!!!!

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

Καλε στις βαλιτσες δεν μαζευω τα δικα μου πραγματακια.Τα δικα του μαζευω :P

Κ οσο για τα λεφτακια mybilly εχω προνοησει κ γι αυτο:wink:

Ετοιμες για ολα!

Ειπαμε δεν παμε με τον σταυρο στο χερι...με τα μπαζουκας παμε

pEJHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ενας φευγει:cry: κ ενας ερχεται:P ετσι ειναι η ζωη δυστυχως κ ευτυχως!

να εισαι καλα να τον θυμασαι(τον πατερουλη σου) κ να τον χαιρεσαι τον μπεμπουλη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ε! αμα παει 2000ε με συμφερει να τον δολοφονησω:lol::lol::lol:καλυτερα!!!!!

 

Ναι,καλε,ουτως η αλλως ολοι θα παρακαλαμε να παμε φυλακη σε λιγο.

Τσαμπα φαι,τσαμπα υπνος,μια χαρα :lol::lol:.

 

(Νομιζω πως η Kallia απελπιστηκε και εφυγε,τον πονο της πηγε να πει,αλλα που....).

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Καλε στις βαλιτσες δεν μαζευω τα δικα μου πραγματακια.Τα δικα του μαζευω :P

Κ οσο για τα λεφτακια mybilly εχω προνοησει κ γι αυτο:wink:

Ετοιμες για ολα!

Ειπαμε δεν παμε με τον σταυρο στο χερι...με τα μπαζουκας παμε

 

Α,τοτε ενταξει :lol::lol::lol::lol::lol:.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μήπως ο άνθρωπος κουράζεται υπερβολικά και δεν του μένει διάθεση για κάτι παραπάνω...?έξω μόνος του βγαίνει?κάτι ύποπτο παιζει?

 

καλημέρα fenaki δεν παίζει να κουράζετε τόσο και ειδικά κάθε μέρα!! και μιλάμε για μια ιστορία τώρα 3-4 χρόνια δηλαδή κάθε χρόνο κ χειρότερα (ρουτίνα) σκέφτηκα μήπως φταίω εγώ που ψηλαφίζω τόσο τα πράγματα, γιατί δεν με πήρε αγκαλιά ,γιατί δεν με φιλάει, γιατί δεν μου προτείνει αυτό , εκείνο, το άλλο, κ.λ.π αφού ήλπιζα με τον ερχομό του παιδιού (ευκαιρία) να μην βρίσκω χρόνο να ασχολούμαι μαζί του τόσο και να κοιτάζω το παιδάκι μου κ μόνο μήπως και καταλάβει πώς είναι η αδιαφορία και πώς ένιωθα εγώ...αλλά δεν με έπιασε τίποτα...πάλι ασχολούμαι κ γκρινιάζω!!! λες και είναι όλος ο κόσμος ρε κορίτσια!!! δεν μπορώ να με καταλάβω!!

Έτσι και ήταν εντάξει αισθάνομαι ότι θα ήμασταν από τα λίγα ζευγάρια που ήμαστε ερωτευμένοι στα 9 χρόνια μαζί….και νιώθω πολύ ερωτευμένη και μπορώ να είμαι όπως πριν!! Σε καμιά περίπτωση όμως μόνη μου….δεν μου βγαίνει….

Όλα αυτά λοιπόν του τα έχω πει και τα έχουμε συζητήσει κατά καιρούς και όχι μια φορά μόνο…..μια εβδομάδα κάνει πως κατάλαβε και μετά πάλι τα ίδια!!!!!! Μα κουράζομε κι εγω κορίτσια δεν μπορώ να σώζω την κατάσταση συνέχεια!!!! Όσο για το θα φύγω δεν μπορώ άλλο κ.λ.π ξέρει ότι το λέω αλλά δεν το κάνω!!! Και προσπαθώ να μην φτάσω μέχρι εκεί….ένα παραπάνω με το παιδί!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και για να επανελθουμε στην Kallia,γιατι εκεινη ξαναξεκινησε το θεμα και θελει να ακουσει αποψεις,θα ηθελα να μας πει,εαν θελει και εκεινη,πως ειναι η σχεση της περα απο αυτο το "μελανο" σημειο.

 

 

 

χριστιανα μου σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και να σου πω πως χαίρομαι πολύ που είστε καλύτερα με τον άντρα σου κ εύχομαι να πάτε κ όσο καλύτερα γίνετε κ να είστε πάντα αγαπημένοι....μετά από τόσες μπόρες είναι λογικό να υπάρξουν κ κακές στιγμές!!! πέρασα κι εγω παρόμοιες(ίσως κ τις ίδιες περίπου) και ξέρω!!!!!

 

παραπάνω έγραψα κάποια πράγματα πάλι για την περίπτωση μου (fenaki) και τι άλλο να πω πολύ ρουτίνα και στον κόσμο του!!!! ρωταμε οτι θέλεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς Χριστιάννα μου

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Αρε θηρίο τα κατάφερες τελικά να κάνεις 3ο!!!!!!!!!!!!

Είδες τι σου έλεγα, πως πάντα από 1 δυστυχία ή απώλια, ο Θεούλης φροντίζει μετά για κάτι ευτυχισμένο?

Μπράβο Χριστιάννα πόσο χάρηκα για σενα αλήθεια σου λέω....

Τον θηλαζεις?

Και ο 1ος μου ξάδερφος γέννησε η γυναίκα του μπέμπα την ίδια μέρα με εσάς!

 

Και χαίρομαι που όλα πάνε καλά με τον άνδρα σου, σου έλεγα πως θα στρώσουνε τα πράγματα θυμάσαι την απαντησή μου?

 

Αλλά διαφωνώ με την Erjin

γιατί καλός και ο τσαμπουκάς αλλά όταν έχεις οικογένεια δεν μπορεις να κάνεις οτι θέλεις και σου κατεβαίνει στο κεφάλι! Ακόμα είναι το μωρό στην κοιλιά γιάυτο τα λες αυτα, ακόμα είσαι μόνη σου. Μόλις βγει το μωρό θα σκέφτεσε για 2, ποιο είναι το δικο του το καλο και όχι εγωιστικά. Γιάυτό με το πρώτο παίρνουμε τον δικηγόρο και φεύγουμε????

Τότε τι παντρεύεστε?

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλια θα σε απαντήσω και εσένα αλλά θα μπω άλλη ώρα!

Πιστεύω πως είναι 1 φάση, παίζει ρόλο η ρουτίνα της καθημερινότητας. Δεν πιστεύω πως σε απατάει ή δεν σε αγαπάει ο άνδρας σου.

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλια θα σε απαντήσω και εσένα αλλά θα μπω άλλη ώρα!

Πιστεύω πως είναι 1 φάση, παίζει ρόλο η ρουτίνα της καθημερινότητας. Δεν πιστεύω πως σε απατάει ή δεν σε αγαπάει ο άνδρας σου.

 

 

το ότι δεν με απαντάει το έχω σίγουρο!!!! το έχω ψάξει και είμαι απόλυτη σαυτο!!!

άσε που από ότι λέει τουλάχιστον, δεν του λείπει τίποτα από εμένα....είναι λέει ευχαριστημένος εκτός από την γκρίνια και τα παράπονα που κάνω συνέχεια....τώρα αν λέει ψέματα αυτός λέω κι εγώ!!!! μάλλον η ρουτίνα μας τρωει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καταρχάς Χριστιάννα μου

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Αρε θηρίο τα κατάφερες τελικά να κάνεις 3ο!!!!!!!!!!!!

Είδες τι σου έλεγα, πως πάντα από 1 δυστυχία ή απώλια, ο Θεούλης φροντίζει μετά για κάτι ευτυχισμένο?

Μπράβο Χριστιάννα πόσο χάρηκα για σενα αλήθεια σου λέω....

Τον θηλαζεις?

Και ο 1ος μου ξάδερφος γέννησε η γυναίκα του μπέμπα την ίδια μέρα με εσάς!

 

Και χαίρομαι που όλα πάνε καλά με τον άνδρα σου, σου έλεγα πως θα στρώσουνε τα πράγματα θυμάσαι την απαντησή μου?

 

Αλλά διαφωνώ με την Erjin

γιατί καλός και ο τσαμπουκάς αλλά όταν έχεις οικογένεια δεν μπορεις να κάνεις οτι θέλεις και σου κατεβαίνει στο κεφάλι! Ακόμα είναι το μωρό στην κοιλιά γιάυτο τα λες αυτα, ακόμα είσαι μόνη σου. Μόλις βγει το μωρό θα σκέφτεσε για 2, ποιο είναι το δικο του το καλο και όχι εγωιστικά. Γιάυτό με το πρώτο παίρνουμε τον δικηγόρο και φεύγουμε????

Τότε τι παντρεύεστε?

 

 

Μα δεν προκειται ουτε περι τσαμπουκα,ουτε περι εγωισμου αλλα κ ουτε ''οτι κατεβαινει στο κεφαλι'' καλη μου.Εχει να κανει με τον αυτοσεβασμο του καθενος!Φυσικα και δεν παντρευεσαι για να χωρισεις αλλα σιγουρα κ δεν μενεις σε ενα γαμο ''για το παιδι'' κ αυτο οντως το κανεις για το παιδι.

Απο κει κ περα εγω προσωπικα δεν δεχομαι να ειμαι σε εναν γαμο με εναν αντρα που ''βαρεθηκε'' γιατι αυτο ειναι το θεμα μας.Σιγουροτατα ομως φευγεις αφου εχεις δοκιμασει τα παντα ειδηκα οταν σκεφτεσαι για 2 οπως προανεφερες.

Αλλωστε δεν ξερω γιατι σταθηκες στο διαζυγιο συγκεκριμενα γιατι με τα κοριτσια αστειυομασταν φυσικα κ αναφερθηκαμε και στα χρηματα.Επι προσωπικου τωρα..καλως η κακως ειμαι χειραφετημενος ανθρωπος(ετσι μεγαλωσα)οποτε για παν ενδεχομενο απλα μπορω και μονη μου!Κ σε μια δυσλειτουργικη σχεση οταν αποφασιζεις να φερεις παιδι,πρωτα το κανεις επειδη μπορεις και μονος σου ετσι δεν ειναι?Οποτε αυτοματα ειναι καλο για το παιδι μια μητερα που χωριζει να μπορει να καλυψει τις αναγκες του παιδιου της και οχι να μενει στον γαμο επειδη απλως δεν ξερει τι αλλο να κανει!

pEJHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μoraki k,σ'ευχαριστω,καλη μου για τις ευχες!!!!

Ναι,τα καταφεραμε,εχουμε εναν μικρο τοσοδουλη μπεμπη (τροπος του λεγειν,στρουμπουλας ειναι :lol::lol:).

Τον θηλαζω,χαρα μου,ολα μου τα παιδακια τα θηλασα (μου θυμησες οτι κατι θελω να κοιταξω στην ενοτητα του οηλασμου,αλλα μηπως προλαβαινω?).

Ολα στρωσανε,δικιο ειχες,οταν καταλαγιασουν και οι ορμονες (4 χρονια εγκυος και λεχωνα ημουν),πιστευω οτι τοτε θα βρω και τον παλιο καλο εαυτο μου :P.

Να ζησει στον ξαδερφο σου το παιδακι του,να εχει παντα υγεια και να ειναι καλοτυχο!!!

Και παλι σ'ευχαριστω για τις ευχες και την υποστηριξη σου,τοτε ησουν και εσυ και ολες οι κοπελες μεγαλη βοηθεια για μενα.

 

Kallia μου κι'εγω πιστευω πως ο αντρας σου σε αγαπαει.

Το οτι δεν ειναι καθε μερα σαν την αρχη,δεν σημαινει πως δεν ειναι ερωτευμενος μαζι σου.

Η φωτια δεν ειναι φουντωμενη οπως στις αρχες,αλλα μπορει να σιγοκαιει.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μάλλον είμαι εκτός τόπου κ χρόνου μιας κ έχει περάσει πολύς καιρός κ δεν θα παρακολουθεί καμιά σας το συγκεκριμένο θέμα. Έψαχνα κάτι σχετικό με τις σχέσεις κ τυχαία έπεσα στο εν λόγω θέμα το οποίο κ με καθήλωσε. Εδώ κ 2 ώρες περίπου διαβάζω προσεκτικά όλα τα γραφόμενα τις Χριστιάνας κ έχω συγκλονιστεί!Πραγματικά έμεινα με την αίσθηση ότι παρακολουθούσα ταινιά (δράμα) κ στο τέλος είχε happy end. Εγώ μπήκα γιατί είχα κάποια ψιλο-χοντρο παραπονάκια από τον άντρα μου, που πλέον μου φαίνονται ανούσια. Απίστευτα πράγματα που μπορεί να συμβούν μαζεμένα στη ζωή ενός ανθρώπου! Κ μετά ο ερχομός ενός μωρού! Το ΘΑΥΜΑ....Πόσο κουράγιο, πόση δύναμη, πόση αγάπη κρύβει μέσα της αυτή η κοπέλα! Συγχαρητήρια κούκλα μου. Να είσαι πάντα γερή εσύ κ η οικογένειά σου. Κ πάντα αγαπημένοι κ ενωμένοι να πορεύεστε στη ζωή. Αυτό δε, που μου έκανε τόση εντύπωση για την Χριστιάνα είναι που παρά τα όσα προβλήματα αντιμετώπιζε απαντούσε σε όλες τις κοπέλες με τόση αγάπη κ γλύκα. Κ χιούμορ. Κ πάλι συγχαρητήρια. Μπορεί κ να μην αναγνωστεί ποτέ αυτό το μήνυμά μου, αλλά ένιωσα την ανάγκη να γράψω κάτι. Να είμαστε όλοι καλά κ πάνω απο όλα τα παιδάκια μας.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...